Agritech stratup želi krave hraniti češnjakom i po

poruka: 10
|
čitano: 3.787
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Agritech stratup želi krave hraniti češnjakom i po".
8 godina
offline
Agritech stratup želi krave hraniti češnjakom i po

1.5 milijardi krava? Hmmmm. Netko treba smisliti kako taj ogromni broj krava iskoristiti za rudarenje kripto valuta.

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Agritech stratup želi krave hraniti češnjakom

Fascinatno, CowCredit ovo, CowCredit ono.. Ni u njihovoj prezentaciji nije objašnjeno točno tko i koliko plača. Ali s obzirom da farmeri to neće bezveze kupovat jer ih netjera zakon, a kupci hoće jeftinije meso i mlijeko, past će na državne subvencije i kičmu građana.

 

Poticaj za smanjenje podrigivanje krava.. Kao da već naši velefarmeri nevozaju dovoljno mercedesa po selima. 

Crypto nova poljoprivreda
14 godina
offline
Re: Agritech stratup želi krave hraniti češnjakom
Tko zaista zeli nesto dobro napraviti za planet (i sebe) prestat ce jesti meso.
 
4 13 hvala 1
10 godina
offline
Agritech stratup želi krave hraniti češnjakom i po

Na zalost ovo jos jedno sipanje "iz supljeg u prazno", trebalo bi sto vise osvijestiti ljude da ovakav stil zivota (USA, Evropa) nije odrziv i da bi se trebalo poceti odricati a ne izmisljati kako jos vise struje proizvesti, jos vise stoke uzgojiti, jos vise... Pogotov kad se vidi da i Kina i Indija jos nisu dostigle nivo "zapada" (svi da imaju auto, klima uredjaj u svakom stanu/prostoriji,...) a gledajuci filmove i reklame to bi svakako htjeli.

 
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Agritech stratup želi krave hraniti češnjakom
10alex kaže...

Na zalost ovo jos jedno sipanje "iz supljeg u prazno", trebalo bi sto vise osvijestiti ljude da ovakav stil zivota (USA, Evropa) nije odrziv i da bi se trebalo poceti odricati a ne izmisljati kako jos vise struje proizvesti, jos vise stoke uzgojiti, jos vise... Pogotov kad se vidi da i Kina i Indija jos nisu dostigle nivo "zapada" (svi da imaju auto, klima uredjaj u svakom stanu/prostoriji,...) a gledajuci filmove i reklame to bi svakako htjeli.

 Sta od toga ti nemas?

11 godina
offline
Agritech stratup želi krave hraniti češnjakom i po

ja sam mislio da krave najviše metana izbace na drugoj strani probavnog trakta

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Agritech stratup želi krave hraniti češnjakom
picajzla0707 kaže...

ja sam mislio da krave najviše metana izbace na drugoj strani probavnog trakta

 valjda je ljudima neugodno čitati da krave prde, odnosno puštaju vjetrove, pa su upakirali u celofan. 

btw, duboko je pogrešno krave hraniti hranom koja nije njen prirodan odabir i uz koju je evoluirala anatomijom, fiziologijom i biokemijom. jednom smo s takvim pristupom dobili kravlje ludilo, s ovim ćemo nešto drugo.

nevjerojatno je kako smo u stanju nešto pokidati samo da bi dokazali da smo sposobni popraviti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2021 10:43 (all_or_nothing).
9 godina
offline
Agritech stratup želi krave hraniti češnjakom i po

Što ću još pročitati kao "znanstvenu" činjenicu? Da su krave zapravo vegetarijanke?      

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Agritech stratup želi krave hraniti češnjakom

Ja sve od toga imam, ali eto moj skromni doprinos je da ne idem na posao autom vec biciklom (cak bi i mogao bez auta osim u vece nabavke hrane i putovanja van grada) i da klimu palimo bas kad su ekstremne temperature (u Osijeku) a to je 5-6 puta godisnje. 

9 godina
offline
Re: Agritech stratup želi krave hraniti češnjakom
Meni nije jasna ova matematika. 1 krava = 6 Golfova, smanjenje 30 % = uklanjanje 2 Golfa. A oni kazu 1,5 mlrd krava = 330 m Golfova. Zar ne bi trebalo 3 mlrd Golfova?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice