ADATA SU750 512 GB - Korak dolje na cjenovnoj ljes

poruka: 9
|
čitano: 3.582
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ADATA SU750 512 GB - Korak dolje na cjenovnoj ljes".
6 godina
neaktivan
offline
ADATA SU750 512 GB - Korak dolje na cjenovnoj ljes

Ne znam zasto bi itko kupovao adata kad na Amazonu ima Crucial MX 500 sa 3D nandom za cirka 440 kuna.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
ADATA SU750 512 GB - Korak dolje na cjenovnoj ljes

neznam zašto bi kupio na amazonu i morao slat itd kad bude rma kad mi ovdje lakše ?

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: ADATA SU750 512 GB - Korak dolje na cjenovnoj
Bulldozer kaže...

neznam zašto bi kupio na amazonu i morao slat itd kad bude rma kad mi ovdje lakše ?

Duplo brze ce ti proc RMA ako sam saljes direkt Crucialu nego ako ides preko naseg shopa...

16 godina
moderator
offline
Re: ADATA SU750 512 GB - Korak dolje na cjenovnoj
dva_ujutro kaže...

Ne znam zasto bi itko kupovao adata kad na Amazonu ima Crucial MX 500 sa 3D nandom za cirka 440 kuna.

 Svi koriste 3D nand. To je TLC nand, samo ga drugačije zovu. Ok, ne svi. Neki sada koriste i QLC nand. 

13 godina
offline
Re: ADATA SU750 512 GB - Korak dolje na cjenovnoj
Denis kaže...
dva_ujutro kaže...

Ne znam zasto bi itko kupovao adata kad na Amazonu ima Crucial MX 500 sa 3D nandom za cirka 440 kuna.

 Svi koriste 3D nand. To je TLC nand, samo ga drugačije zovu. Ok, ne svi. Neki sada koriste i QLC nand. 

 Da ali meni nije jasno cemu kupovati na amazoni kada jos placate carinu na robu iznad 300kn i to ti izade kao da si i kod nas kupio ne..........👋

9 godina
neaktivan
offline
Re: ADATA SU750 512 GB - Korak dolje na cjenovnoj
fight kaže...

 Da ali meni nije jasno cemu kupovati na amazoni kada jos placate carinu na robu iznad 300kn i to ti izade kao da si i kod nas kupio ne..........👋

 Bokte mazo, čovjek bi očekivao da ljudi nakon 6 godina u europskoj uniji znaju da nema carine na europsku robu. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
protjeran
offline
Re: ADATA SU750 512 GB - Korak dolje na cjenovnoj
fight kaže...
Denis kaže...
dva_ujutro kaže...

Ne znam zasto bi itko kupovao adata kad na Amazonu ima Crucial MX 500 sa 3D nandom za cirka 440 kuna.

 Svi koriste 3D nand. To je TLC nand, samo ga drugačije zovu. Ok, ne svi. Neki sada koriste i QLC nand. 

 Da ali meni nije jasno cemu kupovati na amazoni kada jos placate carinu na robu iznad 300kn i to ti izade kao da si i kod nas kupio ne..........👋

Roditelji te drze zakljucanog u podrumu i nisu ti rekli da smo usli u europsku uniju?

6 godina
neaktivan
offline
Re: ADATA SU750 512 GB - Korak dolje na cjenovnoj
Ne koriste svi, ovo su prvi modeli od Adate sto koriste 3D nand. Tocnije micronov 3D nand, Samsung svoj drzi samo za sebe, a Toshiba bema dovoljne kolicine.
16 godina
moderator
offline
Re: ADATA SU750 512 GB - Korak dolje na cjenovnoj
dva_ujutro kaže...
Ne koriste svi, ovo su prvi modeli od Adate sto koriste 3D nand. Tocnije micronov 3D nand, Samsung svoj drzi samo za sebe, a Toshiba bema dovoljne kolicine.

 Varaš se. SU800 koji je lansiran 2016 je koristio 3D NAND. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice