Adobe Photoshop Camera – moćna kamera za ljubitelj

poruka: 8
|
čitano: 3.080
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Adobe Photoshop Camera – moćna kamera za ljubitelj".
Adobe Photoshop Camera – moćna kamera za ljubitelj

Aplikacija ne nudi mogucnost brisanja filtera, a niti pretrazivanja/filtriranja/grupiranja istih (u njihovoj kolekciji dostupnoj za download).

 

Jos jedna od onih sranja koja cete vjerojatno otvoriti, pogledati 3 puta i onda izbrisati. Iskreno radije bih htio efekat koji ce fotografiju doista uciniti lijepsom, s automatski rjesenim sitnicama koje se rade primjerice u Photoshopu (expossure, levels, contrast, color, isl.) 

 

 

P.S.

Nisam pronasao filter isti onom na iPhoneu, znate ono kada naprave crno/bijelu sliku i crnu pozadinu. Zna li netko kako bi se tako nesto postiglo na Androidu (Samsung S20)? Hvala vam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Adobe Photoshop Camera – moćna kamera za ljubi
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Aplikacija ne nudi mogucnost brisanja filtera, a niti pretrazivanja/filtriranja/grupiranja istih (u njihovoj kolekciji dostupnoj za download).

 

Jos jedna od onih sranja koja cete vjerojatno otvoriti, pogledati 3 puta i onda izbrisati. Iskreno radije bih htio efekat koji ce fotografiju doista uciniti lijepsom, s automatski rjesenim sitnicama koje se rade primjerice u Photoshopu (expossure, levels, contrast, color, isl.) 

 

 

P.S.

Nisam pronasao filter isti onom na iPhoneu, znate ono kada naprave crno/bijelu sliku i crnu pozadinu. Zna li netko kako bi se tako nesto postiglo na Androidu (Samsung S20)? Hvala vam.

Dobre su Adobe aplikacije ali sa opaskom da ju koriste Adobe Photoshop desktop korisnici, tj. da znaju šta je levels, curve, expossure i sl. Kod nas neće dobro proći iz prostog razloga - što nije prevedena.
Ja inače dobijem osip kada vidim onaj efekt (valjda u drugim aplikacijama) Polaroida, straih fotografija.. neki dan kad se nisam posvađao sa curom kao ja nisam moderan a ona jeste.

Meni treba onaj HDR filter (znam da je na nekom Andoridu, moguće čak i na Samsungu) kada faktički nekada tako uradi da od bijelog snijega napravi crn... Nešto tako. Ako nađem sliku postavim ovdje pa te tagiram. 

16 godina
offline
Adobe Photoshop Camera – moćna kamera za ljubitelj

Aplikacija nije kompatibilna s vašim uređajem... Mi Max 3

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Adobe Photoshop Camera – moćna kamera za ljubi
24v kaže...

Aplikacija nije kompatibilna s vašim uređajem... Mi Max 3

 također ni na samsungu A70

12 godina
offline
Re: Adobe Photoshop Camera – moćna kamera za ljubi
A5 2017 i Redmi note 8t isto kaže nije kompatibilan uređaj.
Valjda radi samo na flagship mobitelima 🙄
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Adobe Photoshop Camera – moćna kamera za ljubitelj

Mi9 isto ne radi. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Adobe Photoshop Camera – moćna kamera za ljubitelj

na op7t pro šljaka skroz ok, filtere provlači u realnom vremenu. super stvar. ima i opcija enhance photo koja stvarno doradi fotku automatski i puno prirodnije igzleda nego ista funkcija od strane google photos koja sam napuca boje i sjene.

hvala ne preporuci!

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Adobe Photoshop Camera – moćna kamera za ljubitelj

Xiaomi Redmi 9 Pro veli nekompaktibilno Adobe proizvod iz 16st.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 17:55 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice