Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paketa ko

poruka: 16
|
čitano: 4.530
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paketa ko".
11 godina
offline
Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paketa ko

Logičan odgovor, jednog poštenog Hrvata (koji je još uz to kršćanin i vjerojatno ide na misu nedjeljom), bi vjerojatno bio, stavio na njuškalo da se proda. (Ono u stilu Lidl Parkside preprodaje ili kad se sjetim početkom pandemije medicinskih maski)

 

Mislim nikome te distance za maske vjerojatno ne trebaju ali eto prilika za zaradom je tu

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 10:26 (Doktor-X).
 
3 7 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paket
Tamo isto zbrinjavaju otpad na inovativne načine.
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paketa ko

ovo je još dobro. moglo joj je stići na tisuće pimpeka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paketa ko

Ima zalihu i za četvrti val. Dobro je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 9:07 (Sinatra).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paket
Doktor-X kaže...

Logičan odgovor, jednog poštenog Hrvata (koji je još uz to kršćanin i vjerojatno ide na misu nedjeljom), bi vjerojatno bio, stavio na njuškalo da se proda.

 

Mislim nikome vjerojatno ne treba ali eto prilika za zaradom je tu

 Ja sam kršćanin i idem redovno na misu nedjeljom, i to ne bi bio moj logičan odgovor.

11 godina
offline
Re: Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paket
Odgovor je bio sarkazam (tko nije shvatio), pa bi volio da se na taj način i shvati. Ono ko naši političari prvi red u crkvi pa svako malo ti isti imaju neku aferu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 10:18 (Doktor-X).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paketa ko

Brnjice za ljude.

 
0 8 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paket
Doktor-X kaže...
Odgovor je bio sarkazam (tko nije shvatio), pa bi volio da se na taj način i shvati. Ono ko naši političari prvi red u crkvi pa svako malo ti isti imaju neku aferu.

 Sve ok, razumijem ja sarkazam, ali baš si ciljao kršćane i nedjeljnu misu. A svaki sarkazam u sebi nosi elemente ruganja i ismijavanja, pa sam se osjetio pozvanim odgovoriti. Takvim komentarima u javnosti stalno se stvara dojam da je kršćanstvo nešto čemu se potajno treba rugati, ismijavati i nas vjernike kategorizirati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 12:19 (guslac).
11 godina
offline
Re: Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paket
H4X0R kaže...

Brnjice za ljude.

 antivakserski žargon, vidim! :D

11 godina
offline
Re: Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paket
Odgovor je možda bio previše agresivan, no on se više odnosio na komentar društva u kojem živimo u smislu onoga hrvatska sva puna vjernika (ili se bar tako deklariraju) a nekako imam osjećaj da svako gleda samo sebe i samo gleda gdje bi drugoga z****o. No mislim da više nema potrebe dalje raspravljati o ovome nije naša rasprava važna za text koji se komentira
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paket
Iako nisam vjernik, nemam apsolutno nista protiv vjernika, dapace upozoravam prijatelje nevjernike koji neprimjereno pricaju o vjernicima. Ali moras bit svjestan da je u Hrvatskoj jako puno kriminala i lopovluka pocinjeno skrivajuci se iza križa. Veliki postotak poznatih otkrivenih lopova i kriminalaca su jako naglasavali svoju vjeru. Iskreno ne mogu se sjetit jednog, jedinog politicara optuzenog za kriminal, a da otvoreno govori da je ateist. Samim tim prosjecan covjek vjernik ili nevjernik ima pravo biti skeptican. A po meni bas vi obicni vjernici bi se trebali borit protiv koristenja vjere kao spina, kad je u pitanju obican lopovluk ili otvoreno propovjedanje s olatara za kog da se glasuje. Kolega je izreko stereotip, al na zalost taj stereotip i jest prosjecan covjek s ovih prostora...
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 17:41 (zlosobno).
15 godina
offline
Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paketa ko

-klasično nemoderiranje, tj dozvoljeno je diskriminirati i šovinizrati, stigmatizirati, ismijavati.. tj postoji više kriterija političke korektnosti, kao i kriterij provođenja pravila (forumskih), društvenih, nepisanih, zakona itd.. npr govor mrižnje i sloboda tumačenja u rukama arbitra koji će ovisno o svojim preferencijama nešto sankcionirati, nešto neće, mada je isto kršenje istih zakona-pravila tj diskriminacija, šovinizam itd (razni 'izmi'..).

-ova tema, kao prvi post 'iničim izazavan'.. kao i ostale, npr pošta-carina, gdje se npr hercegovce može izjednačiti sa švercerima (i šljamom..) .. i nema reakcije, mada je kao i sloboda vjeroispovijedi jedno od osnovnih načela. Neobično? (ne... uobičajeno za ovaj forum).

 

-amazon i paketi? -nadležni trebaju kazniti nadležne-odgovorne, no naravno ništa od tog, tj više je izgleda reklama-kampanja nego problem čak i toj osobi koja će možda dobiti svojih (warholovih) 15 minuta..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 3 hvala 0
5 godina
offline
Re: Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paket
Evanđelje po Mateju 29
Tko ima, dat će mu se još pa će obilovati, a onome tko nema oduzet će se i ono što ima.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
8 godina
offline
Re: Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paket
H4X0R kaže...

Brnjice za ljude.

 Brnjice za ovce. COVID je pokazao koliko je nevjerovatno lako manipulirati masama. Ja sam uvjeren da bi uz dovoljno reklamne kampanje ljudi počeli jesti vlastiti izmet.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2021 10:51 (DuxCro).
11 godina
offline
Re: Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paket
Ili što bi papa Franjo rekao: "Sve je to kurac."
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amazon Amerikanki zatrpao kuću stotinama paket
zlosobno kaže...
Iako nisam vjernik, nemam apsolutno nista protiv vjernika, dapace upozoravam prijatelje nevjernike koji neprimjereno pricaju o vjernicima. Ali moras bit svjestan da je u Hrvatskoj jako puno kriminala i lopovluka pocinjeno skrivajuci se iza križa. Veliki postotak poznatih otkrivenih lopova i kriminalaca su jako naglasavali svoju vjeru. Iskreno ne mogu se sjetit jednog, jedinog politicara optuzenog za kriminal, a da otvoreno govori da je ateist. Samim tim prosjecan covjek vjernik ili nevjernik ima pravo biti skeptican. A po meni bas vi obicni vjernici bi se trebali borit protiv koristenja vjere kao spina, kad je u pitanju obican lopovluk ili otvoreno propovjedanje s olatara za kog da se glasuje. Kolega je izreko stereotip, al na zalost taj stereotip i jest prosjecan covjek s ovih prostora...

 kriminal će zajahati bilo koju skupinu koja mu po defaultu može pomoći u zaštiti od kaznenog progona, bila to crkva, branitelji ili neka politička grupacija. da su mladi planinari prihvaćeni kao moralne vertikale i važan čimbenik u društvu posvuda bi iskakale slike krimosa sa planinarskom opremom. 

kriminal je kriminal i samo zlonamjernici generaliziraju neku skupinu kao utočište kriminalaca. to je opasno i radi se s namjerom da diskreditira bilo koga tko ima kvalitete i mogućnost utjecaja na široke mase. takvo ponašanje forsiraju političari, koji ne smiju imati nikakvu konkurenciju u nekom poštenom, pametnom i sposobnom i njihov je primarni zadatak, u bilo kojem političkom spektru, takvog pojedinca ili skupinu oblatiti, omalovažiti i svim sredstvima isklevetati te prikazati što sličnijim - sebi.

nisam vjernik ali sam branitelj i gadi mi se kakvo se smeće ukrcalo u taj vlak. ali, stvarno, kakve sam ja kao branitelj imao poluge moći da se tog kukolja riješim? bio sam nekoliko godina tajnik jedne udruge i kad smo i pokušali legalnim putem ukazati na neke propuste i malverzacije nekih krimosa poljubili smo vrata institucija, od policije do pravosuđa i politike. 

 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice