PUBG lite

poruka: 19
|
čitano: 8.184
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
PUBG lite

Igra li itko PUBG lite ili samo ja derem?

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PUBG lite

Ne igram, ali mi je zapala za oko. Ali vidim da je u fazi beta testiranja na turskim i brazilskim serverima. Na koji naćin je igraš (VPN ili nesto trece) i kako ti se ćini to što su developeri uradili za nas plićeg đepa 

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PUBG lite

Preko VPN-a.

Skini si besplatni VPN,instaliraj i pod VPN gate public Relay servers odaberi Thailand server sa uptimeom max 6 h (preko 6 zna poprilicno laggati).

U postavkama Windowsa pod Time zone stavi si Bankok,Hanoi,Jakarta.

I to ti je to,registriraj se,skini i šibaj!

 

Znalo mi je izbaciti server is too busy,ali samo reconnect i gas.

Od bugova,sam skontao da ponekada lik se kreće,ali vizualno noge stoje(no,to isto vjerovatno zbog VPN-a mogu pripisati lagu).

Uglavnom,ok igra jako zabavno.

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
14 godina
offline
PUBG lite

https://lite.pubg.com/ Open beta za ceo svet pocinje u 12 00 ,free,dzaba...

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PUBG lite
Andi_zg kaže...

https://lite.pubg.com/ Open beta za ceo svet pocinje u 12 00 ,free,dzaba...

 Izgleda da ne, samo za neke dodatne zemlje je izaslo.

12 godina
offline
PUBG lite

Ako nekoga zanima,dostupan je sada i za nas!

Nebo i zemlja razlika igrati ovako normalno ili onako preko proxija,kako sam ja svo vrijeme derao!

PS:Europljani su puuno žešći protivnici

Ne vjeruj ženi koja laže!
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2019 20:54 (Milka30).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PUBG lite

Ima li itko problem da igra prečesto zatrza,cak u intervalima freeza i do 2-3 sekunde?To mi se nikada nije dešavalo kada sam igrao na Thai serverima.

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PUBG lite

Zna se desit, inače koji ti ingame nick da te dodam

Posao oslobađa.
12 godina
offline
Re: PUBG lite
subi91 kaže...

Zna se desit, inače koji ti ingame nick da te dodam

Uključio sam u AMD postavkama Radeon anti lag i sada je sve ok,tu i tamo zatrza,ali puuuno bolje nego prije.

ikoCRO  mi je nick

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
10 godina
offline
PUBG lite

Jel ovo normalno da je tako lako? Nisam igrao pubg godinu i nešto, i sad pošto nemam grafe idem sa integrušom probat taj lite, šteka, morao smanjit rezoluciju, uzasno izgleda, kad otvorim scope padne na 30fpsa i takve stvari.

Odigram 2 matcha i oba dobijem..... ?!

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PUBG lite
D3lBoy kaže...

Jel ovo normalno da je tako lako? Nisam igrao pubg godinu i nešto, i sad pošto nemam grafe idem sa integrušom probat taj lite, šteka, morao smanjit rezoluciju, uzasno izgleda, kad otvorim scope padne na 30fpsa i takve stvari.

Odigram 2 matcha i oba dobijem..... ?!

 Pa igrao si lite, valjda, kada pises u ovoj temi. Tamo vecina dodje samo da isproba igru, jer je kao to f2p i onda kada vide grafiku i konkurenciju brzo odu sa "lajta". Nemas se cemu cuditi

Ne znam tko tamo ozbiljno igra. Mozda i ima takvih, mislim, ima nas svakakvih.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 1:31 (SamoPitam3).
15 godina
offline
PUBG lite

Ma i ja sam probao litea, i ono, 10ak rundi uvijek prvi, i onda kad sam dobio onaj silver rank, baci te valjda gdje nema nikako botova. Bio sam uvjeren na početku da je crossplatform i da je tu ekipa sa mobitela, ali nije.

Što se grafike tiče, jednostavnija je dosta, ali realno jedina razlika koju ja vidim je Replay, da je ovo izišlo prije, ne bi uzimao ovu full verziju, svejedno mi uvaljuju battle pass i druge gluposti kao i u Lite verziji + manje je optimizirana i završim na sličnim detaljima.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PUBG lite

Pozdrav, dali netko ima problem kao i ja? Od kad je igrica izasla prijavljujem se prego google acca a od pred neki dan vise nemogu,baca mi ovaj eror...

 

˝Ovaj preglednik ili aplikacija možda nisu sigurni.
Upotrijebite neki drugi preglednik. Ako već koristite podržani preglednik, možete osvježiti zaslon i pokušati se ponovo prijaviti.˝
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PUBG lite
Krakinjo kaže...

Pozdrav, dali netko ima problem kao i ja? Od kad je igrica izasla prijavljujem se prego google acca a od pred neki dan vise nemogu,baca mi ovaj eror...

 

˝Ovaj preglednik ili aplikacija možda nisu sigurni.
Upotrijebite neki drugi preglednik. Ako već koristite podržani preglednik, možete osvježiti zaslon i pokušati se ponovo prijaviti.˝

 Imam isti problem, ja se ulogiravam preko facea, iako možda najbolje se registrirati

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
12 godina
offline
PUBG lite

Koja je fora s tim lite kaj nema, a da full verzija ima?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PUBG lite

Lite sam igrao na 6670 , pravi pubg bi gadno stucao cak i na 720p...A Lite ima i botova tako da je lakse pobjedit...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PUBG lite
MGloc kaže...

Lite sam igrao na 6670 , pravi pubg bi gadno stucao cak i na 720p...A Lite ima i botova tako da je lakse pobjedit...

Ima botova na pocetku,kasnije kada pređeš 10 lv ekipa te podere ko mačku!

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
15 godina
offline
Re: PUBG lite
mislioc kaže...

Koja je fora s tim lite kaj nema, a da full verzija ima?

Razlike su iduće:

- Lite ima minimalističku i manje detaljnu grafiku (koju mnogi čak više preferiraju)

- Lite nema Replay

- Lite generalno nema dobar zvuk kao orginal igra (ovdje je puno jednostavniji

- Lite ima botova u početku igranja

- Lite je besplatan

- Lite uglavnom ima manje bugova, trzanja i sl. (barem prijatelji s kojima igram tako tvrde)

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2020 0:13 (markoal).
6 godina
offline
PUBG lite

Troduplo brže lootaš bez TAB-a nego u pravom

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice