Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 657.338
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...
DeniZg kaže...

A ako imam neki drugi (ne-legendarni) pelt, onda ga isto moram prodati da bi ga se moglo koristiti za crafting ili ne smijem prodati? 

Nema baš smisla. 

 

 

nema možda smisla u nekoj realnosti, ali je praktično u igri. treba skupiti jako puno peltova. raznih. svih veličina i oblika. a ne možemo ih nositi sve, nemamo inventory za to, manjih peltova možemo nositi više, ali većih možeš nositi jednu, max. dvije ako ideš s dva konja (npr od bizona, vepra, losa itd). e i što onda napraviti? fino odeš do trapera, prodaš mu, i onda ih on čuva za mogućnost daljnjeg korištenja.

 

jer za neku odjeću trebaš medvjeđi pelt i veprov pelt. a ne možeš ih nositi u isto vrijeme, onda traperu dofuraš kad ubiješ vepra njegov pelt i prodaš, onda opet u akciju, uloviš medvjeda i prodaš traperu pelt i onda kad god želiš možeš kod trapera craftat krzneni kaput ili tako nešto

 

ja sam taj sistem odmah shvatio, prihvatio i stvarno mi je zgodno. da sam ko neki tu samo trošio energiju na traženje koji sistemi ne valjaju u igri ni ja ne bi shvatio zašto je to tako

 

Nitko ne troši nikakvu energiju. Logično bi bilo da postoji opcija u dijalogu "Transfer pelt to traper", "Give traper for crafting", ili da postoji neko objašnjenje što će se dogoditi dok prodaš. Nigdje ne piše da ti ih on "čuva do daljnjeg korištenja".

Koncept prodaje NPCu u igrama je obično nepovratna transakcija, a craftanje je obično sa matsima iz vlastitog inventorya. Ne sjećam se nijedne igre da ima ovako to riješeno.

Ovako milijon ljudi ostane zbunjeno i pita na forumu što da radi kad dođe kod trapera. Jednom dok skužiš dalje je jasno. Ali i dalje je to potpuno kriva brija, makar si se ti pomirio s tim i to ti je praktično.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...
Nitko ništa ne piše, svi igraju?
Ja došao u Saint Denis nakon impresivnog završetka prethodnog poglavlja.
Do sad sam ubio više ljudi nego Staljin, ali neka im je, zaslužili su.
Napokon našao krojača u gradu i upicanio si lika, pa više ne izgleda kao klošar.
Nadam se i da ću uloviti nekog šminka konja na onom spawn pointu u gradu (ako to nisu patchom popravili).
Igra djeluje vizualno zanimljivija u gradu, ona prerija je već bila predosadna.

 

Igramo, igramo. Ne pišem ništa jer iskreno nemam što pisati, samo guštam kad god uhvatim nešto vremena. Trenutno sam na 50 posto, tako da vjerujem da imam još ohoho za odigrati. Bilo je dana kad nisam odradio ni jedan jedini quest, nego uzmem konja i idem otkrivati neotkrivene dijelove mape. Sad mislim da sam sve otkrio osim ovog dijela gdje sam wanted dead or alive, ne usudim se tamo jer kad god sam ušao odmah bi me napali bounty hunteri. U Saint Denisu sam odavno bio, puno prije nego me tamo odvela priča. Grad je predivan, ne vjerujem da je ikad prije napravljeno išta tako detaljno u igrama, svaki detalj i svaku ulicu je užitak vidjeti. Krojača sam si isto našao, iako još uvijek nemam dovoljno dobru reputaciju za odijelo koje želim, a baš neki dan sam i konja promijenio. Umjesto onog war horsea s kojim sam projahao sve od početka igre sad sam na crnom Arabianu. Crno mi je i odijelo, kao grobar sam. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Igra ima stvarno sitnica koje su lose, tipa: Ekipa me pozurucje da sto prije zavrsimo misiju i onda dobivam Bronze jer nisam detaljno pretrazio. I to nije problem, odem kasnije sam da pretrazim lokaciju i da lootujem i onda ne mogu uci u kucu. Bezveze iskreno

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...

Jel se sjećate ali jos na pocetku price dobijete obavjest da negdje na sjeveru zivi par koji ima brdo para i koje mozete otici opljackati. Na početku se nemoze nego tek negdje kasnije. ja sam neggje na capteru 5 i sjetim se toga.Oem gore.Nasao sam kucu po slici koju sam dobio.Skroz gore na sjeveru gdje vlak prolazi kod vodopada.Dodjem a tamo zena place taman joj muz umro. Pomognem ja njoj tamo nesto i vise je nikad nema nit ih mogu opljackat.Sad im mogu uci u kucu ali niceg nema unutra.Jesam li promasio tj zakasnio ili sta.

 Dođi nakon par dana kasnije pa će se priča početi odvijati. S njom imaš par susreta u toj kući ali mora proći neko vrijeme u igri. Čak i kad završiš igru sjeti se da odeš gore.

To nije misija već kao ona stranger mission u igri, kao kad naletiš na strance i zato nećeš vidjeti ikonu za misiju.

Sjeti se povremeno da odeš gore ako baš hoćeš da vidiš kako će se sve odviti iako nije ključna stvar za igru zanimljivo je.

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Zbog ovkvih stvari je meni ova igra jedna od njboljih koje sam ikad igrao.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Kojih stvari?
PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Igram koliko stignem i koliko imam energije - puno premalo zadnjih tjedana..  čekam Božićne blagdane da poštenije prionem - na chapteru 3 sam još uvijek.. 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
DeniZg kaže...
Kojih stvari?

 

Voli dok mora dvadeset puta dnevno ići u babinu kolibu da vidi što će se dogoditi.

 

Takve stvari samo pomažu Rockstaru (i streamerima) da se o igri priča godinama jer svatko nešto otkrije ponekad. Igrivosti ne pridonosi osim dojmu popunjenosti svijeta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Meni su isto fora takve stvari kome to nije fora ne mora da obraća pažnju na njih.

 

Svi ti sporedni likovi imaju nekakvu svoju priču i to mi je fora pogotovo jer i sam glavni lik u igri doživi ekspanziju u priči a ako ne upoznaš te likove opet nikome ništa.Uglavnom na kraju svih tih misija imaš neke benefite.

 

Evo primjerice ja sam najviše upoznao svijet kad sam lovio, čak sam našao i tajne špilje, kolibe i slične stvari. Meni je to velika fora u ovoj igri jer vidi se koliko je svijet još više dubok.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Izašao 1.04 update, ali još nema službenih patch notesa. Valjda budu kroz koji dan ko i sa prošlim updateom. Pretpostavljam da je fokusiran na online dio igre.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Poslje jedne misije ostao sam “wanted dead or alive” u saint denis regiji. Udjem u policijsku postaju i nitko nista. Mislio sam da ce me odma ubit. Jel to bug ili sta
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...

Izašao 1.04 update, ali još nema službenih patch notesa. Valjda budu kroz koji dan ko i sa prošlim updateom. Pretpostavljam da je fokusiran na online dio igre.

 Red Dead Redemption 2/Red Dead Online patch notesRed Dead Redemption 2 Story Mode

General and Miscellaneous

  • Fixed an issue where the player could become stuck at 90% when loading an autosave made immediately after the mission ‘Country Pursuits’, if it was the only open mission
  • Fixed an issue where players could become stuck on loading screen when trying to restart game after completing the mission ‘County Pursuits’
  • Fixed an issue where players could become stuck at 90% when loading a save in Chapter 2, if they had set up camp near Horseshoe Overlook after completing ‘The First Shall Be Last’
  • Fixed an issue where players could become stuck at 90% when loading after loading an autosave or manual save
  • Fixed an issue where players could lose access to all weapons and equipment in their weapon wheel after completing a mission replay in Guarma

Red Dead Online Beta

General and Miscellaneous 

  • General stability improvements
  • Fixed the issue where players removing an injured horse from the stables without healing it would result in the Scrawny Nag appearing when whistling for their horse
  • Fixed an issue where players could not exit the house in the Mission ‘Love and Honor’
  • Fixed an issue where players would be unable to load beyond 90% in the Red Dead Online beta unless they entered Story mode first
  • Fixed an issue where players could become stuck at a black screen after a Posse leader quit the lobby in the mission ‘Love and Honor’
  • Fixed an issue where players could crash to the Xbox Home screen when resuming from a suspended state after connecting to Xbox Live services
  • Fixed an issue where players could be kicked from Rockstar game services with error 0x99395004 after completing part 2 of the mission ‘Honor Among Horse Thieves’
9 godina
online
Red Dead Redemption 2

oni koji su igrali od zadnjeg pšatcha, jeste primjetili ozbiljnu optimizaciju?? meni ide sad super, ko 60 fps, moram otići u strawberry pa vidit

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Red Dead Redemption 2

sad sam se sjetio da mi se i system sofware ažurirao, možda je i do toga, uglavnom igra piči u 60 fps i to izgleda stvarno fantastično u prirodi, još pogotovo što i životinje odmah prirodnije izgledaju, ali onda opet dođe do fps dropa i sad mi je to još primjetnije

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...

sad sam se sjetio da mi se i system sofware ažurirao, možda je i do toga, uglavnom igra piči u 60 fps i to izgleda stvarno fantastično u prirodi, još pogotovo što i životinje odmah prirodnije izgledaju, ali onda opet dođe do fps dropa i sad mi je to još primjetnije

 pa moralo bi svakako biti bolje, stalno igranje na 30fps s dropovima na 25 je meni osobno neigrivo, dok igranje na 60fps sa dropovima na 50 je meni sasvim normalno

12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

A nema jos nikakvih vijesti o popravku HDR-a?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Minneyar kaže...

A nema jos nikakvih vijesti o popravku HDR-a?

 Ja se nadam da će to doc što prije ko i story misije u onlineu il bar zanimljivih sadržaja pljačke,... 

 

16 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Dobro da ranije nisam imao vremena maknut se dalje od chaptera 3.

Taman sad kad ga zaigram prije Božića bude malo ispeglanije već :) 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
picajzla0707 kaže...
Cansee kaže...

sad sam se sjetio da mi se i system sofware ažurirao, možda je i do toga, uglavnom igra piči u 60 fps i to izgleda stvarno fantastično u prirodi, još pogotovo što i životinje odmah prirodnije izgledaju, ali onda opet dođe do fps dropa i sad mi je to još primjetnije

 pa moralo bi svakako biti bolje, stalno igranje na 30fps s dropovima na 25 je meni osobno neigrivo, dok igranje na 60fps sa dropovima na 50 je meni sasvim normalno

 Je li ovo neka zezancija ili je stvarno na neki nacin fps povecan, je li to uopste moguce?

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
arnes_king kaže...
picajzla0707 kaže...
Cansee kaže...

sad sam se sjetio da mi se i system sofware ažurirao, možda je i do toga, uglavnom igra piči u 60 fps i to izgleda stvarno fantastično u prirodi, još pogotovo što i životinje odmah prirodnije izgledaju, ali onda opet dođe do fps dropa i sad mi je to još primjetnije

 pa moralo bi svakako biti bolje, stalno igranje na 30fps s dropovima na 25 je meni osobno neigrivo, dok igranje na 60fps sa dropovima na 50 je meni sasvim normalno

 Je li ovo neka zezancija ili je stvarno na neki nacin fps povecan, je li to uopste moguce?

 

nije zezancija, vidljivo je povećano i sve ide brže. nisam siguran je li to do ažuriranja igre ili sistem softwarea od ps4 jer su mi se oboje ažurirali u isto vrijeme, ali je vidljivo brže. i dalje se dogode fps dropovi da se razumijemo

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 14:38 (Cansee).
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Cansee kaže...
arnes_king kaže...

 Je li ovo neka zezancija ili je stvarno na neki nacin fps povecan, je li to uopste moguce? 

nije zezancija, vidljivo je povećano i sve ide brže.

pa upali fraps i izmjeri to 

9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
picajzla0707 kaže...
Cansee kaže...
arnes_king kaže...

 Je li ovo neka zezancija ili je stvarno na neki nacin fps povecan, je li to uopste moguce? 

nije zezancija, vidljivo je povećano i sve ide brže.

pa upali fraps i izmjeri to 

 sad sam se na trenutak ponadao da postoji tak nešto za ps4

9 godina
offline
Red Dead Redemption 2

pozdrav, kupio bih frendu RDR2 za PS4 za Božić, pa me zanima jeste li naišli na neke popuste? može i online kupnja, preferiram fizički primjerak.
također, zanima me ima li razlike kod njemačkih, francuskih itd. verzija igre, osim što je sadržaj na omotu preveden? pretpostavljam da se jezik može podesiti u igri, ali hoće li to utjecati na PS account, odnosno može li se igrati bilo koja verzija igre? sorry, ne razumijem se baš u to jer ne igram na konzolama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Red Dead Redemption 2

S obzirom na odličnu prodaju teško da ćeš RDR2 naći na nekon značajnijem popustu, pogotovo kod nas. 

 

Ovdje možeš vidjeti kako se kreću cijene igara na najpopularnijim online trgovinama. 

 

Možeš probati uzeti igru u Sancta Domenici, pretplatiš se na newsletter i dobiješ 10% popusta. 

 

Što se tiče jezika nema razlike. Također, jezik u igri ne može utjecati na jezik PS account-a. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Ja sam odlucio igrati cijelu igru u prvom licu. Ako nekog zanima nek baci pogled na moj gameplay (https://www.youtube.com/playlist?list=PL4YZsoXBngYhK-IUHXCeg0lpPuipIEqQ9).
Prije sam dosao do chaptera 3 i previse me tog odvlacilo od igre (tj. od glavne priče). No u prvom licu je nekako bolja (?!), pogotovo uz par tweakova (max FOV, bez mrdanja glave dok jase ili hoda, aim sensitivity itd...). Svakako pokušajte odigrati bar par misija tako jer i napucavanje djeluje zabavnije, a i bolje dozivite priču. :)
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Što kažete na ovo?

 

Bit će!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
unique83 kaže...

Što kažete na ovo?

 

  hahaha kako su svi nasjeli na tu fake vijest pa i legendarni HCL o "dolasku" možebitnom RDR2 na PC 

Nema šanse da RDR2 dođe na PC prije 2022/23.godine NEMA ŠAMSE!

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 17:53 (Seki001).
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Sto se tice igre na PC-u, moguce da se desi nesto slicno kao i sa GTA V, tj da igra na PC dodje zajedno sa Remaster verzijom za iducu generaciju konzola. Kod GTA je bio slucaj samo da je nova generacija konzola dosla 2 mjeseca nakon prve verzije igre za stare konzole. Ovdje to nije slucaj, kako vidimo, nova generacija konzola jos nije ni najavljena neoficijalno, a tek oficijalno. 

Ali eto ovo bi mogao biti moguci scenario kako god. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Red Dead Redemption 2

imam "wanted dead or alive" status u saint denisu i  apsolutno se nista ne dogadja.maloprije sam bio u velikoj polici u gradu i apsolutno nista.ista stvar kod prijatelja.sta nas nebi trebali  ganjat svi zivi cim nas vide

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2
Kill Frenzy kaže...

imam "wanted dead or alive" status u saint denisu i  apsolutno se nista ne dogadja.maloprije sam bio u velikoj polici u gradu i apsolutno nista.ista stvar kod prijatelja.sta nas nebi trebali  ganjat svi zivi cim nas vide

 možda je neki bug.

 

ja sam imao bounty od stotinjak dolara i lovilo me sve što diše

 

 

ako netko slučajno ne zna, kada steknete bounty na svoju lubanju i ako vas napadnu bounty hunteri, možete ih slobodno pobiti, neće vam se povećati bounty. dakle to se ne odnosi na one lawmen koji vas ganjaju netom nakon zločina, nego nakon što ste pobjegli

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice