Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radara

poruka: 12
|
čitano: 4.093
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radara".
5 godina
offline
Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radara

Šta se tiče mene...slobodno mogu

 

Snove naplaćujem 50€

Noćne more 100$€

Mokre. 200€

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radara

Gdje ide ovaj svijet, privatnost će u budućnosti biti predmet luksuza ako već sada nije, samo toga nismo dovoljno svjesni.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 22:17 (CPU).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radara

Nadgledati snove? Citaju li bugovci sto pisu?

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radar
"Amazonov radarski senzor će raditi u frekvencijskom opsegu od 57 do 64 GHz"


Mikrovalna pečnica radi na 2.45 Ghz
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radar
Theophilus Ruy kaže...
"Amazonov radarski senzor će raditi u frekvencijskom opsegu od 57 do 64 GHz"


Mikrovalna pečnica radi na 2.45 Ghz

And the point is?

I wifi i bluetooth i još sto stvari radi na 2.4 GHz.

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radar
fer-de-lance kaže...

And the point is?

 

 Pa da ce bezos preko gejcovih cipova snimat moj mokri san o Melaniji, ak ti ovo nije 100% dokaz onda ne znam sta je, halo?!?

7 godina
offline
Re: Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radar

Aha, to da.

I još jedna stvar, nismo razmišljali o njoj: 2.45 kad zaokružiš je 2.5, a 2.5 kad zaokružiš je 3.

3 == Half Life 3 confirmed 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2021 11:58 (fer-de-lance).
15 godina
online
Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radara

Ulažu milijune u tehnologiju kojoj je svrha nagdledanje ljudi dok spavaju jer...? I što oni imaju od toga što znaju kako ljudi spavaju?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radar
Ges kaže...

Ulažu milijune u tehnologiju kojoj je svrha nagdledanje ljudi dok spavaju jer...? I što oni imaju od toga što znaju kako ljudi spavaju?

reklame, naravno.

prvo će te izbombardirati informacijama da si sumnjiv na sleep apneju, neki sindrom nemirnih nogu ili nešto deseto. zatim će ti posvuda iskakati reklame za centre za regulaciju spavanja, maske za disanje, psihijatrijske klinike ili samo neke legalne droge, odnosno farmakologiju. moraš kupiti ili neće prestati s granatiranjem a ako kupiš tek si onda najebao.

u drugoj fazi ubacivat će ti snove po izboru. da mi je preskočiti prvu i odmah se u drugu uvaliti. 😀

ali opet, ako si siromah nećeš sa sićom moći kupiti mokre snove. bolji primjerci će biti rezervirani za odlikaše. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
13 godina
offline
Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radara

Pa nego. Ovce treba kontrolirati i dok spavaju. Kmeeee

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radar
Realno, prostor budnosti su exploatirali već do maksimuma i to je sljedeće sto im preostaje. Malo je vise fuzzy, no potencijal je velik i vjerujem da neće trebati dugo čekati do vremena kad će početi kroz snove posluživati i reklame
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
online
Re: Amazon želi nadgledati naše snove pomoću radar
southy kaže...
Realno, prostor budnosti su exploatirali već do maksimuma i to je sljedeće sto im preostaje. Malo je vise fuzzy, no potencijal je velik i vjerujem da neće trebati dugo čekati do vremena kad će početi kroz snove posluživati i reklame

Al ono čime sam fasciniran su te njihove očite laži, da to rade kako bi pomogli ljudima. Ne kažem da nema ljudi koji imaju problema sa spavanjem no za njih već postoje medicinske metode i medicinski uređaji za rješavanje tih problema

I s obzirom da se za većinu ljudi očito ova tehnologija razvija kako bi im još bolje gurali reklame, fasciniran sam odvratnošću ideje da je ikome palo na pamet da ide gurati reklame ljudima u psihu i to k tome dok spavaju, dok se tijelo oporavlja od sveg smeća koje je skupilo kroz osjetila kroz dan, i to čisto kako bi netko zaradio nešto više novaca. Zar nije očito ko dan da je to put ka stvarajnu psihoza i mentalnih oboljenja? I za što im treba još toliko više novaca? Zar ne žive već dovoljno dobro i od ovakvog reklamiranja? Ne bih rekao da su u takvim gubitcima pa da moraju tražiti očajničke mjere kako bi preživjeli već da su toliko puni svega da im padaju perverzne ideje kako zaraditi još i više. Odvratno i nastrano...

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 8:08 (Ges).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice