Gran Turismo 7 izdvojena tema

poruka: 705
|
čitano: 268.890
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Za sad ne rade PC port GT7 nazalost.

Auti su bome super detaljni ali to se vidi i u igri.

 

https://wccftech.com/gran-turismo-7-pc-isnt-actually-in-development-confirms-yamauchi-series-has-sold-90-million-units-to-date/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEGATAMA kaže...

Za sad ne rade PC port GT7 nazalost.

Auti su bome super detaljni ali to se vidi i u igri.

 

https://wccftech.com/gran-turismo-7-pc-isnt-actually-in-development-confirms-yamauchi-series-has-sold-90-million-units-to-date/

 

Zakaj ja imam osjećaj da SONY koči pc port untaoč tome da su svi pc portovi s PS-a mega popularni na PC-u, a mislim da bi GT itekako bio popularan.

twice the pride double the fall
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
dad0r kaže...
MEGATAMA kaže...

Za sad ne rade PC port GT7 nazalost.

Auti su bome super detaljni ali to se vidi i u igri.

 

https://wccftech.com/gran-turismo-7-pc-isnt-actually-in-development-confirms-yamauchi-series-has-sold-90-million-units-to-date/

 

Zakaj ja imam osjećaj da SONY koči pc port untaoč tome da su svi pc portovi s PS-a mega popularni na PC-u, a mislim da bi GT itekako bio popularan.

Ma ne koce sigurno,pa vidis da su kupili Nixxes da bi PC portovi bili top end.

Oni su dali na volju svojim timovima da odluce zele li port svoje igre za Pc ili ne,ja sam siguran da ce i GT7 doc na pc eventualno samo treba vremena da se to napravi.

 

Kako me ubije onaj rulet....jbno uvjek dobijem najlosije,dodje mi da prelomim disk igre.

Takodjer ove end game utrke su suludo preteske,ono osvajam zlata i odjednom ekipa me prestize po cjeli krug...izgubim volju za igru.

12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEGATAMA kaže...
dad0r kaže...
MEGATAMA kaže...

Za sad ne rade PC port GT7 nazalost.

Auti su bome super detaljni ali to se vidi i u igri.

 

https://wccftech.com/gran-turismo-7-pc-isnt-actually-in-development-confirms-yamauchi-series-has-sold-90-million-units-to-date/

 

Zakaj ja imam osjećaj da SONY koči pc port untaoč tome da su svi pc portovi s PS-a mega popularni na PC-u, a mislim da bi GT itekako bio popularan.

Ma ne koce sigurno,pa vidis da su kupili Nixxes da bi PC portovi bili top end.

Oni su dali na volju svojim timovima da odluce zele li port svoje igre za Pc ili ne,ja sam siguran da ce i GT7 doc na pc eventualno samo treba vremena da se to napravi.

 

Kako me ubije onaj rulet....jbno uvjek dobijem najlosije,dodje mi da prelomim disk igre.

Takodjer ove end game utrke su suludo preteske,ono osvajam zlata i odjednom ekipa me prestize po cjeli krug...izgubim volju za igru.

 Tesko je govno kad ti sloze taj ''dopaminski hit'' otvaranja necega u igri koja nebi smjela ovisit o tome. 

 

Meni je uzas kaj su 2tj za redom, po meni, dali lose utrke za multiplayer. Niti jedna utrka mi se ne svida nikako.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Sve ove ekstra utrke za 25 godina igre i slicno gdje se moze dobit velika lova,meni je to nenormalno...auti su kao roboti,nemoguce brzi,bez greske.....apsolutno nije uzitak to igrat.

GT7 je genijalna voznja ali je end game razlog da bi se lagano pocela gadit....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo 7

Smanjite tezinu na easy, financijski nis ne gubite, a lakse je masu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEDO11 kaže...

Smanjite tezinu na easy, financijski nis ne gubite, a lakse je masu

Pa mozda to na kraju to i napravim ali opet mi je suludo da samo odjednom toliko skoci tezina,besmisleno je da imam dobar auto,ne izljecem isl a oni me prestignu za krug sa istom klasom auta....besmisleno.

2 godine
offline
Re: Gran Turismo 7
MEGATAMA kaže...
Ma ne koce sigurno,pa vidis da su kupili Nixxes da bi PC portovi bili top end.Oni su dali na volju svojim timovima da odluce zele li port svoje igre za Pc ili ne,ja sam siguran da ce i GT7 doc na pc eventualno samo treba vremena da se to napravi.

Nisu mi jasni.

To je jedina auto trka za koju bih dao i 100€, samo da ju mogu tjerati na PC-u..

 

Ove druge osim starijih su auto trke za dječurliju.

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
12 godina
offline
Gran Turismo 7

da ga prebace na pc odma plejka ide iz kuće, meni je to jedina igra radi koje palim plej

 

Nažalost nema na pcu niš šta mi je toliko napeto. Možda nova forza motorsport bude bolja pa se prebacim, al fm7 nije ni blizu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Gran Turismo 7

Grand Turismo 7 je potvrđen kao launch naslov za PSVR 2

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Magician kaže...

Grand Turismo 7 je potvrđen kao launch naslov za PSVR 2

 Sad samo ostaje pitanje hoće li biti cijela igra ili opet tech demo kao u GT Sportu.

It s just cornflakes...
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Qudek kaže...
Magician kaže...

Grand Turismo 7 je potvrđen kao launch naslov za PSVR 2

 Sad samo ostaje pitanje hoće li biti cijela igra ili opet tech demo kao u GT Sportu.

Po najavama bi se dalo zakljucit prava igra za VR ali vidjet cemo sto sve unutar igre bude raadilo uz VR.

 

Ako ce cjela igra bit igriva uz VR onda ce ovo bit bomba za VR2.

13 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEGATAMA kaže...
Qudek kaže...
Magician kaže...

Grand Turismo 7 je potvrđen kao launch naslov za PSVR 2

 Sad samo ostaje pitanje hoće li biti cijela igra ili opet tech demo kao u GT Sportu.

Po najavama bi se dalo zakljucit prava igra za VR ali vidjet cemo sto sve unutar igre bude raadilo uz VR.

 

Ako ce cjela igra bit igriva uz VR onda ce ovo bit bomba za VR2.

https://www.gtplanet.net/gt7-full-psvr2-support-20230119/

 

Eto ga, sve osim split screena (logicno) je podrzano!!

It s just cornflakes...
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Još 6 licenci na Gold i prešao sam GT7. A tih 6 vjv nikad ne bude, ma koliko se ja trudio.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
x18x05x kaže...

Još 6 licenci na Gold i prešao sam GT7. A tih 6 vjv nikad ne bude, ma koliko se ja trudio.

 

Kojih 6?

14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
AFARON kaže...
x18x05x kaže...

Još 6 licenci na Gold i prešao sam GT7. A tih 6 vjv nikad ne bude, ma koliko se ja trudio.

 

Kojih 6?

 Pogledam i napišem danas. Jedna od njih je ona zadnja gdje moraš po Spa voziti a staza je suha samo po race line. Mic u stranu i vani si.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

savjet za taj test (SPA i 917), traction control na max i lagano upravljanje. dok nisam podigao TCS na max nisam mogao na par sekundi doći vremenu za zlato (DualSense koristim)

14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
crni83 kaže...

savjet za taj test (SPA i 917), traction control na max i lagano upravljanje. dok nisam podigao TCS na max nisam mogao na par sekundi doći vremenu za zlato (DualSense koristim)

 Probao, imam srebro tako. Na što točno misliš lagano upravljanje?

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Evo ove nisam mogao preći. Neke bi mogao vjv ali uz pun kufer izgubljenog vremena.

 

IA-5 

IA-10 

S-5 

S-7 

S-10

 

 

 

 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 17:00 (x18x05x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
x18x05x kaže...

Evo ove nisam mogao preći. Neke bi mogao vjv ali uz pun kufer izgubljenog vremena.

 

IA-5 

IA-10 

S-5 

S-7 

S-10

 

 

 

 

 

Greškom sam pomislio da ti fali 6 da cijelu igru goldiraš.

 

A da, ovaj S-10 je posebno zeznut, baš sam dugo njega radio. Ne sjećam se strategije, ali mislim da mi je TC bio uključen, i da sam najviše uspio napredovati u Eau Rouge zavoju kako sam više vježbao. Posebno je bitno zadržavanje što veće brzine na izlazu iz zavoja, i opet mi je na kraju uspjeh na tom zavoju bio ono 1/10, ostalih 9 pokušaja je bio automatski restart, baš je zeznuto. Vjerovatno 200-tinjak pokušaja mi je trebalo.

14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
AFARON kaže...
x18x05x kaže...

Evo ove nisam mogao preći. Neke bi mogao vjv ali uz pun kufer izgubljenog vremena.

 

IA-5 

IA-10 

S-5 

S-7 

S-10

 

 

 

 

 

Greškom sam pomislio da ti fali 6 da cijelu igru goldiraš.

 

A da, ovaj S-10 je posebno zeznut, baš sam dugo njega radio. Ne sjećam se strategije, ali mislim da mi je TC bio uključen, i da sam najviše uspio napredovati u Eau Rouge zavoju kako sam više vježbao. Posebno je bitno zadržavanje što veće brzine na izlazu iz zavoja, i opet mi je na kraju uspjeh na tom zavoju bio ono 1/10, ostalih 9 pokušaja je bio automatski restart, baš je zeznuto. Vjerovatno 200-tinjak pokušaja mi je trebalo.

 Bilo je 6, Al sam ju riješio pa je 5.

 Kako si riješio onaj Rally? 

 

Problem je što moraš svaki put restart, nakon 20 puta više nije zanimljivo.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
x18x05x kaže...
AFARON kaže...
x18x05x kaže...

Evo ove nisam mogao preći. Neke bi mogao vjv ali uz pun kufer izgubljenog vremena.

 

IA-5 

IA-10 

S-5 

S-7 

S-10

 

 

 

 

 

Greškom sam pomislio da ti fali 6 da cijelu igru goldiraš.

 

A da, ovaj S-10 je posebno zeznut, baš sam dugo njega radio. Ne sjećam se strategije, ali mislim da mi je TC bio uključen, i da sam najviše uspio napredovati u Eau Rouge zavoju kako sam više vježbao. Posebno je bitno zadržavanje što veće brzine na izlazu iz zavoja, i opet mi je na kraju uspjeh na tom zavoju bio ono 1/10, ostalih 9 pokušaja je bio automatski restart, baš je zeznuto. Vjerovatno 200-tinjak pokušaja mi je trebalo.

 Bilo je 6, Al sam ju riješio pa je 5.

 Kako si riješio onaj Rally? 

 

Problem je što moraš svaki put restart, nakon 20 puta više nije zanimljivo.

 

Završio sam igru prije 7-8 mjeseci pa se ne sjećam kako sam riješio rally, osim sa mnogo mnogo pokušaja..

14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
AFARON kaže...
x18x05x kaže...
AFARON kaže...
x18x05x kaže...

Evo ove nisam mogao preći. Neke bi mogao vjv ali uz pun kufer izgubljenog vremena.

 

IA-5 

IA-10 

S-5 

S-7 

S-10

 

 

 

 

 

Greškom sam pomislio da ti fali 6 da cijelu igru goldiraš.

 

A da, ovaj S-10 je posebno zeznut, baš sam dugo njega radio. Ne sjećam se strategije, ali mislim da mi je TC bio uključen, i da sam najviše uspio napredovati u Eau Rouge zavoju kako sam više vježbao. Posebno je bitno zadržavanje što veće brzine na izlazu iz zavoja, i opet mi je na kraju uspjeh na tom zavoju bio ono 1/10, ostalih 9 pokušaja je bio automatski restart, baš je zeznuto. Vjerovatno 200-tinjak pokušaja mi je trebalo.

 Bilo je 6, Al sam ju riješio pa je 5.

 Kako si riješio onaj Rally? 

 

Problem je što moraš svaki put restart, nakon 20 puta više nije zanimljivo.

 

Završio sam igru prije 7-8 mjeseci pa se ne sjećam kako sam riješio rally, osim sa mnogo mnogo pokušaja..

 Već mi zuji u ušima ono odbrojavanje. :)

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
12 godina
offline
Gran Turismo 7

mjenjali su i fiziku od onda nekoliko puta, pa je upitno ako bi prošlo na isti način...nema druge nego sjest i vozat

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEDO11 kaže...

mjenjali su i fiziku od onda nekoliko puta, pa je upitno ako bi prošlo na isti način...nema druge nego sjest i vozat

 Nisam probao skoro S-10 budem baš pogledao dal' su promijenili fiziku vožnje.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
12 godina
offline
Gran Turismo 7

mislim da su se promjene primarno bazirale na mr autima, a ako se ne varam s-10 se vozi sa mercom onim koji je fr? mozda bude neke razlike al je upitno ako ces osjetit. Vozis na volanu ili joyu?

 

edit: nisam već par mjeseci vozio aktivno, mogao bi se probat vratit porjesavat ove menue nove barem. Za licence nemam zivaca

ulogiram se tu i tamo prdat one nsxe koje sam sakupio sa onim glitchem pred pol godine, jos mi ih je 70ak ostalo za prodat

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2023 13:37 (MEDO11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

na gljivama, bez naglih skretanja. Eau Rouge moraš brzo proći i sa što manje understeera u ostalim zavojima....osjeti se gubitak vremena kada proklizava u zavoju preko "nosa" 

10 godina
offline
Gran Turismo 7

Zna netko di bih mogao zapakiranu fizičku igru zamjeniti za digitalnu verziju? Stoji mi zapakirana već par mjeseci. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo 7

prodas na njuskalu i kupis na storu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gran Turismo 7

Zna li itko konkretan odgovor na koji ABS setting je najbrzi u Sport modeu? Off/Weak/Default?

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice