Gran Turismo 7 izdvojena tema

poruka: 705
|
čitano: 268.819
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Nemoj me krivo shvatiti, ali nije problem game developera sto ti ili ja radimo 8 ili vise sati dnevno. Niti smo ciljana publika za igre, niti se igre trebaju prilagodjavati cinjenici da radni ljudi imaju malo slobodnog vremena.

Meni je GT (ili BF) super bas zato sto mogu kad imam nesto vremena sjesti i odigrati utrku, bez da satima moram prolaziti kampanje/story. Bas zato sto nemam vremena rijetko igram SP igre sa storyem i preferiram GT/BF.

...prihvacam da imas drugi stav, no imas i izbor.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Nisam rekao da podzavam niti da je u redu. Jednostavno me boli briga. Nikad nisam kupio niti jednu mikrotransakciju, niti hocu. I to ne zato sto mi je skupo, vec zato sto mi je glupo davati novce na nesto virtualno da bi, stajaznam - imao drugi skin ili vozio nekakav rijedak auto.

Kad sam bio u dvadesetima, igrao sam vecinu igara sto je izlazilo, na plejki i PCu. U tridesetima sam vec to debelo limitirao, igrajuci samo igre koje nisu time consuming (meni omiljene RTS i TBS su otisle u povijest).

U ranim cetrdesetima vise jednostavno nemam vremena za igranje. Totalno mi je opustajuce sjesti i odigrati koju utrku ili fajt u BFu, boli me briga za mikrotransakcije, kredite, unicorne, klanove, skinove i slicno.

Iznimno rijetko odigram nesto sto nije GT ili BF (i to 1 ili 5, ovaj novi preskacem) - evo zadnje je TLOU2, prije toga RDR2 (koji sam igrao vise od godinu dana jer mi se nije dalo jahati satima po mapi). Probao sam igrati Ghost of Thusima, HZD, ove nove AC...ali brate to je toliko repetitivno da sam ih brisao nakon dva,tri sata igranja.

Nismo svi isti...ne podrzavam lihvarenje od strane game developera, ali me iskreno i boli briga, dok god nije rijec o p2w.

Sto se tice GT7, prezivjet cu ako ne budem vozio 10 najskupljih auta, uz 400tinjak drugih koje cu imati u garazi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2022 12:10 (Maddog_HR).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Vožnja je super, podešavanje auta još bolje. Zbog toga je budem nastavio igrati samo u MP. Ima nas koji skupljamo trofeje i taj trofej za te Legendarne aute moraš platit da bi ga dobio. Znači još niko nema taj trofej što je malo glupo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

uf mene je lipa nagrada pogodila... ovo je bila gusta utrka

14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
crni83 kaže...

uf mene je lipa nagrada pogodila... ovo je bila gusta utrka

 Ja tu dobio 500k. Tebe je baš pogodila. :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Gran Turismo 7

https://m.youtube.com/watch?v=GzmpA66uSv0

 

ako je legit... sat vremena milion...

 

ima još na jubitu videa kako brzo zaraditi i nakon updejta

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Gran Turismo 7

Meni je na ovom ticketu koji se dobije za Grand Championship ispao McLaren VGT. Mislim da nije moglo bolje!

 

Dobio sam ukupno dva auta na tim ticketima: Porsche VGT i McLaren VGT 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Nemam nikoga u prijateljima a da igra gt7, pa su mi sva vremena prazna :(

 

Dodajte me svi, id mi je: najdan314 (valjda)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
TomoR kaže...

Meni je na ovom ticketu koji se dobije za Grand Championship ispao McLaren VGT. Mislim da nije moglo bolje!

 

Dobio sam ukupno dva auta na tim ticketima: Porsche VGT i McLaren VGT 

 SRT Tomahawk ide na 1400 PP

6 godina
offline
Gran Turismo 7

Uradio mi update na 1.09 i opet problemi. Isto kao 1.07 ne moze na server. Jel' jos netko ima isti problem?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Za klince mi je jasno da bi oni najradije sve kupili odmah drugi dan ali me dosta i odrasle ekipe iznenađuje. Možda igrate na krivi način, ovo nije igra koja se prelazi za pet dana i kupi sve što postoji. 

 

Igram od dana izlaska i još nisam završio kampanju, samo vozim i guštam dok ne dobijem gold na svim stazama a lova pomalo kapa i nimalo me ne opterećuju auti l. Mikrotransakcije su za naivne i one koji žele nešto bez truda.

 
6 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
markma kaže...

Uradio mi update na 1.09 i opet problemi. Isto kao 1.07 ne moze na server. Jel' jos netko ima isti problem?

 ne radi

16 godina
offline
Gran Turismo 7

Užas, čovjek bi mislio da su naučili...

Inače da nisam lud potvrđuje što se Polyphony očitovao oko cijele situacije i drumroll:

1) svi koji su igru imali danas ili ranije aktivnu, dobit će 1M creditsa kao naknadu za downtime

2) idu gore nagrade u igri, negdje čak i 100%! (i Circuit Exp. će dat više)

3) nove misije kao 1 satne Endurance utrke, njih čak 8
4) još evenata, staza i automobila generalno

5) dizanje limita koliko igrač može imat creditsa s 20 na 100M (wow ovo nisam ni znao)
6) više rabljenih i legendarnih automobila

E ovo 1-6 dolazi početkom 4. mjeseca (staze i automobili krajem 4.), znači u naredna 2 tjedna max. Tuga je što je to sve moglo bit na releaseu da nisu išli experimentirati, al eto. Bolje ikad nego nikad. Drago mi je da sam ostavio instalirano pa ćemo vidjet, no zvuči mi jako dobro.
A ono najbitnije, prodaja automobila. Potvrdili su da će i to implementirati u igru, samo bez nekog vremenskog okvira. 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Zapravo ono o cemu je dio nas pricao od pocetka, a to je da nema potrebe za pljuvanjem po igri kad ce sve doci na svoje kroz neko vrijeme.

GTS je imao redovne updejte i nakon svakog je igra postajala sve bolja i imala sve vise sadrzaja, ne znam zasto su neki ovdje ocekivali da ce biti drugacije sa GT7.
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Maddog_HR kaže...
Zapravo ono o cemu je dio nas pricao od pocetka, a to je da nema potrebe za pljuvanjem po igri kad ce sve doci na svoje kroz neko vrijeme.

GTS je imao redovne updejte i nakon svakog je igra postajala sve bolja i imala sve vise sadrzaja, ne znam zasto su neki ovdje ocekivali da ce biti drugacije sa GT7.

 Nebi došlo na svoje dok se ljudi nisu počeli buniti. Usrali su sve pa sad popravljaju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
online
Gran Turismo 7

Ja sam nakon update-a na 1.09 normalno odigrao daily "Marathon".

 

Potvrđujem 1M kredita kao kompenzaciju.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7
Ima itekako potrebe za pljuvanjem tim šu..čkim potezima šta su napravili.Sad se posipaju pepelom brže bolje.Da se igrači nisu pobunili,servirali bi i dalje oni svoje.
Platiš igru 600kn i imaš pravo kritizirat takve anticonsumer poteze.
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Seljačka buna je uspela :)

Evo i sitnica koje je donjel današnji update:

https://www.gran-turismo.com/us/gt7/news/00_3197176.html
Nadam se da budu sad lobbyi stabilniji...

Dal vama igra broji kilometre napravljene u lobbyu i kvalama za daily race?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Ja mislim da bi do promjene doslo bez obzira, no sigurno ne tako brzo.

Kako god, hvale vrijedan potez koji ce vec izvrsnu igru uciniti jos boljom.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7
Lovac kaže...

Užas, čovjek bi mislio da su naučili...

Inače da nisam lud potvrđuje što se Polyphony očitovao oko cijele situacije i drumroll:

1) svi koji su igru imali danas ili ranije aktivnu, dobit će 1M creditsa kao naknadu za downtime

2) idu gore nagrade u igri, negdje čak i 100%! (i Circuit Exp. će dat više)

3) nove misije kao 1 satne Endurance utrke, njih čak 8
4) još evenata, staza i automobila generalno

5) dizanje limita koliko igrač može imat creditsa s 20 na 100M (wow ovo nisam ni znao)
6) više rabljenih i legendarnih automobila

E ovo 1-6 dolazi početkom 4. mjeseca (staze i automobili krajem 4.), znači u naredna 2 tjedna max. Tuga je što je to sve moglo bit na releaseu da nisu išli experimentirati, al eto. Bolje ikad nego nikad. Drago mi je da sam ostavio instalirano pa ćemo vidjet, no zvuči mi jako dobro.
A ono najbitnije, prodaja automobila. Potvrdili su da će i to implementirati u igru, samo bez nekog vremenskog okvira. 

 Ajd neseri svi sam pljujete kak Vam se da više

14 godina
offline
Gran Turismo 7

Jedina igra za koju ne žalim 600 kn.

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
4our kaže...

 Ajd neseri svi sam pljujete kak Vam se da više

 Jer mogu, kao sto ti mozes pisat ovdje.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Lovac kaže...


Što se goldova tiče, padaju puno lakše nego prije, osim u nekim misijama i S-licenci, tu se treba pomućiti i više nego sam morao na Elden Ring bossevima (tople preporuke za Elden Ring btw, gameplay je vrh).

 

S licence upravo završio, lakše su nego mnoge prethodne licence (osim S-10, nju sam nekoliko sati radio)

11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Ja sam s10 prosao iz mozda treceg, cetvrtog pokusaja...doduse samo bronze. Gold ostavljam za vrijeme kad budem mazohisticki raspolozen.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Malo scapesa:

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Nedavno sam vas (članove ove grupe) zamolio da me dodate na psn u svrhu popunjavanja friends liste sa ljudima koji igraju gt7 (čisto da imam neka vremena za usporedbu i izazov, a nije zgorega niti ponekad organizirati lobby). Ali bio je radni dan, vjerovatno je većina zaboravila (hvala dvojici koji nisu) pa evo opet da zamolim, mozete mi poslati svoj id, ili postati ovdje javno da vas i drugi dodaju, ili me dodajte preko mog id-a: najdan314

 

Naravno samo ako želite..

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Ako kupim ovu delux verziju za ps5 i ps4 da li sony podržava da igram onlin na obje konzole u isto vrijeme sa jednim accountom?
Sve što znam o životu naučio me Đelo Hadžiselimović
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2022 13:45 (koji-lik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Sviđa mi se Interlagos. Osim debila koji ne znaju voziti pa ulaze u krivine van trkaće linije pa se zabiju u tebe i sjebu ti utrku.. Inače super zabava na stazi. Došao sam do toga da me controller ograničava u daljnjem napredovanju. A nigdje za kupiti Fanatec DD Pro.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Palo je zlato u S-10!
1:25.201 uz neke greške, kaj se vidi iz videa...
Kokpit kamera (uvek, jedino kad me VGT izbaci "van").

Evo tog kruga:

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

i kod mene je jučer stiglo zlato u S-10.... malo me namučilo prošli tjedan ali jučer prvi uspješan krug i zlato (nakon 10ak startova🙂)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice