Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

poruka: 169
|
čitano: 51.207
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto VI
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
zabbax21 kaže...

Sutra 25 godina od kako je izašao prvi GTA, bome vrijeme leti 

 Ajde sad ce uskoro i GTA 6

 

Šuška se da bi 29.10.2022. moglo se doznati (ili znati) nešto više

 

16 mjeseci
neaktivan
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Trailer Goat Simulator je sadržavao djelić GTA VI gameplay koji je nažalost uklonjen od strane t2

 

Goat Simulator 3 Ad Gets in Trouble for Using Leaked GTA 6 Footage

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Na TT su se pojavili hrpa video materijala gdje se navodi kako će 23.11.2023. biti izlazak GTA 6

e sad dali je to istina ili laž....

Ali osobno sam mišljenja kako se razvoj "ubrzao" od kada je bilo problema s hakiranjem pa mi  se 2023. čini kao realna godina za igranje GTA 6

 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Možda za konzole, čeka se PC
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Gale92 kaže...

Na TT su se pojavili hrpa video materijala gdje se navodi kako će 23.11.2023. biti izlazak GTA 6

e sad dali je to istina ili laž....

Ali osobno sam mišljenja kako se razvoj "ubrzao" od kada je bilo problema s hakiranjem pa mi  se 2023. čini kao realna godina za igranje GTA 6

 2023? Tako veliki projekt da nije još niti službeno najavljen niti sa teaser trailerom a misliš da će izaći kroz godinu dana? Prije 2025. ga nećemo vidjeti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Možda ga najave na proljeće.
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
silvio3105 kaže...
Možda ga najave na proljeće.

 Možda. Ali čak i da najave neće izaći kroz godinu dana. Tako veliki projekti žive na hajpu i marketingu. Nakon najave oni će izbaciti teaser trailer pa mjesecima ništa, pa knd a novi trailer i tako par puta. Nije to indie igra koja izlazi par mjeseci nakon najave.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 mjeseci
neaktivan
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 15:03 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Pomest konkurenciju? O jebote
Da, svakih 10 godina upalim pc, izigram novi gta i onda ugasim na daljnjih 10 godina, jer je konkurencija ionako pometena
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Spellcaster kaže...

GTA VI će pomesti konkurencije kada izađe

 Biti će drlog namjenjen dječurliji.

Zadnji dobar gta je 4, već na petici se vidjelo podilaženje masama gdje je vožnja auta toliko arkadna da se gubi svaki smisao, a i priča je pala u drugi plan.

 

A najveći problem je woke kultura i politička korektnost koja se najbolje vidi na remaster verziji,  tkz GTA defintive edition.

Uklonili su hrpu dijaloga, scena i radio postaja gdje se nekog "vrijeđa", pa ne sumnjam da ce i GTA 6 biti na tom tragu.

 

GTA bez bandi, crnaca kriminalaca, geta, mafije, kurvi, stereotipa... Tako nekako vidim novu verziju, a ne sumnjam da će nam za glavnog lika ponuditi i neku LGTB osobu i da će tu agendu gurati i tokom igre. 

Tako da, radije igram starije verzije...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 6:49 (HR55).
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Čuj arkadna vožnja. Pa jedino je GTA 4 imao nekakvu drugačiju vožnju, sve druge igre u serijalu su bile arkadne što se tiče vožnje. Dakle GTA 4 je iznimka što se tiče toga, a ne pravilo. A i nije baš da vožnja u GTA 4 ima nkeke veze sa realizmom. Previše se kližu auta bez razloga.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
antimadridista kaže...
Sve druge igre u serijalu su bile arkadne što se tiče vožnje. 

 I dalju su miljama ispred gta 5... Sve redom.

I ne pričam o realizmu/simulaciji niti se to traži, nego o zabavi u vožnji koja kod gta 5 ne postoji.

Zabavnije mi vozit skuter u vice city nego bugatti u gta 5.

Auti u gta 5 se ponašaju kao da igram crazy taxi, u prijašnjim dijelovima je to bilo puno puno bolje.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 9:33 (HR55).
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
I meni je GTA IV vrhunac serijala.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

 Koju točno konkurenciju? Dugo nije bilo nekog pravog '' GTA Klona '' il '' GTA killer '' igre.

 

Zadnje šta mi pada napamet je ono smeće od Saints Rowa šta je nedavno izašlo koje uopće nije vrijedno spomena. 

LP
10 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
zabbax21 kaže...

 Koju točno konkurenciju? Dugo nije bilo nekog pravog '' GTA Klona '' il '' GTA killer '' igre.

 

Zadnje šta mi pada napamet je ono smeće od Saints Rowa šta je nedavno izašlo koje uopće nije vrijedno spomena. 

 Mislio sam na sve igre koje će izaći kada i GTA VI pošto će tada GTA VI sigurno osvojiti GOTY

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.5.2023 9:17 (Spellcaster).
16 mjeseci
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Ima li ikakvih novosti?
Vamonos carajo hijos te putas!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
imba_kewl kaže...
Ima li ikakvih novosti?

 Šuška se nešto "GTA VI DOBNO KVALIFICIRAN U AUSTRALIJI"

13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Bloomberg kaže da bi Rockstar trebao najaviti GTA VI do kraja tjedna sa trailerom idući mjesec, izgleda da smo napokon dočekali. 

LP
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

to onda možda još i bude za božić, oni su poznati sa tim da izbace trailer i kroz mjesec-dva izdaju igru

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Baš je dunkey nedavno imao video na temu tih konstantnih leakova o release dateu GTA VI pa nikad ništa.

 

Doduše, kao netko tko jako voli taj serijal ne vidim baš razloga da se uopće veselim šestici s obzirom na sve zadnjih par godina. Online dio me uopće ne zanima, najbolji ljudi koje su imali su otišli iz firme... 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Puno portala je to prenijelo i nadam se da ima nešto istine u tome jer bilo bi i vrijeme da Rockstar objavi neku kur.. već jednom.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.11.2023 11:09 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Vjerujem da ce bit cudo tehnike, ali ne znam hoce li imat taj satiricni GTA šarm, prošle godine su uklonili "transfobican sadržaj" iz petice, objavljeno je kako ce u nastavcima više brinut o inkluzivnosti i pazit o marginaliziranima... Ok ok ok, ali to nije GTA, GTA je uvijek bio parodija određenog vremena i nisu štedili nikog i nitko se nije našao uvrijeđenim jer znaš da je GTA i znaš da ce bit over-the-top humor i radnja.

Cim se ovako ogranicavaju + vecina originalne ekipe je otišla iz R*, puno kvalitetnih devova je otislo zbog RDR cruncha, pa su uveli totalno novu opuštenu politiku rada (ima na jednoj objavi detaljnije o tome)... Što je super stvar za radnike naravno, ali trebamo bit i oprezni sa preorderom.

 

Ne sumnjam da ce bit top-tier igra, ali mislim da ce bit razrijeđeni GTA. Da sam bar u krivu

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
A nikad se ne zna, ali bilo je o tome na verge-u, kako je u doba VC, SA i četvorke u studiju vladao "toksični" maskulinizam, pijanke i birtijski sportovi biljara i pikada, a sada je u studiju očito druga ekipa...

Preorderat sigurno neću, nakon cp2077 više se ne upuštam u takav sport, al možda iznenade i ipak izbace pravi satirični gta
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Evo official od Rockstara...

 

Prvi trailer stize pocetkom sljedeceg mjeseca...

 

https://twitter.com/RockstarGames/status/1722237703553798312

Moj PC  
7 0 hvala 5
14 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Porazno bi bilo da iga opet bude u 30fpsa.Nekako čisto sumnjam da će ps5 to moći gonit u 60fpsa.Možda tad izadje pro verzija

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Mene najviše ovo brine, a ne kak će se vrtiti igra...

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
 
7 3 hvala 0
7 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Pojedini članovi ovog foruma mi zvuče kao RDR2 NFO jedne od najpoznatijih warez grupa/pojedinca - Empress (slika dolje)

 

Ali da, slažem se da GTA VI neće biti na toj razini parodija i kritika društva kao što su to bili prošli nastavci, sve oko Rockstara vodi ka tome.

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
Snoozly kaže...

Pojedini članovi ovog foruma mi zvuče kao RDR2 NFO jedne od najpoznatijih warez grupa/pojedinca - Empress (slika dolje)

 

Ali da, slažem se da GTA VI neće biti na toj razini parodija i kritika društva kao što su to bili prošli nastavci, sve oko Rockstara vodi ka tome.

 

 

 Ima na redditu dosta informacije kak se kolektivno dosta ekipe promjenilo, i da ih je dosta svojevoljno radi "liberalizma" pokupilo ća. Tako da bit će zanimljivo vidjeti šta će nas dočekati, tračak nade da je fake info. 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
9 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

stvarno se nadam da će igra zadržati tu bezobraznost, to isprdavanje sa modernim društvom, ako to izgube onda ne znam u šta će se pretvorit? u oličenje političke korektnosti? to bi upropastilo igru sam tak

 

inače nisam ljubitelj tog izmjenjivanja likova u igrici, ali GTA 5 je to izveo jako dobro. Al osobno mi je najbolji pristup ovaj u RDR 2, da igramo sa jednim odličnim likom cijelo vrijeme, osim djelića na kraju. Nemam ništa protiv ženskog lika, prilično je očito da će biti glavni likovi kao neki cura i dečko, samo je bitno da budu izvedeni uvjerljivo i kvalitetno. Vjerojatno je nerealno nadati se da će biti na razini Arthura Morgana, ali to bi im trebao biti cilj

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava

Palmice su tu idemo u vice city (iako se to već zna zbog leakova, sve jedno hype lol). 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2023 15:28 (Ladiesman 312).
Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto VI
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice