Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom

poruka: 13
|
čitano: 13.347
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom".
11 godina
offline
Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom

vec dugo nista o coroni i kak je bezopasno se cijepiti. Pa di je zapelo Doc ? 🤔

 
6 18 hvala 0
6 godina
offline
Re: Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom
chance00 kaže...

vec dugo nista o coroni i kak je bezopasno se cijepiti. Pa di je zapelo Doc ? 🤔

Pisao sam o tome pred dvije godine, dva ili tri puta.
Pametnome dosta.
Tebi, međutim, kako vidimo - nije.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2022 18:26 (Doc Berecki).
12 godina
protjeran
offline
Re: Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom
Doc Berecki kaže...
chance00 kaže...

vec dugo nista o coroni i kak je bezopasno se cijepiti. Pa di je zapelo Doc ? 🤔

Pisao sam o tome pred dvije godine, dva ili tri puta.
Pametnome dosta.
Tebi, međutim, kako vidimo - nije.

 

A moze jedan tekstic o tome kako su umjetni zasladjivaci (prvenstveno acesulfam-K) odgovorni za visak smrtnosti u grupi 18-49 u poslijednje dvije godine, te Europa planira reevaluirati svoj odnos s umjetnim zasladjivacima da sprijeci umiranje mladih?

 

Ne negiram otrovnost i besmisao umjetnih zasladjivaca koji daje (prvenstveno) picu oduran, metalan ili gorak okus, dugotrajan 'aftertaste' i sl., ali tvrditi da je nakon 40 godina koristenja to odjednom uzrok viska smrtnosti od kardiovaskularnih problema u navedenoj grupi ....

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2022 19:10 (jacob33).
14 godina
online
Re: Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom
Forum pun vampira
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom
Nema do originalne coca cole/pepsi cole sa starim dobrim šečerom. A ni cockta nije loša, dapače čak.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom

i onda naručiš dron s amazona i isporuči ti ga dron. ili ne naručiš ništa pa ti samo doleti (kao nama na jarun ili poljacima). ne dam poštara. je bitanga ali s njim se bar možeš svaditi oko dostave. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom
gxOxt kaže...
Nema do originalne coca cole/pepsi cole sa starim dobrim šečerom. A ni cockta nije loša, dapače čak.

 

Ziva istina, tragicno je sto se u EU desava s picima radi te lazne dusebriznosti za nase zdravlje, pa je danas 70% sokova (gaziranih i negaziranih, cak i sirupa) s umjetnim sladilima, naustrb secera. Iako iza svega toga stoji, naravno, cijena, jer su ti zasladjivaci visestruko jeftiniji od secera, a nema dokaza da pomazu u smanjenju mase i BMI-ja.

 

Najgore mi je bilo vidjeti Pepsi, omiljeno gazirano pice (koja ionako rijetko kad pijem) kako je bez ikakvih najava i oznaka presla na 'secer i sladila', te ima grozan, metalik-aftertaste. Cemu sluzi Pepsi 'original' s time i Pepsi Max s iskljucivo sladilima? Kome sluzi ova prva?! Zato se Coca-Cola ipak drzi donekle, iako nama na istoku EU trpa fruktozno-glukozni koji je los, pa si svako toliko u Italiji kupim zalihu 'con zucchero'.

 

No, bez obzira na sve to, tko vjeruje da su sirupi, Pepsi i slicni krivi za iznenadne smrti u zadnje dvije godine?

7 godina
online
Re: Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom

Čekaj, tebi treba dokaz da ako uneseš više kalorija više se i udebljaš?

Mislim, ajd za neke druge stvari još i kužim da je siva zona, ali ako ova zero ima <1 kcal na 100 mL, a ova sa šećerom ima 45 kcal na 100 mL, onda o čemu mi pričamo?

 

Evo ti jedna zagonetka: Miljenko u sebe unese 1 litru vode, a Darinko 1 kilu janjetine.

Tko će se više udebljati od unesenog?

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
12 godina
protjeran
offline
Re: Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom
fer-de-lance kaže...

Čekaj, tebi treba dokaz da ako uneseš više kalorija više se i udebljaš?

Mislim, ajd za neke druge stvari još i kužim da je siva zona, ali ako ova zero ima <1 kcal na 100 mL, a ova sa šećerom ima 45 kcal na 100 mL, onda o čemu mi pričamo?

 

Evo ti jedna zagonetka: Miljenko u sebe unese 1 litru vode, a Darinko 1 kilu janjetine.

Tko će se više udebljati od unesenog?

 

 

Miljenko, nije poanta glumit pametnog, nego provjerit cinjenice. Ali ti valjda vjerujes da ce EU regulacije i Faktografi to odraditi za tebe?

 

Evo ti malo stiva:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4135487/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5515645/

 

...a isto tako mozes istraziti i kako ne-nutritivni zasladjivaci (saharin, acesulfam-K, aspartam, sukraloza, itd) utjecu na razine secera, inzulina i sl, te mogu dovesti do dijabetesa tipa 2. Prekrasno nesto.

 

A ti i dalje vjeruj da je sve iskljucivo broja stvar kalorija.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom
Više kalorija ne znači da ćeš se udebljati.
7 godina
online
Re: Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom

Ali znači da ćeš se udebljati više nego od manje kalorija.

Jebala vas logika...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
7 godina
online
Re: Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom
jacob33 kaže...

Miljenko, nije poanta glumit pametnog, nego provjerit cinjenice. Ali ti valjda vjerujes da ce EU regulacije i Faktografi to odraditi za tebe?

 

Evo ti malo stiva:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4135487/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5515645/

 

...a isto tako mozes istraziti i kako ne-nutritivni zasladjivaci (saharin, acesulfam-K, aspartam, sukraloza, itd) utjecu na razine secera, inzulina i sl, te mogu dovesti do dijabetesa tipa 2. Prekrasno nesto.

 

A ti i dalje vjeruj da je sve iskljucivo broja stvar kalorija.

 Jesi ti uopće pročital kaj sam napisal ili samo drobiš PR?

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
9 godina
offline
Amazon je počeo isporučivati narudžbe dronom

Koji off-topic, moderatori se još oporavljaju od novogodišnje proslave?

Mene zanima jel će se pojaviti lovci na amazonove dronove? Umjesto prepelica će se gađati dronovi, a umjesto mesa nagrada će biti surprise-box. IPhone-ovi će doslovno padati s neba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice