Gran Turismo 7 izdvojena tema

poruka: 705
|
čitano: 268.757
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEGATAMA kaže...
lobotomac90 kaže...

Mislim da ću joj dati priliku...i tako do kraja godine jedino GOW Ragnarok izlazi što imam u planu kupiti, a vidim da je to trenutno najbolja igra s autima na PS 5 i izgleda mi odlično po slikama i videima. 

Samo si kontam da će trebati vrijeme prilagodbe da savladam vožnju, s obzirom da mi je do sada najbliže nekoj simulaciji bila Fora Horizon, nadam se samo da ne odustanem u startu 

Pa gle ako si se naviknuo na Forzu onda ces i na GT jer su kako sam rekao ta dva serijala najslicnija na trzistu auto utrka.

 

A gle, nisam Motorsport igao, samo Horizon, a znam da je ova druga više arkadna, ali potrudim se imati strpljenja. Našao igru za 300 knića pa odo poslije posla po nju, pa da vidimo navečer jesam ili nisam za to 

11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Osnova voznje u GTu je uvijek bila da vozis kao sto bi vozio pravi auto. Znaci neces ici kroz zavoje milion na sat jer ces zavrsiti van staze. Kad se ufuras u to zapravo je relativno lako voziti.

Naravno, nesto je drugacija situacija sa trkacim modelima, ali ne radikalno.

Meni najbolja voznja ikada, sigurno ce napucavati sadrzaja jos 2 godine. Uz to izvrsna grafika, tuning, scapes, mp....

 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Gran Turismo 7

Odigrao sam jučer i prekjučer po sat-dva i igra je teška zaraza.

Igram na race difficulty normal , u assistu sam pogasio sve markere one, uključen samo ABS default,traction control po defaultu na 3 i countersteering assistance na strong i nije mi preteško za igrati, baš sam se iznenadio. U većini trka budem prvi, iako ne forsam da moram biti prvi, pogotovo ako riješim zadatak. Sam princip napredovanja mi se jako sviđa, nije kao u FH onaj feeling da igraš bez neke prejerane motivacije. Vožnja sama po sebi mi je bila u početku čudna i sve se nekako sporo činilo, ali što duže igram sve mi je bolje, baš me zanima kako će izlgedati kada krenem jurilice voziti i hoće mi i dalje biti ovako opuštajuća igra kao što je i sada. Taman sam sinoć otključao i MP, ali ga nisam stigao probati, ali mislim da ni neću još neko vrijeme dok se ne otključam u SP još auta. Cjelikupni dojam na prvu mi je odličan i baš sam guštao sve vrijeme dok sam igrao. Zamjerka mi je jedina što kada voziš iz trećeg lica s pogledom na auto ne možeš bočno okretati kameru, iako u ovoj igri mi je nekako najbolje voziti sa kokpit kamerom, ali iz navike volim vidjeti auto koji vozim.

 

EDIT: Nisam vidio da se mogu auti prodavati nigdje. Postoji li ta opcija uopće? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2022 9:23 (lobotomac90).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gran Turismo 7

Preporucam ti da iskljucis countersteer i TC smanjis na 2.

S vremenom kak budes bolji slobodno ga jos smanji

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gran Turismo 7

Probam, stavio sam bio assist na expert pa su mi ove opcije ostale uključene, pa reko da ne čačkam previše  s obzirom da mi je ovo prva GT igra iz serijala kojoj sam dao priliku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

TC na 1, ako su auti ispod PP 500 komotno mozes i na 0. ABS on, predlazem da iskljucis sve druge assiste, samo te usporavaju.

 

Idi odmah na nesto teze postavke, lakse ces se nauciti.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Odlicno,igra se GT7 i igrat ce se i dalje ❤️

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Gran Turismo 7

Nakon 12 sati igranja mogu reći da je igra stvarno odlična. Nije uopće teška kako sam mislio da će biti...u postavkama mi je sve isključeno osim  automatskog mijenjača, ABS-a i traction control na 1, tako ću nastaviti igrati. 

Ne ganjam zlata svugdje, gledam da završim zadatak iz birtije samo, a od misija sam riješio prve dvije za bronze avtiće samo. Pokušam kasnije ganjati zlata, ali prvo da otključam sav sadržaj (trenutno sam collector lvl 14).

Probao sam i onaj sport mode, ali mi se nije dalo čekati da uđem u trku, pa sam odustao...iskreno to mi smeta malo, jer si uzmem navečer sat,dva da odigram nešto i onda moram 15 min čekati da uđem u utrku uopće, tako da mislim da ću taj dio preskočiti, točnije cijelu MP komponentu jer sam vidio da su i u multiplayeru lobyji manje više prazni. Iskreno taj Mp dio mislim da su mogli malo bolje riješiti, ostalo je sve top 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2022 10:48 (lobotomac90).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Savjetujem ti da saltas brzine manualno. Sa rucnim mjenjacem ces biti brzi na stazi...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Maddog_HR kaže...
Savjetujem ti da saltas brzine manualno. Sa rucnim mjenjacem ces biti brzi na stazi...

 

 Vjerujem, ali s obzirom da sam cijeli život peglao arkade i ovo kako trenutno igram mi je žestok napredak prema simulacijama, sada još da moram brzine manualno mijenjat će mi biti too much. Tako da za sada nastavim ovako, jer ne ganjam vremena ni ništa, igramo onako lagano opuštajuće nakon posla da odmorim mozak, pa ne bih volio da taj osjećaj počne prelaziti u laganu frustraciju 

 

BTW sa zadnjim patchom su dodali i bočnu kameru iz trećeg lica, a taman sam spomenio prije par dana kako mi to fali 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2022 12:11 (lobotomac90).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7
Igra li tko online ? Da oživim malo temu naj auto igre he
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
NixaFX kaže...
Igra li tko online ? Da oživim malo temu naj auto igre he

Ja sam za sada cisto na SP sadrzaju,doslovno svaki dan upalim i odvozim nesto ❤️

11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Isto svaki dan...uglavnom SP.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo 7

Također igram SP gotovo svaki dan, slažem si kolekciju po želji (naravno, za aute od 10+ milja cu imati-nikada). Fali mi prodaja auta i onaj glitch iz proslih izdanja GT - npr. kad si kupio rabljeni, samo promijenio ulje i poprilicno zaradio prilikom prodaje..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Bas treba ta prodaja auta. Imam valjda 7-8 onih Hyundai coupea i jos barem 10 duplica.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Gran Turismo 7

ja sam stao kada sam presao onaj SP dio-

prije sa trejdovima je bilo izvrstno za skupljat i trejdat aute

 

prije si za daily dobio nice auto, a ovdje neka sica od credita ili dio za auto koji neces koristiti ili si ga vec tunao

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

ja imam jedno 60 onih hondi nsx sta su se dobivali kad je bio glitch sa ticketima...

11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Ma moram reci da sam dobio i nesto kvalitetnih auta - npr.Enzo, F8 Tributo, pa cak i nesto onih zlatnih poluga. No, uglavnom je najlosija nagrada - 10k, 30k najcesce
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Ajde kad dobiješ 2k ili 5k dođe mi da obrišem igru. MP još nisu riješili, tj povećali nagrade isto sića.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Gran Turismo 7

Bilo bi najbolje da ukinu taj ticket prize reward, samo gubimo vrijeme čekajući da se ono izvrti i da nam k.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Koji auto i koju taktiku primijeniti za Gr.1 Prototype Series? Kada u box i slično. Vozim par dana po malo ali nikako pobjediti.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Super je sto nam dodaju nove utrke,nove aute ali ja se uistinu nadam i kojoj novoj stazi.

Nebi mi bio problem platit paket novih staza i auta....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

Mazda R787, medium, box kada gume budu kraju. možeš i sa hard gumama skoro cijelu utrku odvoziti

11 godina
offline
Gran Turismo 7

Prokleti bili oni Kei autici,jednostavno ne mogu proc jednu stazu da dovrsim to sr.nje a potrosio na razne setupe sigurno 500 tisuca kredita....evo zadnji ocajnicki potez je bio dat 100k za turbo bez prethodne provjere dali je turbo dozvoljen...nije.

 

Igra je san snova za fanove auto utrka i opcenito auta ali te neke discipline su jednostavno.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Dosao ovaj update sa novim autima i novom stazom!

Fantasticno,najbolja voznja je postala jos bolja

Svidja mi se nova staza iako je podosta izazovna.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo 7

Stigla je i prodaja auta iz kolekcije koja je bolesni ciganluk...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Da to sam zaboravio spomenut,nemam sta prodat pa mi nije ni bitno trenutno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
 
2 0 hvala 1
16 mjeseci
neaktivan
offline
Gran Turismo 7

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice