Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 692.884
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
ljevi kaže...

Igrao sam Demo verziju negdje 2002.godine,radi se o nekakvim dinosaurima,gradio sam kuće i razmnožavao ih,nešto tipa stronghold ali u tom nekom dječjem dino izdanju..može se ubrzati da dođe novi dan pa je tad bila crna slika neke kućice gdje su ugašena svijetla i svi spavaju..dinosauri su bili drvosječe,pekarii,alkemičari i slično..ako tko može pomoći bio bih zahvalan?

Možda ovo?

16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Dex.pwn kaže...

Poz ljudi, zanima me jedna igrica, igrao sam ju prije možda nekih 8-9 godina. Igra se zvala Metro(barem tako mislim, u to doba me je podsjećala na trgovinu Metro). Imala je oko 22/24/30 misija(nisam siguran koliko), jedino šta znam je da je zadnja misija(ili zadnje dvije) na Eiffelovom tronju, igra završava tako da glavni lik(cut scena) baci kovčeg s bombom u helikopter. Pošto je pilot bio sam, nije stigao izbaciti kovčeg van i boom. Ako netko zna ime igre, neka napiše. Hvala :)

 Shadow Ops: Red Mercury ?

Object reference not set to an instance of an object
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Beno kaže...
Dex.pwn kaže...

Poz ljudi, zanima me jedna igrica, igrao sam ju prije možda nekih 8-9 godina. Igra se zvala Metro(barem tako mislim, u to doba me je podsjećala na trgovinu Metro). Imala je oko 22/24/30 misija(nisam siguran koliko), jedino šta znam je da je zadnja misija(ili zadnje dvije) na Eiffelovom tronju, igra završava tako da glavni lik(cut scena) baci kovčeg s bombom u helikopter. Pošto je pilot bio sam, nije stigao izbaciti kovčeg van i boom. Ako netko zna ime igre, neka napiše. Hvala :)

 Shadow Ops: Red Mercury ?

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije to...mislim da u nazivu nema riječ dino ili tipa toga...nije  ni zoološki vrt..nego baš dinosauri su kao ljudi,,svatko ima svoj posao,drvosječa,alkemičar,kuhar,pa se spoje dvoje u istoj kući i rodi se mali dinosaur..mislim da sam ju instalirao s bugovog cda,sjećam se samo da je bilo demo verzija..simulacija grada,čak i grafika bila oke,kao da je nacrtano,tipa broken sword..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
ljevi kaže...

Nije to...mislim da u nazivu nema riječ dino ili tipa toga...nije  ni zoološki vrt..nego baš dinosauri su kao ljudi,,svatko ima svoj posao,drvosječa,alkemičar,kuhar,pa se spoje dvoje u istoj kući i rodi se mali dinosaur..mislim da sam ju instalirao s bugovog cda,sjećam se samo da je bilo demo verzija..simulacija grada,čak i grafika bila oke,kao da je nacrtano,tipa broken sword..

Ne znam onda sorry. Vidio sam da je igra iz 2002. a i djelomično odgovara opisu pa sam mislio da je to. Možda je netko igrao pa će ti se javiti.

10 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Igrao sam jednu sah igru prije 10 godina, posebna je po tome sto si moga birati razlicite figure te su zvukovi bili fenomenalni! To je sve sto se sjecam, pokusa sam ali nemogu je naci nikako!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ljudi molim vas za pomoć.

Davno sam igrao jednu igru i nikako da se sjetim naziva.

Radi se o tome da se bori vojska protiv nekih zombija ili izvanzemaljaca,u biti vi prije borbe mozete birati na kojoj cete biti strani (vanzemaljci ili vojnici).

Možete voziti tenkove,gliser kada se na strani vojske.Vojska se spamuje u nekoj mini vojnoj bazi a vanzemaljci u nekom tunelu.

Ako mi možete pomoći oko naziva igre bit cu vam zahvalan jer je stvarno zelim opet zaigrat zbog nostalgije.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Žanr? Okvirno vrijeme, kad je igra izdana?

HTC 8X :)
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Sad mi je slučajno pala na pamet jedna igra... Vjerojatno demo, sa nekog BUG ili VIDI CD-a.
Radilo se o nekim tenkovima, bilo je 3D ali dosta loša grafika tako da vjerojatno <2004. Mislim da je trebalo skupljati neke boje u igri(?). I upravljalo se s dvije tipke, tj. jedna tipka je upravljala lijevom gusjenicom, jedna desnom. Mislim da se top moglo samo dizati/spuštati, ne i rotirati. Mapa gdje sam ja igrao je bila u nekom kanjonu.

Našao, igra se zove Wild Metal Country. IZ 99.-e je. 

HTC 8X :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2016 21:21 (kratos091).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav! Tjednima se zamaram oko naziva igre koju sam našao prije 6-7-8 (nadam se da nema više :O) godina na Bugovom Dvdu kojeg nikako ne mogu naći -.- I sjetim se,pa valjda bi na Bug forumu trebali i znat o čemu se radi,super pa sam našao forum,a sad pomažite :)
Ne znam puno o igri,ali bila je "dječja" arkadna igra,u kojoj upravljate sa malim ljubičastim likom,oblika kapljice ili nčeg takvog,boje su se mogle mijenjati...radnje se ne nažalost ne sjećam,ali znam da su se mjenjala godišnja doba,i bile bi neke misije u raketama..nezz kako da opišem,jer kažem,zaboravio sam radnju ali se sjećam da sam se dobro proveo uz nju,pa ako znate,HELP! :)

Nobru
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2016 22:38 (bruno007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
bruno007 kaže...

Pozdrav! Tjednima se zamaram oko naziva igre koju sam našao prije 6-7-8 (nadam se da nema više :O) godina na Bugovom Dvdu kojeg nikako ne mogu naći -.- I sjetim se,pa valjda bi na Bug forumu trebali i znat o čemu se radi,super pa sam našao forum,a sad pomažite :)
Ne znam puno o igri,ali bila je "dječja" arkadna igra,u kojoj upravljate sa malim ljubičastim likom,oblika kapljice ili nčeg takvog,boje su se mogle mijenjati...radnje se ne nažalost ne sjećam,ali znam da su se mjenjala godišnja doba,i bile bi neke misije u raketama..nezz kako da opišem,jer kažem,zaboravio sam radnju ali se sjećam da sam se dobro proveo uz nju,pa ako znate,HELP! :)

Možda Glace?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Aaaa legendo ! :) Dođem ti pivu! Hvala puno 

Nobru
13 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Evo uhvatilo me nešto pa mi se igraju igre gdje treba malo upregnut mozak, sad znam da je bila neka igra (par nastavaka) nešto u stilu chain reactiona gdje se spajaju elementi kako bi kuglu prebacili do rupe i slično, neki ludi profesor je davao tipove ako se zapne i dobivale su se medalje ako se potrosi sto manje elemenata. bio bih jako zahvalan ako netko zna ime, ovaj sveznajuci google ne pomaze...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
CyberNeo kaže...

Evo uhvatilo me nešto ...

 Crazy Machines ili Professor Fizzwizzle ovako od prve.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Je Crazy Machines hvala legendo!

16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
CyberNeo kaže...

Evo uhvatilo me nešto pa mi se igraju igre gdje treba malo upregnut mozak, sad znam da je bila neka igra (par nastavaka) nešto u stilu chain reactiona gdje se spajaju elementi kako bi kuglu prebacili do rupe i slično, neki ludi profesor je davao tipove ako se zapne i dobivale su se medalje ako se potrosi sto manje elemenata. bio bih jako zahvalan ako netko zna ime, ovaj sveznajuci google ne pomaze...

Mene to podsjeća na The Incredible Machine.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
10 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Zna li netko mozda kako se zove ona igra gdje ste se utrkivali s motorima i mogli ste udarati nogama druge vozace i ljude na cesti.Sjećam se da si mogao babu za štandom udarit nogom i da sam se smijao tomu po cijele dane.Ti udarci su čudno izgledali,ali su bili jako zabavni.Javite ako se sjetite,tražim je već par dana. Hvala

Battlelog: Ratkapa16
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

 

da nije to

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Trebao je neki nastavak te igre izaći ili je već izašao?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Hexfire kaže...

Trebao je neki nastavak te igre izaći ili je već izašao?

 Road Redemption, u Early Accessu je.

7 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Bok ljudi!
Već se neko vrijeme mučim s otkrivanjem naziva ove igrice i možda bi mi netko od vas mogao pomoći.
Znam da je to bila igrica s Bugova CD-a i da sam ju igrala prije negdje 10-ak godina. Igrica je arkadna i u njoj je glavni lik taj nekakav heroj koji je na nebu i koji mora proći kroz sva crvena polja i tako ih pretvoriti u zelena i pri tom mora izbjegavati mislim kukce jer ako ih dotakne izgubi život. To je sve čega se sjećam..
Ako se sjetite učinit ćete mi život lakšim. Unaprijed hvala 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav 

Zanima me jedna igra na PSx koju sam igrao prije 10-15 godina, FPS, ali u slikama, vi ste glavni lik sa pištoljem, luger čak bih rekao da je bio, i kako napreduješ otključavaš nova oružja i ostalo, nažalost ničeg drugog se ne sjećam,nešto na foru James Bonda ali iz prvog lica 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
wiz30 kaže...

Pozdrav 

Zanima me jedna igra na PSx koju sam igrao prije 10-15 godina, FPS, ali u slikama, vi ste glavni lik sa pištoljem, luger čak bih rekao da je bio, i kako napreduješ otključavaš nova oružja i ostalo, nažalost ničeg drugog se ne sjećam,nešto na foru James Bonda ali iz prvog lica 

 No one lives forever mi prvo pada na pamet... Nisi baš dao puno informacija. Može biti bilo koji FPS praktički.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozdrav!

 

Prije petnaestak godina (ovak započinje većina postova ovdje :), ne? ), na nekom cd ili dvd koji su dolazili uz informatičke magazine bila je igra koju bih rado igrao opet... Radi se o tenku (3D), koji je bio naoružan sa dvije vrsta oružja koje ste rotirali sa desnim klikom miša, a kretao se kroz nekakve špilje (to je bar bila prva etapa) gdje ste uništavali neprijatelje, prepreke i sl.

 

Da, kad se kretao imao je zabavan zvuk i bio je prilično brz...

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
ConteOliver kaže...

Pozdrav!

 

Prije petnaestak godina (ovak započinje većina postova ovdje :), ne? ), na nekom cd ili dvd koji su dolazili uz informatičke magazine bila je igra koju bih rado igrao opet... Radi se o tenku (3D), koji je bio naoružan sa dvije vrsta oružja koje ste rotirali sa desnim klikom miša, a kretao se kroz nekakve špilje (to je bar bila prva etapa) gdje ste uništavali neprijatelje, prepreke i sl.

 

Da, kad se kretao imao je zabavan zvuk i bio je prilično brz...

 

 

 Recoil?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Trebam pomoc igrao sam davno igru bila je arcade tip. Znaci 2d u svemiru sa brodom tamo negdje davne 2001 možda je i tad izašla kupio sam je na cd-u. imala je naziv blaster pa nešto. Znaci brod iz pticije perspektive bili su meteori i broj je mogao pokupiti pickup-ove znaci bolja oružja itd i svakim levelom su napadali bolji neprijatelji. Sa završetkom levela pojavila se crna rupa ili jumpgate pa se isao u sljedeci level. Ako netko zna molim pomoc.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

3D Astro Blaster?




A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2016 20:39 (Lovac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Dakle, trebam pomoc, svaka je dobrodosla.

Stari je pred 15+ godina doma donio disketu sa JAMB-om.

Hrvatska verzija, DOS, kontrole na tipkovnicu, mislim da je cak i zvuk bio.

Izguglao sam sve zivo (bar tako mislim), poskidao vise verzija, ali nijedna nije ona prava.

Koje god skinem su u nekoj boji, a ovo je bila bas crno-bijela verzija.

Ako mi itko moze pomoci, bio bih mu vrlo zahvalan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Lovac kaže...

3D Astro Blaster?




 Nije bila je novija sa boljom grafikom koliko se sjecam main menu je bio providan plavi brod je imao duple topove i koji su pucali žuto i prvi upgrade je bio da pucaju crveno. Bilo je meteora i naravo bilo je pickupova rakete itd.

15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Psych0 kaže...

Dakle, trebam pomoc, svaka je dobrodosla.

Stari je pred 15+ godina doma donio disketu sa JAMB-om.

Hrvatska verzija, DOS, kontrole na tipkovnicu, mislim da je cak i zvuk bio.

Izguglao sam sve zivo (bar tako mislim), poskidao vise verzija, ali nijedna nije ona prava.

Koje god skinem su u nekoj boji, a ovo je bila bas crno-bijela verzija.

Ako mi itko moze pomoci, bio bih mu vrlo zahvalan.

Da nije ovo možda? LINK 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice