Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

poruka: 45
|
čitano: 11.648
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu".
7 godina
offline
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

nekako ne vjerujen da ce se ikad stat na kraj piratstvu.

Moj PC  
22 0 hvala 0
16 godina
offline
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

I pirati su ljudi!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
17 0 hvala 0
8 godina
offline
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

Good luck.

Twitch-Mr_DUXCRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

Koji naslov...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

sve što se može reproducirati može se i ukrasti. Piratima je svejedno jel stream ili fizički medij. 

Moj PC  
19 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
Nece stat na kraj piratstvu, to nije ni cilj, samo je naslov clickbait... al ce stat na kraj, ili ce bar smanjiti broj filmova koji se pojave na torrentima prije nego u kinu.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

Kako stvari sada stoje, iduće godine svejedno neće ni imati filmove za dodjele nagrada 🤡 

 
21 0 hvala 0
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

A sta ja znam, zadnjih godinu dvije nemam volje nista piratski gledati. Navecer sam umoran, neda mi se na torrente traziti sto je dobro, pa cekati da se downloada, pa traziti titlove, vidjeti da su isti prevedeni google translateom, ... na kraju odem na youtube i lezim u krevetu i gledam glupe kanale dok ne zaspim.

 

Podrzavam netflix i druge streaming usluge, to je daleko najbolji nacin za smanjivanje piratstva, nikakvo ukidanje screener ili slicnih materijala nece smanjiti pojavu piratskog sadrzaja. To su gluposti.

Moj PC  
20 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
Mislim da im netreba nikakva zastita za filmove nit denuvo za igre. Jerbo sve je skoro sranje nit je vrijedno bandwitha koji je neogranicen.
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

Jednak pristup sadržaju na cijelom svijetu je jedini sigurni (i ispravni) način da se smanji piratstvo.

Veliki broj ljudi ne skida piratski sadržaj zatp što ne žele platiti nego je to ponekad jedini način da se dodje do tog sadržaja, a da nije 5 godina star.

sig
 
17 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
jozef kaže...

sve što se može reproducirati može se i ukrasti kopirati. Piratima je svejedno jel stream ili fizički medij. 

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
Jel to pošteno od mene da skidam tek onda kad dođe na Blu-ray.

Odem na blu-ray com,vidim kad izlazi kojeg datuma i onda par dana nakon toga skinem:)

Od svega što sam pogledao većina je sranje...a ono što valja nikad nebi ni gledao u Kinu.

U zadnjih 20 godina bio u kinu 2 puta...od tih 20 godina prvu polovicu nisam ni mogao jer nismo imali Kino.Gradsko kino(ono s dušom) su nam zatvorili.Čekali smo CineStar 10 godina.2010 smo ga dobili... pogledao Avatar i Kick Ass i to je to od mene.I to da nisam dobio besplatnu kartu za Kick Ass nebi ga ni gledao a na kraju mi ispao među top 100 do sada koje gledah...ono 100 puta bolji od Avatara.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

Falaisuseku da će SCR filmovi nestat, jer su to najgore verzije sa najgorom slikom/zvukom i ostalim sr*njima.

 

To odavna ni štapom ne diram, a ne da bi trošio vrijeme/bandwith na taj škart.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 19:41 (memulica).
Moj PC  
13 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
HCMAA kaže...
Jel to pošteno od mene da skidam tek onda kad dođe na Blu-ray.

Odem na blu-ray com,vidim kad izlazi kojeg datuma i onda par dana nakon toga skinem:)

Od svega što sam pogledao većina je sranje...a ono što valja nikad nebi ni gledao u Kinu.

U zadnjih 20 godina bio u kinu 2 puta...od tih 20 godina prvu polovicu nisam ni mogao jer nismo imali Kino.Gradsko kino(ono s dušom) su nam zatvorili.Čekali smo CineStar 10 godina.2010 smo ga dobili... pogledao Avatar i Kick Ass i to je to od mene.I to da nisam dobio besplatnu kartu za Kick Ass nebi ga ni gledao a na kraju mi ispao među top 100 do sada koje gledah...ono 100 puta bolji od Avatara.

 Dirljiva ispovijest. Mozda da odes u kino, nasao bi nesto dobro za pogledat.

8 godina
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
pravi_covijek kaže...
HCMAA kaže...
Jel to pošteno od mene da skidam tek onda kad dođe na Blu-ray.

Odem na blu-ray com,vidim kad izlazi kojeg datuma i onda par dana nakon toga skinem:)

Od svega što sam pogledao većina je sranje...a ono što valja nikad nebi ni gledao u Kinu.

U zadnjih 20 godina bio u kinu 2 puta...od tih 20 godina prvu polovicu nisam ni mogao jer nismo imali Kino.Gradsko kino(ono s dušom) su nam zatvorili.Čekali smo CineStar 10 godina.2010 smo ga dobili... pogledao Avatar i Kick Ass i to je to od mene.I to da nisam dobio besplatnu kartu za Kick Ass nebi ga ni gledao a na kraju mi ispao među top 100 do sada koje gledah...ono 100 puta bolji od Avatara.

 Dirljiva ispovijest. Mozda da odes u kino, nasao bi nesto dobro za pogledat.

 da hrpu neodgojene stoke koja misli da je dosla u menzu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
Imam veliku obitelji, stoga imam sve pretplate moguće; Apple TV+, HBO, Netflix, Amazon Prime, Pickbox, Hulu i mogu reći da je izbor filmova nikakav. Naime, nisam htio više biti pirat, nego eto gledati ću samo ono što mi je dostupno. Nakon par mjeseci, shvatio sam da sam toliko desetine smeća nad smećem od filmova pogledao, a onih kultnih na prste jedne ruke, upravo jer je smeće na dohvat ruke, a kultni filmovi i dalje na torrentu ili se moraju posebno naručivati i preskupo plaćati. Prvi ću imati pretplatu na filmski stream servis koji će mi u zadovoljavajućoj mjeri ponuditi kultne, kvalitetne i zanimljive filmove, a ne priglupu akciju ili tešku ideologiju.
 
21 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

Za ova nova sranja kaj "snimaju", oni bi meni morali platiti da to gledam.

Makar mislim da nemaju dovoljno novaca.

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
HCMAA kaže...
Jel to pošteno od mene da skidam tek onda kad dođe na Blu-ray.


 Kao da pitaš jel pošteno ukrast burek u pekarnici nakon što su se svi najeli 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat

Zapravo, jedno slično pitanje se prije par godina poteglo u USA - lik je ukrao iz kontejnera restorana hranu bačenu na kraju dana da bi prehranio svoju obitelj i restoran ga je tužio...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat

 

...restoran ga je tužio...

Vjerovatno je razbio kontejner, napravio nekakvu štetu da bi došao do te hrane. Pa nevjerujem da bi opet bili takva stoka sitnog zuba... zbog bačene hrane da se parniče.... (isprika stoci )

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 23:37 (koki).
14 godina
offline
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

Da bar netko staje na kraj clickbait naslovima....

Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

Dakle, umjesto screenera bit će webrip? Uh stvarno su im zapaprili, nema što.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
14 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
ivaninho kaže...
Prvi ću imati pretplatu na filmski stream servis koji će mi u zadovoljavajućoj mjeri ponuditi kultne, kvalitetne i zanimljive filmove, a ne priglupu akciju ili tešku ideologiju.

Ja bi još tu nadovezao teški geizam i feminizam.

*# @Frk #*/
10 godina
offline
Američka filmska akademija staje na kraj piratstvu

Dal bi ajmo reć isplativo poslovalo kod nas (ZG)neko omanje kino koje bi prikazivalo samo kultne akcijske i SF filmove? 

 

Mislim da bih prvi kupio kartu za pogledati neki Terminator 2, Saving private Ryan, Blade Runner, filmove koji su vizualno i zvučno iskustvo. Naravno i sve ostale ali meni su spektakli pojam za pogledati na velikom platnu i uz par kilowata ozvučenja. 

 

Kakve bi uopće dozvole bilo potrebno ishoditi za takvo nešto? Od uporabnih pa do ovih za prikazivanje. Karte ne bi smjele biti iznad onih modernih kina kod nas makar, 35kn za pogledati Alien 2 ili Full Metal Jacket i 35 kuna u Cinestaru za ne pogledati neko sjw sranje jer nema ništa drugo na programu..

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
ivaninho kaže...
Imam veliku obitelji, stoga imam sve pretplate moguće; Apple TV+, HBO, Netflix, Amazon Prime, Pickbox, Hulu i mogu reći da je izbor filmova nikakav. Naime, nisam htio više biti pirat, nego eto gledati ću samo ono što mi je dostupno. Nakon par mjeseci, shvatio sam da sam toliko desetine smeća nad smećem od filmova pogledao, a onih kultnih na prste jedne ruke, upravo jer je smeće na dohvat ruke, a kultni filmovi i dalje na torrentu ili se moraju posebno naručivati i preskupo plaćati. Prvi ću imati pretplatu na filmski stream servis koji će mi u zadovoljavajućoj mjeri ponuditi kultne, kvalitetne i zanimljive filmove, a ne priglupu akciju ili tešku ideologiju.

 

Svaka cast, ja koliko sam prije u mladosti volio pogledati koji film, sad mi je to uzasno dosadno, ali ono totalno.. ili je valjda youtube sa svojom neogranicenom kolekcijom ovisno od toga sta te u zivotu zanima preuzeo taj primat klasicnog za mene dosadnog filma ili serije..

16 godina
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
memulica kaže...

Falaisuseku da će SCR filmovi nestat, jer su to najgore verzije sa najgorom slikom/zvukom i ostalim sr*njima.

 

To odavna ni štapom ne diram, a ne da bi trošio vrijeme/bandwith na taj škart.

 

To je naziv za filmove snimane kamerom iz ruke prilikom projekcije u kinu i nema veze s ovim iz članka

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 11:01 (segregator).
5 godina
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
segregator kaže...
memulica kaže...

Falaisuseku da će SCR filmovi nestat, jer su to najgore verzije sa najgorom slikom/zvukom i ostalim sr*njima.

 

To odavna ni štapom ne diram, a ne da bi trošio vrijeme/bandwith na taj škart.

 

To je naziv za filmove snimane kamerom iz ruke prilikom projekcije u kinu i nema veze s ovim iz članka

 Zar to jos uvijek neko gleda? Zasto? 

7 godina
online
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
segregator kaže...

 

To je naziv za filmove snimane kamerom iz ruke prilikom projekcije u kinu i nema veze s ovim iz članka

 Nije, to su ti CAM verzije, SCR su druga stvar, i imaju obični neki retardirani tekst prek pola slike baš za "zaštitu", i nisu nužno snimani ručnom kamerom na screeningu.

 

Kruha i igala...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
koki kaže...

 

...restoran ga je tužio...

Vjerovatno je razbio kontejner, napravio nekakvu štetu da bi došao do te hrane. Pa nevjerujem da bi opet bili takva stoka sitnog zuba... zbog bačene hrane da se parniče.... (isprika stoci )

Zapravo, pogriješio sam, nije se radilo o USA - tamo je problem ako se kontejner nalazi na privatnom posjedu, već je bilo slučajeva u drugim državama: https://en.wikipedia.org/wiki/Dumpster_diving#Legal_status

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
offline
Re: Američka filmska akademija staje na kraj pirat
fer-de-lance kaže...
segregator kaže...

 

To je naziv za filmove snimane kamerom iz ruke prilikom projekcije u kinu i nema veze s ovim iz članka

 Nije, to su ti CAM verzije, SCR su druga stvar, i imaju obični neki retardirani tekst prek pola slike baš za "zaštitu", i nisu nužno snimani ručnom kamerom na screeningu.

 

 

istina, posipam se pepelom po glavi...al nisam samo ja kriv, skinuo sam par puta filmove snimane kamerom sa korejskim titlovima

koji su na torrentu bili označeni sa screener

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 16:06 (segregator).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice