Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za svoj

poruka: 18
|
čitano: 5.399
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za svoj".
Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za svoj

aa super :

 

[x] stara zgrada moderno uređena

[x] open space

[x] stol za ping pong

[x] ljubimci dozvoljeni

[x] cure iz HRa svakodnevno te indoktriniraju da si "dio obitelji" 

[x] prazna zatvorena soba gdje možeš "biti sam sa svojim mislima"

 

 

aaaaaa getting too old for this shit. Daj mi poso, daj mi pare, mrš i kuš!

 

 

Moj PC  
14 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za svoj

Ovaj dio obitelji si se prosirio U sve djelatnosti. Male ili velike firme. 

Muka mi je kad cujem ostale kad spomenu. Ja tebi posao obavim ti meni pare. Gotovo. Bit cu pristojan,ti budi pristojan i to je to.

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za
111. Ferengi rule of acquisition:
Treat people in your debt like family... exploit them.
7 godina
offline
Re: Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

[x] cure iz HRa svakodnevno te indoktriniraju da si "dio obitelji" 

Reci im: ako već glumimo obitelj, onda se i igrajmo malo mame i tate 

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za svoj

Izgleda kao da je ispalo iz 70-ih.  Malo depresivno imho.

 

p.s. Fuj open space. Najgora ideja na koju je netko došao da bi uštedio na prostoru. Mrzim open space iz dna duše 

Nadglednik dina
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za svoj

 

Opet vi sa tim ništavilom....tko je uzeo pare, tko je ovo, tko je ono...Da, da, netko je uzeo pare, a vi ste tu da to otkrijite...Vaš misija na ovom svijetu je ispunjena...Bla, Bla,

 

 

A sada za ozbač..Five je svjetska co., te je ponos tamo raditi i biti dio te priče. Vrlo je dobro što se Five širi po svijetu, ali i po svim dijelovima HR. Ako ste dobar stručnjak, prostor vam ne predstavlja problem. 

Znam jednog FIVEovca koji je ono dosta dobar developer, te ima stan u ZGB, al' će rađe raditi iz svojeg rodnog kraja, jer mu prostor ne predstavlja problem. Može i iz NYC, ali mado je najljepše.

Ovo je jako dobro za Slavoniju, Baranju i Srijem. Svjetsko, a kod nas. U srcu šokadije, stvara se nešto za svjetsko tržište.

 

To je prava stvar i tome treba težiti. Svojim znanjem i radom emacipirati sam sebe od prostora i vremena u kojem živiš. IT je avangarda jednoga boljega svijeta.

Ostavite se jalovih rasprava i budite poput FIVE-a.

 

Luka Abrus je odličan mladić i roka na najjače.

 

Nisam u FIVE-u, al' zašto jednog dana ne biti poput njij.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
2 5 hvala 0
2 godine
online
Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za svoj

drago mi je da se i u Slavoniji nešto događa pametno.

bio sam prije dvije godine u toj modernoj zgradetini zvanoj Eurodom. taj objekt iako je na super lokaciji, ima podzemne garaže, infrastrukturu, 50% zjapi prazan ?!

 

koje su to bivše i sadašnje gradske vladajuće budale da ranije nisu dale taj prostor startupima za 1 kn pa neka ljudi rade u izvrsnom ambijentu.

ne znam tko je uložio novce u taj objekt da stoji prazan, (možda banke, nisam istraživao) ali tko je da je, nije normalan.

 

edit,

 

sad sam vidio, koncern Agram

 

https://www.poslovni.hr/hrvatska/milijuni-eura-ulozeni-u-eurodom-neiskoristeni-313864

 

http://www.eurodom.com.hr/o-nama

 

e, ima u Osijeku još jedan "Obrovac", zvani Esseker centar..

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.7.2021 9:15 (Zaporožac).
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za
Slažem se za open space, to može biti dobro tamo gdje svatko gleda samo svoj posao, nema komunikacije sa kolegama ni klijentima. A sto se tiče stolnog nogometa, svi to stavljaju, a gotovo nikad nisam vidio da ga netko koristi. A sto se tiče Fivea i momaka koji su to pokrenuli mislim sve najbolje
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
2 godine
protjeran
offline
Re: Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za
fer-de-lance kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

[x] cure iz HRa svakodnevno te indoktriniraju da si "dio obitelji" 

Reci im: ako već glumimo obitelj, onda se i igrajmo malo mame i tate 

 

 

Family Therapy 

2 godine
protjeran
offline
Re: Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za
Entry Point kaže...

Izgleda kao da je ispalo iz 70-ih.  Malo depresivno imho.

 

p.s. Fuj open space. Najgora ideja na koju je netko došao da bi uštedio na prostoru. Mrzim open space iz dna duše 

 

Nemreš fartat? Potpisujem. 

2 godine
protjeran
offline
Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za svoj

Lijepo izgleda, no jel nude(kao firma) nešto više od čaja u kuhinji i stolnog nogometa?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za
Zaporožac kaže...

drago mi je da se i u Slavoniji nešto događa pametno.

bio sam prije dvije godine u toj modernoj zgradetini zvanoj Eurodom. taj objekt iako je na super lokaciji, ima podzemne garaže, infrastrukturu, 50% zjapi prazan ?!

 

koje su to bivše i sadašnje gradske vladajuće budale da ranije nisu dale taj prostor startupima za 1 kn pa neka ljudi rade u izvrsnom ambijentu.

ne znam tko je uložio novce u taj objekt da stoji prazan, (možda banke, nisam istraživao) ali tko je da je, nije normalan.

 

edit,

 

sad sam vidio, koncern Agram

 

https://www.poslovni.hr/hrvatska/milijuni-eura-ulozeni-u-eurodom-neiskoristeni-313864

 

http://www.eurodom.com.hr/o-nama

 

e, ima u Osijeku još jedan "Obrovac", zvani Esseker centar..

 

 Više faktora je tu bilo.

U isto vrijeme su se gradili i Portanova i Avenue Mall, bila je jedna ideja za Eurodom koja je propala zbog ta dva shopping centra.

Nadalje, u samoj konstrukciji je bilo velikih pogrešaka tako da je cijela zgrada visila na jednu stranu zbog mekane zemlje pa nisu jako dugo mogli dobiti uporabnu dosvolu.

Kad su svi problemi riješeni već smo ušli u EU, ljudi iz Slavonije se pobrali, prostor više nije imao moment kao prije 15 godina i sad imamo to kaj imamo

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.7.2021 14:48 (nixass).
6 godina
offline
Re: Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za
U Eurodomu su (koliko pamtim) Five, Transcom, A1, Telemach, Barrage, Spin, NK Osijek i još se useljavaju, tako da se prostor polako popunjava.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za svoj

da je bilo pameti u eurodom su mogle biti smještene sve državne institucije razasute po cijelom gradu. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za

Vjerujem da ima još mjesta gdje se mogu skupiti. Svaki veći grad bi trebao imati nekakav oblik inovacijskog centra.

2 godine
neaktivan
offline
Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za svoj

Svi su family dok donosiš lovu kad prestaneš donosiš lovu onda si onaj dio obitelji koja je crna ovca... 

Ne kažem ja dobra strana nekog posla su kolege ali ujedno mogu bit i najgora strana...  Mislim došli smo radit radimo ako se dobro slažemo super ako ne što sad... 

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za svoj

Prastari đir. U mojoj općini, komualnom poduzeću, HŽ-u i obližnjim naplatnim kućicama je već odavno tako. Tamo nemaju stolni nogomet, nego odu van na pravi jer im pauza traje sat i pol, taman za tekmu. Oni nisu "kao" obitelj, oni su otišli korak dalje, oni JESU obitelj jer su više manje zapošljavani po rodbinskim vezama, po vratima se ponavlja pet istih prezimena i kad nečiji mali/mala imaju pričest/firmu to se odradi u radno vrijeme jer ih je poslije teško dobiti na okupu sve odjednom. Ima to i loših strana jer u obitelji bude razmirica pa nahebe neki klijent ni kriv ni dužan jer mu stoji narudžba/faktura u ladici pa čeka na robu/lovu jer se jedan referent posvađao sa stricem/punicom i ne želi mu iz princima odnijeti papire na žig i potpis jer se duri i ne razgovara. Bolje čim manje "obitelji" u firmu.

 
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Agencija FIVE otvorila novi ured u Osijeku za svoj

Serchao sam cijeli clanak za rijec obitelj i nema je :) Oladite i procitajte tekst s razumijevanjem :)

Uostalom obitelj je prilicno tradicionalna vrijednost, nisam siguran da bi se Five zelio furati na to...

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice