Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

poruka: 71
|
čitano: 34.341
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Za sve koji vec nemaju Wichera 3:

1. Kupi Witchera na Steamu

2. Uzmi besplatnu kopiju na Gog galaxy

3. Refundaj Witchera na Steamu

 

Kad vec ne zele da ljudi kupe igru za 5 eura (za sto oni dobiju cca 13 eura), zasto ne uzeti besplatno?

 
1 6 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Cansee "Xbox Game Pass for PC requires the new Xbox (Beta) app for Windows 10 PC. Discover games, chat with friends and see what they are playing." klik tu ti je ta app za skinuti.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Jack Sparrow vidiš da hoće, i budu

 

Ja sam si mislio gle 5 novih strana besplatnih igara, a kad ono oni spamaju glavnu temu s bezvezarijama umjesto ovdje

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Jel kupovao netko na gamivo? Ja nisam nikad prije, gledam sad da prvi put uzmem nešto tamo i kod check outa me pita otkud sam. Ako izaberem non EU, porez 0%. Ako izaberem Hrvatsku, porez 25%?

Jel bio netko od vas u toj situaciji i što ste napravili, odnosno da li se nesta dogodilo ako ste se odlučili za opciju utaje poreza?
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
macgyver kaže...
Jel kupovao netko na gamivo? Ja nisam nikad prije, gledam sad da prvi put uzmem nešto tamo i kod check outa me pita otkud sam. Ako izaberem non EU, porez 0%. Ako izaberem Hrvatsku, porez 25%?

Jel bio netko od vas u toj situaciji i što ste napravili, odnosno da li se nesta dogodilo ako ste se odlučili za opciju utaje poreza?

Odlucio sam se za opciju utaje poreza i dogodilo se to da me izaslo 20% jeftinije...

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
playjob kaže...
@jocommb jesi koristio VPN?

 Moras koristit VPN

 

Klipson kaže...
A koji vpn ima free argentinu i rusiju?

Ja sam kupio sa Hoxx VPN Proxy

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Pozdrav!

 

Evo kratak tutorial za kupovinu Cyberpunk 2077 na balkanski način (nisam ja izmislio samo sam to upakirao u kompaktan post):

 

Na crome instalirate zenmate proširenje (za mail https://getnada.com/), nakon toga upalite na Rusiju. Logirate se na https://www.gog.com/.

 

Odaberite cyberpunk pisat će da je 1999RUB (cca 170kn) - dodajte u košaricu i odite na završavanje kupnje (ja sam koristio Revolut + Paypal).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 15:31 (Baldric).
 
3 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Radi i preko mobitela, instalirao neki vpn tomato, paypal plaćanje 175kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Jel trebam pravit ruski acc ili mogu sa svojim se na ruski prijaviti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Možeš sa svojim, trebaš samo VPN. Eventualno radi mirnijeg sna možeš napraviti poseban account samo za CP2077.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Dobro je što će battlefront2 biti besplatan sedam dana jer imam neki osjećaj da im stranica prva tri dana uopće neće raditi zbog navale 🤣
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Radi stranica ok, a i skida punom brzinom, nije baš neka navala.

 

Nego, zanima me kako su smislili ovu glupost: instalirao sam Epic, dodao igru. Zatim okrenuo instalaciju te mi je zahtjevalo da skinem Origin. Ok, skinuo Origin, pustio da se instalira, ugasio Epic.

 

Instaliralo se nekih 20%, dovoljno da se igra određeni mod igre - super, idem isprobati. Pokrenem igru, međutim prvo se mora Epic pokrenuti pa se tek onda pali igra.  A nakon toga, mogu Epic valjda i zatvoriti, igra će normalno raditi, samo se, eto, pokrene Epic.

 

Znam da se poklonjenom konju ne gleda u zube, al wtf. 

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Je, i ja sam ju pokupio i instalirao. A već sam imao origin instaliran ali da, i meni retardirano je to da moraš dva launchera pokrenuti da bi igrao igru 🤦‍♂️
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Vi se bas iz petnih zila trudite odrzavati ovu propalu i beskorisnu temu na zivotu. Isto je bilo i sa elite i sa gta i sa...

Zasto bi epic uopce darovao, odnosno kupovao nam igre, ako ne trebamo njegov launcer da ih igramo ? Aj da mi neko objasni taj "mentalni sklop razmisljanja" pa da mogu na miru zivjeti.

Ali kada smo vec zapeli. Eto ja palim nocas lotro preko steam-a. Ugasim steam i woooow. Ugasio se i lotro. Zasto trebam steam za lotro pa sada kada lotro ima svoj launcher i jos je k tome svo vrijeme f2p? Kao da ste iz djungle ispali pa se cudite.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 2:03 (SamoPitam3).
 
0 4 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
HowYesN0 kaže...

jel izašla besplatna verzija mass effect legendary?

 Ne, zaštićena je Denuvom, tako da je moguće da ćemo se načekati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Htio bih kupiti DLC-ove od Control. Da li kupiti jednog po jednog ili uzeti Season Pass? Ono što mi kod Season Pass-a nije jasno jest: da nakon moje kupnje Season Passa dobijem sve što je do sada izašlo kao DLC ili samo ono što će (a možda i neće) u budućnosti izaći?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Idealist kaže...

Htio bih kupiti DLC-ove od Control. Da li kupiti jednog po jednog ili uzeti Season Pass? Ono što mi kod Season Pass-a nije jasno jest: da nakon moje kupnje Season Passa dobijem sve što je do sada izašlo kao DLC ili samo ono što će (a možda i neće) u budućnosti izaći?

 

Hvala

 Dobiješ oba DLCa, i kupi ih, bitni su za priču.

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Bok ljudovi. Da li ima gdje kakva akcija za prednaručiti Farming Simulator 22 (možda neke cake sa drugim steam store-om ili sa nekim kodovima)? Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Zylvio kaže...

Bok ljudovi. Da li ima gdje kakva akcija za prednaručiti Farming Simulator 22 (možda neke cake sa drugim steam store-om ili sa nekim kodovima)? Hvala unaprijed.

Baci oko: https://www.hrkgame.com/en/games/product/farming-simulator-22

PSN: Muskarcina77
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
uz epic i xbox pc pass, komotno ne moras ni kupovat igre, epic tu i tamo stalno nesto daje , xbox pc pass svaki mj ubacuje igre u pretplatu koja je za smijesnu cifru...nikad manje nisam piratizirao ma cak mogu reci da nemam više ništ piratsko.
battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Ako netko prati kolko cesto se ponavljaju Ubisoftovi free weekendi, kad bi Far Cry 6 ponovo mogao imeti free weekend?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Bas me zanima dal će od idućeg tjedna ponovo biti mystery games na epicu, prošle dvije godine je bilo tako u petom mjesecu
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Veliki Brat kaže...

Ne znam može li netko drugi iskoristiti kod s GOG-a za Pillars of Eternity: Definitive edition koji sam dobio na mail i piše da je "exclusive" ali ako nekom koristi neka se posluži: MEX30170D456BBC1E6

Jesi siguran da je to baš besplatna igra jer sam i ja dobio sličan kod koji daje poseban popust od 85 %, tj. cca. 5-6 € košta igra s tim kodom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Ako prati netko, bude li ikad Football Manager na akciji ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
marxone kaže...

Ako prati netko, bude li ikad Football Manager na akciji ?

Ne znam za akciju ali nalazi se stalno na gamepass pretplati pa možeš i o tome razmisliti. Ja sam ga svake godine kupovao i sada mi je ogromna ušteda jer igram novu verziju preko pretplate jer ionako starije naslove više ni ne taknem čim novi izađe.

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Ima gdje ok cijena za Red Dead Redemption 2 za PC? Obavezno Steam key. Najjeftinije što nalazim je na Steamu 19,79€ još danas

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
18 mjeseci
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Bude u xbox pass for pc proslogodisnja, i bio je free na epicu

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

20€ za igretinu kakva je RDR2 je dan danas bagatela dok vidim kakav škart se prodaje za 50€ i više

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 mjeseca
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Pozdrav, ne znam gdje bi pitao pa da probam ovdje.

 

Da li je netko uspio dobiti kupon u HR kupnjom Amd grafe za Avatars Frontiers Pandora igricu?

 

Vidim da ima giveaway kod nekih stranih seller-a, ali kod nas nisam uspio naći nikoga. Mislim, već sam kupio grafu, zanima me da li ima nade tražiti kod, i da li je netko to uspio?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Jedino mislim da u ADM-u moraš kupit grafičku.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice