Za 2019. Cooler Master je pripremio nove linije na

poruka: 7
|
čitano: 2.023
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za 2019. Cooler Master je pripremio nove linije na".
7 godina
neaktivan
offline
Za 2019. Cooler Master je pripremio nove linije na

Samo stavis ventilator da svijetli i eto nova serija 2019

 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Za 2019. Cooler Master je pripremio nove linije na

Napajanja za kreatore sadrzaja... 

 

Jel postoje napajanja i za ljude sa gustim obrvama? Za ljude koji ne vole jesti ribu? Za one koji mrze kad netko zakasni na sastanak? Za ljude koji ne unose dovoljno vode?

Mislim jebemu mater i kategorizaciji koja sa mozgom nema veze. Jebala vas vasa napajanja CM gospodo...

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 1
11 godina
offline
Za 2019. Cooler Master je pripremio nove linije na

Što kaže domaći guru, kiwi_91 ?

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Za 2019. Cooler Master je pripremio nove linij
Friday kaže...

Napajanja za kreatore sadrzaja... 

 

Jel postoje napajanja i za ljude sa gustim obrvama? Za ljude koji ne vole jesti ribu? Za one koji mrze kad netko zakasni na sastanak? Za ljude koji ne unose dovoljno vode?

Mislim jebemu mater i kategorizaciji koja sa mozgom nema veze. Jebala vas vasa napajanja CM gospodo...

 sad si se obrušio na cm, a svoje si napajanje izabrao samo zato jer ga skraćeno zoveš sisa 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Za 2019. Cooler Master je pripremio nove linij
picajzla0707 kaže...
 sad si se obrušio na cm, a svoje si napajanje izabrao samo zato jer ga skraćeno zoveš sisa 

 

Zapravo sam za tu zajebanciju cuo tek nakon sto sam ga kupio. Uostalom, da nam je vise sisa bilo bi manje ratova i patnji... DAJTE NAM SISE!!!!!

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Za 2019. Cooler Master je pripremio nove linije na

Kulen master (2019)

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Za 2019. Cooler Master je pripremio nove linij

Kao što su u komentarima na Techpowerup stranici naveli, u modelu V Platinum 1300 je Delta platforma iz Antec HCP serije. S obzirom da HCP serija također ima varijante od 850 W i 1000 W kao što će imati V Platinum, pretp. da će cijela V Platinum serija biti c/p Antec-ove HCP serije.
Mislim da je HCP Platinum serija predstavljena sad već relativno davne 2014. godine, no Delta platforma u njoj i za današnje standarde ima dobre rezultate pa vjerujem da će uz dobru cijenu biti konkurentna. Nekoliko recenzija Antec HCP Platinum 1300 W: 123.

 

Što se tiče XG modela, takvu platformu (u privitku) nisam vidio pa su ju valjda CM inženjeri stvarno dizajnirali kao što se navodi. Ono što bih mogao pretpostaviti je da su pri razvoju tog napajanja surađivali s Delta-om. Pretpostavku temeljim na osnovi dobre kvalitete lemljenja na stražnjoj stranici ploče što je karakteristika Delta napajanja i po oznaci "WAN NIEN" na PCB-u koju se također može vidjeti na različitim Delta pločama (u privitku). Iako ne bih znao točno što znači ta oznaka jer sam ju viđao i na Enhance Electronics platformama, a i ima još nekih PCB-ova iz različitih elektroničkih uređaja koji nose tu oznaku.

Na Computexu su prikazali dvije vrlo slične platforme, ali na ovoj što je postavljena u kućište su potencijalno lošiji kondenzatori, tj. mogu samo prepoznati oznaku na primarnom, gdje piše Elite (tajvanski Chinsan; nisu u rangu japanskih). Kod druge platforme koju su postavili je taj primarni od Elna-e, znači japanskog proizvođača.

 

 

Uz recenzije ćemo biti pametniji, ali napajanja obećavaju. 

XG platforma XG platforma
Antec HCP Antec HCP
XG platforma 1 XG platforma 1
Delta ploča Delta ploča
XG platforma 2 XG platforma 2
XG napajanje XG napajanje
Antec VPF 650 (Delta) Antec VPF 650 (Delta)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice