A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

poruka: 68
|
čitano: 21.181
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu".
5 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

TaaDaa novi oblik života

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz

Zbogom A1. Nisam spreman mijenjat F1, Moto GP, NFL, NHL... za UEFU. Rađe mjenjam operatera.

5 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

U cijeloj borbi HT je po meni debelo namagarčio A1....jer znajuči da Telekom srbije daje svima koji plate Arene jedino kod njih i Total TV-a (koji je marginalni igrač u HR) ostaju SK kanali....

S tim da još A1 dodatno mora plačati 1 HT  nogometnu ligu jer su oni još godinu exkluziva....

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Dakle; iz United Medije su rekli kako nisu mijenjali uvjete i cijenu A1. Zatim su se javili iz A1 i rekli korisnicima kako je United Medija mijenjala uvjete i cijenu, te da bi u protivnom morali poskupiti uslugu korisnicima. Sada su se opet javili iz United Medije—demantiraju netočne navode A1 i govore kako su spremni objaviti uvjete i ponudu dostavljenu A1.

 

https://hr.n1info.com/vijesti/netocni-navodi-a1-ponudili-smo-im-iste-uvjete-i-istu-cijenu-kao-dosad/

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 18:24 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Kada ja Iskon ukinuo Sport Klub i uveo Arenu nije bilo reakcija...

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz

A očito je da se A1 dosta istresao za Arene a i HNL mora dodatno plačati HT-u, tako da je i SK ostao išao bi u neki paket al očito je sve  to previše para za A1.

 

Na sličan način su se s Plasnetom zaletili u Ligu prvaka jer su mislili da če na tom izvući lovu...

 

Mislim da je ovo veliki udarac za A1 ali i za UG jer realno gubi puno korisnika od A1...

5 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
edex kaže...

Kada ja Iskon ukinuo Sport Klub i uveo Arenu nije bilo reakcija...

 Iskon nije na nivou A1 ili max tv-a ...i EVO tv je ostao bez SK pa nije bilo reakcija....

 

Ovo je stara priča s nadmudrivanjem HT-a i A1 , ali ovaj puta ako tako ostane HT će ipak ostati u sklopu max-tv sa svim kanalima i time je zanimljiviji na tržištu, velim .....ako tako ostane....

16 godina
neaktivan
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Blackcastle kaže...

A očito je da se A1 dosta istresao za Arene a i HNL mora dodatno plačati HT-u, tako da je i SK ostao išao bi u neki paket al očito je sve  to previše para za A1.

 

Na sličan način su se s Plasnetom zaletili u Ligu prvaka jer su mislili da če na tom izvući lovu...

 

Mislim da je ovo veliki udarac za A1 ali i za UG jer realno gubi puno korisnika od A1...

Sad mi je drago da nisam ugovorio A1, očito je HT (koliko god mi nije drag) ipak mnogo spretniji od A1 u ovome. Liga prvaka je donekle "magnet", no Premiership je mnogo bolje i zanimljivije natjecanje i liga u pravom smislu riječi, dok LP ima puno manje bitnih i zanimljivih utakmica. Kad se tome još doda F1 - teški fail za A1. Arena sport ni na koji način ne može biti dostojna zamjena za SK.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Mislim da se i telemach nest pita...i oni bi trebali uskoro sa tvom krenit, tako kruzi prica di ja radim, a radim u telemachu
battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
dado16 kaže...
Mislim da se i telemach nest pita...i oni bi trebali uskoro sa tvom krenit, tako kruzi prica di ja radim, a radim u telemachu

Trebali bi i oni krenuti s tv-om u HR ali sumnjam da će im se dati da kupe prava za Arena kanale, jer znamo o teškom fajtu UG i Telekoma srbije....

13 godina
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

  Kao korisnik mobilne i fiksne linije u A1 (još od prvog dana postojanja VIP-a), ogorčen sam i razočaran. Ponadao sam se prvo kada sam saznao da F1 dolazi na SK, zatim razočarao kada sam saznao da La Liga ide na Arenu i onda na posljetku sretan što su bili počeli pregovori A1 i Arene. Kad ono danas hladan tuš, odlazak SK i N1 (koji je kod mene dosta gledan). Preživjetću nekako dva mjeseca bez La Lige (postoji iptv) ali F1 kada gledam preko iptv-a teško (preko iptv-a na Areni još nije počeo krug zagrijavanja, a na RTL-u ulaze u drugi krug, za taj sport meni je previše) i opet moram na RTL-u DE gledati. Onaj Planet Sport totalni promašaj, osim Lige Prvaka ništa, žali bože novaca. Očekivao od PS da kroz koju godinu umu nešto iz lige petice ili eto možda tu Formulu 1, a ono ništa ostali i bez Lige Prvaka.

 Što se tiče razlaza tko zna što tu sve ima, svako svoju priču ima. United Media je vlasnik Telemach Hrvatska (Tele2) ako se ne varam. Iz Telemacha se hvale kako ulaze na tržište fiksnih usluga, možda ima i tu nešto, tko zna.

 

Ma što god rekli veliki je gubitak za SK odlazak La Lige na Arenu, više nego dolazak F1 i Buneslige, osobno mislim kao veliki fan F1 i navijač Barcelone. Ne branim ni jednu stranu svi operateri su oni žderači naše novca na koji sami pristajemo, nekom je A1 povoljniji, nekom T-com, nekom netko treći... i uvijek kukamo i ja sam.

 Koliko sam pročitao da pravno gledano neće biti moguće raskinut ugovora bez penala, jer daju Arenu umjesto SK.

These Days
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Dead kaže...

...moći ću gledati tamo neke opskurne utakmice iz Požarevca, Čačka, Kragujevca...

Kako si mogao izostaviti najzanimljivije utakmice Inđije? 🙄

Miha LA kaže...

Što se tiče razlaza tko zna što tu sve ima, svako svoju priču ima. United Media je vlasnik Telemach Hrvatska (Tele2) ako se ne varam. Iz Telemacha se hvale kako ulaze na tržište fiksnih usluga, možda ima i tu nešto, tko zna.

Kolega, dobro jutro!

 

Pogledaj ponudu Telemach usluga u susjednim zemljama, ista će bit i kod nas (doduše, sigurno ne po tim cijenama). Telemach planira pokrenuti EON u Hrvatskoj i to baš i nije neka tajna.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Nakon ovog poteza krajnje je vrijeme otkvačiti se kompletno od ponude hrvatskih providera jer mali će korisnik uvijek na kraju biti taj koji će izvisiti. Provideri će se međusobno prepirati, usluge će se pojavljivati i nestajati, kanali će dolaziti i odlaziti, a sve se uvijek prelomi preko leđa korisnika jer je "sve po zakonu".

 

Osobno ne namjeravam uzeti više nijednu uslugu, niti prelaziti na Hrvatski telekom koji za šest mjeseci isto može odlučiti maknuti neki paket, kao što su već maknuli Eurosport. Otkazat ću kompletno televiziju i ostaviti samo internet u kombinaciji s IPTV pretplatom sa svim britanskim i američkim kanalima, NBA Pass, NHL Pass, NFL Pass, MLB Pass, Formula 1, doslovno sve. Tamo nema prepirki oko paketa, nema United Groupa, nema A1, nema HT-a... neka se i dalje prepiru, preko mojih leđa više ne.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Ne kužim kako se još nitko nije dosjetio napraviti legalnu IPTV u Hrvatskoj s svim sportskim programima. Dakle, to sigurno ne bi bilo nelegalno, jer gonet.tv uredno posluje na području RH, prava je internet televizija sa svim našim zemaljskim programima, dakle moguće je. Uopće ta glupost da moraš biti korisnik nekog providera da bi koristio njihov iptv mora jednom prestati. Sve dotle dok bude tako, i dok provideri A1, HT, Iskon i ostali rade što hoće, ljudi će uzimati nelegalne liste za par eura na netu, umjesto da za malo više novaca imamo pravu iptv uslugu.

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
guslac kaže...

Ne kužim kako se još nitko nije dosjetio napraviti legalnu IPTV u Hrvatskoj s svim sportskim programima. Dakle, to sigurno ne bi bilo nelegalno, jer gonet.tv uredno posluje na području RH, prava je internet televizija sa svim našim zemaljskim programima, dakle moguće je. Uopće ta glupost da moraš biti korisnik nekog providera da bi koristio njihov iptv mora jednom prestati. Sve dotle dok bude tako, i dok provideri A1, HT, Iskon i ostali rade što hoće, ljudi će uzimati nelegalne liste za par eura na netu, umjesto da za malo više novaca imamo pravu iptv uslugu.

 

Primijeti da taj Gonet.tv ima potpuno opskurnih pet kanala u sportskom paketu koji gotovo da i nemaju veze sa sportom. Kad je riječ o sportskom sadržaju nema šanse da se može pojaviti netko poput Goneta i ponuditi najatraktivnije sportske kanale jer jednostavno nemaju pravo na to. Sportski sadržaj je zlatna koka bilo kojeg providera i plaćaju se ogromne sume za prava. Dakle, sigurno bi bilo nelegalno. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
10 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

 

Hm, nisam baš upućen, ali zakaj se mučite sa operaterima?

 

Ako se iole kompjuterski pismeni, jednostavno si zemete preko Interneta, ono kaj želit gledati.

Npr. volite bjezbol, jednostavno se pretplatite na taj kanal i to je to.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Najjače mi je izbacivanje N1. Ono koga briga? Što je sjedeće? Izbacivanje laudato tv-a i test programa?
 
5 8 hvala 0
3 godine
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
@Puknuti
A ti si do sada pratio F1 na Sport Klubu pa sad odustaješ?
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 21:02 (Neflix).
16 godina
neaktivan
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Nažalost, naši operateri ne razumiju da nije sport samo nogomet. Ne ločemo svi pivurde u kladionicama tupog pogleda uperenog u teletekst. Ugovorio sam A1 samo zbog SportKluba i prijenosa MotoGP-a. Sada sam prisiljen raskinuti ugovor. Prethodno su nas razočarali sa ukidanjem Eurosporta koji je prenosio WSBK prvenstvo i Discovery kanala. Još niti to nismo provarili, a sada opet ovo. Ako išta dužni su korisnicima osiguravati ugovoreni paket. Zbogom A1, zauvijek! Sram vas bilo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 21:37 (TomCat).
 
15 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
TomCat kaže...

Nažalost, naši operateri ne razumiju da nije sport samo nogomet. Ne ločemo svi pivurde u kladionicama tupog pogleda uperenog u teletekst. Ugovorio sam A1 samo zbog SportKluba i prijenosa MotoGP-a. Sada sam prisiljen raskinuti ugovor. Prethodno su nas razočarali sa ukidanjem Eurosporta koji je prenosio WSBK prvenstvo i Discovery kanala. Još niti to nismo provarili, a sada opet ovo. Ako išta dužni su korisnicima osiguravati ugovoreni paket. Zbogom A1, zauvijek! Sram vas bilo.

 Kod nas doma gotovo svi ATP turniri malo jači gledaju se na SK sad i formula 1 kojoj se veselim .Nogomet pogledam tu i tamo neki derby kola....isto tako mislim da su izgubili puno....srećom nisam niti kod jednog operatera...samo net...

12 godina
online
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Ode Engleski Premiership... To me najviše zanima... Dakle, gledanje istog pomoću Total Sporteka ( streaming ) :/

 

Što se tiče Eurosporta, čuo sam da ta TV kuća uopće više ne šljivi IP providere ( tipa A1 i ostali ) nego tko ih želi gledati - kupi si tanjur i receiver i lovi satelit ( uz plaćanje, ofkors... ).

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Neflix kaže...
@Puknuti
A ti si do sada pratio F1 na Sport Klubu pa sad odustaješ?

 Ne, nisam. Pratim godinama Moto GP, NFL i Premiere Ligu, a moja žena NHL. Čim su objavili prava za F1 odma sam znao da niš od toga. Inače sam na kabelskoj od 1989.g. ali ovo što nam sad rade... Prije 2 godine su mi prodali Discovery HD paket koji su ukinuli mjesec dana kasnije, a ja plačao slijedećih 2 godine. Prošle godine su nam ukinuli većinu dokumentaraca. Trebam reći da sad plačam Sportski paket koji se sastoji uglavnom od 8 Sport Kluba? Sad mi je dosta, svako malo ukidaju nešto, zato odustajem. A mi ofce plačamo.

13 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Q-Tip kaže... 

Primijeti da taj Gonet.tv ima potpuno opskurnih pet kanala u sportskom paketu koji gotovo da i nemaju veze sa sportom. Kad je riječ o sportskom sadržaju nema šanse da se može pojaviti netko poput Goneta i ponuditi najatraktivnije sportske kanale jer jednostavno nemaju pravo na to. Sportski sadržaj je zlatna koka bilo kojeg providera i plaćaju se ogromne sume za prava. Dakle, sigurno bi bilo nelegalno. 

 Pa, tko zna. Zašto ne bi imali pravo ako otkupe prava? Pa i A1 i HT moraju to isto napraviti, koja je razlika da li to radi gonet ili A1? Valjda se zna cijena, pa tko plati... Vidim ja da gonet ima nikakve programe, ali recimo da se pojavi nekakva iptv usluga, nude samo sport, sve Arene, SK i Planetsportove. I da im je osnovni paket 150kn (recimo Eurosport 1 i 2, SK1 i SK2, Planet1 i 2 i Arena 1 i 2, a prošireni 200kn sa svim kanalima plus možda još neki, bi li uzeo? Naravno, tu je i premotavanje unatrag, snimalica,...Ako bi skupili velik broj korisnika (a čini mi se da je masa ljudi na tim iptv uslugama samo radi sporta) onda bi im se itekako isplatilo. Nek okupe 30 000 pretplatnika u Hrvatskoj, pa to su lijepi novci od pretplate. 

13 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

2020.
Obožavam pratit sport*, super, taman mi istekla preplata na MAXTv, ok, prebacujem se na ViP, pardon A1 jer ipak Planet Sport nudi najelitnije natjecanje.
Odlična sezona lige prvaka, ali što se dogaća u našoj HNL?!, ma koga briga imam tu Premier Ligu i Bundes, kog briga za neku tamo Rijeku/Osijek kad se igra NBA, a gle sljedeću godinu nam F1 jurca na ekranu svaku drugu nedljelju, imali što bolje???

2021.
OK, nema Planet Sporta, ugovor traje još godinu dana ali srećom tu su Arene i Liga prvaka je tu, najelitnije natjecanje, kud ćeš više? Osijek samo što ne preuzme vodeću poziciju u HNL ali WBA tuče Liverpool u gostima!!
NBA? Što je to? Nedjeljnju popodnevnu tišinu zvuk tutnjave bolida ne kvari još od kako smo "sišli s krovova" i prešli u digitalno doba.

 

 

E pa dragi telekomi Jebi te se,  meni ilegala iptv pruža koju god ligu hoću, kad hoću i koliko hoću bez razmišljanja tko je s kime potpisao kakva prava za koje natjecanje.

 

*zapravo me zaboli ona stvar za sport i nemam nikakve obveze s niti jednim telekomom

Moj PC  
4 3 hvala 0
13 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Recite vi što hoćete, ali meni je vrh kako su iz A1 rekli kako korisnici umjesto N1 na A1 TV mogu gledati HRT 4 i Al Jazeeru Balkans. 😂

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Bez obzira na druge sportove nogomet je i dalje prvi i jedini sport za većinu ljudi gdje im je neopisivo važna liga prvaka. S poslovne strane razumijem taj potez. 

Osobno volim i pratim košarku te mi je dolazak NBA veliki plus.

 

Šteta za SK no većina "diktira" sadržaj.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Sve je ovo dio rata koji Vučić vodi protiv Unitedmedia grupe zbog načina izvještavanja news outlets te grupe poput N1 kanala i Nova TV kanala. Navedeni news outlets otvoreno kritiziraju vlast u Srbiji. Na sličan način su to uradili u BiH gdje su Arena Sport kanale ponudili davaocima usluga i koji su otkazali SK i N1 kanale. Na taj način smanjuju prihode UM. Pa vi vidite
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Unitedmedia je kupnjom Tele2 ušao na naše tržište pa možda planiraju i nekakav svoj iptv pošto to već imaju na drugim tržištima. U tom slučaju im je ekskluziva na SK programe važna. Sasvim je moguće da su zato drugim providerima ponudili uvjete kojima ih tjeraju na odustajanje od prava na njihove programe.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Nebi se začudio da i T-Com otkaže ugovor po isteku sa UG. Tako da budu kanali SK i N1 samo na Telemach ukoliko pokrenu fiksne usluge.
These Days
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2021 12:04 (Miha LA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice