Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.794
|
čitano: 4.667.762
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Meni Witcher 3 sa kuponom na EGS dođe 4.99 eura. Mislim da bolje cijene nema.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Alfredo nr.2 kaže...
ibme74 kaže...
Alfredo nr.2 kaže...
Na epicu se dobije kompletni GTA 5 s online komponentom. Uz to cijene na shopu su super Borderlans 3 20 eura, metro exodus za 10, Far Cry 5 za 5, AC odyysey 7 ili 8. Cijena je s kuponom koji se aktivira pri checkoutu.

 

ako mislis na onaj kupon od 10$ za igre koje kostaju 15$ ili vise koji su djelili početkom ove godine - to je istekno 01.05.

 Ja dobijem popust od 10 eura bez problema. Možda ide kupon uz GTA5. Uglavnom probaj pa vidi.

 

novi je kupon, traje do 01.11.
Sada sam provjerio na epic acc, ja sam onaj stari iskoristio za rss, uzeo ga za 10€

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 17:54 (ibme74).
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Na ps4 storu LEGO ninjago movie igra free.

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
amd freak kaže...

Na ps4 storu LEGO ninjago movie igra free.

 i na steamu - https://store.steampowered.com/app/640590/The_LEGO_NINJAGO_Movie_Video_Game/

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Moj PC  
10 0 hvala 10
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Da, vidim sad da ga ima... mislim da to manje-vise potvrdjuje da nece biti besplatan, jer ako sam dobro skuzio, prije par dana se nakratko pojavio na storeu pa je nestao i nije ga se moglo naci, pa je netko po tome zakljucio da ce ga dati besplatno

 

Al da, i 5 eura je odlicna cijena

8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

ajd uzeo se gta v, uzet ce se i ninjago, pa i ark ako bude freee - samo, sve to vec imam na ps4

 

al nek stoje u libraryu, nema stete :)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Da li je moguće na Epicu promijeniti region? Europa je skuplja očito od Brazila/Indije. Koja je regija najbolja za odabrati?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
izzy007 kaže...
Da li je moguće na Epicu promijeniti region? Europa je skuplja očito od Brazila/Indije. Koja je regija najbolja za odabrati?

 da i ne.

da - kontaktirati njihov support i nadat se da ce pop*siti pricu

ne - jednom kad kupis u nekoj regiji igru, ta regija ti ostane zakljucana

 

druga opcija - napraviti 2. racun i u toj regiji kupovati, i imati na umu da EGS igre nisu region lockane

tako sam ja napravio, main acc mi je tu di jesam a drugi u Brazilu. misim da je Argentina jos jeftinija

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Na koji način onda kupuješ s brazilskog? Recimo ja sam uredno prije par mjeseci uzeo RDR2 preko Gruzije, ali sad mi više ne dopušta kupnju jer mi je kartica registrirana u RH. Jedino da napravim novi account za svaku igru koju bih kupio?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Napokon uzeo Far Cry 5 Gold Edition za 12.49€ sa ovim kuponom Epica 10€. Htio sam tu igru prije nego kaje izašla, eh sad... nadam se da ću i zaigrati malo. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
DiRT kaže...

Napokon uzeo Far Cry 5 Gold Edition za 12.49€ sa ovim kuponom Epica 10€. Htio sam tu igru prije nego kaje izašla, eh sad... nadam se da ću i zaigrati malo. :D

 

vidim da je i new dawn na akciji, uz kupon ispadne 8€.

To je jedini FC koji nisam odigrao, valja li čemu (ako je neko zaigrao?).

Ne znam dali da ispucam kupon na njemu ili da čuvam za nešto bolje...

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Preporuka za FC New Dawn.

Jedan od boljih u serijalu.

Standardno FC ludilo plus mogućnosti upgrade oružja, baze i sebe sve dok ne postaneš bogolik.

Čak i glavna priča nije loša :) 

Barem što se tiče ukusa mene i brata.

 

PS: ibme74 brat se zahvaljuje što su mu pomogao složiti super komp :)

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Tomo Yoda kaže...

Preporuka za FC New Dawn.

Jedan od boljih u serijalu.

Standardno FC ludilo plus mogućnosti upgrade oružja, baze i sebe sve dok ne postaneš bogolik.

Čak i glavna priča nije loša :) 

Barem što se tiče ukusa mene i brata.

 

PS: ibme74 brat se zahvaljuje što su mu pomogao složiti super komp :)

 

Uzet ću ga onda, znam da je FC (kao i većina ubisoft igara) repetativan ali opet nekako to napucavanje i svi side questovi/osvajanje baza te zaraze neko vrijeme, sjećam se kako sam u FC4 i 5 na svkakve moguće načine osvajao baze i one towere, malo crossbow, malo silent sniperka pa sa brda ih većinu poskidaš i slično, dobiješ bonus bodove ako osvojiš bazu bez da ikoga alarmiraš :)

NP, neka uziva 

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

na steamu besplatan Four Kings One War

https://store.steampowered.com/app/883680/Four_Kings_One_War/

Moj PC  
8 0 hvala 8
6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
ibme74 kaže...
DiRT kaže...

Napokon uzeo Far Cry 5 Gold Edition za 12.49€ sa ovim kuponom Epica 10€. Htio sam tu igru prije nego kaje izašla, eh sad... nadam se da ću i zaigrati malo. :D

 

vidim da je i new dawn na akciji, uz kupon ispadne 8€.

To je jedini FC koji nisam odigrao, valja li čemu (ako je neko zaigrao?).

Ne znam dali da ispucam kupon na njemu ili da čuvam za nešto bolje...

 Zar svakako ne dobiješ novi kod nakon što iskoristiš taj sve dok vrijedi ova akcija. Tako piše na stranici epic gamesa.

"use the $10 Epic Coupon to buy an eligible game or add-on of $14.99 or more on the store (during the promotional period) and you’ll receive another $10 Epic Coupon. Note: Coupons expire on November 1st, 2:59 AM EST."

9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Tako je, dobije se novi kupon. Ja sam uzeo Wičera s kuponom i dobio novi.

10 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Vrijedi li to i za igre koje su regularno iznad 15 eura, ali na akciji npr. 12 eura?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ne, samo za igre koje nakon popusta dođu 14.99€ i više

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Mambinjo kaže...
ibme74 kaže...
DiRT kaže...

Napokon uzeo Far Cry 5 Gold Edition za 12.49€ sa ovim kuponom Epica 10€. Htio sam tu igru prije nego kaje izašla, eh sad... nadam se da ću i zaigrati malo. :D

 

vidim da je i new dawn na akciji, uz kupon ispadne 8€.

To je jedini FC koji nisam odigrao, valja li čemu (ako je neko zaigrao?).

Ne znam dali da ispucam kupon na njemu ili da čuvam za nešto bolje...

 Zar svakako ne dobiješ novi kod nakon što iskoristiš taj sve dok vrijedi ova akcija. Tako piše na stranici epic gamesa.

"use the $10 Epic Coupon to buy an eligible game or add-on of $14.99 or more on the store (during the promotional period) and you’ll receive another $10 Epic Coupon. Note: Coupons expire on November 1st, 2:59 AM EST."

 

Super onda 

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Nisam ni vidio noviji FC, kolko sam ispao iz gaminga da niš ne pratim više... Ma hajde, uzo sam i Far Cry New Dawn Deluxe Edition za 12€, ak se već nudi tolko free igri tu po forumu, kolko sam ih pobrao ne zna im se broja, odlučio sam nakon duljeg vremena ne kupovanja kupit neš kaj sam htio.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
DiRT kaže...

Nisam ni vidio noviji FC, kolko sam ispao iz gaminga da niš ne pratim više... Ma hajde, uzo sam i Far Cry New Dawn Deluxe Edition za 12€, ak se već nudi tolko free igri tu po forumu, kolko sam ih pobrao ne zna im se broja, odlučio sam nakon duljeg vremena ne kupovanja kupit neš kaj sam htio.

 

A to ti je nekakav spin off, kao sto je Primal bio...

4 godine
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Pa jebemu m****  zar i ti sine ibme spamaš temu Dajte to prebacite negdje drugo.

Have no fear, Vlad is here
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
VladimirLem kaže...

Pa jebemu m****  zar i ti sine ibme spamaš temu Dajte to prebacite negdje drugo.

 

Tema je "Popusti, akcije i dobre ponude za igre", ovdje se nadvezojemo za igre koje su na popustu, ova tema nema povezan oas P&O da nastavimo tamo tako da ne vidim kako je ovo "spam"? Nije da prčamo o vremenskoj prognozi...

4 godine
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Vi pricate o Far Cryu, kakav je koji nastavak. To nema veze s onim za što ova tema služi. Imate PP za to 

Have no fear, Vlad is here
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Mislim da sve poslije spin offa treba obrisat, uzo sam igre jeftinije zbog kupona, ak to nekom nije dosta onda ne znam šta je. (A nije da se hvalim kak ja imam fcking 12€...) MOD molim brisati. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

NBA 2k20 na PS storeu 38kn.

Na steam-u snižena 67% = 16.50 eura.

Ovo je bagatela za takvu igricu!

Moj PC  
2 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Kupih.Tolko i vrijedi a već nisam odavno igrao neku košarkašku igru.I
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Wolverine kaže...

 Evo sad je besplatan i DLC za ovo

https://store.steampowered.com/app/932600/Four_Kings_One_War__Virtual_Reality/

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice