AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Thread

poruka: 22
|
čitano: 6.164
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Thread".
15 godina
offline
 
0 2 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
Usporedba dva procesora iz dva različita svijeta
Pararera
3 godine
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th

 To nije usporedba, to je listiranje specifikacija na websiteu kojeg kreira iskljucivo bot. Svakakvih padobranaca ima Bugu.

14 godina
offline
AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Thread

Ne zelim biti bezobrazan, ali koja je svrha reviewa CPUa koji je izasao prije godinu dana? Sve se vec zna o njemu odavno, a onaj kome ovo cudo treba sigurno nece cekat Bug da se odluci kupiti ga.  

Jos da ni ne spominjem koliko je "tanak" sam review u usporedbi sa ostalim publikacijama.

Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
KingNothing kaže...

Ne zelim biti bezobrazan, ali koja je svrha reviewa CPUa koji je izasao prije godinu dana? Sve se vec zna o njemu odavno, a onaj kome ovo cudo treba sigurno nece cekat Bug da se odluci kupiti ga.  

Jos da ni ne spominjem koliko je "tanak" sam review u usporedbi sa ostalim publikacijama.

Ima li taj procesor zamjenu? Nema. 

 

Kupuju li ljudi procesore samo u trenutku kada novi stignu na tržište ili ih kupuju tijekom cijele godine? Ja bih rekao da ih kupuju cijele godine. 

Tanak review? A što te još točno zanima, a da nije pokriveno u recenziji. Procesor je testiran u skladu s profilom korisnika kojima bi mogao biti zanimljiv. 

I na kraju, koja je svrha ovakvih komentara? 

14 godina
offline
AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Thread

Mene nista od toga ne zanima, al ostali revieweri su svejedno stavili sve sto i vi + jos tolko. A to sto i dalje nema konkurencije nije neka isprika da review kasni godinu dana.  

 

 

btw. kakav je to ton na kritiku od "profesionalnog" novinara?! "Koja je svrha ovakvih komentara" Halo?!? Primjetio sam da to nije prvi put od tebe. Ego na zemlju

Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
offline
AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Thread

Kad smo več kod TR...

Upravo kreče testiranje

 

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
Poanta je da onaj kome je potrebno (!) moze uzeti i stariju verziju Threadrippera...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
KingNothing kaže...

Mene nista od toga ne zanima, al ostali revieweri su svejedno stavili sve sto i vi + jos tolko. A to sto i dalje nema konkurencije nije neka isprika da review kasni godinu dana.  

 

 

btw. kakav je to ton na kritiku od "profesionalnog" novinara?! "Koja je svrha ovakvih komentara" Halo?!? Primjetio sam da to nije prvi put od tebe. Ego na zemlju

 I dalje nisam dobio odgovor na to koji je smisao komentara. 

Ja sam tvoj komentar shvatio kao implikaciju da:

 

a) Nije recenzirano u vrijeme launcha, pa niste trebali ni sada objavljivati. 

b) Nemate dovoljno testova/testove koji ja smatram da su bitni. Ne valja recenzija. 

Dakle samo i isključivo negativnost. 

I onda još odgovor u kojem stavljaš profesionalno pod navodnike i obraćaš mi se s "Halo?!". Kao da smo zajedno ovce pasli. Anonimnost na Internetu je krasna stvar, jelda?

Na kraju opet dolazimo do mog pitanja - koji je smisao tvojeg komentara? 

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
renato1977 kaže...

Kad smo več kod TR...

Upravo kreče testiranje

 

 Tko kreči i pošto?

K
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
Smisao komentara je da je tvoj članak štur i zastario.
Pitanje je dakle, koji je smisao tvog članka, a ne njegovog komentara.

Čovjek jest kritičan, ali nije nepristojan.
Svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Ako očekuješ samo hvalu, razočaranje će te često dočekati.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
uuY kaže...
Smisao komentara je da je tvoj članak štur i zastario.
Pitanje je dakle, koji je smisao tvog članka, a ne njegovog komentara.

Čovjek jest kritičan, ali nije nepristojan.
Svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Ako očekuješ samo hvalu, razočaranje će te često dočekati.

 "btw. kakav je to ton na kritiku od "profesionalnog" novinara?! "Koja je svrha ovakvih komentara" Halo?!? Primjetio sam da to nije prvi put od tebe. Ego na zemlju"

 

Ovo je pristojno?

 

Od domaćih čitatelja se rijetko može doživjeti hvala, tako da sam tako nešto davno prestao očekivati, kao i većina mojih kolega. 

Da li je članak mogao biti objavljen ranije? Da, da sam imao procesor ranije. TR 3960X nije stigao zajedno sa svim ostalim Threadripperima i nije došao do nas direktno već iz druge ruke. 

I dalje ne postoji zamjena za ovaj procesor u AMD-ovoj gâmi, i samim time test ne može biti zastario. 

Štur...ne vidim smisla izmišljati toplu vodu i raspisivati se o tehnologiji o kojoj sam već pisao u recenziji jačih Threadrippera koja je uredno prikazana kao vezani sadržaj sa strane članka. Testovi koji su korišteni adekvatno demonstriraju performanse procesora, pokriveni su potrošnja, zagrijavanje i overklokiranje. Dakle imamo sve elemente koji su potrebni za ocjenjivanje mogućnosti procesora. Igre nisu testirane jer su za ovakav procesor performanse u igrama nebitne. 

13 godina
offline
AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Thread

Nemam nikakve primjedbe na review ali ove tablice su vam na svakom reviewu nepregledne. Bilo bi dobro npr. razlikovati stupac komponente o kojoj se piše od drugih, ubacit neku boju ili boldat brojeve, možda i koristiti kakvu grafiku (clustered column). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th

Bravo Denise, odlična recenzija, samo nastavi tako!

12 godina
offline
AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Thread

Pa procesor je aktualan ima ga na policama , to sto recenzija kasni nema nikakve veze jer ima onih koje interesira a ti si i sam rekao da te ne interesira.

 

I ja se jednom nisam slozio sa Denisom oko recenzije Asus Strix SCARII gaming laptopa , sta je tu je svatko ima svoje misljenje.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
leobugi kaže...

Nemam nikakve primjedbe na review ali ove tablice su vam na svakom reviewu nepregledne. Bilo bi dobro npr. razlikovati stupac komponente o kojoj se piše od drugih, ubacit neku boju ili boldat brojeve, možda i koristiti kakvu grafiku (clustered column). 

Engine za grafikone je nažalost dosta loš za moje potrebe, kad treba staviti puno podataka. Osim toga, sve se mora ručno prekucavati iz excela što troši jako puno vremena. Zato izbjegavam stavljati grafikone. 

 

Baš ću vidjeti s developerom koji je složio stranicu da li postoji mogućnost da se nešto bolje implementira. 

A što se tiče tablica, također nemam neke opcije - bold, italic i to je to. Da su grafikoni složeni ok, tablice ne bi bile problem...

U svakom slučaju hvala na konstruktivnom komentaru

15 godina
offline
AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Thread

Ja slobdno mogu reći da sam dijete Bug-a, dok su mi se drugi smijali što kupujem Bug magazin nisu ni sjvjesni da se smiju osobi koji ulaže u IT znanje, sad istima uzemm i po 100 kuna za naprviti Google račun.

Osobno se volim ponekad uhvatiti u koštac sa Denisom ali sa poštovanjem i dozom argumentacije, i naravno mojim osobnim stilom u pisanju... ali... jedno veliko ali.. vrijeđati Bug redakciju kako nemaju 3090 ili sl. pa se smiajati na na taj način je za mene u svakom slučaju totalno neprihvatljivo.

Ima jedna izreka koja kaže: "Ne pljuv u izvor iz koje vodu piješ", a ovdje to mnogi rade. Takve bi po kratkom postupku sa ovog foruma... Denis samo naprijed.. i gospodo ne zaboravite ponekad i kupiti Bug na kioscima.. nek djeca nekad osjete kako je to lisati magazin... još malo meljanjem po telefonu i to će zaboraviti.



 

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
Denis kaže...


Na kraju opet dolazimo do mog pitanja - koji je smisao tvojeg komentara? 

Sigurno je jedino da njegov komentar ima puno vise smisla od tvog "testa" Arunovicu..

 

Poslusaj koristan savjet i ubuduce kad budete objavljivali ovakve stvari, bar se suzdrzi komentiranja...

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 20:54 (ansha).
13 godina
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
'Ko ti se smijao sto kupujes Bug? To jos nisam dozivio od prvog broja... ni za druge IT srodne casopise...
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
Mad Ant kaže...
'Ko ti se smijao sto kupujes Bug? To jos nisam dozivio od prvog broja... ni za druge IT srodne casopise...

Smijali mi se ljudi koji ne znaju šta je PC... na bazenu prije fijuuuu 20 godina. Dok sam još tek krenuo u 1. srednje. Sad njima i njihovoj djeci papreno naplaćujem svaki intervencijski dolazak.

13 godina
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
Ah ti si mlađi... '90 kada sam ja isao u srednju nitko nije bio toliko glup, ni blizu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 10:33 (Mad Ant).
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen Threadripper 3960X - Najjeftiniji Th
Mad Ant kaže...
Ah ti si mlađi... '90 kada sam ja isao u srednju nitko nije bio toliko glup, ni blizu.

Ne znam sada koliko sam mlađi.. u travnju imat ću 38 punih.. ali izgledam 10 godina mlađi.

Nije sad klasični "buling" ili kako se već piše, što bi amerikanci rekli. smijanje tipa "eeee-- vidi ka on čita ono", ili nešto slično nego nekakvi zajedljivi komentari od likova koji i nisu bitni i čiji IQ možeš samo da zamisliš koliki je.

Ali eto...kao što rekoh "Bugovo dijete sam".. i drago mi je što sam dio toga.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice