Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 658.388
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Za ovo nije problem iskeširat 60 EUR. Ipak se radi od jednoj od najbolje ocjenjenih igara ikad! plus što se sve o tome zna s obzirom da je vani već godinu dana tak da ne kupuješ mačka u vreći. 

 

PC master race! 

Moj PC  
6 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

ja sam prednarucio i ne ocekujem zajeb. zadnjih pola godine sam cak razmisljao da nadjem neki polovni ps4 da odigram pa prodam.

 

u glavnom, danas pc trailer izasao:

Moj PC  
9 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
jovial kaže...

ja sam prednarucio i ne ocekujem zajeb. zadnjih pola godine sam cak razmisljao da nadjem neki polovni ps4 da odigram pa prodam.

 

u glavnom, danas pc trailer izasao:

Ovo izgleda BOLESNO DOBRO!! Morat ću opet početi vesterne gledat. John Wayne gdje si...

12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Nevjerojatno kako dobro izgleda. Jedva čekam još jednom je proći u najboljim mogućim grafičkim detaljima. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

bolest!! di su sad svi oni console peasanti koji su se rugali pc elitistima kad je prošle god izašla samo za konzole 

 

odlične stvari se isplati čekati

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
fila2208 kaže...

bolest!! di su sad svi oni console peasanti koji su se rugali pc elitistima kad je prošle god izašla samo za konzole 

 

odlične stvari se isplati čekati

 fila2208 Pazi malo na jezičinu nemoj biti seljo nema potrebe za vrijeđanjem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 18:42 (hummer0).
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

I am ready ! Iako je vec dvaput pređena na PS-u neka malo i 1080-tku znoji !!!

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2
Neki od nas su onda igrali, a sad je odlicna prilika da se ponovo odigra igra.

Steta kaj nisu i prvi RDR prebacili za PC :S
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hummer0 kaže...
fila2208 kaže...

bolest!! di su sad svi oni console peasanti koji su se rugali pc elitistima kad je prošle god izašla samo za konzole 

 

odlične stvari se isplati čekati

 fila2208 Pazi malo na jezičinu nemoj biti seljo nema potrebe za vrijeđanjem.

 To je zafrkancija pošto u gaming svijetu console su peasanti, a pc elite. Ne znam čemu se pališ na to, samo vraćam za fore kad je ekipa stavljala how to play rdr2 on pc i onda kad da gledaš na yt kako ga igraju na konzolama.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Predobro izgleda, jedva čekam. Začas će 5.11

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
fila2208 kaže...

bolest!! di su sad svi oni console peasanti koji su se rugali pc elitistima kad je prošle god izašla samo za konzole 

 

odlične stvari se isplati čekati

 Tko se to točno rugao? Koliko ja znam, ljudi poput tebe su se rugali igri i govorili da je sranje sve dok nije potvrđena za PC. Sad je bolesno dobra odjednom.

 

btw. nikad neću shvatit kakvo točno zadovoljstvo vam predstavlja to što neka igra ne izlazi na nekoj platformi, ili nazivanje ljudi "console peasentima" i vrijeđanje zbog j*bene gaming platforme na kojoj se zabavljaju. Odrastite ljudi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
fila2208 kaže...

bolest!! di su sad svi oni console peasanti koji su se rugali pc elitistima kad je prošle god izašla samo za konzole 

 

odlične stvari se isplati čekati

 stvarno nepotreban komentar i to kako ti zoveš prcanje. Koje ako i jesto to bilo teško shvatiti ovako preko interneta kad ljudi ne čuju kojim tonom govoriš

8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Mene zanima dal ce sredit input lag
Bas me frustriral na misijama gdje je neka jurnjava kroz grad..
Uglavno problem je kad si na nogama, a neka je kompleksnija akcija di nije samo trcanje cover to cover nego ima i skakanja i svega

Lako za grafiku i na konzolama je odlicno izgledala igra

 

Ko da stalno hoda po blatu. Sve Rockstar igre su takve no ova je prva koja me nazivcirala zbog toga.

Ko witcher 3 dok nisu dali alternativno kretanje

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 20:50 (Santana).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ne izgleda bog zna kolko bolje od onog kaj ja pamtim. Ovaj 4K 60fps trailer izgleda lošije i od trailera sa konzole, no valjda zato jer je ovo izvađeno direktno iz igre, a one trailere su još lickali i uljepšavali. Fakat će brzo taj 5.11. da se još jednom prođe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni izgleda malo oštrije nego na konzoli i to je to. Vjerujem da će ju modderi dodatno uljepšati.

Ovako s vremenskim odmakom, RDR 2 je meni ostavio dojam nezaboravnih likova, emocionalne priče, odlične glazbe, krasno dizajniranog svijeta i nažalost potpuno zasterjelog i nedorađenog gameplaya.

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 21:20 (DeniZg).
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...

Meni izgleda malo oštrije nego na konzoli i to je to. Vjerujem da će ju modderi dodatno uljepšati.

Ovako s vremenskim odmakom, RDR 2 je meni ostavio dojam nezaboravnih likova, emocionalne priče, odlične glazbe, krasno dizajniranog svijeta i nažalost potpuno zasterjelog i nedorađenog gameplaya.

 

 Dijelim ovaj stav. Gledajući trailer sjetio sam se kako sam igrajući igru nebrojeno puta zastao i uživao u prelijepom pejzažu. 

 

Ekipa koja će moći vrtiti igru na max postavkama će bogami uživati, a ni drugi neće biti previše zanemareni. 

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
antimadridista kaže...

 Tko se to točno rugao? Koliko ja znam, ljudi poput tebe su se rugali igri i govorili da je sranje sve dok nije potvrđena za PC. Sad je bolesno dobra odjednom.

 

btw. nikad neću shvatit kakvo točno zadovoljstvo vam predstavlja to što neka igra ne izlazi na nekoj platformi, ili nazivanje ljudi "console peasentima" i vrijeđanje zbog j*bene gaming platforme na kojoj se zabavljaju. Odrastite ljudi.

 Znači jebeno se šalim ok? Nema potrebe biti buthurt. Čim je rdr2 izašao, odmah je bilo naslađivanje kako neće na pc i baš mi je radi toga bilo žao iskreno jer igra izgleda brutalica.

Sad kad je napokon najavljeno to je to, guštat u tome.

Našalio sam se malo stavio smajlija, ali na bugu se svi dižu kao da sam im mater spomenuo ono wtf

 

No nebitno, evo ja se iskreno ispričavam i želim vam svima, nekima po drugi puta, a nama pc-ašima po prvi put da uživamo u sjajnom naslovu.

 

živi bili pa vidjeli 

 

ps. prva tri moja posta su na tu temu tek sad, nisam iskreno mislio da će brzo pc port, ali drago mi je da je, nije 3 god kako si ti rekao da bude.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.10.2019 22:30 (fila2208).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
hummer0 kaže...
fila2208 kaže...

bolest!! di su sad svi oni console peasanti koji su se rugali pc elitistima kad je prošle god izašla samo za konzole 

 

odlične stvari se isplati čekati

 fila2208 Pazi malo na jezičinu nemoj biti seljo nema potrebe za vrijeđanjem.

 Uvijek se govori za PC da je master race, a konzolaši su console peasants. To nije izraz od jučer i stvarno ne vidim razlog da se netko smatra uvrijeđenim jer to nitko ionako ne shvaća ozbiljno osim nekoliko križara s obje strane. Štoviše, ti izrazi su veliki dio internet kulture i nisu nikakve uvrede već interni joke gamera. A uz to, postoje cijele stranice posvećene tim pojmovima, uključujući cijelu stranicu na Wikipediji.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
JozoBozo121 kaže...

 Uvijek se govori za PC da je master race, a konzolaši su console peasants. To nije izraz od jučer i stvarno ne vidim razlog da se netko smatra uvrijeđenim jer to nitko ionako ne shvaća ozbiljno osim nekoliko križara s obje strane. Štoviše, ti izrazi su veliki dio internet kulture i nisu nikakve uvrede već interni joke gamera. A uz to, postoje cijele stranice posvećene tim pojmovima, uključujući cijelu stranicu na Wikipediji.

 

 

samo za bug to ne vrijedi, tu se svi uvrijede na sve, a i na ono što ne bi trebali.

Bitno da igra izlazi za pc pa da je probamo i mi, elita 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Elita ili ne RDR2 na PC-u izgleda jebeno dobro. Dobro su je napravili, samo se nadam da neće imati problema sa online igranjem kao neki (ja) na PS4.

PS4 account - nattvindens
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

ako bude kao gta 5 onda im svima j... mater. užasni loading time. a te cheateri i modderi.... trebaju postrožiti sve to i odmah perma banove svima koji to rade

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

ssd će vjerojatno biti potreban.

svaka čast RD onlineu, ali vjerojatnije ću igrati online od likova šta su napravili FiveM

10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Da se pridružim!  

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Koliko god je ova ponuda na Rockstaru odlična, special edition za cijenu standard editiona + 2 starije igre ja ću pričekati steam verziju, jednostavno ove 2 igre koje se dobiju se mogu uzeti sa siću ako već netko želi to igrati a Special Edition ionako ne uključuje za mene ništa posebno, skin za konja, nešto dolara za igru i nešto za online (koji me ne zanima) i map treasure što mi jedino zvuči okej. Radi se i tome da jednostavno na Steamu imam prekrasnu kolekciju te RDR2 za koju vjerujem da je vrhunska želim imati tamo kad će već biti dostupna za steam (mjesec dana kasnije).

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

Koliko god je ova ponuda na Rockstaru odlična, special edition za cijenu standard editiona + 2 starije igre ja ću pričekati steam verziju, jednostavno ove 2 igre koje se dobiju se mogu uzeti sa siću ako već netko želi to igrati a Special Edition ionako ne uključuje za mene ništa posebno, skin za konja, nešto dolara za igru i nešto za online (koji me ne zanima) i map treasure što mi jedino zvuči okej. Radi se i tome da jednostavno na Steamu imam prekrasnu kolekciju te RDR2 za koju vjerujem da je vrhunska želim imati tamo kad će već biti dostupna za steam (mjesec dana kasnije).

 Kakve ti veze ima igra na steamu kad ćeš morati pokretati rockstar game launcher, isto kao što moraš porkenuti i Uplay za ubisoft igre?

 

Stvarno se neki ljudi zamaraju glupostima. Svaki izdavač sad već ima svoj store i aplikaciju. Imam Origin, Epic, Uplay, Steam, Battle.net. Više me briga za takve stvari, i tak svi lagano napuštaju steam radi njihovog harača.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 15:15 (Jack Sparrow).
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
BeLLicus kaže...

Koliko god je ova ponuda na Rockstaru odlična, special edition za cijenu standard editiona + 2 starije igre ja ću pričekati steam verziju, jednostavno ove 2 igre koje se dobiju se mogu uzeti sa siću ako već netko želi to igrati a Special Edition ionako ne uključuje za mene ništa posebno, skin za konja, nešto dolara za igru i nešto za online (koji me ne zanima) i map treasure što mi jedino zvuči okej. Radi se i tome da jednostavno na Steamu imam prekrasnu kolekciju te RDR2 za koju vjerujem da je vrhunska želim imati tamo kad će već biti dostupna za steam (mjesec dana kasnije).

 Kakve ti veze ima igra na steamu kad ćeš morati pokretati rockstar game launcher, isto kao što moraš porkenuti i Uplay za ubisoft igre?

 

Stvarno se neki ljudi zamaraju glupostima. Svaki izdavač sad već ima svoj store i aplikaciju. Imam Origin, Epic, Uplay, Steam, Battle.net. Više me briga za takve stvari, i tak svi lagano napuštaju steam radi njihovog harača.

 Pa nek ću morati pokretati rockstar launcher, morao sam i za Gta V koji imam na steamu ne smeta me to, ali kompletno achivmenti,screenshotevi,steam trading cards će biti i na steamu. Istina napuštaju svi lagano steam, ali i dalje što god mogu kupim tamo i to je to.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Steam je smeće i da mogu ne bih ga više uopće koristio. Cijene su užas, iste igre nađem 2-3 puta jeftinije na Kinguinu, G2P itd. Malo-malo gubim konekciju sa Steam-om što se događa i mojim frendovima tako da nije samo do mene. Skidam patch za Ark od 13 MB za što je Steamu trebalo preko 40 minuta da bih na kraju dobio poruku kako mi je HDD pun i ne može se skinuti update. Pogledam HDD i umjesto 77 GB slobodnog mjesta na toj particiji imam jedva 250 MB. Steam odlučio da ponovno skida cijelu igru a ne samo update. Na istu lokaciju igre samo je u glavnom folderu bio još 1 folder gdje se sve dalje skidalo nanovo. Unazad par godina Steam je postao žestoko smeće i situacija je sve gora

9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Skullscar1989 kaže...

Steam je smeće i da mogu ne bih ga više uopće koristio. Cijene su užas, iste igre nađem 2-3 puta jeftinije na Kinguinu, G2P itd. Malo-malo gubim konekciju sa Steam-om što se događa i mojim frendovima tako da nije samo do mene. Skidam patch za Ark od 13 MB za što je Steamu trebalo preko 40 minuta da bih na kraju dobio poruku kako mi je HDD pun i ne može se skinuti update. Pogledam HDD i umjesto 77 GB slobodnog mjesta na toj particiji imam jedva 250 MB. Steam odlučio da ponovno skida cijelu igru a ne samo update. Na istu lokaciju igre samo je u glavnom folderu bio još 1 folder gdje se sve dalje skidalo nanovo. Unazad par godina Steam je postao žestoko smeće i situacija je sve gora

 Nemam nikakvih problema sa steamom radi kao sat, isto tako 3 4 puta godišnje na steamu budu masovna sniženja gdje si dopunim kolekciju i meni dovoljno :)

8 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...
Skullscar1989 kaže...

Steam je smeće i da mogu ne bih ga više uopće koristio. Cijene su užas, iste igre nađem 2-3 puta jeftinije na Kinguinu, G2P itd. Malo-malo gubim konekciju sa Steam-om što se događa i mojim frendovima tako da nije samo do mene. Skidam patch za Ark od 13 MB za što je Steamu trebalo preko 40 minuta da bih na kraju dobio poruku kako mi je HDD pun i ne može se skinuti update. Pogledam HDD i umjesto 77 GB slobodnog mjesta na toj particiji imam jedva 250 MB. Steam odlučio da ponovno skida cijelu igru a ne samo update. Na istu lokaciju igre samo je u glavnom folderu bio još 1 folder gdje se sve dalje skidalo nanovo. Unazad par godina Steam je postao žestoko smeće i situacija je sve gora

 Nemam nikakvih problema sa steamom radi kao sat, isto tako 3 4 puta godišnje na steamu budu masovna sniženja gdje si dopunim kolekciju i meni dovoljno :)

 Nekad su ta steam snizenja bila vrh, al zadnje vrijeme je to dost slabo. Stalno se ponavljaju iste igre.

Playstation ima stalno popuste. Flash sale je svako malo, a ima i ove sezonske tip October sale koji upravo traje.

 

Tak da nije Steam kaj je nekad bio. Isto bi bili govna da ih sudovi nisu natjerali da rade neke preinake kao npr. refunds

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
BeLLicus kaže...

 Nemam nikakvih problema sa steamom radi kao sat, isto tako 3 4 puta godišnje na steamu budu masovna sniženja gdje si dopunim kolekciju i meni dovoljno :)

 Da nije došao Epic store Steam ne bi i dalje modernizirao njihovo prastaro sučelje. Ta sniženja su u zadnje dvije godine baš pala, čak i na Nintendo eShopu budu konstantno sniženja, čak i Nintendo igara koji inače drži cijenu jako dugo, a da ne spominjem tek PS Store koji zadnje dvije godine ubija akcijama. Isto tako su drugi launcheri za PC postali odlični i nude čak i bolje akcije za iste igre.

 

Steam se jednostavno dovoljno ne trudi više, oni imaju mentalitet kao da su na vrhu gaming svijeta i krov pod kojim se nalaze sve igre, ali to više nije tako i sad svi odlaze u smjeru svojih platformi tako da je dugoročno Steamov koncept poslovanja kao takvog, upitan ako se ne trgnu.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice