AMD na CES-u lansirao Radeon VII - nasljednika Veg

poruka: 36
|
čitano: 11.206
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD na CES-u lansirao Radeon VII - nasljednika Veg".
12 godina
protjeran
offline
AMD na CES-u lansirao Radeon VII - nasljednika Veg

Citam i nevjerujemlp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD na CES-u lansirao Radeon VII - nasljednika
fx-mooog kaže...
* * *

 

* * *

(1) to sto te tensor jezgre mogu nije dosta ni da osvjetle jednu sobu kamoli citavu scenu

* * *

 

(2) pogotovo sto nezna ni matematiku kao se pise

 

fun

(1)  Priča ispričana i prepričana i kritike ispisane pri prestavljanju RTX-ica.

 

Dakle uključi se malo u teme da se ne ponavljamo. 

(2) Ovu rečenicu ni lektor ni korektor zajedno ne bi mogli razumjeti.

 

fx-mooog kaže...
* * *

 dlss lol  cuda patente  lol  

LOL

ova kartica razvaljuje gv100  vega je razvalila gp100  sad je ovo drugo smece na redu

 

 

Kao što rekoh uključi se malo u teme oko novih Čipova i novih OS-ova, jer nema slađih vijesti na Bugu nego ovih oko prestavljanja novih čipova.

Da razvaljuje, još tamo od vremena kada se čekala serija 300 čipova, imaš na hiljadu postova na iste reciklirane teme iz godine u godinu. Nije da želim "ratovati" sa tobom, nego dobronamjerno ti ovo govorim. l.p.

 

Avo ja ću da uzmem fiktivno bolovanje od 3 sedmice pa mi treba jedna grafulja da se igram. Ti meni kupi 2080 a ja ću tebi AMD-a, ovo ozbiljno mislim.

9 godina
neaktivan
offline
AMD na CES-u lansirao Radeon VII - nasljednika Veg

Čitam vijesti da se šuška da ce biti napravljeno čitavih 5000 komada ove kartice.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD na CES-u lansirao Radeon VII - nasljednika
JozoBozo121 kaže...

Čitam vijesti da se šuška da ce biti napravljeno čitavih 5000 komada ove kartice.

Optimisticno, nije lako naci 5000 tolkih ludjaka 

16 godina
offline
AMD na CES-u lansirao Radeon VII - nasljednika Veg

Eto malo više detalja, ili realni očekivani razlog lansiranja navedene Radeon VII grafe.Bolje je pokazat nekaj nego ništa, ili preciznije gledati od 27.30 pa dalje.

 

Ukratko ako neko ne razumije "zagorski Engleski", prva Navi GPU runda imala je određenih hardverskih problema.Da je sve šlo po planu Navi bi bio predstavljen na CES-u prije nekoliko dana.Na kraju eto to je trenutna realnost, dakle šest mjeseci odgode za nove AMD Navi gejmerske grafe.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 16:07 (rambox).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
AMD na CES-u lansirao Radeon VII - nasljednika Veg

https://videocardz.com/79870/amd-radeon-vii-benchmarks-leak-ahead-of-launch

Ajoj... :D ali gle napokon imamo GPU bolji od GTX 980ti od strane amd-a, komentar dolje mi sve kaze.

Moj PC  
0 4 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice