130.000 skeniralo rožnice za Worldcoin

poruka: 7
|
čitano: 7.676
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "130.000 skeniralo rožnice za Worldcoin".
12 godina
offline
130.000 skeniralo rožnice za Worldcoin

Istraživanja UBI u na lokacijama s BDPom po glavi stanovnika iznad 20 000$ nisu prava istraživanja. Oni ionako imaju neku vrstu UBIja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
130.000 skeniralo rožnice za Worldcoin

Tko sve ima pristup bazi rožnica? Koji su sigurnosni načini implementirani za pristup bazi podataka? Da li je baza i sustav bez pristupa Internetu? Tko i na koji način odgovara za krađu podataka?

 

P.S. Mogli su tražiti i par kapi krvi od svakog stanovnika, pa da nas se može replicirati kao u Westworld 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
130.000 skeniralo rožnice za Worldcoin

jel ovo vec prvi april ili sto?

 

ja sam mislio da je mDL laganini nabadanje nosa u nasu privatnost, al to je vulvin dim prema ovome biometrijskom nasrtaju na privatnost.

masala!

 

 

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 130.000 skeniralo rožnice za Worldcoin
Kakva priča.... nigdje se ne sprema sken rožnice 🤣

Taman i da se ne snima... taj broj u koji oni konvertiraju tvoju rožnicu te može indetificirati bilo gdje - potpuna kontrola tvojeg kretanja. Prelijepo 🤣

Naravno da to nikada nikome neće prodati 😂😂😂😂😂
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
130.000 skeniralo rožnice za Worldcoin

I onda lijepo dobiš mrenu i ostaneš bez love 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
130.000 skeniralo rožnice za Worldcoin

a ja mislio da je to kožarićevo sunce. iako, zuriš u to i ... ništa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.10.2021 12:23 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 130.000 skeniralo rožnice za Worldcoin
dd.inc kaže...

Tko sve ima pristup bazi rožnica? Koji su sigurnosni načini implementirani za pristup bazi podataka? Da li je baza i sustav bez pristupa Internetu? Tko i na koji način odgovara za krađu podataka?

 

P.S. Mogli su tražiti i par kapi krvi od svakog stanovnika, pa da nas se može replicirati kao u Westworld 

 

Ne znam kak ti pada na pamet propitkivati takve stvari, ravnozemljašu!
Da je to nešto kao loše, već bi STRUKA reagirala...

 

(i svaka rasprava o sigurnosti i daljnim razumnim upitima tu sada prestaje)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice