A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

poruka: 68
|
čitano: 21.202
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu".
10 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Je, Telemach dolazi ali treba prvo razviti infrastrukturu za iptv. Osim ako neće nuditi preko 4G pa ako uzmeš TV onda je flat promet ili tako nešto. Za polaganje optike/kabela će im trebati vremena, a preko postojeće opreme je koma što se tiče podrške/brzine.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Vjerujem da će za početak nuditi EON tj aplikacija za Smart TV ili Android Box s aplikacijom.
I onda nemaju ništa u vezi infrastrukture.

Ako ponude dobru cijenu meni bi to bilo isplativo jer trenutno jedino A1 mi može ponuditi optiku i bez nje više za posao nemogu funkcionirati.
robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
12 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Dante05 kaže...

Ma slušajte, stvar je ovakva; za par mjeseci dolazi novi igrač na scenu, bivši Tele2, odnosno Telemach čiji je vlasnik United Group, i ovo je ustvari win win situacija za UG, kontam da je A1 i Tcomu ponuđen deal, uzmi ili ostavi, tipa: šta? Nećete? Super, ponuditi ćemo mi to putem Telemacha i ne samo to nego nego ćemo ponuditi to i jeftinije. Tako da dolazi do promjena na trzistu kao kada je dolazio i treći mobilni operater.

 

I što ti to vrijedi, oni će imati N1 i Sport klub, HT i A1 će imati Arena sport. I opet nećeš imati sav sport na raspolaganju zbog tržišnih i političkih nadmetanja. 

 

Ne pada mi na pamet više platiti ni za Arenu, ni za Sportklub, ni za Telemach, dalje se oslanjam na IPTV.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
protjeran
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
StonedAssassin kaže...
Najjače mi je izbacivanje N1. Ono koga briga? Što je sjedeće? Izbacivanje laudato tv-a i test programa?

 Da nisi toliko glup, neupućen i neinformiran znao bi da je N1 glavni (jedini) kritičar vučića u srbiji i jedina objektivna TV novinarska redakcija u hrvatskoj. Vrlo vjerojatno je to i glavni razlog micanja paketa

13 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz

Nije zbog toga. Problem je što A1 i HT u United Grupi vide konkurenciju i sad će ih na sve moguće pokušati istisnuti iz tržišta. Bitka tek počinje.

 

Čeka se promijena ZEM-a, onda tek United Grupa ovdje može zasjati u punom sjaju.

15 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Neće United Grupa da igra prljavo jer znaju da imaju kvalitet i sve okolne države.

Uhljebarski teleocmi kao što je Hrvatski Telecom, Telecom Srbije (i njihova podržca M:Tel) i BH Telecom - eh oni igraju prljavo jer ništa ne radi a čistačica ima veću plažu nego inžinjer u Telemachu.

Vući će se to još godinama. A1 treba da radi na mobilnoj mreži i da se ostavi Home Set Boxova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Zaboli me tko je kritičar Vučića. Bitan mi je kao N1 i laudato. Objektivnost novinara? Sinko pošalji mi u pm broj dilera.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice