Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva odl

poruka: 11
|
čitano: 4.194
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva odl".
13 godina
offline
Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva odl

Napokon izađe nešto friško, nešto što izlazi iz šprance, nešto u što je očito uloženo gomilu ljubavi i truda i onda većina prominentnih gejming portala nema ni vijest da je igra izašla, da ne govorimo o reviewu, iako trenutno nije izašlo ništa drugo. Svaka čast ACG-u što je izbacio review praktički odmah čim je igra izašla.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva
Chronosus kaže...

...i onda većina prominentnih gejming portala nema ni vijest da je igra izašla, da ne govorimo o reviewu...

kako nema?

evo ti hrpa recenzija - pc gamer, rock paper shotgun, ign, pcworld...

10 godina
offline
Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva odl

Jel igra netko? Izgleda jako zanimljivo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva
picajzla0707 kaže...
Chronosus kaže...

...i onda većina prominentnih gejming portala nema ni vijest da je igra izašla, da ne govorimo o reviewu...

kako nema?

evo ti hrpa recenzija - pc gamer, rock paper shotgun, ign, pcworld...

 

Rekao sam većina. Kotaku i gamespot imaju po jedan članak o igri od prije mjesec dana, Polygon nema čak ni to. Switch verzija Witchera 3 koja je isto izašla jučer ima 36 critic reviewa, Disco ima 6 (dakle, fale ti dva na tvojoj listi da ih nabrojiš sve).

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.10.2019 18:09 (Chronosus).
13 godina
offline
Re: Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva
Chronosus kaže...
picajzla0707 kaže...
Chronosus kaže...

...i onda većina prominentnih gejming portala nema ni vijest da je igra izašla, da ne govorimo o reviewu...

kako nema?

evo ti hrpa recenzija - pc gamer, rock paper shotgun, ign, pcworld...

 

Rekao sam većina. Kotaku i gamespot imaju po jedan članak o igri od prije mjesec dana, Polygon nema čak ni to. Switch verzija Witchera 3 koja je isto izašla jučer ima 36 critic reviewa, Disco ima 6 (dakle, fale ti dva na tvojoj listi da ih nabrojiš sve).

 https://www.resetera.com/threads/disco-elysium-review-thread.147138/

15 godina
offline
Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva odl

naravno još jedan rpg bez multiplayera...sreća da postoji larian studio pa će fallen heroes i bg3 imati

 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva
Harold kaže...

naravno još jedan rpg bez multiplayera...sreća da postoji larian studio pa će fallen heroes i bg3 imati

 Na sreću. Ovo nema nikakve veze s npr. Original Sin 2 (iako su obje igre izometrija, tu sve sličnosti staju). RPG fokusiran na naraciju i skroz drugu ciljanu skupinu. Ako je OS2 Baldur's Gate, onda je DE više kao Planescape: Torment. Meni su i Original Sin 2 i Disco Elysium zakon. S tim da mi je OS2 na negdje polovici počeo dosađivati što s DE nije slučaj, čak naprotiv. Ovisi što želiš, ali nema ovdje šanse utrpati nekakav multiplayer.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
15 godina
offline
Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva odl

Čovjek bi pomislio da u industriji većoj od filmske imaš puno toga na izbor...da nije izašao divinity os 1 i 2...nebi imao ništa (0) za odigrati co-op šta se tiče rpg-a na poteze.

 

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva odl

Sve 5, samo ne vidim kakve veze to ima u temi o Disco Elysium, single-player narativno orijentiranom RPG-u.

Mislim da će ti Baldur's Gate 3 sjesti ;)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva odl

Nerazumijem tu opsjednutost multiplayerom. U stilu "igra ne valja ka nema multiplayer pa makar on bio i smeće"! Osobno ću uvijek izabrati kavlitetan SP ispred MP jer jednostavno ima dubinu i dušu. MP je po meni bezveze. Još nisam igrao MP igru koja u svojoj suštitni nije bila površna. Idi uokolo i pucaj po istoj mapi milijun puta, ili se naganjaj s herojom opet po istoj mapi. Zabavno al ne nešto što vrijedi.

 

I u određenim žanrovima za MP nema mjesta, a DE je jedna takva igra i zahvalan sam na tome developerima.

 

MP je bezveze! :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ambiciozni RPG Disco Elysium u prodaji, dobiva
Pa ak si los u multi igrama logicno da ce ti bit bezveze.. :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice