Amazon Echo Plus (2nd Generation) i Echo Sub - Bit

poruka: 8
|
čitano: 4.176
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon Echo Plus (2nd Generation) i Echo Sub - Bit".
8 godina
neaktivan
offline
Amazon Echo Plus (2nd Generation) i Echo Sub - Bit

 Alexa ovo, alexa ono... Google home je bolji ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon Echo Plus (2nd Generation) i Echo Sub - Bit

bitanga je princeza koja nosi dvije tange

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon Echo Plus (2nd Generation) i Echo Sub -

Google home nemam, ali po nekim recenzijama jos uvijek zaostaje za Amazon Echo kojeg imam vec godinu dana i prezadovoljan sam radi sa svim i svacim.

Google home jos ne podrzava sve takoreci smart home proizvode ali zato na pitanja, odgovara potpunije a nekima to izgleda dosadno zato sto odgovori traju i traju i izgleda kao da cita sa wikipedije, sto se meni ne svidja.

16 godina
offline
Re: Amazon Echo Plus (2nd Generation) i Echo Sub -

Može malo više info o setupu Alexe?

Imaš li neku automatiku (paljenje TV-a, prigušivanje svjetla, otvaranje/zatvaranje roleta i sl.)?

Možeš li ga natjerati da pušta glazbu registracijom s nekom drugom adresom?

 

Trebao bi mi stići uskoro prvi echo za probu, pa da znam što mogu očekivati.

Npr. prva ideja mi je da joj diktiram unose za to-do liste (po mogućnosti Google Keep), pa makar i na engleskom, a za sve ove gluposti "pametnog doma" bi se pobrinuo s vremenom ako ima smisla.

Gledam te!
9 godina
offline
Amazon Echo Plus (2nd Generation) i Echo Sub - Bit

I mene interesira misljenje i iskustva korisnika koji Alexu tj Amazon Echo imaju vec neko vrijeme. Da li ima smisla uzimati to ako npr. nemas pametni dom ? Takodjer, negdje sam cuo da joj se daju sposobnosti tj. naredbe nadograditi itd. Pa ako tko ima volje molim neka da misljenje i iskustva da cujemo kako je zivjeti s tim cudom. Inace i sam planiram kupiti jedan pa da se informiram prije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon Echo Plus (2nd Generation) i Echo Sub -

Mozes kontrollirati Samsung Tv preko Smart TV remote skilla u Amazon Alexa aplikaciji, ako imas sonoff ili neke druge kineske prekidace za paljenje svjetla i utikaca/stekera to ide preko ewelink aplikacije koja se povjezuje sa Alexom.

Brendirane klime tipa DAIKIN, TOSHIBA MITSUBISHI mozes koristiti preko alexe. 

ZA reprodukciju muzike ja koristim Spotify (moze puno servisa navedeni su u aplikaciji Amazon ALexa) u pocetku ima problema sa identiikacijom nasih domacih izvogjaca ali se vremenom nauci na tvoj glas i izgovaranje imena bendova ili pjevaca. 

To-do liste neznam?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon Echo Plus (2nd Generation) i Echo Sub -

Ako nemas pametne uregjaje koji se mogu koristiti sa Alexom dobra je i za slusanje muzike (placa se) ja uglavnom najvise slusam muziku pitam je za vrijeme ili ako putujes negde pa pitas i tako, zna odgovorit na puno pitanja. Nije nesto preterano skupa cijena se vrti oko 100 dollara/eura. 

15 godina
offline
Amazon Echo Plus (2nd Generation) i Echo Sub - Bit

@reyan 

1) ti ne zivis u Hrvatskoj? jer u tekstu pise da muzika ne funkcionira posto Spotify jos nije dostupan ovdje a niti brdo drugih striming servisa.

2) Moze lis e ovakav setup (plus i sub) koristii kao audio sustav za telku? Moze li biti zamjena za saoundbar - dal je moguce i dal je kvaliteta komparabilna? Kak se to povezuje sa telkom? ide HDMI u to? 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice