1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

poruka: 40
|
čitano: 14.892
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu".
15 godina
neaktivan
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p

Evo samo da kazem narucio sam i danas dosle https://www.geekbuying.com/item/QCY-T2C-T1S-TWS-Dual-Bluetooth-5-0-Earbuds-Black-416566.html 

 

Sve skupa ok, batarija drzi 3.5 sati, malo usi bole od nosenja jer onaj jastucis unutra je malo Fuck up, glasnoca i cistoca zvuka je jako dobra, nemam zamjerki na omjer cijene kvalitete, ali za trcanje nebi bas preporucio jer malo se micu unutar uha ako potrcis za tramvajem ili busom.

 

 

15 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
BlackEagle kaže...

navodno i updajtom ce izbaciti i podesavanje glasnoce sa tipkama, ja sam narucio sa gearvita, imate kupon wx1more

 evo i ja narucio sa gearvite .... valjda ce bit bolje od QCY

15 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p

došle slušalice,

zvuk je dosta moćniji od QCY, razlika u cijeni se isplati!

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2019 10:18 (BoTiA).
9 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p

Bok da li GB slusalice salje sa EU skladista ili?

Koju minje opciju slanja najbolje odabrati da izbjegnem jos carinu..netherlands regiaterder  ili be air mail..a da niie shl koji se naplacuje?

https://m.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_009251773656.html?wid=1433363

 

13 godina
online
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

https://www.honorbuy.com/1711-1more-wireless-in-ear-earbuds-stylish-earphones.html

 

Su to iste? Cini mi se da jesu po modelu, ali su mi nekako prejeftine... na amazon.de su 100eur. Inace sam naruciva s ovog sitea i imam dobra iskustva.

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
Kaže da je model E1026BT-I, što znači da nisu kineske. Znači da bi ovo bio dobar deal.

Gledam ih već neko vrijeme ali ne bih dao skoro 100 eura za slušalice koje ne mogu nigdje kod nas niti vidjet, ova jeftinija cijena je već povod za razmisliti.
Tempus fugit
14 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
Napokon sam si nabavio ove slušalice i ok su za ono što meni treba. Mogu reći da sam zadovoljan.

A sad jedno, možda glupo pitanje. Može li se charging case od slušalica puniti sa punjačem od mobitela?

Nigdje na netu nisam naišao na informaciju, pa eto.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
Davor kaže... 

 

Budući da imam fizionomiju vepra, nisam ih koristio za intenzivno vježbanje. Jednom sam potrčao za tramvajem u Zagrebu

nije valjda 22.3.2020.? 😶

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
spajder kaže...
Napokon sam si nabavio ove slušalice i ok su za ono što meni treba. Mogu reći da sam zadovoljan.

A sad jedno, možda glupo pitanje. Može li se charging case od slušalica puniti sa punjačem od mobitela?

Nigdje na netu nisam naišao na informaciju, pa eto.

 ne vidim u čemu bi bio problem ... ja punim uvijek na punjač od mobitela ... slušalice povuku onoliko struje koliko im treba

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 12:13 (BoTiA).
14 godina
online
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p

-- krivo, brisati

-
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 14:07 (The Unforgiven).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice