Predator: Hunting Grounds

poruka: 19
|
čitano: 3.208
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Predator: Hunting Grounds

Proizveo ju je studio po imenu IllFonic mozda nekima poznat po naslovu Friday 13 The Game , igra je bila popularna prije nekoliko godina ali nije zazivjela pored Dead by Daylight.

Predator hunting grounds izlazi 24.04.2020 na PC i PS4.Inspirirana je po filmu Predator 1987 u glavnoj ulozi Arnold Schwarzenegger , igra radi na tome da 4 igraca idu u dzunglu , marinci i vas zadatak je da ubijate neprijatelje , rijesavate specijalne misije i bjezite u helikopter  , dok vas peti igrac u ulozi predatora lovi i pokusava zaustavit(ubit).Bit ce raznih klasa npr:Scout,Assault,Sniper ili Predator klase:Scout,Berserker,Hunter.Svaka klasa ima neke svoje prednosti.Trenutno nema price o Single player kampanji.

Igra je radena na Unreal engine 4.Zasada nema simstemskih zahtjeva za pc.Preorder na Epic Games je dostupan oko 33e , na ps4 deluxe edition 60e , no prije nego netko vec prednaruci ima trial weekend od 27-29 ovog mjeseca na pc i ps4 , pa eto mozete besplatno isprobat igru prije nego kupite.Jedino sto nisam uspio pronaci da li ce podrzavat crossplay , ako da tad bi igra mogla zazivjet.

Zadnje sto sam igrao je bio AVP 2010 koji mi je bio predobar , nazalost danas se tesko pronade server sa 5 igraca i to u vecernjim satima , bas fali jedna dobra igra na tu tematiku.

 

 

Trailer:

 

Gameplay :

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2020 9:00 (MGloc).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Predator: Hunting Grounds

Evo jucer izasao jos jedan gameplay trailer.Ja sam vec skinuo Epic games probat cu taj TRIAL weekend da vidim cisto kakva je igra , moci ce se pocet preuzimat od sutra u 17:00 po nasem vremenu.Nadam se da ne zauzima previse i da ce sve radit kako treba.Igra ce vrlo vjerovatno podrzavat crossplay znaci igraci pc i ps4 ce moci igrat zajedno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Predator: Hunting Grounds

Gameplay trailer iz perspektive Predatora.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predator: Hunting Grounds
MGloc kaže...

Evo jucer izasao jos jedan gameplay trailer.Ja sam vec skinuo Epic games probat cu taj TRIAL weekend da vidim cisto kakva je igra , moci ce se pocet preuzimat od sutra u 17:00 po nasem vremenu.Nadam se da ne zauzima previse i da ce sve radit kako treba.Igra ce vrlo vjerovatno podrzavat crossplay znaci igraci pc i ps4 ce moci igrat zajedno.

 

Izgleda obečavajuća igra, također ču odigrat free weekend pa da vidimo!

 

Tko bu igrao neka ostavi dojmove!

 

 

12 godina
offline
Predator: Hunting Grounds

Evo i system req danas objavljeni :

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Predator: Hunting Grounds

Kako je loš ovaj epic to je čudo jedno. Nekako san naša trial i skinia i sad nemogu opet nać ni ja ni prijatelj, njemu nudi samo sore page sa cijenon. Totalni redikuli.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Predator: Hunting Grounds

Igrat se moze tek od 5 ako sam dobro upucen , ja sam sad izmedu gledao film Predators da se malo nabrusim na atmosferu pa sam pauzirao download na 74% je trenutno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predator: Hunting Grounds
Mojojo kaže...

Kako je loš ovaj epic to je čudo jedno. Nekako san naša trial i skinia i sad nemogu opet nać ni ja ni prijatelj, njemu nudi samo sore page sa cijenon. Totalni redikuli.

 Ne stvarno kako skinuti trial na epicu ?

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Predator: Hunting Grounds

Ides na EPIC games i STORE i nades predator hunting grounds , prvo ti nudi opciju pre-purchase al moras jos skrolat dolje i tamo ces naci (mislim da nesto tipa ) play trial.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Predator: Hunting Grounds
Tako san ga ja skinia, prijatelju mi nigdi nema opcije za trial. Al i bolje, žali bože 17 GB downloada. Nešto lošije dugo vremena nisan igra. I prije nego pitate, u apsolutno svakom smislu, od animacija, do grafike, do generalnog gameplaya. Nisan zahtjevan, al igra je dno dna dna.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 16:15 (Mojojo).
12 godina
offline
Predator: Hunting Grounds

Ja sam uspio skinut i odigrao sam jedan match sa fireteamom.Uploadat cu ga , matchmaking traje dosta dugo.Evo zasad main menu i da vidite kakva su oruzja ,skinovi, prekovi moguci.

Da koliko vidim nema vise opcije za trial , valjda su imali nekakav propust sa vremenskim zonama pa su ga uklonili jer je bilo receno od 17h no mi vec igramo.A system req isto nema vise.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 16:51 (MGloc).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Predator: Hunting Grounds

Evo gameplay sa fireteamom

Znaci match se da zavrsit ispod 10min ako se ubije predator , osigura njegovo tijelo od AI neprijatelja i pobjegene u helic , a moze se ici i na optional objectiv koji je vidljiv ali mi nismo isli tad vjerujem da igra traje malo duze i igrac koji upravlja Predatora ima vecu sansu ubit ostale igrace jer match duze traje...

Moje misljenje je:U samoj krajnjoj verziji bi trebalo OBAVEZNO produzit gameplay ovaj optional stavit pod must , dodat barem jos jednu misiju mozda u gradu na koncept " concrete jungle" da se ubijamo sa bandama na ulicama,dodat civile koji barem neku rijec ispuste , ulazak u zgrade,AI malo poboljsat i dodat jos neprijatelja jer je ovako prelako.Gledat mozda jos kakav mode ubacit npr. 2 predatora vs 2 predatora bi bilo zabavno...  Graficki igra nije top cak ni na EPIC postavkama a kao sto vidite gpu nekad chilla na 70% (pc iz opisa) a fps pada ispod 60 , nije kraj svijeta mozda bi se dalo kako popravit do samog izlaska igre 24.4.Zatim lik lupa po tipkovinici i cuje se kako kucka po njoj ali nikakve animacije za to nema , proces se samo zavrsi kroz 3 sekunde dok se napuni taj sesterokut ista stvar i sa C4 samo se stvori na fuel storage tanku.

Zvukovi u igri su dobri , ali nista ne videno avp2010 je to i bolje radio.Sadrzaja ne fali sto se uredivanja tice od oruzja do samih likova.Quick play pronade brze match ali ako hocete igrat Predatora nacekat cete se , ja sam probao nije lako ubili su me samo tako , Predatora stvarno treba znati igrat tako da preporucam svima da odigraju tutorial prije same igre.Po meni ova igra ne vrijedi vise od 15e , nekako me podsjeca da bi mogla proci kao i Transformers Universe ako je netko igrao , pozitivna stvar je da podrzava crossplay.Snimit cu jos Predator gameplay.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 18:55 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Predator: Hunting Grounds
Evo ja sam bas ubio predatora pistoljem s leđa. Nestalo mi municije. Nekako mi tesko naci municiju.
Igra mi nije nesto posebno. Ok je ali nije vrijedno tih para. Fali tu puno tog jos
12 godina
offline
Re: Predator: Hunting Grounds
MGloc kaže...

Evo gameplay sa fireteamom

Znaci match se da zavrsit ispod 10min ako se ubije predator , osigura njegovo tijelo od AI neprijatelja i pobjegene u helic , a moze se ici i na optional objectiv koji je vidljiv ali mi nismo isli tad vjerujem da igra traje malo duze i igrac koji upravlja Predatora ima vecu sansu ubit ostale igrace jer match duze traje...

Moje misljenje je:U samoj krajnjoj verziji bi trebalo OBAVEZNO produzit gameplay ovaj optional stavit pod must , dodat barem jos jednu misiju mozda u gradu na koncept " concrete jungle" da se ubijamo sa bandama na ulicama,dodat civile koji barem neku rijec ispuste , ulazak u zgrade,AI malo poboljsat i dodat jos neprijatelja jer je ovako prelako.Gledat mozda jos kakav mode ubacit npr. 2 predatora vs 2 predatora bi bilo zabavno...  Graficki igra nije top cak ni na EPIC postavkama a kao sto vidite gpu nekad chilla na 70% (pc iz opisa) a fps pada ispod 60 , nije kraj svijeta mozda bi se dalo kako popravit do samog izlaska igre 24.4.Zatim lik lupa po tipkovinici i cuje se kako kucka po njoj ali nikakve animacije za to nema , proces se samo zavrsi kroz 3 sekunde dok se napuni taj sesterokut ista stvar i sa C4 samo se stvori na fuel storage tanku.

Zvukovi u igri su dobri , ali nista ne videno avp2010 je to i bolje radio.Sadrzaja ne fali sto se uredivanja tice od oruzja do samih likova.Quick play pronade brze match ali ako hocete igrat Predatora nacekat cete se , ja sam probao nije lako ubili su me samo tako , Predatora stvarno treba znati igrat tako da preporucam svima da odigraju tutorial prije same igre.Po meni ova igra ne vrijedi vise od 15e , nekako me podsjeca da bi mogla proci kao i Transformers Universe ako je netko igrao , pozitivna stvar je da podrzava crossplay.Snimit cu jos Predator gameplay.

 

 

 

gledam i ne vjerujem sta se jos izbacuje u 2020. godini. pa ovo je sramota ponudit u free 2 play izdanju, a oni jos traze 250kn za to.  

12 godina
offline
Predator: Hunting Grounds

Za ps4 deluxe edition mislim da je 60e , ne znam samo koja budala ce to uzet , jer je i 32e za standard edition previse.Realno bolje uzet Gta v , doom i total war warhammer za te pare.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Predator: Hunting Grounds

Iskreno ovo je smece od igre... ono sto sam vidio je katastrofa em kad si predator em kad si marinac.

igrao sam ne epic postavkama i igra izgleda na momente katastrofalno..

kretnje,zvuk sve mi je lose...

 

nije niti cudo sto je igra vec na cca 35 eura uskoro ce to biti i max 20 eura 

zali boze 18gb koje sam skinuo...

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 8:27 (toxic).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Predator: Hunting Grounds

Danas je zadnji dan , ja igru ne budem kupovao i to sigurno ne po cijeni 30e dok ne izade zadnja verzija da vidim da li se sta poboljsao.

Evo predator gameplay :

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 12:02 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Predator: Hunting Grounds

Igru sam isprobao na PS4, dobro mi je došlo malo osvježenja poslije svih battle royla i pucačina koja su prisutna na tržištu i koja večinom igram a i probudilo mi je nostalgiju na meni drag propali Evolve. Kada sam odigrao par patija sa firetimom dojam je da se oko igre nije dalo previše truda. Nadam se da će nešto promjeniti kada igra izađe i da će ju proširiti misije koje treba odraditi jer su tu vrtili par misjia i sa vremenom metchevi postanu identični.

Ciljanje na kontroleru je jako neprecizno i nemože se brzo naciljat kada trebaš, igrao sam se sa postavkama osjetljivosti ali nije nešto značajno promjenilo stvar.

Druga stvar koju sam primjetio kod brzog okretanja sa likom dolazi do zamučenja okoline, kod brzog okretanja me počelo smetati za oči, uspio sam to smanjiti kada sam u postavkama vrijednost pogleda na okolinu stavio na najdalju moguću vrijednost.

Matchmaking mi se činio dosta dug znao sam čekat i po 3-5 min da se skupi ekipa, bila je napomena od developera da su ljudi prijavili dugo čekanje te da istražuju problem, tako da se nadam da će to biti riješeno.

Odigrao sam par partija i sa Predatorom i dosta je zabavno, kod upravljanja sa njim dao bi mu više slobode kod kretanja, pogotovo po drveču jer je to dosta linearno i možeš se kretati samo po zadanim crvenim crtama.

Atmosfera đungle i zvukovi predatora su po meni super napravljeni, pogotovo zvuk kretanja ili kada je blizu tebe čuješ njegovu pristunost a to je poseban čar!

 

Nadam se da će po izlasku igru još dosta toga popraviti jer je ovo ipak beta i ne treba po tome suditi, ako stave dosta različitih misija i kada se ekipa ispraksa igrati sa Predatorom i firetimom da će onda igra biti zabavna punim potencijalom.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Predator: Hunting Grounds

Ima bugova sa predatorom se nisam mogao pomaknut 1min , tj, ostanes u parkour modu a zapravo si na podu i kako da izdes iz toga moda ne dozovljava ti nista , plasma caster ima glitch isto nije da se dogada svaki game ali se zna dogodit.

-Animacije treba napravit kada pokupis nesto da lik ispruzi ruku i uzme to , stavljanje C4 na fuel tanks isto animirat itd.

-Minimalno ocekujem barem novu misiju tipa extract the hostage.

-AI je najveci fail u cijeloj igri jer je tako mutav kao da je raden za flash igru iz 2006.

-3D modeli AI,Predatora,Fireteama su super, graficki igra nije top ali nije ni losa i tu se ne moze nista vise napravit u mjesec dana.

-Balansirati Predatora i Fireteam , rekao bi da je fireteam za nijansu OP

-Matchamking traje ima problema, cak su probleme imali sami developeri na jucerasnjem Twitch streamu (nisu se mogli spojit) navodno treba ponovno pokrenut igru.

11h sam proveo u igri preko vikenda.Ovo sto sam gore naveo treba popravit svakako do 24.4 inace je po meni pljuvanje u lice ljudima koji su napravili preorder.A najbolje bi bilo odgodit igru sta se nece dogodit.Nadam se samo da developeru nije plan pokupit lovu na temu Predator...

I kako je samo iritantan onaj INTEL lik sto govori briefing prije same misije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice