Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.794
|
čitano: 4.668.356
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ja se ulogirao.




Šalim se, ali lijepo zvuči...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ma samo napravite screenshot da se pokusavate ulogirat na njihovu stranicu i da se vidi vrijeme i posaljite supportu mail sutra, dat ce sigurno igru

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Najedonstavnije ce je vjerojatno staviti kao free igru sutra krozt 24h

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

maloprije iskočila poruka da su svjesni da se ljudi ne mogu ulogirati i da rade na tome

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
macgyver kaže...

Ma samo napravite screenshot da se pokusavate ulogirat na njihovu stranicu i da se vidi vrijeme i posaljite supportu mail sutra, dat ce sigurno igru

 Uslikao sam cijeli zaslon pa ću im poslat sutra, ako se u međuvremenu ne uspijem ulogirat.

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

'Don't worry! We'll be giving out the rewards to all of you, even if you were unable to log in successfully. Sit back and enjoy the show!' link

Moj PC  
2 0 hvala 2
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

https://register.ubisoft.com/watch-dogs-2/en-GB

 

Maintenance

 

"Due to high demand, this page is temporarily unavailable. Please come back later to claim your free copy of the game."

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Vjerojatno nisu ni očekivali da će serveri raditi nego su otpočetka planirali dati igru kasnije, pa su je samo iskoristili kao mamac da gledamo onu glupost
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
macgyver kaže...
Vjerojatno nisu ni očekivali da će serveri raditi nego su otpočetka planirali dati igru kasnije, pa su je samo iskoristili kao mamac da gledamo onu glupost

 To sam i ja pomislio, ali sa druge strane masa ljudi nije mogla igrati dok uplay nije opet proradio.

9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Baš me zanima hoćemo li dobit WD2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

 To je gotovo sigurno. Nitko ne zeli razocarati toliko ljudi, ako je krivica na njemu. Ne vjerujem da ce biti nocas, jer jos im dosta toga ne radi kako bi trebalo i moraju to pokrpati.

Vjerojatno ce ga staviti za "preuzimanje" kako je trebalo od samog pocetka.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ulogirao sam se i nisam nista dobio

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
njuskac kaže...

Ulogirao sam se i nisam nista dobio

 pa da je i sve funkcioniralo kako treba, igru bi tek sutra dobio na account

9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Svi su se zalili i pljuvali po igri kad je Sony dao Watch Dogs 2 kao dio PS Now-a ovaj mjesec a sad svi navalili na igru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Gogy7 kaže...
Svi su se zalili i pljuvali po igri kad je Sony dao Watch Dogs 2 kao dio PS Now-a ovaj mjesec a sad svi navalili na igru.

Darovanom konju se ne gleda u zube!!

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Gogy7 kaže...
Svi su se zalili i pljuvali po igri kad je Sony dao Watch Dogs 2 kao dio PS Now-a ovaj mjesec a sad svi navalili na igru.

 Jbt za ps4 su se prodavale ko vruce kifle kad ih je tcom davao uz konzole...mislim da je vecina ljudi igrala tu igru na konzoli..

 

Ali sto ces free je free...ja bi je ubo samo da probam razliku na pcu...

 

Ali realno igra je zabavna...

 

Uostalom bit ce free vjerovatno sutra cijeli dan...znali su oni jako dobro da ce serveri pasti..

9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Dobit ćemo sve ono što bismo i dobili tijekom event-a.

 

,,UPDATE 5PM EST: We hope you enjoyed Ubisoft Forward! The issue with our log in services should now be resolved. We are sorry that we were unable to fulfill our rewards drops in real-time during the show but we will be rewarding everyone with a Ubisoft account with the goods we planned to distribute during Forward as soon as we can. We'll update you as soon as we can with more details on the rewards, even if you were unable to log in successfully during the event. We appreciate your patience!"

 

 

Link

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2020 23:19 (playjob).
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Potrebno je prijaviti se na linku ispod kako bi dobili WD2 i ostale stvari
https://register.ubisoft.com/ubisoft-forward-reward/en-US
 
9 0 hvala 11
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ne zelim zamisliti sta bi bilo da je W3 besplatan na 1 sat.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Neznam zasto se ljudi otimaju za igru koja je svako malo na akciji. Isto kao i gta5. Ako nisi odigrao vec dosada sto ce ti. Nisam uzeo ni Gta5 niti me zanima WD2. Ljudi se otimaju samo kako bi ju stavili u Library i zaboravili i samo prave probleme nekome kome je stvarno stalo do igre i zeli ju igrati.
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ma vjerujem da najvise uzimaju preprodavaci, naprave 200 eMailova i accountova,

i naklikaju igre, nakon toga prodaju te accounte za 100-200kn.

 

A ovi koje igre stvarno zanima, vec su je kupili i odigrali. Eventualno manji dio ljudi

koji cekaju akcije, pa onda kupe na popustu, njima bude ovo fina prilika. Al broj takvih je mnogo manji.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Gogy7 kaže...
Neznam zasto se ljudi otimaju za igru koja je svako malo na akciji. Isto kao i gta5. Ako nisi odigrao vec dosada sto ce ti. Nisam uzeo ni Gta5 niti me zanima WD2. Ljudi se otimaju samo kako bi ju stavili u Library i zaboravili i samo prave probleme nekome kome je stvarno stalo do igre i zeli ju igrati.

 

Malo kontradiktorno ali dobro 

Slažem se za ono što si htio reći, ja također nisam igru uzimao jer me ne zanima, kupio sam prvi dio, pokušao ga par puta igrati i uvijek odustanem nakon prvih cca sat vremena jer me igra ne vuče, nije mi padalo napamet da se logiram pola sata na njihov sajt, pa čekam prezentaciju samo da bi pokupio igru koju neću nikada igrati 

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Grom kaže...
Potrebno je prijaviti se na linku ispod kako bi dobili WD2 i ostale stvari
https://register.ubisoft.com/ubisoft-forward-reward/en-US

 Ja uzeo iako imam u library Gold edition, i rekli mi da cu receivat igru lol. rip

Be Water My Friend
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
bruslii kaže...
Grom kaže...

 Ja uzeo iako imam u library Gold edition, i rekli mi da cu receivat igru lol. rip

 Ovo je definitivno next level

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2020 12:44 (playjob).
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Ne mogu odgovorit za druge zašto uzimaju igru koja ih ne zanima previše, ali mogu odgovorit za sebe. Prvi put kad su mi besplatne igre zapele za oko bilo je prije par mjeseci kad je Epic davao AC Syndicate. Nikad prije nisam imao namjeru igrati to, nisam baš ni kad sam je uzeo, al sam je ipak uzeo, nek se nađe. I onda se desila karantena, jednu subotu navečer mi je bilo dosadno, nisam znao šta bi radio i krenuo sam igrati Syndicate. I ispala mi je dosta dobra igra na kraju.
Nakon toga uzimam skoro sve što se nudi besplatno, tko zna kad će mi iz tko zna kojeg razloga doći da igram tu igru.
Isto je i sa WD2, ne zanima me previše ali probat ću je igrati kad tad, pa ako mi se svidi super, a ako ne, odustanem nakon 2 sata i ne osjećam se glupo budući da nisam ništa novaca potrošio
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2020 14:35 (macgyver).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Jel neko dobio igru nakon rege?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Sada provjerio, na uplayu u librariju WD2... Jutros se registrirao...

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Dobio sam i ja maloprije, a rano jutros sam se registrirao.

 

https://twitter.com/UbisoftSupport/status/1282640780755120128

"Be aware that the giveaway will be granted in waves, we are aiming for all of you to receive it this week. If there is anything else at all, please reach out to us. Thanks!"

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Kod mene još ništa.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Alfredo nr.2 kaže...

Kod mene još ništa.

 Također. Claimao sam igru prije sat vremena i ništa, a ovo ljeto bih baš mogao odigrati oba dijela s obzirom da nikad nisam

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice