56 G i 27 sekundi u buktinji – kako je Romain Gros

poruka: 34
|
čitano: 10.345
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "56 G i 27 sekundi u buktinji – kako je Romain Gros".
15 godina
offline
Re: 56 G i 27 sekundi u buktinji – kako je Romain
mGT kaže...
Envy kaže...
mGT kaže...
Sezona za posrat se kao i zadnjih 7 😀.

Možda tebi.. meni nije iz nekoliko razloga:

Kasno kretanje sezone, i dobiješ da za Božić gledaš F1.
Primjer jakog vjetra u Protgualu, hladna staza. Kiša u Istanbulu... puno ljudi u Sočiju.
Entertaiment segment gledanja preko TV-a je dakleko od brijašnjeg.. Sva komunikacija otvorena.. ne rijetko se i dobro nasjmijem.

Muzika je Epic barem kada je TV prenos u pitanju:

 

A Build Up, Info o stazi i Starting Grid je nešto.. što ne postoje zvučnici dovoljo jaki a da ja to ne odvrnem:

Dakle ovo:

 

Što se tiče same utkre konačno je riješeno vječito pitanje oko Timskih odredbi. Tim je tim i tako treba da bude pa i ako postoji 2. vozač tj. da oba nisu ravnopravna i da on pomaže prvo da pobjedi u trci, onda i neka bude tako.

Konačno fokus na ekipe za koje prije nisi niti razmišljao.

Itd itd.. mogu do sutra nabrajati.. meni se sviđa šlus gledam na nekoliko kanala paralelno.. Iz vozača. statistike, bla bla, sve ono što smo do sada pričali a nikada se nije ostvarilo. Ne znam da sam ikada niti na jednoj nogometnoj utakmici mogao promjeniti ugao gledanja.

Dex.pwn kaže...

F1 je daleko od ludila. Danas je to kao igranje u pijesku. Pogledaj Isle of Man TT pa reci onda što je ludilo i što je vrijedno stahopoštovanja.

 

Pogladao sam i taj Isle of Man TT poznat je po tome da svake godine i po nekoliko ljudi izgubi život.. ali to kao i sa onim BIkovima... tko to želi onda je ok.

Drugim riječima rado bih otišao u Isle of Man da pogledam one luđake ali jedno je sigurno: "ne bi trepnuo za nekim tko pogine na tom takmičenju". 

Meni nije napeto kad se prvak zna nakon 4 utrke, kaj je tu napeto i zanimljivo ?

Svak ima svoj gušt, meni je to jednostavno prazno, zna biti dobrih utrka i borbi, al fali ona napetost kad se digneš u 6h ujutro, Suzuka ,odlučujuča utrka, to mi fali.

Ove fore sa duginim bojama i nekim političkim parolama me uopće ne zanimaju i nije im mjesto u sportu, pogotovo ne u F1.

Da se me se krivo ne shvati nemam ništa protiv nikoga, al mene nitko ne pita za moja prava, niti trljam svim na nos svoju orijentaciju

 

Daleko od toga da ću te krivo shvatiti. Ja volim rasprave i argumentacije ali moraš malo priznati da je rečenica "sezona za po**ati" (vidi, završava se sa Ati) malo pojaka.

I da, prije svega ja se definitivno slažem sa tobom kada moraš ustajati da gledaš Suzuku da saznaš tko je prvak.. Ono to su bila neka druga vremana.. Opet kada sam ja to gledao prije 18 godina drugi su meni govorili da ti znaš kakva su vremena prije kada je bio taj-i-taj igrač... Ali mnogo toga se promjenilo i prije korone i sada.

Sada je bila upitna uopštee F1.. u mnogim timovima oni mehaničari rade za minimalac samo da ne ostanu bez posla.

Pomjerena sezona donijela nam je svega i svačega te naknadno ubacivanje novih utrka u kalendar.

Dakle, nema govora da ću te krivo shvatriti, def. si u pravu kada "kažeš kaj je tu zanimljivo kada se zna prvak nakon 4 utrke".. Ali opet toliko je bilo dosadno zadnjih 6 sezona, da je ove godine nekako.. drugačije je.. Sada je fokus moće li jedan Ferrari uzeti jedan bod pa sa Botasom se takmiči za 7. mjesto. Ili može li Stroll izdržati još 3 utrke da konačno dođe do trofeja.
Želim samo reći da se fokus sa prvaka jednostavno sada više prebacuje na sredinu tabele, nikad više nije bio zanimljivije takmičenje za 4. poziciju.

Eto Hamilton je dobio koronu, nema ga u Nedelju, prilika za Botasa vs Verstapena.. kud ćeš bolje.

Političke parole ne volim ih ni ja i te dugine boje.. a i neki vozači ih ne vole jer na početku sezone neki nisu htjeli da čuučnu jer iskreno ne bi ni ja. Jer ako nisam nacionalista, niti rasista, niti peder, ne moram to javno govoriti.

Generalno slažem se sa tobom, ali manje više meni je ove godine F1 kao Entertainment bio poprilično dobar Show. Tek u 2022. možda neke jače promjene vidimo.

Ajde do nedelje.. ovdje ja mislim ima i Tema o F1 (ali kasno je sada da se uključim), nekada je to Bugu bio jadan od omiljenih sportova. Ali eto ovo su komentari na vijesti tako da tko nije znao onaj titanijski dio od 20 i kusur kg gdje su se mnogi vozači žalili zove se Oreol. (valjda).

l.p.

8 godina
offline
Re: 56 G i 27 sekundi u buktinji – kako je Romain
Možemo naći puno prigovora. "Nekad je bilo bolje" itd, ali F1 je i dalje perjanica auto sporta.
Da, nije dobro kad je netko dugo dominantan kao Hamilton i Mercedes. Ali, tko brani drugima da budu bolji.
Gledao sam malo utrke po Americi i oni beskrajni krugovi su dosadni do beskraja. Satima kruže okolo. Formula je zanimljivija 100 puta. Još da vrate nadolijevanje goriva, bilo bi odlično.
Samo da napomenem: formulu pratim od sredine sedamdesetih i vremena Hunta, Laude, Petersona...
Life is jazz. Play it cool.
13 godina
online
56 G i 27 sekundi u buktinji – kako je Romain Gros

U mojem slučaju, F1 i ja se družimo preko debelo 40 godina, i ono što je main u cijeloj priči je V10 motori  , izmjene guma i dotakanje goriva! 
Apasolutno mi je jasno kako je i danas F1 perjanica auto sporta, makar, i prototipovi u 24 sata Les Mans utrke davaju debelo obol sigurnosti na cestama, nezaboravno okretanje oko svoje osi AUDI bolida i čini mi sa Alan McNish-a kao pilota! 
Obzirom na sve, govorim generalno o e-sportu, možemo biti sretni i presretni sa ovim 4 cilindra fenovima za kosu! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
56 G i 27 sekundi u buktinji – kako je Romain Gros

Gle, ja ču u jednoj rečenici skratiti šta se desilo ove godine u F1.

F1, jao telivizijski LIVE show do sada je daleko ispred bilo čega što se može gledati na televizoru, posmatrajući F1 u širem obliku kao Entertainment.

To je to što sam ja htio reći - ukratko.

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice