Amazonova masovka New World (ponovo) odgođena

poruka: 6
|
čitano: 21.872
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazonova masovka New World (ponovo) odgođena".
11 godina
protjeran
offline
Amazonova masovka New World (ponovo) odgođena

Ima li netko da je probao Betu? Jednostavno nisam imao vremena a planiram pocet igrat ovu igru, izgleda mi zanimljivo, pa ako moze netko onako svoj pogled reci? Igrao bih tako malo poslije posla svako vece. Thanks

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Amazonova masovka New World (ponovo) odgođena

da imam 11 god možda bi probao odigrat

Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Amazonova masovka New World (ponovo) odgođena
Gadgeti kaže...

Ima li netko da je probao Betu? Jednostavno nisam imao vremena a planiram pocet igrat ovu igru, izgleda mi zanimljivo, pa ako moze netko onako svoj pogled reci? Igrao bih tako malo poslije posla svako vece. Thanks

 

Igra je cisti marketing moneygrab hypetrain bez ikakve kvalitete i contenta. Vidi se da je sklepana na brzinu samo da se pobere lova. Nakon par sati igranja postane ziva dosada.

5 godina
offline
Amazonova masovka New World (ponovo) odgođena

Cim malo tata Bezo ode u svemir, odmah u amazonu sranja, otkazuju se igre, pale grafulje... ccc 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Amazonova masovka New World (ponovo) odgođena

Ha ha ha dobra, al si me nasmijao :-D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazonova masovka New World (ponovo) odgođena

Odigrao sam dva, tri dana i iskreno nije loše ali po mom mišljenju treba još dosta balansiranja i nerfanja tako da je odgoda opravdana. To mi je prvi mmo pa ne znam koliko je dobra u žanrovskim okvirima ali svakako zanimljva igra.  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice