Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 692.209
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

brisati

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2021 13:33 (Diablo86).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Sjetio sam se neki dan Play Stationa 1 i jedne igre koje se ne mogu sjetiti.

Radnja je mislim futuristička i igraš kao neki lik s nekim laserom ili nečim sličnime. Radnja je top down (slično kao Duke Nukem: Manhattan), a prvichapter ako me sjećanje dobro služi je u nekom futurističkom gradu na krovovima i završava s bossom koji je neka velika biljka mesožderka. Dalje se ne sjećam nikako. 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Da nije apocalypse?

 

 

Oh you want some? Oh you want some too?

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Slično je, ali ostala mi je u sjećanju ta biljka mesožderka a ovdje je nema koliko sam uspio izvrtiti video.

I want to believe
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Pozdrav, prva igra je na nintendo64, neki pustos i imas svoj auto/tenk/nisan siguran sta i ides uokolo i ka neki vanzemaljci isto tako imaju kontrolu nad time, bas san skroz zaboravia tu igru ali toliko je mogu opisat..ratna/pucacina tako nesto, ja msln 3rd person shooter

2. igra je PC igra onako futuristicka skoro ka GTA sta se tice rpga i obavljanja misija i to samo sta mos letit onako u svojoj letjelici ali to je sve u zraku i mos pucat s tim letjelicama i tako to

Update: prva se zove body harvest, nasa uz pomoc
ako nekome zatriba
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.6.2021 2:10 (lukezy).
 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Sad se osjecan ka kad ne mogu nesto nac i pozoven mater da pomogne samo da bi ona nasla to sta trazin isprid nosa mi...druga igra se zove Scrapland!
 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav, znaci negdje izmedu 2003-2012 je na Enter cd-u bila demo igrica.

Radnja je bila na nekom planetu u svemiru. Igra je tower defense stil s valovima napada svakih npr 2min. Napadaci su bili razni diskovi neki i isli su sa svih strana mape prema centru.

Zadatak je bio izgradit obranu no sve se vrtilo oko nekih iskri(loptice svjetla) koje si morao prikupiti i s njima napajati puske i turrete. Sjecam se da je jedna vrsta turreta bila kao meteorološka i ona je munje pucala prema neprijatelju.

 

Hvala unaprijed ako se itko sjeca

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Pozdrav!!
100 posto igra nazalost koje sam igrao preko entera i buga se nemogu domislit. Znam vizualno opisat scenu dvije i tjt. Nazalost nemogu nikom pomoc, al mozda mozete vi meni?
Igra je stara između 2006 do2012,znam da ne pomaze mnogo AL igra se s jednim Izgubljenim jajetom, pticjim jajetom, zelene boje kojeg mi kontroliramo, izgled na pr u kao igre na platformama al puno glađe. Prva scena jaje u nekakvom otpadu, skakucka do dna otpada pokusavajuci da ne pade i da ne umre, dođe do dna, mora preci kroz vodu, U kanalic na drugi kraj mape... To je sve sta znam,igra kao da ne postoji.. Pogledajte igru Lost Egg ali u platformastom obliku igre, i zamislite zeleno pticje jaje s nogicama koje je u smetlistu.. :'( ni bog to nezna.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Bok ljudi, jel bi mogao netko napisati popis igara koje su bile na enter cdu, cim vise njih kojih se mozete sjetit, puno bi mi pomogli, hvala :)
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Crapk1n 

jedino zeleno jaje koje sam nasao na netu je Speedy Eggbert ? haha

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2021 13:39 (_itsmoriarty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav znači ovako je išlo ti si kao čovjek jedan i moras bijezat od nekih kamatara imas vise mini igra to bježanje onda gašenje požara u uredu pa neka spašavanja i tako igra je iz mog djetinjstva najvišpe se sjećam da je bila ne nekim od onih cdova kao sta su pcplay ili enter iskreno neznam odakle mi ta igra uopće ugl najviše mi je u sijećanju ostalo da imas određeno vrijeme koliko dugo je mozes igrat msm da je bilo mjesec dana i onda moras kupit cijelu verziju a na slici di piše da kupis cijelu verziju leži taj čovječuljak zgažen i na semaforu je crveno svijetlo i da jos jedna mini igra imate i prelaženje preko ceste kao crossing road nesto slicno ugl ja i sestra trazimo tu igru vec dugo i nikako je nemožemo naći pa ako netko zna neka mi se javi svakako na mail emran.sa345@outlook.com HVALA

 

Erik
 
0 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
eh ovako, moze li se neko sjetit igre u kojoj se radilo o ucenju i zabavi, ikona je bila srce i bila je za pc. ne mozemo se ni ja ni brat sjetit, a zanima me. inace bila je na enter disku.

edit: sjecam se da je bila igra vjesalice, mnozenje i dijljenje.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2021 22:21 (ahmedd).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav, tražim igru iz djetinjstva godina 1996.-1997. Uglavnom radi se o point and click avanturi, moguće da je i neka vrsta edukacijske igre. Jedino čega se sjećam je mali zeleni i njegov svemirski brod gdje klikanjem po brodu izvađa razne vratolomije. Imam osjećaj da bi se svidjelo i novim generacijama pošto je cartoon atmosfera.

 

Lijepi pozdrav!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Našao sam, igra je Math Blaster

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 12:16 (Life's Good).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Life's Good kaže...

Igra broj 2 možda Scrapland?

 Pozdrav, prva igra je na nintendo64, neki pustos i imas svoj auto/tenk/nisan siguran sta i ides uokolo i ka neki vanzemaljci isto tako imaju kontrolu nad time, bas san skroz zaboravia tu igru ali toliko je mogu opisat..ratna/pucacina tako nesto, ja msln 3rd person shooter

2. igra je PC igra onako futuristicka skoro ka GTA sta se tice rpga i obavljanja misija i to samo sta mos letit onako u svojoj letjelici ali to je sve u zraku i mos pucat s tim letjelicama i tako to

Update: prva se zove body harvest, nasa uz pomoc

8 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako , radnja je slijedeca

 

Pucacina iz prvog lica, SP, al vas ima 6/8 u teamu (ostalo npc). Mozes birati dvije strane , dobre momke ili teroriste.

 

Ima misija di moras ubiti teroristickog vodju, ili ga moras obraniti , zavisi sa kojom stranom igras. Onda ima da moras plantati bombu/zaustaviti plantanje itd.

 

Ima desetak takvih misija/mapa koje se mogu iznova opet igrati, tako skupljas xp/novce i mozes nadogradjivati oruzje. Mislim da se moze i klasa birat u teamu.

 

Igra je stara sigurno 15-20 god kad sam je igrao na athlonu i ati radeon 9200.

 

Pukla me neka nostalgija pa bih je htio pronaci jer sam uzivao u toj igri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Poz,igra za android tel.
Ima staza sa kockicama na kojoj su brojevi,koji znace koliko puta moras stati na kockicu da ona nestane. Cilj je da ocistis cijelu stazi. Znaci ako.je 3 na kockici, znaci da moras 3x stati na nju da je ocistis!
Ne mogu da je nadje a igrao sam je. Ne mogu da se sjetim imena.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav, ne mogu se sjetiti imena jedne demo ili ful kratke igre od tamo negdje početkom 2000-ih ili čak sredinom. stvarno se ne mogu sjetiti skoro ničega. nešto tipa 3d strategija (gleda se odozgo prema dolje kao u strategijama), igra se sa žutim okruglim minionom ili minionima, na jednom nivou vodiš ga da čini stvari da spasi druge minione, jako malo se sjećam i nivoa gdje šuma prekrivena snijegom gori i ja s minionom moram neke stvari odradit. kad god pokušaš nešto što nije točno činiti, kaže nešto tipa "ovo nije moguće" na engleskom sa smiješnim visokim tonom poput worms igara ali manje smiješno. moguće da se nalazi na nekom cd-u od nekog starog hrvatskog informatičkog časopisa tipa bug/hacker/enter. to je najbolje što mogu. Znao sam ime igre jer sam ju bio jednom već poželio ponovo odigrati (iako demo), ali sam opet zaboravio... npr slično mi se desilo s igrom dungeon keeper demo pa sam ju našao i nedavno kupio. pamćenje me ne drži najbolje.

 

EDIT: Jel ima netko link cijelog popisa svih demo igara sa Enter CD-ova da ubaci pa da se možda prisjetim naziva te igre kad pročitam, možda pomogne. Nija pac-man, ali je žuti lik sa čizmama ili tako nešto, 3d strategija valjda. da li je flash ili demo, to ne znam. tražio sam po wikipedia popisu svih strategija ikada, ali uzalud.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2021 3:30 (dein).
 
0 0 hvala 0
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Marcek555 kaže...

Ovako , radnja je slijedeca

 

Pucacina iz prvog lica, SP, al vas ima 6/8 u teamu (ostalo npc). Mozes birati dvije strane , dobre momke ili teroriste.

 

Ima misija di moras ubiti teroristickog vodju, ili ga moras obraniti , zavisi sa kojom stranom igras. Onda ima da moras plantati bombu/zaustaviti plantanje itd.

 

Ima desetak takvih misija/mapa koje se mogu iznova opet igrati, tako skupljas xp/novce i mozes nadogradjivati oruzje. Mislim da se moze i klasa birat u teamu.

 

Igra je stara sigurno 15-20 god kad sam je igrao na athlonu i ati radeon 9200.

 

Pukla me neka nostalgija pa bih je htio pronaci jer sam uzivao u toj igri.

 Counter Strike?

The planet broke before the Guard did!
8 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
Marcek555 kaže...

Ovako , radnja je slijedeca

 

Pucacina iz prvog lica, SP, al vas ima 6/8 u teamu (ostalo npc). Mozes birati dvije strane , dobre momke ili teroriste.

 

Ima misija di moras ubiti teroristickog vodju, ili ga moras obraniti , zavisi sa kojom stranom igras. Onda ima da moras plantati bombu/zaustaviti plantanje itd.

 

Ima desetak takvih misija/mapa koje se mogu iznova opet igrati, tako skupljas xp/novce i mozes nadogradjivati oruzje. Mislim da se moze i klasa birat u teamu.

 

Igra je stara sigurno 15-20 god kad sam je igrao na athlonu i ati radeon 9200.

 

Pukla me neka nostalgija pa bih je htio pronaci jer sam uzivao u toj igri.

 Counter Strike?

 Nije , zove se Global operations, nasao

2 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Pozdrav, ako moze pomoć
Znači igrica neka, bila je na bugovom cd-u negdje 2000-ih, hodas i pucas male zelene svemirce i skupljas neke kljuceve da bi dosao do portala na kraju, onda prijeđeš level. Kasnije se pojavljuju i neki plavi rakovi i svasta i svi neprijatelji se stvaraju iz malih baza na mapi koje moraš pucati neko vrijeme da ih uništiš. Bila je samo demo verzija na cd-u ja msm, kasnije možeš igrati i kao lik sa bazukom, na početku imaš automatsku pušku ili tako nešto. PC igrica, ako netko zna kako se zove, bio bih jako zahvalan.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2021 0:26 (Stannis).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Kako se zove igra gdje počinje u podrumu imaš mač puni se hp automatski kad se čeka i ima kovačnica gdje se mogu raditi razni mačevi to sam igrao davno na playstationu ali se ne mogu sjetiti naziva igre ja mislim da je bio ps1
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
PeroMilic03 kaže...
Poz,igra za android tel.
Ima staza sa kockicama na kojoj su brojevi,koji znace koliko puta moras stati na kockicu da ona nestane. Cilj je da ocistis cijelu stazi. Znaci ako.je 3 na kockici, znaci da moras 3x stati na nju da je ocistis!
Ne mogu da je nadje a igrao sam je. Ne mogu da se sjetim imena.

Pa pogledaj na Google Play pod My Apps, tamo se nalazi sve kaj si ikad instalirao na mobitel.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
2 godine
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igrao sam je najvjerovatnije 2003-2006 na PC-u HD 3D. Bijeg iz srednjovijekovnog zatvora. Grafika extra i sve onako realistično, nema HP bara, hranite se nekim kao kruhom iz poda. Igra je iz 3. lica a mislim da može i u 1. lice. Igra započinje scenom nekog stražara u tamnim hodnicima koji hoda sa bakljom a u pozadini se čuje narator priče. Protagonista je sam u čeliji, probije šakama zid sa pukotinama nakon čega hoda dugim hodnikom poplavljenim nekih 20 cm. Ubije stražara koji sjedeći spava, uzme mu ključ. Stražari su odjeveni oklopom i zatvorenom kacigom. Moguće je otključati čeliju u kojima su zatvorenici koji spavaju i ništa se tu ne može uraditi. Kada izađe više prema vani mačuje se i koristi štit sve to možete pokupiti. Moguće je umrijeti. Borba je 1 na 1 ili na 2. Ne možete kreirati izgled svoga protagoniste bar se ne sjećam. Uopće mi se ne čini kao neki RPG, svijet je zatvoren.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
aBRAham_lincolnn kaže...

Igrao sam je najvjerovatnije 2003-2006 na PC-u HD 3D...

 Uff, ne vjerujem ali eventualno Dark Messiah of Might & Magic? (Arx Fatalis je starija)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nisu, previše su RPG

6 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?
aBRAham_lincolnn kaže...

Igrao sam je najvjerovatnije 2003-2006 na PC-u HD 3D. Bijeg iz srednjovijekovnog zatvora...

 

 

Možda je ova?

 

Severance: Blade of Darkness

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.1.2022 13:18 (zigrit).
Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Jeste hvala :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Moze netko pomoci, sad se niti ne sjecam dal je bila PS1 ili Nintendo igra, ugl. Igra je bila iz pticje perspektive, prvi level je krenuo na parkingu ako se dobro sjecam i znam da si se mogao tuci raznim oruzjem i cak unistit kombi na parkingu, dalje je bio neki level kroz grad, neku ulicu i na kraju lvl je neki boss fight protiv netkog sa sjekirom ako se dobro sjecam, itko?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?
Ekipa, pliz mala pomoć.
Tražim jednu prastaru demo igricu sa Enterovog CDa, igrao sam ju u osnovnoj, dakle najkasnije 2010. FPS demo, samo jedan level. Ti si zaštitar u brodskoj/kontejnerskoj luci koju napadaju teroristi. Na početku imaš samo handgun, kasnije od ubijenih terorista uzmeš assault rifle, pred kraj misije i shotgun. U sklopu te luke ima i hrpa kamiona i skladišta. Još se sjećam na kraju levela dođeš u neko skladište di nađeš jednog ranjenog vojnika/specijalca koji te pozove/inicira u svoju jedinicu i tu je gotovo. Jbga, kad je demo.
Dakle, dal itko zna kak se ta igrica zove, rado bi ju opet igrao :) 
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice