Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 692.194
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Looka kaže...

Ček, To je postal 2?!?!?!?!? hahahahahahh to oduvijek želim,ima postal neku svrhu?

Da, to je Postal2 (not to be confuzed with Portal 2 Smijeh).

 

Pogledaj ovdje for more info.

 

A bizarre feature is the ability to pick up cats as an inventory item. When used, the Postal Dude shoves the barrel of the currently equipped firearm into the cat's anus (cats can only be used while equipped with a shotgun or assault rifle) as a 'silencer'. Every time a shot is fired, the cat meows in apparent agony, and the gunshot is muffled.

 

Not likeing. Previše okrutno. Neodlučan

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Looka kaže...
xxxxx kaže...
308gtsfan kaže...

Sjećam se da si mogao raditi što si htio, mogao si pi***t po ljudima, bila je neki zadatak da su te oteli i ostavili hlaće s otvorenom gu**com pa su ti se ljudi smijali, mogao si staviti prigušivać na mačku...

Postal 2.

Ček, To je postal 2?!?!?!?!? hahahahahahh to oduvijek želim,ima postal neku svrhu?

Pa ima zapravo radiš nekakve misije, za svaki dan imaš po 3-4 misije, kad ih završiš ideš na novi dan i tako.

Igra ima malo kretenske misije, al je dobro što skoro uvjek ima više načina da ih završiš, misije su npr. idi kupit mljeko, idi se ispovjedit, popišaj se na ćaću (lol), dobij autogram od nekog lika, itd.

Npr. Kad ideš po mljeko možeš ga kupit, ali ga možeš i ukrast pa će te trgovac lopatom ganjat :)

Jedna od najačih misija je ispovjed, ima pun red, zastrašiš likove pištoljem pa pobjegnu i budeš prvi na redu, kad se ispovjediš dođu talibani napadnu crkvu, svećenici vade puške, i onda moraš izać iz crkve i tako to.

Oružja su maštovita na početku imaš samo šibice, koje ne služe ničemu dok ne pokupiš kanister benzina, možeš nabijat ljude nogom, lopatom skidat glave, ima elektrošokera, pištolj, m4, sačmarica nekakva i još puno toga.

Inače jedna od najbolesnijih igri, ali je i dosta zabavna, btw. radi misije kad ti freeroam dosadi ima stvarno žestokih :).

Čeka se

dio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2010 22:05 (xxxxx).
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

..kako u tom postalu 2 preci prvu misiju evo nabavio sam i instalirao igru i kada dodem u ducan di moram uzeti mlijeko...daj molim vas igra mi se cini dobra samo da znam kako preci i kako ljude tuci to ne kuzm dodem do nekoga i nista nezz sta trebam stisnuti...

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2010 17:41 (Hrvojestr).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Hrvojestr kaže...

..kako u tom postalu 2 preci prvu misiju evo nabavio sam i instalirao igru i kada dodem u ducan di moram uzeti mlijeko...daj molim vas igra mi se cini dobra samo da znam kako preci i kako ljude tuci to ne kuzm dodem do nekoga i nista nezz sta trebam stisnuti...

Mljeko imaš u kutu trgovine, pogledaj malo, dođi do njega i sam će ga on uzeti.

Ljude možeš udarat oružjem ako imaš (možeš uć u svaku kuću pa potraži oružje po kućama), oružje se bira kotaćićem na mišu, sa q udaraš nogom, sa r otvaraš šlic, kad ti je otvoren stisneš tipku miša za pišanje, btw. policija te ne smije vidit otkopčanog šlica il će te lovit.

14 godina
protjeran
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

zna li netko koja je to igra, mislim da je bila za ps1 ili možda čak nintendo...

... ulaziš u neku podzemnu željeznicu, gdje moraš postaviti bombu i pobječi...

...neka misija zatvorena u mali prostor ograđen ogradom, na sredini neka mala građevina, možda snjeg okolo, i moraš trčati u krug jer te gađa helikopter...

čak nisam ni sigoran dali su te dvije staze iz iste igre ali mislim da jesu

i sječam se još oružja koje baca struju..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

ovo sa podzemnom to ti je syphon filter jedinica http://en.wikipedia.org/wiki/Syphon_Filter pogledaj i gameplay video na youtubu i to ti je to sta trazis barem po sjecanju momSmijeh

15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Evo imam i ja jednu za ps1.

Počinješ na nekakvom prostoru, tu je i neka pruga, prolaziš kroz vrata, koja otključaješ nekakvim karticama.

Ubijaš vojnike, igra je plava (ne znam kako da ovo objasnim, ali uglavnom sječam se plave okoline, puno ima nekakvih kutija po mapi)

Kad potrošiš metke u oružju možeš bacit to oružje na nekoga, još se sječam da su bili i nekakvi liftovi.

Znam da je glup opis al eto...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
xxxxx kaže...

Evo imam i ja jednu za ps1.

Počinješ na nekakvom prostoru, tu je i neka pruga, prolaziš kroz vrata, koja otključaješ nekakvim karticama.

Ubijaš vojnike, igra je plava (ne znam kako da ovo objasnim, ali uglavnom sječam se plave okoline, puno ima nekakvih kutija po mapi)

Kad potrošiš metke u oružju možeš bacit to oružje na nekoga, još se sječam da su bili i nekakvi liftovi.

Znam da je glup opis al eto...

Metal Gear Solid?

/| ACTA NON VERBA |\
14 godina
protjeran
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
entertainer kaže...

ovo sa podzemnom to ti je syphon filter jedinica http://en.wikipedia.org/wiki/Syphon_Filter pogledaj i gameplay video na youtubu i to ti je to sta trazis barem po sjecanju momSmijeh

da to je to, taman se ponadao opet je igrat ali nema za pc

barem mi je bila u ono vrijeme dobra...

15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije, moram napomenut da je zatvoreni prostor, bar upočetku dokle sam igrao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
mindstorm kaže...
entertainer kaže...

ovo sa podzemnom to ti je syphon filter jedinica http://en.wikipedia.org/wiki/Syphon_Filter pogledaj i gameplay video na youtubu i to ti je to sta trazis barem po sjecanju momSmijeh

da to je to, taman se ponadao opet je igrat ali nema za pc

barem mi je bila u ono vrijeme dobra...

zato prijatelju postoje emulatori kao npr. ePSXe

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free. - J.W. Goethe
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

hmmm, bila je jedna igrica: 2D igra, ne vidiš cijelo polje (stazu), igraš tipom koji postavlja bombe ili ti dinamite, igra je stara oko 6-10 god. mala igrica, mogao si i mutiplayer, grafika nije loša i NIJE kockasta (možda). NAPOMENA: Nije Bomberman! netko zna? neprijatelji su ti divovski kukci i slično, morao si pobrati ,ja mislim, sve dijamante da bi prešao level... znam, znam, dosadan sam, ali bih bio jako zahvalan onome koji mi barem pomogne, hvala Vam na čitanju!

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2010 20:26 (oky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

jel Bombs and Bugs ?

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free. - J.W. Goethe
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

LoL, postal, imas Postal 2: Share The Pain i Postal 2: Apocalypse Weekend... Ukro sam frendu oba originala

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

ovako imao sam neku malu igricu di imas loptu koja treba doci sa pocetka na kraj, da bih dosao do kraja moras radit razne poligone.nije velika igra ali je pre dobra

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

evo ovako, bila je jedna igra na bug-ovom cd-u (tada je bio cd), logička dobiješ neko ko čudovište što sidi u nečemu i trebaš spajati neka čuda da bi prešao level (sve na račun fizike)... ako neko zna kako se zove javi

IRebic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ne nije, hvala ipak

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
HeateX kaže...

ovako imao sam neku malu igricu di imas loptu koja treba doci sa pocetka na kraj, da bih dosao do kraja moras radit razne poligone.nije velika igra ali je pre dobra

 

IRebic kaže...

evo ovako, bila je jedna igra na bug-ovom cd-u (tada je bio cd), logička dobiješ neko ko čudovište što sidi u nečemu i trebaš spajati neka čuda da bi prešao level (sve na račun fizike)... ako neko zna kako se zove javi

Ne znam da li pričate o istoj igri, ali ta igra koje se ne mogu sjetiti je bila na CD-u nekog domaćeg PC časopisa i zvuči mi isto kao što ste i opisali.. Sjećam se tog nekog čudovišta u kavezu stoji kao i sjećam se te košarkaške lopte koju se treba odnijeti na cilj samo fizikom.. Mislim da si ta neka pomagala uključivao u priključak za struju i tad bi se pokrenula..

/| ACTA NON VERBA |\
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

HeatX da ovo s loptom nije summer bound?

Isto se s nekakvom loptom treba doći do kraja, u početku je lagano ali kasnji leveli znaju bit užasno teški.

Sječam je se s nekog starog Enterovog cd-a, puno sam vremena na nju izgubio :)

Preporučujem igru svima, freeware je i dosta zabavna i treba razmišljat unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

E, još jedna igrica: pomalo je smiješna. Igra je ko, ako ste igrali na plyatoyu, ice-balot. samo ovdje nemaš loptice nego djeda mrazove, (oni su kao na odmoru) nategneš im tange i oni odlete po brodu, jer je radnja na brodu, i nije Elf bowling ali slično. (u daljini vidiš pingvine kako skaču s ledenjaka XD)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
oky kaže...

E, još jedna igrica: pomalo je smiješna. Igra je ko, ako ste igrali na plyatoyu, ice-balot. samo ovdje nemaš loptice nego djeda mrazove, (oni su kao na odmoru) nategneš im tange i oni odlete po brodu, jer je radnja na brodu, i nije Elf bowling ali slično. (u daljini vidiš pingvine kako skaču s ledenjaka XD)

heheh, dobar stari Elves (il tak nekak slično http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif)  ....upravo ga tražim po cd-ima......naime to radiš sa vilenjacima, jer si ti jedan od  djeda mrazova, naime na kraju brodova te čekaju morski psi, zar ne http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif...i da, te pingvine se može streljat mišem...kad ga nađem, ako ga nađem, ću ti poslati, ako želiš.....

 

EDIT: našo sam na kraju na netu....ima dva naziva "Elf bowling 2" i  "Elves 2"

I was here.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 18:50 (Zayc_17).
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

koja je ovo igra

to je netko postao u temu "najbolji ss-jevi iz igara

 

http://www.bug.hr/_cache/cdad7fe8e24bca15f1934eda19afbc33.jpg

 

EDIT kopirajte link u browser

<object><param name="movie" value="http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown.swf"><embed src="http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown.swf"
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2010 20:21 (Marsel007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Marsel007 kaže...

koja je ovo igra

to je netko postao u temu "najbolji ss-jevi iz igara

 

http://www.bug.hr/_cache/cdad7fe8e24bca15f1934eda19afbc33.jpg

Hunting unlimited. Neznam koja godina, ali tak je svejedno.

Ili deer hunting (posto su jeleni na slici, mada njih ima i u hunting unlimitedu)

14 godina
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
denix kaže...
Marsel007 kaže...

koja je ovo igra

to je netko postao u temu "najbolji ss-jevi iz igara

 

http://www.bug.hr/_cache/cdad7fe8e24bca15f1934eda19afbc33.jpg

Hunting unlimited. Neznam koja godina, ali tak je svejedno.

Ili deer hunting (posto su jeleni na slici, mada njih ima i u hunting unlimitedu)

hvala care je hunting unlimited 2008

<object><param name="movie" value="http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown.swf"><embed src="http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown.swf"
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?

E to te ja pitam! Hvala! Napokon malo odmora od ubijanja ljudi i zombija s Half-Life dvojke.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne možete se sjetiti naziva igre?
oky kaže...

E to te ja pitam! Hvala! Napokon malo odmora od ubijanja ljudi i zombija s Half-Life dvojke.

 

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

He, he, ispiričavam se Nevinašce

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ja sam igrao 97',98' neku avanturu di se putovalo od otoka do otoka i rijesavalo herculesove zadatke,bilo je sve nacrtano,brijem da je djelomicno cak po crticu rađeno,nije Disney's Hercules: Action Game ,mislim da čak ni nema herculesa u imenu,zato ju nemrem nac,igra naravno nije nist posebno al budi lijepe uspomene,fala na pomoći unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

evo ovako,100% sam siguran da je igra iz 2004...koliko se secam igrao sam je kod druga,i biraju se neka cudovista,i secam se da sam birao nekog lika u plavom i nekog kostura,posto se mogu birati i monstrumi a mislim i ljudi........secam se dela kad pucam u protivnike kroz neku ograd(zicu),i tako te fazone...jedan lik mi je napisao da li je to mozda unreal tournament 2004,i igra zapravo veoma lici opisu cak mi se cini i da slicica monstuma kojeg koristim stoji sa leve strane,ali kao da to nije toooo.molim da neko napise ako zna,pa da vidim da li je to ta igra jel mi se jako igra.......hvala!!!!

 

Arsenije
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

danas me frend pita kak se zove jedna igra di slazes robote i tuces se s njima,znam da je malo detalja al probajte nesto smislit

SUICIDE-because the world is better place without you
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice