Akcijska avantura Control dobiva ekspanziju i doda

poruka: 5
|
čitano: 1.601
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Akcijska avantura Control dobiva ekspanziju i doda".
4 godine
protjeran
offline
Akcijska avantura Control dobiva ekspanziju i doda

Jel valja kaj igra?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Akcijska avantura Control dobiva ekspanziju i
U početku, prvih sat i pol igra je zanimljiva i donekle inovativna. No s vremenom postaje očito da se nivoi ponavljaju te sve više počinje iritirati loša mehanika pucanja i skrivanja. Dakle, od parapsihološke avanture koja obećava postaje samo još jedna dosadna pucačina s ne baš dobro izvedenim pucanjem. 7/10, a i to nategnuto.
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Akcijska avantura Control dobiva ekspanziju i doda

Pise se pise, da bi ekspanzija konacno mogla potvrditi da se radi o istom svijetu u kojem se AW odvijao... Hoce li biti srece da  saznamo da se radi AW2 ili barem da dobijemo konacno kraj price ?!?!?!

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2019 1:28 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Akcijska avantura Control dobiva ekspanziju i
Kokobil50 kaže...
U početku, prvih sat i pol igra je zanimljiva i donekle inovativna. No s vremenom postaje očito da se nivoi ponavljaju te sve više počinje iritirati loša mehanika pucanja i skrivanja. Dakle, od parapsihološke avanture koja obećava postaje samo jošjedna dosadna pucačina s ne baš dobro izvedenim pucanjem. 7/10, a i to nategnuto.

 

Kako uz te kritike dade 7/10

 

Repetitivna dosadna pucačina s lošom osnovnom mehanikom pucanja.

 

Koliki krš treba biti da dođe do 5/10?

 

(Meni je igra bila sasvim ok, jedva sam pucao, više sam slušao audio/video logove i čitao dokumente.)

5 godina
offline
Re: Akcijska avantura Control dobiva ekspanziju i
Kako se vrti na ps4 pro
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice