305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uništen

poruka: 22
|
čitano: 5.404
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uništen ".
16 godina
offline
305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uništen

dajte nekom bogatasu tax relief.. u smislu da ako obnovi sa svojim novcem, tolko dobije i olaksicu.

naslo bi ih se par koji bi to bez beda isli napravit, inace tesko da ce ista iz vladinog dzepa ici u ovo - moze se desit ko i u Kontaktu - zasto izgraditi jedan kad za duplo vise novaca imas dva :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš
Kažu nikad SETI nije ništa otkrio. Navodno čim su uključili antenu počeli su primati vanzemaljskiu komunikaciju. Naravno ne upućenu nama nego meduzvjezdanu komunikaciju.
Moj PC  
0 14 hvala 0
10 godina
offline
305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uništen

Bar je mors posjetit u bf4 kako je izgledala 

Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uništen

Brigu o njemu vodila je američka vladina agencija, sudeći po izgledu stvarno su bili zahvalni za otkrića koje je pružila. Tužan kraj jedne svjetski poznate antene... 

Meda
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš
Nek neko proslijedi ova clanak Bandicu, on bu to obnovil po Bogu i pravici.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš
Azmo kaže...
Kažu nikad SETI nije ništa otkrio. Navodno čim su uključili antenu počeli su primati vanzemaljskiu komunikaciju. Naravno ne upućenu nama nego meduzvjezdanu komunikaciju.

 Idiotarija

8 godina
offline
305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uništen

Teleskop nije ništa od ETI otkro, ali je njime poslana prva poruka izvanzemljcima. 

 
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš
danen kaže...

Teleskop nije ništa od ETI otkro, ali je njime poslana prva poruka izvanzemljcima. 

 I, eto njih jednoga suncanoga poslijepodneva godine 3.... etc. ispred nase zelene planete... tako da nije sve uzalud... 

12 godina
offline
305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uništen

Ne znam za vas, ali me sve nešto vuku fotke da pokrenem bf4 mp 

MixCloud: https://www.mixcloud.com/_DJ_Pharaoh/ SoundCloud: https://soundcloud.com/tutankhamon95 Facebook: https://www.facebook.com/Faraon95031 Instagram: https://www.instagram.com/dr.faraon_
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uništen

ajme kako su ga zapustili sramota, izgleda ko da je iz vukovara

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš
Ice45 kaže...

Bar je mors posjetit u bf4 kako je izgledala 

 Sad izgleda ko poslije runde od 5000 ticketa..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš
ne virujte svemu...očito je došlo do nekog kontakta...i sad CIA želi to onemogućiti
Covid-19...5G i sad ovo...rekli bi mi u Kini...di ima dima ima i vatre...reptilijanci se pripremaju za
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 2 hvala 0
15 godina
offline
305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uništen

a propos sajli, trajao je duže nego što će banditova žičara (iako mislim da je teleskop koštao bar pola manje). ovo se samo malo prefarba, malo knaufa tu i tamo i k'o novo je. čemu rušjeti, kad se tu može snimati još filmova i, budući da izgleda kao wok, ispržiti klope? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uništen

Isplati li se i dalj raditi takve teleskope ? Možda je teleskop učinkovitiji kad je u svemiru ? 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš
CyberDemonVZ kaže...
Ice45 kaže...

Bar je mors posjetit u bf4 kako je izgledala 

 Sad izgleda ko poslije runde od 5000 ticketa..

 

Taman htio napisati da me čudi to što je toliko izdržao, a nema šta se nije radilo ispod njega :D

14 godina
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš
Mandor kaže...
Azmo kaže...
Kažu nikad SETI nije ništa otkrio. Navodno čim su uključili antenu počeli su primati vanzemaljskiu komunikaciju. Naravno ne upućenu nama nego meduzvjezdanu komunikaciju.

 Idiotarija

 A zašto bi bila idiotarija? Ako program SETI nije ništa otkrio, kako mi obični ljudi možemo biti sigurni da nije stvarno otkrivena nekakva međuzvjezdana komunikacija koja je nama običnim ljudima iz nekih razloga zatajena. Šteta teleskopa, godinama je bio snažan alat u rukama astronoma, svakako bi bilo dobro kada bi se mogao obnoviti. Možda bi bilo najbolje staru konstrukciju demontirati pa napraviti novi na istom mjestu. Arecibo je mislim bio bitan i za održavanje veze sa svemirskim sondama koje su odlazile prema granicama sunčevog sustava. Negdje sam pročitao da bi mogao primiti signal sa mobitela iz udaljenosti Jupitera, toliko je bio osjetljiv.

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uništen

ispostavite bračun Pierceu Brosnanu, tamo je ispićko Seana Beana kad je urušio prijemnik na njega...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš
nkdz kaže...
Nek neko proslijedi ova clanak Bandicu, on bu to obnovil po Bogu i pravici.

 Pretvorit će ju u jednu divovsku fontanu.

16 godina
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš
DuxCro kaže...
nkdz kaže...
Nek neko proslijedi ova clanak Bandicu, on bu to obnovil po Bogu i pravici.

 Pretvorit će ju u jednu divovsku fontanu.

 Možda mu je ostala koja sajla viška nakon žičare, pretpostavljam da ih je nakupovao nek se nađe..

 

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
5 godina
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš
pa valjda u Portoriku ima Roma pa da im ga mukte rastave
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš
Bilo bi najisplativije ga zamijeniti s novim unapređenijim, vjerujem da međunarodni interes postoji. Lokacija već ima sve dozvole, poznati su nedostatci koji se mogu ispraviti itd.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 305-metarski radioteleskop Arecibo bit će uniš

A tko bi to mogao držati tajnom? Gledao previše Men in Black? Daj se vrati u stvarnost.

A mobitel kod Jupitera nije jako impresivno u svemirskim razmjerima.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice