Marvel's Guardians of the Galaxy

poruka: 16
|
čitano: 5.268
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Marvel's Guardians of the Galaxy

Novi naslov u Marvel svemiru koji obradjuje temu zastitnika galaksije koja je dobila vec dva filma.

Dev je Eidos Montreal koji je napravio i Deus Ex pa to vec u startu daje nadu da je u pitanju vrhunski naslov.

Igra izlazi za doslovno sve relevantne gaming platforme.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Marvel's Guardians of the Galaxy

Igra kupi izvrsne kritike,na meti je 77% pc verzija, 81% Ps5 verzija i 83% XsX verzija.

PC verzija se moze kupit za 50eu dok su verzije za konzole 70eu.

Tesko mi je odlucit koju verziju uzet...

Na ps5 ima dual sennse podrsku

Na XsX Dolby Vision i VRR

Dok na pcu mogu imat 4k ultra i raytrace uz dlss

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Marvel's Guardians of the Galaxy
Izgleda mi puno zabavnije nego sam očekivao. Odigrati ću na PS5 ili gamepassu ako dođe prije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Marvel's Guardians of the Galaxy

Uzeo na kraju za pc,sad da stigne key pa skidanje gigabajta

Uzeo sa CD keys za 41eu i sad pise rasprodano,meni naplatili ali jos nema kljuca :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2021 19:56 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Marvel's Guardians of the Galaxy
Hexfire kaže...
Izgleda mi puno zabavnije nego sam očekivao. Odigrati ću na PS5 ili gamepassu ako dođe prije.

Izgleda mi fantasticno igra,mislim da je iznenadila skoro pa svakoga.

16 godina
offline
Marvel's Guardians of the Galaxy

bacio oko malo na tviču, dobro izgleda skroz

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Marvel's Guardians of the Galaxy

Stigao key,ispricali su se :)

41eu dok bih ps5 ili xsx verzije platio 70eu pa sam se odlucio za pc posto je ipak 30eu jeftinije

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Marvel's Guardians of the Galaxy

Igra je odlična!

Produkcijski na vrlo visokoj razini uz nevjerovatan voice acting kao i bolesno dobru muziku!
Mislim da je voice acting od Gamore trenutno iznad svih; totalno živ lik
Prezentacija je bolesno dobra - detalji, animacije, facijalne animacije, animacije kretanja ekipe... Ma sve!
Igram na TVu u 1440p + sharpening sa HDRom i sve je "jaw dropping"

Ona prva lokacija je da padneš sa guzice od detalja i dizajna!

Facijalne animacije sa voice actingom anjboljim u industriji čine cutscene impresivnim!

Baš ono, nisam nešto ovako očekivao niti u snu!

Borba i kontrola likova sa abilitijima su super.
Fluidnost kako deremo melee borbu sa izbjegavanjem i napucavanjem je top... Korištenje thrustera i hvatanje za rubove je totalno "organski".
Sa Rocketom se natječem tko će više nekih crva ljigavih pobit i radi tih dijaloga i zajebancije, želim ga pobjedit...

Točno se vidi zašto je ovo čisti singlplayer!

Dizajn journala, broda... Ma svega...

Ovo mi je GOTY bez konkurencije!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2021 8:20 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Marvel's Guardians of the Galaxy

Pokrenuo nocas nekih pola sata i cak je bolje nego sam se nadao bazirano na onome sto sam vidio na YT.

Izuzetno detaljno od likova do okolisa,brod izgleda fantasticno sa hrpom detalja i opcenito dizajnom.

Velika zamjerka na internetu je sto likovi nisu iz filma,meni to ne smeta niti malo, likovi vec od starta imaju visoku dozu uvjerljivosti i zivosti.

Ja sam nazalost zapao u onu skupinu kojima su se pomjesale tipke na xbox gamepadu radi buga u igri ali na svu srecu rijesenje je izuzetno jednostavno preko Steam appa....ali ono...pc,uvjek nesto.

 

Vizualno/tehnicki djeluje izvrsno,drzim igru na 4k sve maxed out ukljucujuci raytrace koji je genijalan ovdje.

 

Napisat cu vise dojmova kako cu napredovat kroz igru.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Marvel's Guardians of the Galaxy

Ajd pomoć.

 

Uzet za PC ili PS5?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Marvel's Guardians of the Galaxy
Azmo kaže...

Ajd pomoć.

 

Uzet za PC ili PS5?

 uzmi za PS5 bolje, ja sam uzeo za PC, i nekako mi se cini da je igra vise chill za izvalit se u sofu i igrat na controller :D

11 godina
offline
Marvel's Guardians of the Galaxy

Moj pc setup je PC+LG G1+fotelja...uz naravno xbox gamepad.

 

Moram rec da sa jedne strane izgleda nevjerovatno dobro na rtx3080 i raytrace refleksije su fantasticne i meni najimpresivnija implementacija nakon Spidermana ali sa druge strane igra nije ispolirana na PCu kao na konzolama...

1.imao sam bug za gamepad o kojemu sam vec pisao

2.igra ima vidljiv LOD pop up cak i ja high end grafama dok citam na konzolama toga nema 😤

3.animacije se povremeno znaju usporit na slideshow...jednostavno padnu na jednoznamenkasti broj frejmova i to potpuno unisti imerziju.

4.pisu da se zvuk zna sj.bat u pc verziji...na svu srecu to jos nisam iskusio.

 

Takodjer na recimo gtx980ti igra radi jako lose te na AMD grafama imaju vizualni glichevi...

 

https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/marvels-guardians-of-the-galaxy-pc-performance-analysis/

 

Uglavnom na kraju se smatram i sretnim sto su me zahvatile samo sitnice od navedenoga ali ono....jbs pc gaming.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Marvel's Guardians of the Galaxy

Izuzevsi tehnicke nedostatke koje sam naveo igra je vrh vrhova,sto dalje sve bolje.

Tako se rade igre ❤

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Marvel's Guardians of the Galaxy

Pri samom kraju igre,mogu je opisivat jedino superlativima u svim bitnim kategorijama.

Konacni sud cu napisat kada prodjem sto bi moglo bit veceras....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Marvel's Guardians of the Galaxy

Zavrsio igru prije dan dva i odmah krenuo new game plus.

 

Igra je od pocetka do kraja spektakl i meni osobno cak bolja i od prvog Guardians filma.

Likovi su ono sto primarno nosi ovu igru iako je igrivost,muzika i grafika vrh.

Toliko me je situacija nasmijalo da mogu rec kako mi je ovo jedinstveno iskustvo u gamingu sa te strane.

 

Ova igra je pokazatelj da su developeri u globalu postali uzasne ljencine (cast izuzetcima)bez kreativnosti i volje da naprave nesto sto ce odusevit igraca....

 

Igra mi je 9.5 od 10 jer ima tehnickih musica u pc verziji 🥂

Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Marvel's Guardians of the Galaxy

Ja sam je isto počeo igrati i slažem se sa svime igra je jednostavno fenomenalna.Prošli Marvelsi su mi bili bezveze a ovi imaju story koji te tjera da igraš još....a iskreno malo je novih igri takvih.Nakako mislim da im je malo marketing zakazao...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice