3D-ispis optičkog stakla vrlo visoke rezolucije

poruka: 5
|
čitano: 3.511
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "3D-ispis optičkog stakla vrlo visoke rezolucije".
15 godina
offline
3D-ispis optičkog stakla vrlo visoke rezolucije

bilo je i vrijeme. već duuuuugo je nemoguće naći pripravnika za staklopuhača (koji onda još godinama uči ali je zato slabo plaćen a radni uvjeti su mu jezivi). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
online
3D-ispis optičkog stakla vrlo visoke rezolucije

Kakvi bi to bili inovativni biomedicinski optički uređaji?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
3D-ispis optičkog stakla vrlo visoke rezolucije

Biomedicinski optički uređaji su uređaji za gastroskopiju, rektoskopiju i sl.  Danas se to radi optičkim vlaknima uz nikakvu muku za pacijenta. Nedavno sam bio na pregledu larinksa. Liječnik mi je spustio optički kabel kroz nos, gotovo da i nisam osjetio. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 3D-ispis optičkog stakla vrlo visoke rezolucij
danen kaže...

Biomedicinski optički uređaji su uređaji za gastroskopiju, rektoskopiju i sl.  Danas se to radi optičkim vlaknima uz nikakvu muku za pacijenta. Nedavno sam bio na pregledu larinksa. Liječnik mi je spustio optički kabel kroz nos, gotovo da i nisam osjetio. 

 Mogu ti reći da se za laringoskopiju slažem s tobom, ali gastroskopija mi je bila živa muka, ne želim da ti to zatreba. Ovo zadnje me tek čeka (brzina im nije vrlina, na pregled čekam oko 13 mjeseci) i nadam se da neće biti strašno, ako budu imali te nove uređaje.

dolazim odmah - Godot
3 godine
offline
3D-ispis optičkog stakla vrlo visoke rezolucije

Sto je s objektivima i njihovim staklima, lako za rektum, treba mi za oci ne guzicu

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice