Koje igre trenutno prelazite i dojmovi izdvojena tema

poruka: 3.335
|
čitano: 739.789
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Igram Age of Empires II: Definitive Edition. Kupio sebi i rođaku u Češkoj 1.1.2021. 1h poslije ponoći za 2 x 9,99€. Sada je -50% tj 20€ a poslije će otići na 40,00€.

Nisam instalirao onaj DLC od 30 GB što daje UHD grafiku i 4K teksture.. Igra je vrh vrhova. Eto da se uključim i ovdje.. Možda se šta dobro pronađe za igranje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Sat vremena podešavanja opcija i uspio sam što mi  se činilo nemoguće - konačno igram Gran Turismo 6 i to na PS3 emulatoru i igra radi savršeno, 1080p output 60FPS-a lock o.O
Sviđa mi se što u odnosu na zadnji GT prije koji sam igrao (četvorka) ima body kitova, pa se tako mogu izmijenit i vizuale, vozni model je bolji, naravno grafika, tona novih vozila (rabljeni i novi na žalost nisu odvojeni, al eto) i staza; ima jedna alternativa legendarnom "Test Course" koja je OGROMNA (12km svaka ravnica) i tu bude show sa zavjetrinama. Uglavnom našao si zanimaciju do GT 7 i PS5.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
6 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Lovac kaže...

Sat vremena podešavanja opcija i uspio sam što mi  se činilo nemoguće - konačno igram Gran Turismo 6 i to na PS3 emulatoru i igra radi savršeno, 1080p output 60FPS-a lock o.O
Sviđa mi se što u odnosu na zadnji GT prije koji sam igrao (četvorka) ima body kitova, pa se tako mogu izmijenit i vizuale, vozni model je bolji, naravno grafika, tona novih vozila (rabljeni i novi na žalost nisu odvojeni, al eto) i staza; ima jedna alternativa legendarnom "Test Course" koja je OGROMNA (12km svaka ravnica) i tu bude show sa zavjetrinama. Uglavnom našao si zanimaciju do GT 7 i PS5.

 Cool, preko kojeg emulatora? Ja sam to prije par godina probavao, nije me išlo, pa sam kupio PS3, ali bi volio i na PC-u imat mogućnost.

Live long and prosper.
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

RPSC3, googlaj baš za GT6 config jer moraš omogućit i debug tab, trebaju ti i tamo neke opcije. Jednom kad namjestiš - laganina.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Nakon šta sam platinirao Cyberpunk evo krenuo sa Valhalom koja mi je zapravo pravo osvježenje. Mislim je da mi je zadnji AC bio trojka, ali ovi vikinzi su me totalno uvukli u priču. I naravno koji Rocket leauge medu pauzama.

https://card.psnprofiles.com/2/MaliGremlin69.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Dark souls 3 po prvi put. Jebote.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Arto kaže...

Dark souls 3 po prvi put. Jebote.

 

ako se dobro sjećam iz one teme ti si ljubitelj fantasya. Dark soulsi će ti biti top sigurno, uživaj

5 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Stvarno nisam nista dugo igrao, ali kako je dosao days gone na pc

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Wolfenstein - Blade of Agony

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Arto kaže...

Dark souls 3 po prvi put. Jebote.

 Ja te souls igre nikako ne mogu odigrat. Mislim da bi telku kroz prozor bacio da umrem 50 puta hahah

https://card.psnprofiles.com/2/MaliGremlin69.png
9 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
atiHD kaže...
Arto kaže...

Dark souls 3 po prvi put. Jebote.

 Ja te souls igre nikako ne mogu odigrat. Mislim da bi telku kroz prozor bacio da umrem 50 puta hahah

 

ali kad pređeš iz statusa nooba u status totalnog razbijača, osjećaj je nenadjebiv, najbolji mogući osjećaj u gamingu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
..
Arto kaže...

Dark souls 3 po prvi put. Jebote.

 Ja te souls igre nikako ne mogu odigrat. Mislim da bi telku kroz prozor bacio da umrem 50 puta hahah

 

ali kad pređeš iz statusa nooba u status totalnog razbijača, osjećaj je nenadjebiv, najbolji mogući osjećaj u gamingu

 Ma znam da, al do tad bi vec PTSP dobio hahaha

https://card.psnprofiles.com/2/MaliGremlin69.png
13 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Mislio sam da mi se neće dati i da ću zamračiti poslije 347. puta, no ono što je jako zanimljivo - kad god me ubiju krivim sebe, a ne igru. I onda te tjera da igraš još. I daleeeeeko od tog da sam dobar. Malo zaglavio sad na Aldritchu, morat ću farmati čini se.

 

Što se fantasya tiče, apsolutno mi paše osjećaj igre. Plus što za lore moraš još istraživati. Volio bih ipak da je malo direktnija priča, pogotovo jer su cut scene predobro odrađene. Ovako googlam, youtubeam i čitam na wikiju dosta.


Jako dugo nisam igrao ništa pametno, mislio da me prošlo to s igrama jer sam ostario (a nema se baš ni vremena). Sad u zadnjih godinu dana Witchera 3, Hollow knight, Ori 2 i evo DS3 pa vidim da nije to, nego treba birati igre.

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
14 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Kupio prije par dana Modern Warfare 2019 jer mi se igralo nešto CoD-like, i ostao ugodno iznenađen kampanjom, stvarno je super! Traje oko 5 sati, ali je priča stvarno vrhunski povezana u cjelinu, a kraj će se svidjeti svakom fanu originanog MW-a. Nemam pojma kad im je plan izbaciti nastavak, sljedeće godine?

 

Čuo sam da je i Black Ops Cold War dobar po tom pitanju, čekam neki popust da ga uzmem

 

Također igram Witchera 3 po ja mislim 3. put, ovaj put na vrhunskom monitoru i sa dodatnim grafičkim modovima, i opet je igra čudo. Pam param, pam pam param

-
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Arto kaže...

Mislio sam da mi se neće dati i da ću zamračiti poslije 347. puta, no ono što je jako zanimljivo - kad god me ubiju krivim sebe, a ne igru. I onda te tjera da igraš još. I daleeeeeko od tog da sam dobar. Malo zaglavio sad na Aldritchu, morat ću farmati čini se.

 

Što se fantasya tiče, apsolutno mi paše osjećaj igre. Plus što za lore moraš još istraživati. Volio bih ipak da je malo direktnija priča, pogotovo jer su cut scene predobro odrađene. Ovako googlam, youtubeam i čitam na wikiju dosta.


Jako dugo nisam igrao ništa pametno, mislio da me prošlo to s igrama jer sam ostario (a nema se baš ni vremena). Sad u zadnjih godinu dana Witchera 3, Hollow knight, Ori 2 i evo DS3 pa vidim da nije to, nego treba birati igre.

 Meni je Hollow knight bomba od igre. Baš neki dan frend i ja kao pivo, baklja i kao igrat ćemo nešto i kaže skini Hollow jer sam ga dobio nekad u ps+. Na kraju smo igrali do skoro 5 ujutro od nekih 10 navečer. Baš uživancija od igre. WItchera sam davno prešao i to mi je daleko jedan od najdražih RPGova ikad. Mislim na sve dijelove jer sam ih sve odigrao ni sam ne znam koliko puta haha. Čekam next gen update da ga opet odigram na petici i baš me zanima kako će to izgledat. A što se tiče vremena tu ću se složit s tobom haha premalo ga je :(

https://card.psnprofiles.com/2/MaliGremlin69.png
16 godina
online
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Što je ova tema mrtva?!

 

Dobio key za Ghostrunner pa rešio da isprobam. Izuzetno dinamična igra, podiže adrenalin, ali u pozitivnom smislu. Gledajući, pomislio bih da će mi igra biti previše stresna, no to nije slučaj. Igra funkcioniše poput oldschool teških igara u kojima stalno gineš, ali te vuku da pokušavaš iznova i iznova. Checkpointi su, barem na prvim nivoima, dovoljno česti, tj između svake dve "sekvence", što pomaže da igra ne bude frustrirajuća, ali nema snimanja posle svakog smaknutog protivnika. Onako iz trailera me je pomalo podsetila na Mirror's Edge, ali drugačije je, "arkadnije".

 

Inače, igra nije posebno teška za pokretanje, imam RX 580 8GB i 1080p monitor i igra se autokonfigurisala na najviše moguće postavke (uključujući i "Epic" za anti-aliasing, šta god to značilo). 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Igram Control, platinirao sam glavnu igru i prešao prvi dlc te počinjem drugi dlc. Igra je predobra, priča, mehanike sve mi je top.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

^ u jbt dao si mi ideju, mislim da je vrijeme da ju probam ponovno.

 

OT: metro exoduss ee, igra je bomba. probao sa svim điđama od nvidie i opako izgleda.

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
blackdevil kaže...

^ u jbt dao si mi ideju, mislim da je vrijeme da ju probam ponovno.

 

OT: metro exoduss ee, igra je bomba. probao sa svim điđama od nvidie i opako izgleda.

 Ja upravo prešao Exodus glavnu igru, sad igram DLC sa Sam-om.

Mislim da ću sljedeće Mass Effect Legendary Edition da se podsjetim na davne godine i dobar stari (tada još) neiskvareni Bioware

7 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Zadnje od singleplayer igara što sam igrala je Borderlands 2. Baš je luda i zabavna igra, posebno one neke sporedne misije koje su mi bile i dosta smiješne. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
blackdevil kaže...

^ u jbt dao si mi ideju, mislim da je vrijeme da ju probam ponovno.

 

OT: metro exoduss ee, igra je bomba. probao sa svim điđama od nvidie i opako izgleda.

 😁 Ja prešao nakon Controla Metro 2033 i sad pri kraju Last Light a nakon toga Exodus mada mislim da ću prije Exodusa malo se opuštati sa Dirt 5 jer Metro je toliko atmosferičan da mi treba malo opuštanja prije zadnjeg poglavlja (mada sam čuo da Exodus nije toliko horor kao prva dva).

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Odigrao sam Daikatanu. Prva epizoda je katastrofa, poslije počinje biti dobra. Vidi se da je nedovršena, da je u nekoj Alpha fazi, ali s obzirom na situaciju današnjih SP pucačina, igra je ok. 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Diablo II resurected, prešao nedavno s barbarom, savršenstvo od igre, sad krenuo s sorcom tešku u 3pm

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Yakuza 0, trenutno sam na chapter 5, interesantna igra u svakom pogledu

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Outriderse sad igram, ugodno sam iznenađen. Napucavanje i te moći su odlične, i nema nekih medkitova i sličnih fora, nego se healaš borbom, mora se igrati baš agresivno i to mi je odlično osvježenje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Subnautica BelowZero + VR mod.
Odlična atmosfera, pogotovo u dubinama, s cvikama na glavi 🤣
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
dax-lax kaže...
Subnautica BelowZero + VR mod.
Odlična atmosfera, pogotovo u dubinama, s cvikama na glavi 🤣

 Ako je imalo kao prvi nastavak, ja to ne bi igro u bijelim gaćama

Say hello to my little friend
13 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Krunoo7 kaže...
dax-lax kaže...
Subnautica BelowZero + VR mod.
Odlična atmosfera, pogotovo u dubinama, s cvikama na glavi 🤣

 Ako je imalo kao prvi nastavak, ja to ne bi igro u bijelim gaćama

 Nisam još dovoljno daleko u igri ali očekujem slične "osjećaje". Moram priznati, u jedinici sam bio prestravljen kad sam prvi put naletio na reapera, ali kak sam dulje igrao, tak sam počeo stasis rifleom tamanit sve leviathane i nakon nekog vremena je igra postala prazna jer nije bilo više opasnosti i u void samo bezbrižno uletiš. Da, ne respawnaju se kad ih seciraš i da, trajalo je pun k dok sam ih poriješavao.

Ovaj put ću ih probat pustit na miru.

13 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
dax-lax kaže...

ali kak sam dulje igrao, tak sam počeo stasis rifleom tamanit sve leviathane i nakon nekog vremena je igra postala prazna jer nije bilo više opasnosti i u void samo bezbrižno uletiš.

 Jbg, moment kad ubiješ sve "najopasnije" je moment kad nestane sva strepnja i napetost u igri i odonda igraš majnkraft pod vodom

Say hello to my little friend
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Resident Evil Winters' Expansion. Friško izašla ekspanzija za RE 8. Moram priznati poprilično strašno za sad, ovaj početni dio mi je više Silent Hill vibra nego Resi.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.10.2022 0:41 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice