Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 694.857
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Starija igra za pentium 3,uglavnom arkada u 2D možda 3D nisam siguran,na početku može se birati jednog ili dva lika skupa u paru za igranje,uglavnom jedan lik je plavi a drugi crveni te su izgleda s velikim glavama i rukama bez donjeg tijela znači samo glava i rukeu s tim da u rukama drže strojnice s kojim se ubijaju mali zlikovci?
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako : 
Igrao sam igru na pc-u , starija je izašla je najvjerovatnije 2006. god .3D je igra i nema neku priču , cilj je samo s kuglicom koja je kao zlatne boje doći do kraja staza za određeno vrijeme . Staza je isjeckana i mora se refleksivno reagovati na nadolazeće propuste rupe itd . postoje i razne druge prepreke do kraja staze . Ako se ne uspijete održati na stazi padne se s staze i ponovo krećete istu stazu . Takođe se skupljaju kao neki zlatnici il sl . Background je crn poput svemira i sl . Staze se biraju nasumično !  Dakle onako jedini cilj je stići do kraja staze za određeno vrijeme te ne pasti sa staze . 

Pa ako može neko da pomogne bilo bi mi drago . Hvala !
bila je to demo verzija koju sam nekad pronašao na info cd-u ja mislim

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2013 13:12 (medion536).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

@medion536

Ovo mi prvo pada na pamet http://www.gamehouse.com/download-games/hamsterball

Steam: Peacean Origin: Peacean_BiH
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije ta igra , al opet hvala . Ova koju tražim je drugačija skroz od ove i upravlja se mišem, pored toga kamera je u ovoj igri odmah iza loptice te prati lopticu kao auta kad vozite npr Need for Speed i sl te je staza uvijek ravna odnosno ne ide se stazom ka niže ili više to jest ide se pravcem. Jedino postoje skokovi i kojekave zaobilaznice kojima prolazimo pored prepreka ili preskačamo prepreke .

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2013 16:36 (medion536).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
medion536 kaže...

Nije ta igra , al opet hvala . Ova koju tražim je drugačija skroz od ove i upravlja se mišem, pored toga kamera je u ovoj igri odmah iza loptice te prati lopticu kao auta kad vozite npr Need for Speed i sl te je staza uvijek ravna odnosno ne ide se stazom ka niže ili više to jest ide se pravcem. Jedino postoje skokovi i kojekave zaobilaznice kojima prolazimo pored prepreka ili preskačamo prepreke .

Da nije mozda 3d ball slider? ili neka takva slična

četri tisuče četristo četrdeset i četri četnika čekaju četvrtog četnika u čakovcu čekičajući čavlima po čeki čačkajući čizmom po čmaru i čurlićući čudno i čedno četvrtkom a čavka čuči na čamovom čamcu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

ma ne nije u pitanju uopšte bilo kakav labirint ili ploča već nešto poput staze odnosno pravac . npr cesta i sl . samo što nije cesta već kao nekakve isprekidane staze .  Al opet hvala ! 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.6.2013 0:23 (medion536).
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pokušavam se sjetiti igre bila je za psx imala je tri načina (mode) igranja prvi je bio neki fps ciljanje negativaca i pucanje sa strane su bili prikazani metci okomito , drugi mode je bio vožnja taksija , i treći je bio neki tird person

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Die hard trilogy?

 

13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako, igrica je bila na PS1.. Sjećam se da je početna scena bila u mraku (mislim bar xD) i da se plavokosi lik i da nosiš neki mač (ogromni).. I nakon toga sjećam se scene da se boriš sa robotom sa nekim crncem (msm da ti je to frend).. Koliko mi je u sjećanju, crnac se zove Barret (tako nešto)..

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jedna starija igra, mislim da je browser, ali nisam siguran. Sjećam se samo da si mogao liku istrgati kičmu (odnosno kosti iz leđa) te druge ubijati sa njom. Čini mi se da se gleda sa strane, znaći nije 3D.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
luxxxfromhell kaže...

Ovako, igrica je bila na PS1.. Sjećam se da je početna scena bila u mraku (mislim bar xD) i da se plavokosi lik i da nosiš neki mač (ogromni).. I nakon toga sjećam se scene da se boriš sa robotom sa nekim crncem (msm da ti je to frend).. Koliko mi je u sjećanju, crnac se zove Barret (tako nešto)..

Final fantasy franšiza - sada pitaj boga koja igra

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
luxxxfromhell kaže...

Ovako, igrica je bila na PS1.. Sjećam se da je početna scena bila u mraku (mislim bar xD) i da se plavokosi lik i da nosiš neki mač (ogromni).. I nakon toga sjećam se scene da se boriš sa robotom sa nekim crncem (msm da ti je to frend).. Koliko mi je u sjećanju, crnac se zove Barret (tako nešto)..

Final Fantasy 7 bez sumnje. Moj omiljeni :)

Steam: Peacean Origin: Peacean_BiH
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
AL13N13 kaže...
luxxxfromhell kaže...

Ovako, igrica je bila na PS1.. Sjećam se da je početna scena bila u mraku (mislim bar xD) i da se plavokosi lik i da nosiš neki mač (ogromni).. I nakon toga sjećam se scene da se boriš sa robotom sa nekim crncem (msm da ti je to frend).. Koliko mi je u sjećanju, crnac se zove Barret (tako nešto)..

Final Fantasy 7 bez sumnje. Moj omiljeni :)

Ima li nekako da se igra na pc? Jer mi se plače kad ga vidim (budi stara sjećanja) :)..

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Postoji stara pc verzija, a takođe je skoro izašao HD remake pa možeš njega potražiti.

Steam: Peacean Origin: Peacean_BiH
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

osim pc verzije ima i solucija preko psx emulatora (preporučujem ovaj ako se nisi susretao s emulatorima do sada, treba minimum naštimavanja)

14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
medion536 kaže...

Ovako : 
Igrao sam igru na pc-u , starija je izašla je najvjerovatnije 2006. god .3D je igra i nema neku priču , cilj je samo s kuglicom koja je kao zlatne boje doći do kraja staza za određeno vrijeme . Staza je isjeckana i mora se refleksivno reagovati na nadolazeće propuste rupe itd . postoje i razne druge prepreke do kraja staze . Ako se ne uspijete održati na stazi padne se s staze i ponovo krećete istu stazu . Takođe se skupljaju kao neki zlatnici il sl . Background je crn poput svemira i sl . Staze se biraju nasumično !  Dakle onako jedini cilj je stići do kraja staze za određeno vrijeme te ne pasti sa staze . 

Pa ako može neko da pomogne bilo bi mi drago . Hvala !
bila je to demo verzija koju sam nekad pronašao na info cd-u ja mislim

 

Jeli možda Chromadrome? {#}

Kopao sam sada pola sata po starim BUG, VIDI i PC CHIP CD/DVD-ima da ju pronađem.

HTC 8X :)
15 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako treba mi naziv igre koju sam igrao kao klinac na PS-u.

Uglavnom riječ je o fajtu. Može se igrat u dvoje po misijama i rokamo druge i bosove. Znam da na pocetku mozes birati likove i da je prva misija neki urbani grad.

Igra nije tipa street fighter, mortal kombat, teken i slično.

 

 

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
toxic kaže...

Ovako treba mi naziv igre koju sam igrao kao klinac na PS-u.

Uglavnom riječ je o fajtu. Može se igrat u dvoje po misijama i rokamo druge i bosove. Znam da na pocetku mozes birati likove i da je prva misija neki urbani grad.

Igra nije tipa street fighter, mortal kombat, teken i slično.

 

 

Fighting Force?

15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Looka kaže...
toxic kaže...

Ovako treba mi naziv igre koju sam igrao kao klinac na PS-u.

Uglavnom riječ je o fajtu. Može se igrat u dvoje po misijama i rokamo druge i bosove. Znam da na pocetku mozes birati likove i da je prva misija neki urbani grad.

Igra nije tipa street fighter, mortal kombat, teken i slično.

 

 

Fighting Force?

Da to je to, kako si se sjetio?

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
toxic kaže...

Ovako treba mi naziv igre koju sam igrao kao klinac na PS-u.

Uglavnom riječ je o fajtu. Može se igrat u dvoje po misijama i rokamo druge i bosove. Znam da na pocetku mozes birati likove i da je prva misija neki urbani grad.

Igra nije tipa street fighter, mortal kombat, teken i slično.

 

 

Sjetio sam se zbog zanimljivog izbora riječi, nisi bez razloga napisao 'fajt' umjesto 'tučnjava' ili nešto treće.

10 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Znaci, ne mogu se nikako sjetiti igrice koju sam igrao oko '05-'06 na PC-u. Igrica je 2D nesto tipa kao side scroller gdje si ti kao nekakav djecak. Prvi level je u nekakvoj dzungli gdje skaces po zivotinjama tipa puzevi, ptice nekakve... mozes ici po krosnjama drveca, skupljati nekakve dragulje. Postojali su checkpointi tipa portala su izgledali. I mogao si skupljat slova kroz level... ta slova su ti na kraju dala lozinku koju si mogao upisati na pocetku igre da odma krenes od tog levela. Kasniji leveli se odvijaju nesto tipa egipatske grobnice ili svemirski brod. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
CroMartyr kaže...

Znaci, ne mogu se nikako sjetiti igrice koju sam igrao oko '05-'06 na PC-u. Igrica je 2D nesto tipa kao side scroller gdje si ti kao nekakav djecak. Prvi level je u nekakvoj dzungli gdje skaces po zivotinjama tipa puzevi, ptice nekakve... mozes ici po krosnjama drveca, skupljati nekakve dragulje. Postojali su checkpointi tipa portala su izgledali. I mogao si skupljat slova kroz level... ta slova su ti na kraju dala lozinku koju si mogao upisati na pocetku igre da odma krenes od tog levela. Kasniji leveli se odvijaju nesto tipa egipatske grobnice ili svemirski brod. 

Khm, meni opis liči na Superfrog, ali nije bio dječak, nego žabac - ali sve ostalo je tu.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Father_Dougal kaže...
CroMartyr kaže...

Znaci, ne mogu se nikako sjetiti igrice koju sam igrao oko '05-'06 na PC-u. Igrica je 2D nesto tipa kao side scroller gdje si ti kao nekakav djecak. Prvi level je u nekakvoj dzungli gdje skaces po zivotinjama tipa puzevi, ptice nekakve... mozes ici po krosnjama drveca, skupljati nekakve dragulje. Postojali su checkpointi tipa portala su izgledali. I mogao si skupljat slova kroz level... ta slova su ti na kraju dala lozinku koju si mogao upisati na pocetku igre da odma krenes od tog levela. Kasniji leveli se odvijaju nesto tipa egipatske grobnice ili svemirski brod.

Khm, meni opis liči na Superfrog, ali nije bio dječak, nego žabac - ali sve ostalo je tu.

  Igra je Bud Redhead: The time chase, neki hrvatski developer čini mi se.

edit: Jep, Space Ewe Software, Bojan & Irena Urosevic.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2013 18:01 (mind_challenge).
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Mislim da je Bud Redhead ta igra, iako mi je u mutnom sjećanju, jer sam tada bio malo veći klinac nego što sam sada.

Obožavao sam tu igru.

|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
2 1 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Je, Bud Redhead je :D hvala svima

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovu igru sam igrao prije nekih 5-6 godina. Uglavnom bila je jednostavna igra,klikaš mišom na loptu i žongliraš. Ne mogu se sjetiti nikako kako se zove a tražio sam po netu. Molim pomoć!

Daniel
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Bio sam davno u jednoj igraonici (ima mozda i 10 godina) i vidio sam neke likove kako igraju u lanu neku 2d strategiju, što sam mogao i čega se sječam da je svaki imao mozda po 1 ili 2 jedinici npr tenk sa 1 topom i tenk sa 2 topa, uglavnom nisu bili samo tenkovi nego i podmornice. Ako netko zna plz postajte :)

www.mmo-balkan.com/forum
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Shumy kaže...

Ovu igru sam igrao prije nekih 5-6 godina. Uglavnom bila je jednostavna igra,klikaš mišom na loptu i žongliraš. Ne mogu se sjetiti nikako kako se zove a tražio sam po netu. Molim pomoć!

OVAKO nešto? Ili je baš bila igra s instalacijom?

DeathBringer12 kaže...

Bio sam davno u jednoj igraonici (ima mozda i 10 godina) i vidio sam neke likove kako igraju u lanu neku 2d strategiju, što sam mogao i čega se sječam da je svaki imao mozda po 1 ili 2 jedinici npr tenk sa 1 topom i tenk sa 2 topa, uglavnom nisu bili samo tenkovi nego i podmornice. Ako netko zna plz postajte :)

Podmornice i ovi tenkovi me podsjećaju na Red Alert.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
11 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Lovac kaže...
Shumy kaže...

Ovu igru sam igrao prije nekih 5-6 godina. Uglavnom bila je jednostavna igra,klikaš mišom na loptu i žongliraš. Ne mogu se sjetiti nikako kako se zove a tražio sam po netu. Molim pomoć!

OVAKO nešto? Ili je baš bila igra s instalacijom?

Da! To je ta igra!

Samo me zanima može li se negdje skinuti ta igra?

Daniel
16 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Shumy kaže...

Samo me zanima može li se negdje skinuti ta igra?

Samo tu sam našao, stavi pod bookmarke i deri.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice