Acer Swift 1 – saznajte tko osvaja prvu nagradu u

poruka: 10
|
čitano: 3.070
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Acer Swift 1 – saznajte tko osvaja prvu nagradu u ".
16 godina
offline
Acer Swift 1 – saznajte tko osvaja prvu nagradu u

Cestitke.

Usput smo i geografiju ponovili.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Acer Swift 1 – saznajte tko osvaja prvu nagradu u

da je taylor swift, sudjelovao bih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Acer Swift 1 – saznajte tko osvaja prvu nagradu u

Lik je iz Preloga 100%

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Acer Swift 1 – saznajte tko osvaja prvu nagradu u

tko osvaja ili tko je osvojio prvu nagradu ...? 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Acer Swift 1 – saznajte tko osvaja prvu nagrad
Friday kaže...

Lik je iz Preloga 100%

 ti si svoje osvojio, dosta ti je... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
16 godina
odjavljen
offline
Re: Acer Swift 1 – saznajte tko osvaja prvu nagrad
Anđeo bez falinge kaže...
Friday kaže...

Lik je iz Preloga 100%

 ti si svoje osvojio, dosta ti je... 

 

Samo dvije nagrade za sad 

Freak Show Inc.
6 godina
protjeran
offline
Acer Swift 1 – saznajte tko osvaja prvu nagradu u

osvojio sam Bug majicu 2005 (za koristan softverski savjet)  i još mi ju nisu poslali... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Acer Swift 1 – saznajte tko osvaja prvu nagradu u

Tišina! Čekam Pkwfza da odrecitira prigodni psalam, otpjeva Odu Radosti i kaže koju prigodnu za našeg heroja iz radovanskog trokuta koji je junački trpio muke svakodnevnog života kako bi ga jednom dodirnuo Bugov prst sreće, a to je životni cilj i smisao postojanja svakog čovjeka na ovim prostorima.

 
5 0 hvala 1
10 godina
offline
Acer Swift 1 – saznajte tko osvaja prvu nagradu u

 

Da, osvojiti nagradu na bugovoj nagradanjači je poseban doživljaj. Naime, u jednom trenutku si običan čitatelj koji svaki dana čita print izdanje BUG-a i surfa po bug.hr, a u drugom trenutku ti se mjenja život na bolje. Ti si taj koji je osvojio nagradu sa strane tvojeg omiljenog magazina.

To ti je buraz kao da si u poluvremenu neke važne tekem na stadionu Maksimir izišao kao gledatelj Dinama na centar, da primiš neko važno priznanje. 

 

Nagrada je više, nego kvalitetna te čitatelji mogu biti ponosni i sretni što postoji takav magazin kao što je BUG. Isto to vrijedi i za Mrežu.

 

Iskrebe čestitke našem čitatetelju Mariu na osvojenoj nagradi i neka ga dobro služi taj vrijedi komad hardvera.

Kada govorimo, mislimo i pišemo o BUG-u onda u punom smislu te riječi vrijedi ono da u darivanju nije bitna vrijednost samoga dara, nego veličina srca onoga tko daruje.

Ekipa iz BUG-a je na toj liniji od svojih samih početaka.

 

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 22:05 (PzKpfw).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Acer Swift 1 – saznajte tko osvaja prvu nagrad
ante_etna kaže...

Tišina! Čekam Pkwfza da odrecitira prigodni psalam, otpjeva Odu Radosti i kaže koju prigodnu za našeg heroja iz radovanskog trokuta koji je junački trpio muke svakodnevnog života kako bi ga jednom dodirnuo Bugov prst sreće, a to je životni cilj i smisao postojanja svakog čovjeka na ovim prostorima.

 

PzKpfw kaže...

 

Da, osvojiti nagradu na bugovoj nagradanjači je poseban doživljaj. Naime, u jednom trenutku si običan čitatelj koji svaki dana čita print izdanje BUG-a i surfa po bug.hr, a u drugom trenutku ti se mjenja život na bolje. Ti si taj koji je osvojio nagradu sa strane tvojeg omiljenog magazina.

To ti je buraz kao da si u poluvremenu neke važne tekem na stadionu Maksimir izišao kao gledatelj Dinama na centar, da primiš neko važno priznanje. 

 

Nagrada je više, nego kvalitetna te čitatelji mogu biti ponosni i sretni što postoji takav magazin kao što je BUG. Isto to vrijedi i za Mrežu.

 

Iskrebe čestitke našem čitatetelju Mariu na osvojenoj nagradi i neka ga dobro služi taj vrijedi komad hardvera.

Kada govorimo, mislimo i pišemo o BUG-u onda u punom smislu te riječi vrijedi ono da u darivanju nije bitna vrijednost samoga dara, nego veličina srca onoga tko daruje.

Ekipa iz BUG-a je na toj liniji od svojih samih početaka.

 

BUG, rula nadmoćno!

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice