40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku i ba

poruka: 11
|
čitano: 12.492
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku i ba".
15 godina
offline
40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku i ba

I svi oni su već jučer kreirali nove accounte.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku i ba

Bilo bi lijepo kad bi u članku postojao link na izvor gdje bi se moglo više pročitati o tom sigurnosnom propustu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku i ba

i opet, koji je smisao varanja u igri?

 

jesam ja baš tak bedast da to ne mogu ni pojmiti, a kamoli opravdati (ni sebi ni drugima)?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
online
Re: 40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku
Treba neki JMBG ili UID ili nekaj za Internet pa ti varaj i kad te ulove dobijes ban pa ti vidi ako budes dalje s bakinim ili djedovim UID igral. Jednog dana se iskorijeni chiterei i mi koji igramo radi gusta mozemo igrat sa gustom, a ne da mi neki frustrirani luzer kojeg maltretiraju u skoli kvari opustanje nakon posla.

Svi i sve platforme bi morale uvesti identifikaciju korisnika i aktivaciju preko broja mobitela. Samim time bi se broj chitera prek noci prepolovil.
7 godina
offline
Re: 40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku
Bitanga kaže...

I svi oni su već jučer kreirali nove accounte.

Istina, ali opet kolika tolika satisfakcija postoji. U Doti2 da bi moga igrat ranked tribas prvo odigrat 100 normalnih meceva i onda dobivas priliku za kalibraciju.

cauchy kaže...

Bilo bi lijepo kad bi u članku postojao link na izvor gdje bi se moglo više pročitati o tom sigurnosnom propustu.

 Evo ovo ti je izvor - Cheaters Will Never Be Welcome in Dota (dota2.com)

16 godina
offline
Re: 40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku
Smisao varanja u igri je liječenje kompleksa. Varalice boli ego koji pati kada gube jer su loši igrači. Najbolje bi bilo kada bi se hardware korišten kod varanja mogao staviti na listu koja je dostupna svima, te da taj hardware većina proizvođača igara ne dopusti da se koristi. Tako bi varalice imali hardware s kojim se ne mogu igrati, te ga neće nitko od drugih igrača kupiti.
15 godina
neaktivan
offline
40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku i ba

online gaming je najveća prevara u povijesti gaming industrije (još tamo negdje od 70tih)

 

 

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku i ba

Varalice nikada neće biti iskorjenjene, jednostavno preveliki se novci vrte u tom segmentu i dok god se ne rješi sam izvor odakle dolaze programi za varanje ništa od toga.. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku
Hummer kaže...

Varalice nikada neće biti iskorjenjene, jednostavno preveliki se novci vrte u tom segmentu i dok god se ne rješi sam izvor odakle dolaze programi za varanje ništa od toga.. 

 Cheatovi su izvor profita za devolepere igara, jednostavno banano 40 k igraca, neka se 50% odluci kupit novi acc to je 20k igraca koji su ulozili novac u igru ponovo, na to jos 40 posto ce opet nakupovat razni itema za taj profil i tako u krug....

 

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
9 godina
offline
Re: 40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku
NEW_MAN kaže...
Treba neki JMBG ili UID ili nekaj za Internet pa ti varaj i kad te ulove dobijes ban pa ti vidi ako budes dalje s bakinim ili djedovim UID igral. Jednog dana se iskorijeni chiterei i mi koji igramo radi gusta mozemo igrat sa gustom, a ne da mi neki frustrirani luzer kojeg maltretiraju u skoli kvari opustanje nakon posla.

Svi i sve platforme bi morale uvesti identifikaciju korisnika i aktivaciju preko broja mobitela. Samim time bi se broj chitera prek noci prepolovil.

Keyboard warrior 

13 godina
offline
Re: 40.000 varalica u Dota-i 2 namamljeno u zamku
NEW_MAN kaže...
Treba neki JMBG ili UID ili nekaj za Internet pa ti varaj i kad te ulove dobijes ban pa ti vidi ako budes dalje s bakinim ili djedovim UID igral. Jednog dana se iskorijeni chiterei i mi koji igramo radi gusta mozemo igrat sa gustom, a ne da mi neki frustrirani luzer kojeg maltretiraju u skoli kvari opustanje nakon posla.

Svi i sve platforme bi morale uvesti identifikaciju korisnika i aktivaciju preko broja mobitela. Samim time bi se broj chitera prek noci prepolovil.

 

odlična ideja, ja sam mislio čak nešto rigoroznije, moraš vezat kreditnu karticu za igranje i ako cheatas da ti skinu 1000€...da vidimo tko bi imao muda...meni su cheateri u rangu pedofila...

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 7:40 (tvargek).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice