Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.797
|
čitano: 4.671.426
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ima vrijeme do kad traje licenca za office 2019 ili jednom kad ukucas to je to?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Nije ograničeno vremenski
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Idući četvrtak još jedna misteriozna igra se dijeli na Epic Games Store-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Witcher 3 navodno
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Hexfire kaže...
Witcher 3 navodno

Ako to vec nemaju svi do sada, onda ono.... 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Pa čovjek bi mislio da svi imaju i GTA V, pa eto ludila ko da se dijeli GTA 6.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Volio bi da je ovaj Witcher 3, nikad ga nisam zaigrao (posto je SP igra) ali volio bi eto, makar da vidim kak to izgleda 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Hexfire kaže...
Pa čovjek bi mislio da svi imaju i GTA V, pa eto ludila ko da se dijeli GTA 6.

 mislim da uz free GTAV dobiješ i nekakvi online bonus, pa su radi toga istu uzeli oni koji već imaju

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Jack Sparrow kaže...
Hexfire kaže...
Pa čovjek bi mislio da svi imaju i GTA V, pa eto ludila ko da se dijeli GTA 6.

 mislim da uz free GTAV dobiješ i nekakvi online bonus, pa su radi toga istu uzeli oni koji već imaju

 dobije se i kupon od 10€(ili $) za slijedeću kupovinu 

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Na epicu se dobije kompletni GTA 5 s online komponentom. Uz to cijene na shopu su super Borderlans 3 20 eura, metro exodus za 10, Far Cry 5 za 5, AC odyysey 7 ili 8. Cijena je s kuponom koji se aktivira pri checkoutu.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ja osobno GTA V sam igrao 2 sata, nikad ga nisam kupio, nije me zanimao.

 

Sad kad je đabe, uzet ću ga, a vjerojatno ga neću ni zaigrati.

Nek stoji u library, budu klinci kad porastu guštali u vintage igrama.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Alfredo nr.2 kaže...
Na epicu se dobije kompletni GTA 5 s online komponentom. Uz to cijene na shopu su super Borderlans 3 20 eura, metro exodus za 10, Far Cry 5 za 5, AC odyysey 7 ili 8. Cijena je s kuponom koji se aktivira pri checkoutu.

 

ako mislis na onaj kupon od 10$ za igre koje kostaju 15$ ili vise koji su djelili početkom ove godine - to je istekno 01.05.

4 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Jarvan kaže...

Ja osobno GTA V sam igrao 2 sata, nikad ga nisam kupio, nije me zanimao.

 

Sad kad je đabe, uzet ću ga, a vjerojatno ga neću ni zaigrati.

Nek stoji u library, budu klinci kad porastu guštali u vintage igrama.

 Ma ja sam prosao sve misije mislim 3 puta i to je to, nakon toga nemas sto raditi cista dosada. Online mi je preglup, ali opet neka stoji...

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
SuperHeroj kaže...

 Ma ja sam prosao sve misije mislim 3 puta i to je to, nakon toga nemas sto raditi cista dosada. Online mi je preglup, ali opet neka stoji...

 

FiveM je jedino što valja od online GTA

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
hahhaajaads kaže...

Volio bi da je ovaj Witcher 3, nikad ga nisam zaigrao (posto je SP igra) ali volio bi eto, makar da vidim kak to izgleda 

 

Ni ja, toliko je hvaljena a nikada ju nisam odigrao, jednom u životu instalirao i to mi je služila za benchmark 

 

Mene zanima dali je nužno odigrati prva dva dijela da bi se kužila priča trećega ili se može odigrati i bez njih?

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
ibme74 kaže...
Alfredo nr.2 kaže...
Na epicu se dobije kompletni GTA 5 s online komponentom. Uz to cijene na shopu su super Borderlans 3 20 eura, metro exodus za 10, Far Cry 5 za 5, AC odyysey 7 ili 8. Cijena je s kuponom koji se aktivira pri checkoutu.

 

ako mislis na onaj kupon od 10$ za igre koje kostaju 15$ ili vise koji su djelili početkom ove godine - to je istekno 01.05.

 

Kupio sad igru i kupon od 10$ vazi

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Ibme imas vrlo dobre sazetke prva 2 dijela Witchera na YT tako da ih ne moras nuzno odigrati.
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
SnakeST kaže...
ibme74 kaže...
Alfredo nr.2 kaže...
Na epicu se dobije kompletni GTA 5 s online komponentom. Uz to cijene na shopu su super Borderlans 3 20 eura, metro exodus za 10, Far Cry 5 za 5, AC odyysey 7 ili 8. Cijena je s kuponom koji se aktivira pri checkoutu.

 

ako mislis na onaj kupon od 10$ za igre koje kostaju 15$ ili vise koji su djelili početkom ove godine - to je istekno 01.05.

 

Kupio sad igru i kupon od 10$ vazi

 

Hmm, možda imaju neke nove? Meni baš nedavno i stigao mail obavijest "sutra vam ističe kupon na epicu-u" pa sam uzeo rainbow six siege jer mi bilo žao da propadne 

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
The_Fichek kaže...
Ibme imas vrlo dobre sazetke prva 2 dijela Witchera na YT tako da ih ne moras nuzno odigrati.

 

Pa i to sam planirao odgledati, ali reko ako priča nije usko vezana sa prva dva (kao recimo ac serijal od black flaga) ili ako je radnjom prije njih, ali budem odgledao, to uradim i kada gledam novu sezonu serije koju pratim jer pozaboravljam 80% stvari iz prijašnjih sezona pa mi teško pohvatiti nekada o čemu govore 

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
ibme74 kaže...
SnakeST kaže...
ibme74 kaže...
Alfredo nr.2 kaže...
Na epicu se dobije kompletni GTA 5 s online komponentom. Uz to cijene na shopu su super Borderlans 3 20 eura, metro exodus za 10, Far Cry 5 za 5, AC odyysey 7 ili 8. Cijena je s kuponom koji se aktivira pri checkoutu.

 

ako mislis na onaj kupon od 10$ za igre koje kostaju 15$ ili vise koji su djelili početkom ove godine - to je istekno 01.05.

 

Kupio sad igru i kupon od 10$ vazi

 

Hmm, možda imaju neke nove? Meni baš nedavno i stigao mail obavijest "sutra vam ističe kupon na epicu-u" pa sam uzeo rainbow six siege jer mi bilo žao da propadne 

 da, dobiješ novi kupon koji vredi do 11.mj.

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
ibme74 kaže...
Alfredo nr.2 kaže...
Na epicu se dobije kompletni GTA 5 s online komponentom. Uz to cijene na shopu su super Borderlans 3 20 eura, metro exodus za 10, Far Cry 5 za 5, AC odyysey 7 ili 8. Cijena je s kuponom koji se aktivira pri checkoutu.

 

ako mislis na onaj kupon od 10$ za igre koje kostaju 15$ ili vise koji su djelili početkom ove godine - to je istekno 01.05.

 Ja dobijem popust od 10 eura bez problema. Možda ide kupon uz GTA5. Uglavnom probaj pa vidi.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Sljedeći tjedan izgleda da ide Civilisation 6, pa nakon toga Borderlands Handsome collection pa Ark.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Alfredo nr.2 kaže...

Sljedeći tjedan izgleda da ide Civilisation 6, pa nakon toga Borderlands Handsome collection pa Ark.

 

Znači ništa od d čarobnjaka tri?

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Navodno obrisan Epicov tweet.

 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 14:15 (Alfredo nr.2).
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Moj PC  
7 0 hvala 12
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ako je ovo istina biti cu bas razocaran, radije bih samo Witchera 3 nego ove sve 4. Al ajd, kad se Witcher 3 pojavi na Epicu, bit ce vjerojatno 15 eura, znaci 5 s kuponom, sta nije puno vise od besplatnog

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Pa imas witcher 3 na epic storeu...

11 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

ako koga zanimaju cijene "poznatijih" igra na EGS salea iz brazilske regije.

nije mi se dalo cijene kod nas pisati, to si i sami mozete provjeriti :)

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
macgyver kaže...

Ako je ovo istina biti cu bas razocaran, radije bih samo Witchera 3 nego ove sve 4. Al ajd, kad se Witcher 3 pojavi na Epicu, bit ce vjerojatno 15 eura, znaci 5 s kuponom, sta nije puno vise od besplatnog

Imas ga na Epic Storeu za 15 eura, isplati se. Jeftinije od toga je vjerojatno samo ovo sa slike kada je bila Made in Poland akcija na GOGu, tada je bio 13,5 eura.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2020 17:06 (The_Fichek).
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

12€ na instant gamingu klik

hebeš witchera, starija je to već igra, SP only i nabaviš je jeftino, s druge strane iduće 3 igre još drže cijenu i popularne su online, pogotovo ark koji na akciji ne bude ispod 25-30€, regularna cijena 55€

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice