AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave pake

poruka: 17
|
čitano: 3.972
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave pake".
15 godina
online
AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave pake

Simpa aplikacija samo što ne rješava ključni problem gubitka pošte u bespuću HP-a jednom kada pošiljka dođe u Hrvatsku. Eno na Aliju i Ebay-u sad sve pošiljke imaju nekakav međunarodni tracking i sve što sam naručio može biti trackano do Hrvatske ali čim tu dođe, nestaje... zvao poštu a tamo mi rekli da imaju ugovor s DHL-om za prijevoz od zračnog terminala do centralne sabirnice pa eto, tu je moglo nestati jer oni u HP-u ništa ne gube.

No zanimljiv podatak koji se vuče po medijima je da im ne radi 20% radnika iz logistike (valjda samoizolacija ili jednostavno uvođenje univerzalnog osnovnog dohodka u obliku kao što sada primaju svi službenici javnih službi koji kao rade od doma ali ih se ne može nikako dobiti, dakle ne rade već su na plaćenom godišnjem), te da im se povećao promet 20% zbog sezone gdje je zanimljiv podatak da su sklopili ugovor s Amazonom za što sam čuo iz internih izvora znači da amazon zahtjeva ekskluzivnost prilikom dostave pa zbog takvog opterećenja trpe sve ostale pošiljke

U globalu su si propucali nogu na teret građana a HAKOM javlja da tu ne vidi nikakvu nepravilnost

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 8:13 (Ges).
 
8 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave
Je znaš kak ti je na ebayu točan taj tracking broj, a ni na aliu nije ako uzimaš neke sitnice. Daj podijeli neki tracking broj pa ću ti odma reći. A ako nema na početku i na kraju po dva slova, zaboravi.

Iz dana u dan se na ovom forumu jedno te isto mora pričat ljudima kak izgleda pravi tracking broj i gdje ga pratiti, a ne vjerovati zmazanim kinezima
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 8:29 (foofajter).
12 godina
offline
AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave pake

Ovo je sjajno. Hvala na info

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave
Ges kaže...

Simpa aplikacija samo što ne rješava ključni problem gubitka pošte u bespuću HP-a jednom kada pošiljka dođe u Hrvatsku. Eno na Aliju i Ebay-u sad sve pošiljke imaju nekakav međunarodni tracking i sve što sam naručio može biti trackano do Hrvatske ali čim tu dođe, nestaje... zvao poštu a tamo mi rekli da imaju ugovor s DHL-om za prijevoz od zračnog terminala do centralne sabirnice pa eto, tu je moglo nestati jer oni u HP-u ništa ne gube.

No zanimljiv podatak koji se vuče po medijima je da im ne radi 20% radnika iz logistike (valjda samoizolacija ili jednostavno uvođenje univerzalnog osnovnog dohodka u obliku kao što sada primaju svi službenici javnih službi koji kao rade od doma ali ih se ne može nikako dobiti, dakle ne rade već su na plaćenom godišnjem), te da im se povećao promet 20% zbog sezone gdje je zanimljiv podatak da su sklopili ugovor s Amazonom za što sam čuo iz internih izvora znači da amazon zahtjeva ekskluzivnost prilikom dostave pa zbog takvog opterećenja trpe sve ostale pošiljke

U globalu su si propucali nogu na teret građana a HAKOM javlja da tu ne vidi nikakvu nepravilnost

 Bolje je ovo HP od bilo kojeg servisa. :-D

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave
LT403519475NL
3 godine
protjeran
offline
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave

To je pravi tracking. Ažurirat će se kad stigne u Nizozemsku.

 

Evo moj primjer

15 godina
offline
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave
to kod nas ne treba, jer posiljka sa kiribatija dodje za 72h, a onda provede 3 tjedna u hp-u...
 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave
A ide za HR
13 godina
offline
AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave pake

Evo primjer trackinga, DHL, Švabija->Hr/Zgb - sve je bilo uredno do Zagreba. Tada provjerom na HP stranicama piše:

"Bili su na dostavi", kaže zadnji info, u subotu. Nije bilo ni D od pokušaja dostave, niti cedulje, niti zvonjenja - provjereno sve na kameri. Od tada sve stoji... I da, pravi TN je, nije kina-kina tracking.

HP, ko ih ne bi volio <3

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave
Dex, gle ovo na kraju trackinga NL ti znači Netherlands.

Pretpostavljam da si naručio sa aliexpressa. Poslano je opcijom aliexpress standard shipping koja ide preko Nizozemske. Zasad ju možeš pratit na aliexpressu, a kad stigne u Nizozemsku pisat će arrived to destination country. Onda provjeriš na stranici pošte i vidjet ćeš da je "destination country" ustvari Nizozemska. Tam se paca nekih 10-15 dana i onda ide za HR.

Znam da si aktivan u ebay/ali temama i sličnima, jel čitaš tamo iskustva ljudi ili samo uletavaš sa pitanjima? Neke stvari su više puta objašnjene pa se svejedno svako malo čudiš
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 14:26 (foofajter).
11 godina
offline
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave
 
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave
Pa imam tebe da mi objasniš 😘
15 godina
offline
AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave pake

Meni je ova najbolja: https://parcelsapp.com/en/tracking

Pronalazi sve žive i nežive pakete, besplatna je, neograničeni broj paketa, možeš stavljati nazive svakom paketu a ne da gledaš samo šifre.

Ima sve što trebam.

Idi i radi nešto korisno!
 
1 0 hvala 3
12 godina
odjavljen
offline
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave

Jel to napisano vrijedi i za praćenje preko weba?

Koliko vidim, samo jedan tracking mogu pratiti na webu

15 godina
offline
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave
Da. Samo ukucaš novi tracking broj. Ispod ćeš vidjeti sve brojeve koje si ukucao i klikom na bilo koji vidiš status. Prvi prikaz zna potrajati jer traži.
Idi i radi nešto korisno!
12 godina
odjavljen
offline
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave
Kul, šteta što nije kao 17 track da vidim sve pošiljke odjednom
15 godina
online
Re: AfterShip - sjajan servis za praćenje dostave
foofajter kaže...
Iz dana u dan se na ovom forumu jedno te isto mora pričat ljudima kak izgleda pravi tracking broj i gdje ga pratiti, a ne vjerovati zmazanim kinezima

 stari moj, "zmazani" kinez mi uredno pošalje pošalje šeraf do Hrvatske gdje HP uspije izgubiti paket (jakna) iz Zadra do Zagreba

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice