Aliexpress - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 2.828
|
čitano: 1.159.759
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja
6 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
Znao si šta treba napraviti kad nisi dobio naručeno a plaćeno a sad kada si dobio naručeno 'besplatno', sada tražiš na forumu šta da napraviš...koja si žalost!
Plati pošteno, ne budi pi*ka!
15 godina
offline
Aliexpress nekoliko pitanja

Dali poštari donose pakete na adresu,obzirom na ovu situaciju sa korona virusom  ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Aliexpress nekoliko pitanja

Meni jučer ujutro donio. Samo dao na ruke, ništa potpis i špura dalje...

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Aliexpress nekoliko pitanja

Izgleda da se ovaj moj poštar čuva gripe  .

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
Paket iz njemačke, ni poštara, ni papirića. Samo obavijest na mail da se paket podigne u pošti.

Malo bezveze, šta sa starijim osobama koje ne koriste mail i ne znaju za tracking, kako bi uopće znali da im je paket stigao?
15 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
darkborg kaže...
Paket iz njemačke, ni poštara, ni papirića. Samo obavijest na mail da se paket podigne u pošti.

Malo bezveze, šta sa starijim osobama koje ne koriste mail i ne znaju za tracking, kako bi uopće znali da im je paket stigao?

 Ko nema meai,taj i ne kupuje preko weba.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2020 8:42 (zzz).
12 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
Ovdje sam mislio općenito na pakete ne samo na aliexpress i kupovinu preko interneta
10 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
zzz kaže...

Dali poštari donose pakete na adresu,obzirom na ovu situaciju sa korona virusom  ?

 Negdje sam jučer čitala da dostava paketa ide normalno, da su poštari kao spremni na nove uvjete i da će dostavljati sve pošiljke koje mogu voziti na motorima. Uz iznimku centra Zagreba gdje je trenutno obustavljena dostava zbog potresa. Ako nađem članak budem ga zakeljila ovdje, bio neki news portal u pitanju al se više ne sjećam koji. 

 

Kod nas poštar normalno vozi pakete cijelo vrijeme. Meni dolaze normalno pošiljke s Alija od početka ovog korona ludila. Čak i kad su aviokompanije odbile prevoziti došli su mi paketići preko neke xy kompanije i rekao mi je poštar da oni dostavljaju sve što uđe i dođe do naše pošte bez obzira o kakvom paketu se radi. Danas mi je dofurao neke račune i u njegovoj prednjoj košari je bila hrpa Ali paketića za susjedu tak da voze i dalje. Možda ovisi od ureda do ureda ali u pravilu voze. 

Edit: počeli su voziti i hranu preko žutog klika tak da vjerojatno i obične pakete voze normalno.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2020 20:48 (ddarknessfairyy).
13 godina
odjavljen
offline
Aliexpress nekoliko pitanja

Upravo da ću naručiti nešto sa Alija pa sam došao vidjeti ako je sve aktivno. Dakle koliko vidim po iskustvima, sve dolazi normalno? Za virus se ne bojim, čak i da ga ima, crkno bude do dana dostave hahah

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
footballer kaže...

Upravo da ću naručiti nešto sa Alija pa sam došao vidjeti ako je sve aktivno. Dakle koliko vidim po iskustvima, sve dolazi normalno? Za virus se ne bojim, čak i da ga ima, crkno bude do dana dostave hahah

 Sad se zaustavlja zračni promet ,hoče li to biti kraj dostave paketa ?

7 godina
neaktivan
offline
Aliexpress nekoliko pitanja

 

 korstite li pay pal na Aliexpress ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja

ne

14 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
rinost kaže...

 

 korstite li pay pal na Aliexpress ?

 

Koliko znam ne mozes korisiti PayPal na Aliexpressu.

Gale
7 godina
neaktivan
offline
Aliexpress nekoliko pitanja

  evo probao sam se registrirati na Alibabi

  traži ime firme,  može li privatna osoba na Alibaba se registrirati i kupovati ?

  

 zanima me jeli netko na Aliju naručivao  maske za obitelj , ja sam gledao uglavnom imaju  Min order 500 i više komada

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 14:16 (rinost).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
rinost kaže...

 

  evo probao sam se registrirati na Alibabi

  traži ime firme,  može li privatna osoba na Alibaba se registrirati i kupovati ?

 Alibaba je veleprodaja... Tamo skono nista ne mozes uzeti na komad...

Alixpress je maloprodaja.....

15 godina
offline
Aliexpress nekoliko pitanja

Kupio sam pametni sat,nakon par dana prodavač mi javlja da ga nema na zalihi.Nudi mi dvije solucije,čekanje 90 dana ,sa nekim jadnim popustom,,ili otkazivanje naruđbe, i odmah povrat novca.

Jučer mi šalje poruku da je naruđba otkazana,i da mi je vratio pare.

Koliko dugo treba da te pare sjednu na moj račun ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja

Između 3 do 20 radnih dana.

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
5 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
zzz kaže...

Kupio sam pametni sat,nakon par dana prodavač mi javlja da ga nema na zalihi.Nudi mi dvije solucije,čekanje 90 dana ,sa nekim jadnim popustom,,ili otkazivanje naruđbe, i odmah povrat novca.

Jučer mi šalje poruku da je naruđba otkazana,i da mi je vratio pare.

Koliko dugo treba da te pare sjednu na moj račun ?

 To zavisi od tvoje kartiarske kuce a ne alija....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
zzz kaže...

Kupio sam pametni sat,nakon par dana prodavač mi javlja da ga nema na zalihi.Nudi mi dvije solucije,čekanje 90 dana ,sa nekim jadnim popustom,,ili otkazivanje naruđbe, i odmah povrat novca.

Jučer mi šalje poruku da je naruđba otkazana,i da mi je vratio pare.

Koliko dugo treba da te pare sjednu na moj račun ?

Meni je nakon 28 dana prebacio narudžbu u closed i pokrenuo povrat novca. Refund je još trajao 8 dana, od tada je prošlo još 18 dana i još čekam novac. Što je najbolje par dana nakon što mi je zatvorio narudžbu je ponovno ubacio isti proizvod u prodaju.

 

Uglavnom prošlo je 54 dana od dana narudžbe, a ja još čekam. Srećom da mi nije ništa hitno. 

 

Ispravak krivog navoda, povrat su napravili isti dan i sjeo mi je nakon dva dana, ali to nisam niti primijetio jer mi je Aliexpress tek nakon 30 dana od dana kupovine javio da je narudžba otkazana/zatvorena i da je pokrenut povrat. Da je povrat gotov su mi javili 36 dana od dana kupovine. Očito im sistem nije dobro sinkroniziran u ovakvim situacijama.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 16:26 (mzopg).
15 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
mzopg kaže...
zzz kaže...

Kupio sam pametni sat,nakon par dana prodavač mi javlja da ga nema na zalihi.Nudi mi dvije solucije,čekanje 90 dana ,sa nekim jadnim popustom,,ili otkazivanje naruđbe, i odmah povrat novca.

Jučer mi šalje poruku da je naruđba otkazana,i da mi je vratio pare.

Koliko dugo treba da te pare sjednu na moj račun ?

Meni je nakon 28 dana prebacio narudžbu u closed i pokrenuo povrat novca. Refund je još trajao 8 dana, od tada je prošlo još 18 dana i još čekam novac. Što je najbolje par dana nakon što mi je zatvorio narudžbu je ponovno ubacio isti proizvod u prodaju.

 

Uglavnom prošlo je 54 dana od dana narudžbe, a ja još čekam. Srećom da mi nije ništa hitno. 

 Sad mi se javio prodavač,,kaže da bi pare trebale sjesti na moj račun za 3- 5 dana.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
zzz kaže...
mzopg kaže...
zzz kaže...

Kupio sam pametni sat,nakon par dana prodavač mi javlja da ga nema na zalihi.Nudi mi dvije solucije,čekanje 90 dana ,sa nekim jadnim popustom,,ili otkazivanje naruđbe, i odmah povrat novca.

Jučer mi šalje poruku da je naruđba otkazana,i da mi je vratio pare.

Koliko dugo treba da te pare sjednu na moj račun ?

Meni je nakon 28 dana prebacio narudžbu u closed i pokrenuo povrat novca. Refund je još trajao 8 dana, od tada je prošlo još 18 dana i još čekam novac. Što je najbolje par dana nakon što mi je zatvorio narudžbu je ponovno ubacio isti proizvod u prodaju.

 

Uglavnom prošlo je 54 dana od dana narudžbe, a ja još čekam. Srećom da mi nije ništa hitno. 

 Sad mi se javio prodavač,,kaže da bi pare trebale sjesti na moj račun za 3- 5 dana.

Moram i ja ispraviti svoj netočan navod, sjeo mi povrat dan nakon kupovine, ali nisam niti skužio jer mi je Ali tek mjesec dana kasnije javio da je narudžba zatvorena i da su pokrenuli povrat, tako da sam gledao uplate od tog datuma, a ne ranije. Mea Culpa.

15 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
mzopg kaže...
zzz kaže...
mzopg kaže...
zzz kaže...

Kupio sam pametni sat,nakon par dana prodavač mi javlja da ga nema na zalihi.Nudi mi dvije solucije,čekanje 90 dana ,sa nekim jadnim popustom,,ili otkazivanje naruđbe, i odmah povrat novca.

Jučer mi šalje poruku da je naruđba otkazana,i da mi je vratio pare.

Koliko dugo treba da te pare sjednu na moj račun ?

Meni je nakon 28 dana prebacio narudžbu u closed i pokrenuo povrat novca. Refund je još trajao 8 dana, od tada je prošlo još 18 dana i još čekam novac. Što je najbolje par dana nakon što mi je zatvorio narudžbu je ponovno ubacio isti proizvod u prodaju.

 

Uglavnom prošlo je 54 dana od dana narudžbe, a ja još čekam. Srećom da mi nije ništa hitno. 

 Sad mi se javio prodavač,,kaže da bi pare trebale sjesti na moj račun za 3- 5 dana.

Moram i ja ispraviti svoj netočan navod, sjeo mi povrat dan nakon kupovine, ali nisam niti skužio jer mi je Ali tek mjesec dana kasnije javio da je narudžba zatvorena i da su pokrenuli povrat, tako da sam gledao uplate od tog datuma, a ne ranije. Mea Culpa.

 Evo jutros sjele pare na moj račun.

9 godina
online
Aliexpress nekoliko pitanja

ljudi stize li vam ista iz Kine ?? meni prije 15-ak dana jedan paket i nista vise, cekam jos 3

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Aliexpress nekoliko pitanja

Ja isto čekam, neki su još naručeni krajem veljače.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Aliexpress nekoliko pitanja

Čekam još par paketa. 

Nego, svakih par dana mi dođe poruka za narudžbu kako je paket stigao u HR (ono "Arrived at destination country"). Prvo dobio tu poruku 03.04, pa 08.04 i sad 13.04. Što je s tim da se tako obnavlja svakih par dana? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
dv14 kaže...

Čekam još par paketa. 

Nego, svakih par dana mi dođe poruka za narudžbu kako je paket stigao u HR (ono "Arrived at destination country"). Prvo dobio tu poruku 03.04, pa 08.04 i sad 13.04. Što je s tim da se tako obnavlja svakih par dana? 

 Ignorisi.... Ako ti ne dodje dobices pare nazad 100%...

15 godina
offline
Aliexpress nekoliko pitanja

Ekipa,koji je najeftiniji xiaomi sa 90hz amoled ekranom ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Aliexpress nekoliko pitanja

ima li se gdje xiaomi oled uzeti u Hrvatskoj ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
zzz kaže...

Ekipa,koji je najeftiniji xiaomi sa 90hz amoled ekranom ?

 Mislim da još ni jednog nema kod nas:

Poco X2

Redmi K30

Mi 10

 

Aha, na Aliexpress temi smo 

Je, koji god od ovih pronađeš, al vjerojatno nisu jeftini.

dadotb kaže...

ima li se gdje xiaomi oled uzeti u Hrvatskoj ?

 Što je Xiaomi OLED?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 18:42 (CyberDemonVZ).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Aliexpress nekoliko pitanja
zzz kaže...

Ekipa,koji je najeftiniji xiaomi sa 90hz amoled ekranom ?

 Mislim da ti od Xiaomija jedino Mi 10 i Mi 10 Pro imaju 90Hz AMOLED.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice