Gran Turismo 7 izdvojena tema

poruka: 706
|
čitano: 270.751
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
A sto te konkretno smeta?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Pero Dinamit kaže...
A sto te konkretno smeta?

Nije da odgovaram u njegovo ime ali meni osobno gledajući neke videe fascinantno kako ljudi vide prvo grafiku a autom prolaziš kraj protivnika kao da ih nema, npr. ona video s prošle stranice od Megatame s formulom. Grafika mi je bitna ali gameplay najbitniji. Po nekim komentarina se pitam se da li je ovo neki graphics benchmark ili racing igra. Zanima me da li su protivnici u nekim situacijama zbilja toliko lagani ili je to snimano na easy težini? Volanom igram s cockpit kamerom a vidim da je u GT7 još uvijek animacija od 360° a igra se reklamira ko real driving simulation. Ta animacija me odbila od igranja volanom u FH5. Dvije neusporedive igre, znam ali to su neke te sitnice. Da ne ispada da pljujem, u zadnja dva dana se lomim da uzmem PS5 samo radi ove igre ali te neke stvari me još uvijek odbijaju da to napravim.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Dvije od danas:
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Ja sam stavio AI na najteze i dovoljan je izazov. Odnosno da budem precizniji - ako vozis auto unutar PP gabarita za utrku, bez tuniranja, onda ce utrka biti ok - ne neizvjesna, ali napeta skoro do kraja.

Ako uzmes jaci auto, ili nesto tunirano, prolazis protiv protivnika bez beda.

Nisam jos vozio Gr3 i Gr4 utrke, tako da ne znam kakva je situacija.

Ali uvijek imas online komponentu, gdje ce sigurno biti neizvjesna utrka svaki put.

Ja sam kupio PS5 samo zbog GT7 i zasad nisam pozalio. Igra je jako dobra, bit ce jos bolja s updejtima, imat ce jos vise sadrzaja, a uz to izgleda prekrasno.
 
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Nakon 2000 i 5000 dođe i SC.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Ok recenzija

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
vrinho kaže...
Pero Dinamit kaže...
A sto te konkretno smeta?

Nije da odgovaram u njegovo ime ali meni osobno gledajući neke videe fascinantno kako ljudi vide prvo grafiku a autom prolaziš kraj protivnika kao da ih nema, npr. ona video s prošle stranice od Megatame s formulom. Grafika mi je bitna ali gameplay najbitniji. Po nekim komentarina se pitam se da li je ovo neki graphics benchmark ili racing igra. Zanima me da li su protivnici u nekim situacijama zbilja toliko lagani ili je to snimano na easy težini? Volanom igram s cockpit kamerom a vidim da je u GT7 još uvijek animacija od 360° a igra se reklamira ko real driving simulation. Ta animacija me odbila od igranja volanom u FH5. Dvije neusporedive igre, znam ali to su neke te sitnice. Da ne ispada da pljujem, u zadnja dva dana se lomim da uzmem PS5 samo radi ove igre ali te neke stvari me još uvijek odbijaju da to napravim.

 Znam da nije pravi odgovor jer te to mozda ne zanima, ali ako trazis izazov igraj online. Znojit ces se ko u sauni :) 

 

A onaj video jbg tko ce ga znat. Mozda je easy, a mozda je bolid pojacan...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.3.2022 8:35 (Santana).
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
vrinho kaže...
Pero Dinamit kaže...
A sto te konkretno smeta?

Nije da odgovaram u njegovo ime ali meni osobno gledajući neke videe fascinantno kako ljudi vide prvo grafiku a autom prolaziš kraj protivnika kao da ih nema, npr. ona video s prošle stranice od Megatame s formulom. Grafika mi je bitna ali gameplay najbitniji. Po nekim komentarina se pitam se da li je ovo neki graphics benchmark ili racing igra. Zanima me da li su protivnici u nekim situacijama zbilja toliko lagani ili je to snimano na easy težini? Volanom igram s cockpit kamerom a vidim da je u GT7 još uvijek animacija od 360° a igra se reklamira ko real driving simulation. Ta animacija me odbila od igranja volanom u FH5. Dvije neusporedive igre, znam ali to su neke te sitnice. Da ne ispada da pljujem, u zadnja dva dana se lomim da uzmem PS5 samo radi ove igre ali te neke stvari me još uvijek odbijaju da to napravim.

 Koji GT si zadnji igrao?

Meni je izbor kamera u GT Sports kriminalan ali opet mi stoji kao najbolja voznja u toj generaciji,osjecaj voznje mi je daleko najbolji od svih drugih utrka koje imam.

Ima GT7 sigurno jos prostora za poboljsanja(nagadjam) ali ce mi vjerovatno osjecaj voznje bit najblizi stvarnosti.

12 godina
offline
Gran Turismo 7

samo da zahvalim forumskom kolegi ivanjino96 na gt7! Napravili trade nadam se na obostrano zadovoljstvo!

 

Vidimo se na cesti 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Evo i ja bih kupio kod za ps4 iz aniversary paketa,pa ako je netko zainteresirani neka se javi u PM.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gran Turismo 7

Kakvu razinu assista koristite? I TCS? 

 

Ja sam assist sve ugasio osim brake indicatora ali i to ne vidim svaki put kad počne bljeskat, tj. ne idem za tim.

 

TCS sad držim na 4, ali vidim da je to najbolje individualno prema autu i prema uvjetima vožnje mijenjat. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7

Ja sve pogaseno osim tsc 1 igram na volanu g29

13 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEGATAMA kaže...

 Koji GT si zadnji igrao?

Meni je izbor kamera u GT Sports kriminalan ali opet mi stoji kao najbolja voznja u toj generaciji,osjecaj voznje mi je daleko najbolji od svih drugih utrka koje imam.

Ima GT7 sigurno jos prostora za poboljsanja(nagadjam) ali ce mi vjerovatno osjecaj voznje bit najblizi stvarnosti.

 Sport nešto malo kod frenda ali ovako redovito se ni ne sjećam koji je zadnji bio.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
3 godine
offline
Gran Turismo 7

Kakva je igra u usporedbi s najboljim hc simulacijama? zanima me samo fizika?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo 7

na prvi dojam mi se čini vožnja teža nego na gts, tamo sam vozio bez asista (i bez tcsa)bez problema, a sad mi zadnji kraj bježi, baziram mišljenje zasad prvenstveno na gr3 alfi, nemam drugi auto za usporedbu još  na gts sam za lago magiore circuit experience goldao bez problema, ovdje se već sat vremena mučim tako da mislim da su ipak neš mjenjali...vozim na t150

ai u sunday cup smješan, ali to sam i očekivao, vjerovatno kasnije ide prema težem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Boris grozni kaže...

Kakva je igra u usporedbi s najboljim hc simulacijama? zanima me samo fizika?

Kupi te najbolje hc simulacije i gt7 pa probaj,napisi dojam ovdje jer sad i mene zanima.

11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Netko ps5 na samsungu q80t, dal koristi hdr ili ne, nekako mi bez hdra izgleda bolje
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Trenutno, igra više vuče na pCars 2 nego na GTS.
Nije ko, ali nije ni predaleko.

Lagano rješavam sve aspekte igre, trenutno sam na Book 12 i imam riješenu National A licencu.
Danas vjerojatno idem na International B.
Lijepo je sve to organizirano, ispod svake staze su svi odabiri (arcade, circuit experience, time trial i drift ukoliko ga staza nudi), nema posebnih menija

Treba reći da su malo poboljšali i zvuk motora, navodno najbolje iskustvo s 3D sluškama na PS5.

Samo da poprave pretjerani slip rear kotača i svi veseli.
16 godina
online
Re: Gran Turismo 7

Razina gripa guma je tu negdje s Assetto Corsa (svi assisti OFF naravno), međutim ovjes ne radi ni približno simulacijski s prebacivanjem mase jer bi bilo malo previše hardcore. To ne znači da je walk in the park; preračunaš se i bude te "bacilo" u kontru. Igra je međuprostor gdje imaš AC/rF2/iRacing, pa GT7 i onda ekipa GRID i slične. Zabavno je jako za voziti, to je bitno (iako malo pretjeruju s proklizavanjem po kiši).

Inače danas cijeli dan ganjam misije, kako li je zabavno, nekad psujem jer su goldovi za pojedine radnje stvarno hardcore, al neka. Elden Ring je čak na čekanju.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

TCS 1, ASC on na FR autima. ABS low na svim.

 

Dio FR se da voziti bez TCSa.

 

Pripisujem nestabilnost zadnjeg kraja balansu na koji se dosta ljudi zali na forumima. I problem je samo na DSu, ne na volanu. E sad da li je do balansa ili promijenjene fizike, tesko je reci. Ali indikativno je da se ljudi koji igraju na DS dosta zale, i to ekipa koja je masovno igrala GTS, znaci iskusni vozaci.

 

GTS sam vozio sve na off, tako da je ovo meni znacajna promjena. 

11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

Igram ja, nisam iskreno probao bez HDRa, ali s HDRom mi izgleda odlicno. Sve defaultne postavke, game mode.

14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Vozim sve na off ali spor i s greškama. Cijeli GTS vozio na off bez većih problema
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Pero Dinamit kaže...
A sto te konkretno smeta?

 2 stvari najvise: iz 3 lica (mada i sam ne igram skoro nikad tako) auto je fiksan, ne mrda nigdje, sve se oko njega krece

i kod auta koji imaju f1 saltanje iza volana, kad si u zavoju, presaltas, izlazis iz zavoja i cim se volan izravna slijedi zakasnjela animacija ruku koje idu do desne palice za saltat, dakle kasni animacija ruku, jel toliko bilo tesko napraviti da ruka zasalta isto kad i ti na joysticku/volanu?

 

grafika je dobra, zvuk je dobar, ali ovi sitni detalji meni kvare igru

16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Današnji skrinsi; dva scapea i dvije fotke:

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
Gran Turismo 7

Dobre fotke 

Budem sutra probao par prebaciti. E, al ovo, ima li života van Gran Turisma? Cijeli dan s par kraćih pauza. Obitelj, prijatelji, sve je po strani što baš nije zdravo, al hej - zabava 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Kako skidas fotke? Meni na mob nece sejvati jpg.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.3.2022 22:47 (Maddog_HR).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 7

Ja dns poceo igrat multiplayer tj sport pre zanimljivo mi

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

GT3 mi je i danas u 2022 najdraza voznja koju sam ikad igrao,kakav je to bio skok naspram GT1 i 2 sa Ps1....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
@Maddog_HR
S plejke na Twitter pa onda na mob pa tu :)
11 godina
offline
Gran Turismo 7

ufff..stvarno imas volje

 

za GTS si mogao sa sajta skinuti jpg u ok rezoluciji direktno na mob/komp, za GT7 ne da uopce jpg

 

Opcenito je ta web komponenta losa, GTS je imao nesto bolje rijeseno, iako isto nedovoljno dobro. Vjerojatno ce to biti jedno od poboljsanja s vremenom.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice