12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

poruka: 66
|
čitano: 15.593
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima".
15 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

jedino što u ovome ima ikakvog smisla je prikazan dell-ov monitor. sve ostalo ne vrijedi ni 0,5 (kao razlomak ½) 3,14zde (na dvije decimale je dovoljno) 'ladne vode. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
29 0 hvala 2
10 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

ahmeda gura duhanska industrija :)

 
13 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

Tocno to nam treba - novi uzori za mlade da se u zivotu ne mora nista normalno raditi

Freak Show Inc.
 
36 2 hvala 1
13 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

Ali koji debosi su odmah iskeširali toliko para ukupno, majketi...

Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

I prije su budale kupovale maglu, ali sada je prodaja dostupna i globalnim budalama.

Hot Rodney
 
22 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
Ajar kaže...

jedino što u ovome ima ikakvog smisla je prikazan dell-ov monitor. sve ostalo ne vrijedi ni 0,5 (kao razlomak ½) 3,14zde (na dvije decimale je dovoljno) 'ladne vode. 

 Hahahahhahaa 

Hot Rodney
16 godina
online
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

Nije mi jasno.. pokušavam shvatiti te sličice kao valutu, jer ipak smo navikli imati oslikane novce, ali opet ne štima..

 

Kupuju li to djeca ili špekulanti u sklopu adikcije (bolesti)?

Amenoum
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
Friday kaže...

Tocno to nam treba - novi uzori za mlade da se u zivotu ne mora nista normalno raditi

 Opet si ljubomoran i jalan 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 14:02 (VonMackensen).
13 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

Hm Kao i onaj članak na mreži od danas (uklonjen je) : "Švedska uspostavlja eKrona kao službeni novac" i link na jedinu stranicu koja ih prodaje i koja je slučajno na com domeni a ne švedskoj?!?

P.S.

Ako koga zanima google pamti još uvijek cijelu stranicu u "privremenoj memoriji"...

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 15:04 (Byron).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

Fake news?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
Friday kaže...

Tocno to nam treba - novi uzori za mlade da se u zivotu ne mora nista normalno raditi

Bas obrnuto - danas u digitalnom svijetu je moguce na razne nacine zaraditi novac. Samo treba imati dobar nos i nanjusiti gdje i kako.

Gotovo sam siguran da 99% njegovih vrsnjaka ni nezna kaj su NFT-ovi. Imam i frenda koji je odusto od faksa i iskoristio ovu digitalnu eru u kojoj zivimo. Posao koji radi nije postojao prije 10 godina (necu tocno objasnjavat sto radi), a on danas ima firmu koja okrece pozamasne novce. Daleko vece nego sto bi imao da je zavrsio faks i imao "normalan posao". Sad zivi ko car. 

 

Uvijek mi je fascinantno vidjeti kako su ljudi snalazljivi i pronalaze zanimljiv posao i novac u vodama gdje ostali ljudi samo podizu obrve.  

 

13 godina
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
etnes kaže...
Friday kaže...

Tocno to nam treba - novi uzori za mlade da se u zivotu ne mora nista normalno raditi

Bas obrnuto - danas u digitalnom svijetu je moguce na razne nacine zaraditi novac. Samo treba imati dobar nos i nanjusiti gdje i kako.

Gotovo sam siguran da 99% njegovih vrsnjaka ni nezna kaj su NFT-ovi. Imam i frenda koji je odusto od faksa i iskoristio ovu digitalnu eru u kojoj zivimo. Posao koji radi nije postojao prije 10 godina (necu tocno objasnjavat sto radi), a on danas ima firmu koja okrece pozamasne novce. Daleko vece nego sto bi imao da je zavrsio faks i imao "normalan posao". Sad zivi ko car. 

 

Uvijek mi je fascinantno vidjeti kako su ljudi snalazljivi i pronalaze zanimljiv posao i novac u vodama gdje ostali ljudi samo podizu obrve.  

 

 Super, ali da li je zaradio na ovom nivou notorne gluposti ili ipak nešto pošteno/poštenije?

14 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

Nekad je "vozač kočije" bio "normalan" posao. "Fizika" nije bila "posao", kao ni "astronomija". Manite se tih balkanskih "nađi si pravi posao" pizdarija. Ako je istina, šteta jedino što nije digo lovu. Ni kuckanje po tastaturi nije pravi posao, mrš u poljoprivredu! 😂

Moj PC  
8 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
DJED BOŽIĆNJAK kaže...

Nekad je "vozač kočije" bio "normalan" posao. "Fizika" nije bila "posao", kao ni "astronomija". Manite se tih balkanskih "nađi si pravi posao" pizdarija. Ako je istina, šteta jedino što nije digo lovu. Ni kuckanje po tastaturi nije pravi posao, mrš u poljoprivredu! 😂

 

Gle, moje kuckanje po tastaturi stvara neku vrijednost i rjesava probleme nekim ljudima.

Napraviti 3 i pol tisuce nekih kurcica je sve samo ne vrijednost ili rjesavanje problema. A s obzirom da ih je napravio toliko - ocito ni nekakav osobit trud nije za to potreban (kao sto je potreban za recimo napisati knjigu, naslikati sliku ili napraviti statuu - ako cemo povlaciti paralele sa umjetnoscu).

Samo odrazava glupost danasnjeg drustva gdje kojekakve "influencerice" na osnovu svog mufa mogu zaraditi milijarde. Svaka cast tima koji su uspjeli na gluposti i ispraznosti zaraditi pare (radije bih bio bogat nego u pravu) ali to nikako ne mjenja cinjenicu da smo kao drustvo postali totalni drlog. Meni je to totalni cirkus...

Freak Show Inc.
10 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

Nek ide sve u 3pm. Ubijam se od posla, i onda dođe neki balavac nacrta neke bezvezne kitove i eto milja i pol kuna. Jebem ti život i društvu koje ovakve vrijednosti postavlja. Ništa protiv djeteta, on je pametan, prepoznao je i iskoristio priliku, ali kako se ljudi danas bogate to je smješno.

Da odmah zaustavim komentare tipa "zašto ti tako nešto ne napraviš i obogatiš se..." - e pa star sam i glup. Generacija koja vjeruje da se poštenim radom može sve ostvariti. Eto.

Nadglednik dina
Moj PC  
32 0 hvala 3
2 godine
neaktivan
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

Mogu nekako razumjeti prvi twit, neko pismo ručno napisano, stara vrijeda slika ili sl. 

 

Ali ovo ne kužim najbolje tj. svrhu zbog čega kupiš takvo nešto u smislu da iskoristiš i zaradiš.

 

gledao sam taj market i ono neki gif koji mjenja boje a cijena 161USD...

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 17:19 (Reci Nesto).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

Ma ziher generacija koja posteno misli zaraditi. To ne postoji.

Koliko ih radi "posten" posao na crno ili malo sa strane na crno?

Na ruke pare i tako dalje? 

Koliko "malih ljudova" i firmi tako funkcionira? Dosta. Placajte porez. 

Ali dosta ih nije briga jer ce naslijediti od mame i tate kucu.

Takoder dosta vas uzima za primjere ljude koji rade posteno kao prodavaci/ce ili pekare. Znate na sto mislim.

 

Mali zaradio na necem isto znanjem. 

Ono sto je problem gutanje americke kulture i mediji gdje ispadne da si budala sta god radio za zivot.

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na budalama

 

Ispravljeno 

 

Klincu svaka cast, posrecilo mu se

 

Da nije NFT, bili bi pikseliICO ili nesto drugo

 
8 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
@Entry Point:

sigurno tako plačeš i kad netko dobije na lutriji.

@DJED BOŽIĆNJAK:

Je li igranje lutrije posao?





Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 17:52 (Theophilus Ruy).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
Ili nisi shvatio poantu mog posta, ili samo trolaš bezveze.

Uostalom igre na sreću nisu isto kao i prodaja. To je i djeci jasno.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
Jasno da igre na sreću nisu prodaja,
A nisu ni kupus.



Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 18:43 (Theophilus Ruy).
15 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
Stvarno sam več dugo u "kriptu" ali ove NFT gluposti...Največe govno ikad!
Pa nebi ti dal jedan satoši za ta sranja.Zamisli,par piksela koji vrjede desetke tisuča kuna..daj me naj heb**.
Mogu shvatit da je neka lijepa fotka,ili neko umjetničko dijelo crtano rukom,neznam..ali ovo??
Kaj je najgore,takivh NFT-a imaš na tone,To kaj je on zaradil je ništa.
Neke još gore pixelaste "fotke" se prodaju za miljune dolara!
Svjet ide u K.

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
Mad Ant kaže...
etnes kaže...
Friday kaže...

Tocno to nam treba - novi uzori za mlade da se u zivotu ne mora nista normalno raditi

Bas obrnuto - danas u digitalnom svijetu je moguce na razne nacine zaraditi novac. Samo treba imati dobar nos i nanjusiti gdje i kako.

Gotovo sam siguran da 99% njegovih vrsnjaka ni nezna kaj su NFT-ovi. Imam i frenda koji je odusto od faksa i iskoristio ovu digitalnu eru u kojoj zivimo. Posao koji radi nije postojao prije 10 godina (necu tocno objasnjavat sto radi), a on danas ima firmu koja okrece pozamasne novce. Daleko vece nego sto bi imao da je zavrsio faks i imao "normalan posao". Sad zivi ko car. 

 

Uvijek mi je fascinantno vidjeti kako su ljudi snalazljivi i pronalaze zanimljiv posao i novac u vodama gdje ostali ljudi samo podizu obrve.  

 

 Super, ali da li je zaradio na ovom nivou notorne gluposti ili ipak nešto pošteno/poštenije?

Radi vise stvari, al da, neke od njih (rekao bih jedna trecina) nazvao bih glupostima koje su ljudi i spremni platiti. Svejendo, i dalje sam ljumoran na frenda jer se dobro snasno i iskoristio situaciju. 

 

I ja sam jedno vrijeme razmisljao kako bi samo poslovi koji rjesavanju "realne ljuske probleme" trebali biti naplacivani dok je sve ostalo apsurdno. Medjutim ne ide to tako - kakva je svrha sporta, umijetnosti, kladionica/kasina/lutrija u tom slucaju? Ako su ljudi spremni platiti sve te "notorne gluposti", onda im ocito ima neku vrijednost, a mi svi ostali mozemo sami sebe tjesiti kako radimo korisne stvari, a u dusi potiho zeljeti da se i nama ovako posreci.

15 godina
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
Danas sve ima vrijednost osim pravih zivotnih vrijednosti . Svijet sto dalje to vise ode u klinac
be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

Na svijetu je previe novca u rukama budala, zato ovo

15 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

... kao u svakom bizu... 'djeca', naravno, još jedna od šegrthlapić epizoda. Biz rade odrasli, djeca su samo front panel.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
ihush kaže...

... kao u svakom bizu... 'djeca', naravno, još jedna od šegrthlapić epizoda. Biz rade odrasli, djeca su samo front panel.

 

 

Pa kolisni ti je ovo post???

Freak Show Inc.
12 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

Majko mila di ovaj svijet ide...NFT isti kujac kao da uzmem vrecu žala i prodajem,svaki kamencic je poseban i drugciji..navali narode!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima
volegradele kaže...

Majko mila di ovaj svijet ide...NFT isti kujac kao da uzmem vrecu žala i prodajem,svaki kamencic je poseban i drugciji..navali narode!

 -ne, za kamenčiće prvo moraš pribaviti koncesiju (eksploatacija rudnih bogatstava) pa dozvolu, firmu ili opg.. (da ne duljim, par tisuća papira s potpisom i žigom.. mada ništa od tog državi ne treba nego onako, skuplja stari papir jedino što reciklažno ne radi nakon pokojnog banditića..).

-zato to rade dječica, nešto online.. bezvezna črčka i eto, skoro picasso..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
12-godišnjak zaradio malo bogatstvo na NFT-ima

 

Vrlo jednostavno. Svijet u kojem živimo nije savršen. Pomirite se više. To je takav bizinis, to je takvo tržiše. Negdje se skidaš, slikaš, glumiš, dirigiraš, spašavaš ljudima živote, guraš loptu ispred sebe, te imaš više ili manje para.

Najte se sekirati sa tim, da tamo netko, ima nešto, što eto je možda lakše, došao do toga.

 

Nekako držim da je najbolje izabrati ono što voliš ili možeš raditi, da se time baviš, ako ne već kao prvim poslom od kojega živiš, onda da ga imaš kao hobiji. Nemojte dopustiti da vam ovakve i slične vijesti izbace iz takta.

Budite zahvalni na onome što imate, te gdje bi stigli kada bi gledali samo ono što nas uzurajava. Puno je ljepše kroz život prolaziti ako se fokusiramo na one stvari što nas ispunjuju.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
6 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice