AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550

poruka: 47
|
čitano: 7.863
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550".
7 godina
offline
AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550

Intel na respiratorima

 
23 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
Vec ih i sad nemaju dovoljno🤣
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
mrssmit kaže...
Vec ih i sad nemaju dovoljno🤣

 

A ocekuje se da imaju dovoljno procesora koji jos nisu pusteni u prodaju?

Freak Show Inc.
9 godina
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
izgleda da necu ni ove godine uzeti Ryzen, jos od Ryzena 1600 sam namjeravao upgradeati komp ali nemam bas neku potrebu. Igrao sam zadnji doom i moj slabasni Amd 7600 se jos dobro drzi. :) Ryzen 5000 ce biti moja serija :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550

s obzirom na noviju arhitekturu u odnosu na (https://valid.x86.fr/hcabkd) i možda 100MHz višu oc frekvenciju moglo bi ovo napokon maknit 7700K i u single i u multi core i to za 120baksa...
bas zanimljivo

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
dabar_solta_V2 kaže...

s obzirom na noviju arhitekturu u odnosu na (https://valid.x86.fr/hcabkd) i možda 100MHz višu oc frekvenciju moglo bi ovo napokon maknit 7700K i u single i u multi core i to za 120baksa...
bas zanimljivo

 

Odlicna voltaza, mora da je zaiskrilo kad si ga upalio

Freak Show Inc.
4 godine
protjeran
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
Friday kaže...
mrssmit kaže...
Vec ih i sad nemaju dovoljno🤣

 

A ocekuje se da imaju dovoljno procesora koji jos nisu pusteni u prodaju?

 Intel se i trenutno muci s proizvodnjom, nisi upucen kad nova serija izade vjerovatno ce biti samo 12 komada u prvom tjednu😂

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
mrssmit kaže...

 Intel se i trenutno muci s proizvodnjom, nisi upucen kad nova serija izade vjerovatno ce biti samo 12 komada u prvom tjednu😂

 

Vijest je o AMD-u a ti ocekujes da ja znam da ti pricas o Intelu?

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
Friday kaže...
dabar_solta_V2 kaže...

s obzirom na noviju arhitekturu u odnosu na (https://valid.x86.fr/hcabkd) i možda 100MHz višu oc frekvenciju moglo bi ovo napokon maknit 7700K i u single i u multi core i to za 120baksa...
bas zanimljivo

 

Odlicna voltaza, mora da je zaiskrilo kad si ga upalio

 Pali ga na kurblu, da dobije extra kick struje na startu 

4 godine
protjeran
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
Friday kaže...
mrssmit kaže...

 Intel se i trenutno muci s proizvodnjom, nisi upucen kad nova serija izade vjerovatno ce biti samo 12 komada u prvom tjednu😂

 

Vijest je o AMD-u a ti ocekujes da ja znam da ti pricas o Intelu?

 Pa ja sam se nadovezao na post da je intel na respiratorima, i to sam citirao neznam, mozda nisi pratio. Iako te prozivaju kao nekakvu glavnu sisu na forumu ocekivao sam da znas sve te aktualne ratove/vijesti intel vs amd morat cu izgleda pozvati ramboxa nema od tebe kruha

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
mrssmit kaže...

 Pa ja sam se nadovezao na post da je intel na respiratorima, i to sam citirao neznam, mozda nisi pratio

 

Oko zutog se slazemo jer nisi citirao niti odgovarao na tu poruku jer bi u protivnom postojao link na nadporuku u tvojoj poruci...

Dakle - the joke's on you...

Freak Show Inc.
7 godina
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
Friday kaže...
dabar_solta_V2 kaže...

s obzirom na noviju arhitekturu u odnosu na (https://valid.x86.fr/hcabkd) i možda 100MHz višu oc frekvenciju moglo bi ovo napokon maknit 7700K i u single i u multi core i to za 120baksa...
bas zanimljivo

 

Odlicna voltaza, mora da je zaiskrilo kad si ga upalio

 zanemari voltazu, i sta blica svitlo dok komp radi, bitno je da na 4.4GHz stara arhitektura je bila jako blizu po raznim testovima u single core...

15 godina
offline
AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550

Možda je ipak isplativije uzeti 6c/12t zen+ (2600 ili 1600af) za malo više love.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
mrssmit kaže...
Friday kaže...
mrssmit kaže...
Vec ih i sad nemaju dovoljno🤣

 

A ocekuje se da imaju dovoljno procesora koji jos nisu pusteni u prodaju?

 Intel se i trenutno muci s proizvodnjom, nisi upucen kad nova serija izade vjerovatno ce biti samo 12 komada u prvom tjednu😂

 samo ti trolaj intel, vidjet ćeš kad dođu nagodinu sa 5nm i više jezgri i manjom cijenom od amd 

14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
nkdz kaže...

Možda je ipak isplativije uzeti 6c/12t zen+ (2600 ili 1600af) za malo više love.

 Treba vidjeti testove, nekako imam osjećaj da će ovi novi biti bolji u igrama a tu negdje ili malo lošiji u produktivnosti.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
offline
AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550

Vjerojatno će imati nešto bolji avg fps nego 1600AF, ali min fps će patit u nekim igrama, tako da, long-term 1600AF je svakako bolji izbor..

ansha: Pomelo te
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
Kaby kaže...

Vjerojatno će imati nešto bolji avg fps nego 1600AF, ali min fps će patit u nekim igrama, tako da, long-term 1600AF je svakako bolji izbor..

 Slažem se, tko razmišlja dugoročno trebao bi  ići na više jezgri. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 19:04 (nkdz).
14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
nkdz kaže...
Kaby kaže...

Vjerojatno će imati nešto bolji avg fps nego 1600AF, ali min fps će patit u nekim igrama, tako da, long-term 1600AF je svakako bolji izbor..

 Slažem se, tko razmišlja dugoročno trebao bi  ići na više jezgri. 

 

U ovom testu je ipak 4 threada, 8 threada dosta pomogne.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
Jakovp kaže...

U ovom testu je ipak 4 threada, 8 threada dosta pomogne.

uf, da imam vremena prebaciti gtx 1070 u dječji komp i malo testirati 4/8 g2400, da vidim koliko je bolji od mojeg starog 4core i5

a još me dodatno koči i sporih 2×4gb rama na 2133mh, pa je i to dodatni minus

15 godina
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550

ne pomogne

kradem mine iz minskog polja
14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
dery kaže...

ne pomogne

 Da, u ovoj igri je 2600X bolji od 7700k, to dosta govori.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
BugHeroj kaže...
mrssmit kaže...
Friday kaže...
mrssmit kaže...

 Intel se i trenutno muci s proizvodnjom, nisi upucen kad nova serija izade vjerovatno ce biti samo 12 komada u prvom tjednu😂

 

Vijest je o AMD-u a ti ocekujes da ja znam da ti pricas o Intelu?

 Pa ja sam se nadovezao na post da je intel na respiratorima, i to sam citirao neznam, mozda nisi pratio. Iako te prozivaju kao nekakvu glavnu sisu na forumu ocekivao sam da znas sve te aktualne ratove/vijesti intel vs amd morat cu izgleda pozvati ramboxa nema od tebe kruha

 Nevjerovatno da nakon tolko banova jos ne uspjevas sakriti stil pisanja Stjepanj -e. 

Opet si poceo previse gnojit forum tako da je vrijeme da letis. Pozivam moderatore da izbace smece. 

A zašto ga ti ne prozoveš s pravog profila nego svaki put praviš novi. Ne razumijem, bojiš se forumskih ratnika ili?

Nisi ni ti puno bolji.

 

On topic, moj 1600x i dalje melje sve što mu dam bez problema tako da mislim da neću proc mjenjati još bar dvije godine.

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
darkborg kaže...
 

On topic, moj 1600x i dalje melje sve što mu dam bez problema tako da mislim da neću proc mjenjati još bar dvije godine.

 

Pa ne mjenjmo hardver zato sto nije dovoljno dobar nego zato sto moramo jer smo ovisnici...

Freak Show Inc.
4 godine
protjeran
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550

 Eeee kamo srece da su sve prijasnje i7-mice bile po 120$ sad bi mi ostalo za Ferrarija

16 godina
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550

Dakle ti konstatiraš, da je nekadašnji Intel Flegšip i7 7700K(330$) danas samo običan low end proc.

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
6 godina
protjeran
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
rambox kaže...

Dakle ti konstatiraš, da je nekadašnji Intel Flegšip i7 7700K(330$) danas samo običan low end proc.

 

 

 

Fascinantno je da tek 8. generacija najslabiji Intel (i3 8100) nadmašuje 1. generaciju i7 920 u octa-core speedu, a sad će najslabiji ryzen biti u rangu 7.generacije i7 7700K.
Bome nice 3 zadnje godine AMD-a, živjela konkurencija

9 godina
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
Novi Ryzen ili ovi entry po dobroj cijeni, B550 matične i tko zna što još do kraja godine, vjerojatno i neka nova ili refresh GPU, vrlo lako slažem ITX gaming na budžet.
SSD koliko si mi života uštedio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550

Dobar stari Polaris se još uvijek ne predaje, 1600AF sa jeftilen B450 pločama je još tu. Za nešto budget oriented nema boljeg, niti će bit.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: AMD najavio nove Ryzene 3 i čipset B550
Polaris+1600af+b450m je gaming na budžet ali to su kompromisi.

Polaris će biti ok samo ako ga performansama ne dostigne APU Ryzen 4000 sa Vegom na 7nm. Iako je to više vjerojatno za Ryzen 5000 zbog ddr5.

Ali da, 1600AF je best buy kako god okreneš samo da ga ne ukinu ili mu cijena ne ode preko 1000kn.

B550 bi trebale donijeti pcie 4.0 a uz nižu cijenu nego X570 i nema smisla biti na staroj tehnologiji.

Još vidimo što će biti.

Gaming na budžet ne mora biti na minimum minimuma za kupovinu ali sigurno nije i kupovina high end komponenti. Traži se neka zlatna sredina.
SSD koliko si mi života uštedio...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice