Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

poruka: 71
|
čitano: 34.446
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Eo dečki da ne spamamo onu glavu temu sa pitanjima/odgovorima/raspravama i slično kreirao sam ovu P&O temu pa nastavimo ovdje sa time. 

Moj PC  
12 0 hvala 4
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

macgyver

Sva sreća da sam ga jučer ugrabio za 4.99 


Možda nije do Epica nego se CDPR požalio.. Ko će ga znati

Evo zanimljive rasprave: https://www.reddit.com/r/Games/comments/glejl2/the_price_of_the_witcher_3_goty_edition_on_epic/

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Hvala za link na reddit. Piše tamo da nije epic kriv nego CDPR. Evo što se dogodilo za one koji ne znaju:
1. The witcher 3 na epic store saleu za 14.99, uz kupon se moze dobiti za 4.99. Epic pokriva punu cijenu kupona, tako da CDPR za svaku prodanu igru dobije 13.50, bez obzira sto je mi platimo samo 4.99
2. Nakon tri dana salea, CDPR snizuje cijenu za 1 cent, tako da je mi vise ne mozemo kupiti za 5 eura nego moramo platiti 14.98. Oni i dalje dobiju 13.50 za svaku prodanu igru
Poanta: CDPR nista ne dobiva, cak gubi 1 cent, ali kupci moraju platiti 10 eura vise

Sad, ako to nije supacki potez, ne znam sto je. Sto je najbolje, dosta ljudi na redditu brani CDPR. Baš me zanima kakvi bi komentari bili da su EA ili Activision ili Ubisoft napravili tako nesto. Odnosno, ne zanima me jer znam.
Mene osobno ne pogadja previse jer nisam mislio igrati W3 jos godinu/dvije, dok ne kupim novi komp. Ali, nakon ovog poteza, lako moguce da ce W3 i CP2077 postati prve igre nakon 2014. koje cu piratizirati. Znam da ovo nece biti popularan komentar i znam da ce biti komentara da je i 15 eura odlicna cijena za W3 jer vrijedi puno vise, ali to nije poanta, poanta je da zbog nikakvog osobnog dobitka (cak dobiju 1 cent manje) prisiljavaju kupce da plate 10 eura vise
 
0 5 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
CDPR je korporacija di se sve vrti oko love i nema šanse da će dopustiti svoju aktualnu flagship igru da košta 5€, ali da su mogli bolje to odraditi nego spustiti cijenu za 1 cent - mogli su.

Još od kad je Witcher 3 dobio vidljivi downgrade u odnosu na sve najavne trailere - postalo je jasno da su isti po mentalitetu kao EA i Activision/Blizzard, samo su još mali miševi za njih, tako da nikako ne treba raditi preorder Cyberpunk 2077 nego čekati izlazak igre pa onda odlučiti - kao i za svaku nadolazeću igru.
 
2 4 hvala 1
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Blackstorm kaže...

postalo je jasno da su isti po mentalitetu kao EA i Activision/Blizzard, samo su još mali miševi za njih

 

A koji od njih nije? Niko ne proizvodi igre iz zabave i da zadovolji ljude nego da zarađuje lovu, razlika je jedino u tome što su neki malo manje pohlepni dok su neki malo više pohlepni (uplati mi 4.99€ za DLC u kojem ti piše o kome priča pod "malo više pohlepni" )

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Neka me netko ispravi ako griješim ali vjerujem da je CDPR pod pritiskom Valvea (Steama) napravio taj potez jer je kod njih Witcher 3 dosta skuplji a Valve ne želi kao Epic preuzeti taj dio troška na sebe.
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Da, ali ti koji prodaju DLC za 4.99 ga prodaju za 4.99, a ne prisiljavaju kupce da plate 14.98 iako bi oni u oba slucaja dobili isto novaca.

Mislim, sta je jos gore, na kraju ce i CDPR izgubiti novce jer ce ga sigurno manje ljudi kupiti sad za 15 nego bi ga kupili da je ostao 5. Ponavljam, CDPR dobije jednako novaca u oba slucaja, samo u sto bi u slucaju 5 eura dobili ostatak novaca od Epica, ali oni hoce svih 15 eura od kupaca.

CDPR je u gubitku (prodat ce manje kopija, dobiju 1 cent manje)

Kupci su u gubitku (moraju platiti 10 eura vise)

Mnogima omrazeni Epic je na dobitku (ne moraju placati 10 eura po prodanoj igri CDPR-u)

 

Znaci CDPR radi na stetu kupaca i korist Epica i svejedno ga dosta ljudi na Redditu brani, nevjerojatno. A sta se tice Valvea, ne znam, sumnjam da su to napravili na njihov pritisak, mislim, kakav pritisak? Cime oni mogu pritisnuti CDPR i prisiliti ih da dignu cijenu?

 

Znam da ovo moje zaljenje vjerojatno izgleda kao da sam butthurt je nisam dobio igru za 5 eura, al stvarno nisam, jednostavno me smeta ovakva ocita pohlepa i rad protiv samog sebe, samo zato da nebi kupci malo profitirali. Svi oni rade za profit, al ne znam dal je ijedna druga kompanija nekad napravila ovako nesta, nek me netko prosvjetli ako je

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

nisam ja ništa rekao niti ih branim, kažem samo da su svi oni isti tj svi rade za profit 

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
ibme74 kaže...

nisam ja ništa rekao niti ih branim, kažem samo da su svi oni isti tj svi rade za profit 

Nisam ono napisao kao napad na tebe, samo sam se referencirao na to sto si napisao DLC za 4.99.. jasno je meni da svi rade za profit, nek traze 100 eura  za DLC ako hoce. Ali nek ne traze 110 eura od kupaca ako Epic nudi da ce on platiti tu razliku od 10 eura

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

ma nisam ni shvatio kao napad, samo sam htio naglasiti da ih ne branim i da razumijem što govoriš 

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Ja cisto sumnjam da rade protiv sebe, to poslovno nikako ne bi mogli opravdati.

Ovo sa Steamom mi zvuci kao logicnije objasnjenje.. Mozda imaju dogovore da ne smiju prodavati igre na Epicu po nizoj cijeni nego sto se prodavalo na Steamu.

Samo nagadjam, ali u svakom slucaju igra vrijedi tih para.
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Ne znam pozadinu priče, ali prodavati igru tog kalibra za 5 eura mi je na neki način podcjenjivački. Vama nije? Ne bih se čudio da CDPR jednostavno nije htio dati igru po tako niskoj cijeni bez obzira što bi financijski isto prošli.

A i budimo realni... hrpa ljudi će to sad uzeti za 5 eura i kasnije preprodavati po 10.

Sjećam se da se i kod zadnje promocije dio developera bunio jer je Epic davao te kupone na sve živo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Hexfire kaže...
Ne znam pozadinu priče, ali prodavati igru tog kalibra za 5 eura mi je na neki način podcjenjivački. Vama nije? Ne bih se čudio da CDPR jednostavno nije htio dati igru po tako niskoj cijeni bez obzira što bi financijski isto prošli.

 A ok, ali zasto? Sta iz nekog ponosa hoce da ljudi plate 10 eura vise, pa su si onda oni vazni jer njihova igra nije 5 eura nego 15?

Mislim realno, igra je stara 5 godina, za par mjeseci im dolazi nova velika igra, svatko tko je mislio kupiti Witchera za 60 eura je vec kupio, svatko tko ce kupiti Witchera u buducnosti ce kupiti na nekakvom popustu. I zasto se onda tu kurce za tih 10 eura?

I to u vrijeme kad su svi jos kolko tolko u karanteni, dolazi kriza, ljudi ostaju bez posla i publisheri snizuju cijene i gledaju kako da privuku sto vise kupaca. Npr nedavno sam uzeo Uplay+ za 7 eura mjesec dana i u tih  mjesec dana odigrao AC Odyssey, Freedom Cry i Rogue, FC New Dawn i Ghost Recon Wildlands.

A ovima je ispod casti prodati igru za 5 eura. Ok, necete mojih 5 i Epicovih 10 eura, necemo vam ih dat. Skinut cu je besplatno

5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Razlog tomu je što CDPR ne dopušta da se witcher kupi za manje para nego što je na GOG-u.  Nije stvar love (mislim je ali ne direktno) nego jednostavno si ne mogu (ne znam zašto) dopustiti da im se witcher prodaje jeftinije u nekoj drugoj kući. Witcher 3 im je kruna, flagship i ne mogu je tek tako devaluirati i to u tuđoj kući. Kad je na sale onda je svugdje za iste pare na sale-u. Nema sad epic ovo ono pa najjeftiniji, možda šupski (mislim da nije) ali tako je kako je.

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2020 14:23 (Srce Isusovo).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

pa tu opet rade protiv sebe, neće im niko platiti 15€ nego će otići na instant gaming pak upiti za 10-12€ i onda će im profit biti 0% 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Ja sam mislio nakon što se uvjerim da witcher 3 neće biti free na kraju salea kupiti za 5 eura, ali sad ću samo ako mi bude došlo igrati skinuti ga besplatno. Sami su na gubitku. ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Witcher sale je na gogu zato su to napravili.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Taj sale na gogu je smjesan, mislim nije smjesan nego nije nista posebno, takva cijena je na svakom steam saleu
 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Stane256 

Wolverine 

 

GOG rula.

Imam Win7. S Origina Command & Conquer nikako ne mogu natjerati da proradi.

Da je s GoG-a vjerujem da bi radio bez problema.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Wolverine u dogovoru sa moderatorom sam otvorio ovu temu nakon što se natrpalo spama oko mafie remaster u glavnoj temi pa da ne briše stalno postove ovdje se otvorila tema za komentiranje, pitanja i slično, šta si omdah nadrkan 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 11:32 (ibme74).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

SamoPitam3

Stane256

nije to nikakvo razvodnjavanje nego se to tako radi na temama ovog tipa, prije se u temi za ponude hadrvera isto tako komentiralo, ispitivalo i na kraju zavrsavalo raspravama i kako je to bilo... neko stavi dobru ponudu za grafu, onda neko psotavi pitanje, neko komentar, pa im neko odgovori pa krene rasprava i onda baneš ti i tražiš tri stranice link za tu ponudu da uopće vidiš o čemu se govori... zato su se kreirale teme za P&O

Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Ima ko kakav link za skinut CS 1.6.? ali da se ne placa a da ima multiplayer

dosla me zelja i nostalgija za igrom..

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 12:34 (Stane256).
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Overcooked? A di je Ark?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Izgleda da ce bit za tjedan dana ark, neki ark event je odgođen na 11.6. zbog nemira u americi, a zato vjerojatno i igra
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
macgyver kaže...
Izgleda da ce bit za tjedan dana ark, neki ark event je odgođen na 11.6. zbog nemira u americi, a zato vjerojatno i igra

 

Valjda bude tako, to je jedna od igara koju sam htio isprobati a cijena me bas nije privlacila 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
Ivan(4) kaže...
1BIT kaže...

 Ako neko nikada nije igrao, preporuka!

 

Veoma specifičan doživljaj, odlična kombinacija vizualnog stila, muzike i gameplaya, čiji se najveći deo sastoji od usamljenog traženja puta između krovova velikog grada, a da to ni jednog trenutka nije ni prazno ni dosadno. Zaplet je dobar, atmosfera takođe, storytelling onako, a sam gameplay uključuje najbolju simulaciju freerunninga/parkoura koju sam isprobao, ništa komplikovanije od recimo Assassin's Creed igara, a opet neuporedivo preciznije i razrađenije. Ima i ponešto borbe. Oružje ne nosite, ali ga možete oteti od protivnika i napucavati se, no obično je to ljudima najmanje omiljeni deo igre.

 

Igra je single player only i pređe se za 7-8 sati, što je uz AAA cenu razlog zbog kog je svojevremeno loše prošla no, ne računajući dužinu, produkcija i jeste AAA, pa je po ovoj ceni, kao neko ko ju je prešao sigurno 2-3 puta i zatim usavršio sve timed challenge preporučujem svim srcem.

Kakav je u odnosu na Mirror's Edge™ Catalyst sto se tice gameplaya i price, ako uopce ima ikakve price u tim igrama?

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

Ni ja nisam odigrao drugi dio, samo prvi.

Pricu ima ali ne ocekuj nista "wow", ono kao klasicni B production predvidljivi film.

Ako volis igre gdje trcis, skaces i pentras se definitivno odigraj.

Za ljubitelje ovog tipa igara bi preporuciomi Die Young, igra koja me ugodno iznenadila.

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

1BIT pa i nije im neka akcija, nedavno je na originui bio sale i BFV standard edition je bio nekih 90-100kn

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
ibme74 kaže...

1BIT pa i nije im neka akcija, nedavno je na originui bio sale i BFV standard edition je bio nekih 90-100kn

 A normalno, neće na tuđoj platformi/store-u nudit za istu ili nižu lovu

 

Ta akcija je bila i prošla...
Ja sam samo linkao da trenutno ima BFV jeftinije od steam akcije ako netko baš sad ima želju/potrebu kupit...
Ako ne, može opet čekat origin sale

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 11:48 (1BIT).
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O

LOL svatko dijeli igru koja radi na grafici proizvodjaca:

Intel dijeli Portal Dogs

AMD dijeli Horizon: Zero Down

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice