Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.202.755
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Cyberpunk 2077

auuf :( vec sam u startu razocaran. zelim probat igrat ali mrzim kratke open world igre. ja igram jednu igru po par mjeseci jer nemam bas vremena, ali volim se uzivit u igricu

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Netko dokučio što bi ovo trebalo predstavljat?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
quickr kaže...

Netko dokučio što bi ovo trebalo predstavljat?

 

 

 Razinu affiliationa s bandama, pretpostavljam

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
quickr kaže...

Netko dokučio što bi ovo trebalo predstavljat?

 

 

"This is sixy percent luck,
Fifteen percent skill,
Twenty percent concentrated power of will

 

One percent pleasure,
Four percent pain,
And a hundred percent reason to remember the name"

 

 Šala mala, nadam se da će netko shvatiti

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

igra je top. došao do cp2077 screena bez ijedng crasha,restarta i slicno. Igra radi super na mojoj konfi,a ovi šta placu ha valjda su na konzolama,šta rec.

Usporedbe radi ,imam i RDR2 instaliran,nisam nijednom dobio zelju ga pokrenut (a krenuo sam ga igrat par dana prije CP). Zapravo nisam dobio zelju išta drugo pokrenut.

3 godine
offline
Re: Cyberpunk 2077
Refund system thru psn,e to me zanima,kupio digitalno,zelim vratit,ne igram ju vec 4 dana,broken game,jos imam ps4pro,necu iz principa dao sam 500kn za alpha verziju igre...to ni ea ni activision nije napravio...od njih sam zadnje ocekivao

Zna neko kako ide taj refund system thru psn nerwork

Hvala
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Cyberpunk 2077
Refund system thru psn,e to me zanima,kupio digitalno,zelim vratit,ne igram ju vec 4 dana,broken game,jos imam ps4pro,necu iz principa dao sam 500kn za alpha verziju igre...to ni ea ni activision nije napravio...od njih sam zadnje ocekivao

Zna neko kako ide taj refund system thru psn nerwork

Hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rocinante2112 kaže...

igra je top. došao do cp2077 screena bez ijedng crasha,restarta i slicno. Igra radi super na mojoj konfi,a ovi šta placu ha valjda su na konzolama,šta rec.

Usporedbe radi ,imam i RDR2 instaliran,nisam nijednom dobio zelju ga pokrenut (a krenuo sam ga igrat par dana prije CP). Zapravo nisam dobio zelju išta drugo pokrenut.

 Kakve veze ima jesmo na konzoli ili na gameboyu? Ako me radi kako je najavljeno, ne radi.

To kaj nisi dobio zelju pokrenut ne znaci bas nista. Nula. 

 

Jebo te dragi irud. Da ste kupili auto od CDPR a on dode bez volana i svaka 2m se gasi... Isto bi bilo super? Kakvi likovi jbt led.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Lovac kaže...

 Hjoj, ni blizu. Side su vrh; i neke kad su "završene" budu nastavljene kasnije tokom igre. Gig-ovi su čisto za kupit lovu/XP, kao što je kolega rekao, ko malo dublji "upitnici" iz W3. Gigovi neki jesu na Ubisoft side-quest razini al to i je više filler content.

 To su one plave ikone po mapi? tj one kojih nema u journalu?

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ono kad sam priznaš da si sjebao stvar. Vi koji ovo igrate u ovoj fazi imate visok prag tolerancije svaka vam čast. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 11:22 (BeLLicus).
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Damir22 kaže...
BorgMater kaže...

Nemojte zamjeriti ako je netko vec vidio, navodno ekipa dobiva vise FPSa po raznim konfama, zasto ne probat:
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kccabx/hey_cd_projekt_red_i_think_you_shipped_the_wrong/

 

E ovo vec funkcionira.

 

Stavio MEM na 12GB, stavio GPU MEM na 4GB.....

 

57-65FPS konstantno, i svugdje, combo medium-shadows low.....

 

I sto je jos bitnije, kad idem na continue game - max 10 sekundi i savegame ucitan. Obicni vulgaris HDD.

 Zanimljivo, pokušaću i ja. Nije mi delovalo verovatno, jer se ne sećam da sam video da igra koristi tako malo VRAM-a, ali ako je par ljudi probalo i radi... :)

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Ono kad sam priznaš da si sjebao stvar. Vi koji ovo igrate u ovoj fazi imate visok prag tolerancije svaka vam čast. 

 A jedino što im je ostalo je posipat se pepelom.

 

Idem sad fixat igru pomoću linkova od doktor1 i collosus pa ću vidjet. Danas mi novi ssd dolazi pa ionako moram nove winse udarit.

Odigrao bi je samo da mogu tu srat po forumu po njoj i spoilat sve čitattelju 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

naravno da su sjebali i najmanje je da se ispričaju ,to onako za početak.

druga stvar je što zaista vjerujem ovoj ekipi ,oni će to kroz neko vrijeme dotjerati u normalnu ali ne razumijem evo jednu jedinu stvar ili je do mene.

najavljivana je igra kao neka revolucija, open world ,npc koji sve utječe na okolinu ,tvoje postupke, bla bla nema kaj nisu ispričali,

evo ja igram već 35h ,prešao sam main davnih dana i nevjerovatno je kratka ,pa witchera si imao kaj prolazit preko 100 sati.

gigova mi je ostalo 3 ,side misija dosta ,ali sve me podsjeća na neku ubisoft igru ili još skoro mafia 3 mgdje bez obzira što su to sve različite side misije, sve mi je kao neki repetativni posao.

ideš od točke a do b ,između praktički ništa, npc tak mi je isto da li je murja ,baba, deda ,ženska,banda...

auti su koma ,a o njima su izbacili zasebni trailer gdje su predstavljali kao auto tvoja indetifikacija, nešto kao roach,

ovak kupuješ aute gdje moraš doći po njih ,nema prilagođavanja, nema prodaje istih(?) ,ponašanje je očajno, s motora praktički nemreš past, letiš po zraku i odbijaš se od stvari najnormalnije bez ikakvih posljedica,

da ,netko je spominjao one postotoke i što znače ,kao bande i te spike, lol i ovo je bila prevara samo takva,

nema razlike u bandama ,barem ne meni ,sve mi je to isto i tak nevažno da li sam s nekim "dobar" ili nisam ,sve ih rokam kao od šale kao i one cyberpsycho gluparije.

evo hack ne radi jer se pojavio bug kod save-a ,bez tog prelazim već 15 sati i niti mi ne fali , umjesto takozvanog stealtha koji je isto smiješan ,rokam ekipu kao od šale.

ma po meni ima još tu posla, nešto je bilo u pozadini priče definitivno da je ova igra morala pod mus izaći 10.12.2020. ,a praktički je beta.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 11:52 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
4 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ZeNGe_CRO-mt kaže...

naravno da su sjebali i najmanje je da se ispričaju ,to onako za početak.

druga stvar je što zaista vjerujem ovoj ekipi ,oni će to kroz neko vrijeme dotjerati u normalnu ali ne razumijem evo jednu jedinu stvar ili je do mene.

najavljivana je igra kao neka revolucija, open world ,npc koji sve utječe na okolinu ,tvoje postupke, bla bla nema kaj nisu ispričali,

evo ja igram već 35h ,prešao sam main davnih dana i nevjerovatno je kratka ,pa witchera si imao kaj prolazit preko 100 sati.

gigova mi je ostalo 3 ,side misija dosta ,ali sve me podsjeća na neku ubisoft igru ili još skoro mafia 3 mgdje bez obzira što su to sve različite side misije, sve mi je kao neki repetativni posao.

ideš od točke a do b ,između praktički ništa, npc tak mi je isto da li je murja ,baba, deda ,ženska,banda...

auti su koma ,a o njima su izbacili zasebni trailer gdje su predstavljali kao auto tvoja indetifikacija, nešto kao roach,

ovak kupuješ aute gdje moraš doći po njih ,nema kustomizacije, nema prodaje istih(?) ,ponašanje je očajno, s motora praktički nemreš past, letiš po zraku i odbijaš se od stvari najnormalnije bez ikakvih posljedica,

da ,netko je spominjao one postotoke i što znače ,kao bande i te spike, lol i ovo je bila prevara samo takva,

nema razlike u bandama ,barem ne meni ,sve mi je to isto i tak nevažno da li sam s nekim "dobar" ili nisam ,sve ih rokam kao od šale kao i one cyberpsycho gluparije.

evo hack ne radi jer se pojavio bug kod save-a ,bez tog prelazim već 15 sati i niti mi ne fali , umjesto takozvanog stealtha koji je isto smiješan ,rokam ekipu kao od šale.

ma po meni ima još tu posla, nešto je bilo u pozadini priče definitivno da je ova igra morala pod mus izaći 10.12.2020. ,a praktički je beta.

 nisam mogel cekat, pa sam podlegao zelji i igrao za vikend, i 99,9% se slazem se tobom u svemu sto si napisao

 

ocekivao sam open world RPG igru, sa zivim svijetom i interakcijom, sa odlukama i posljedicama tih odluka, craft, skill points, trading itd itd, da je sve bitno i da sve utjeca na tvoga lika i svijet oko tebe, sve sto cini RPG onim posebnim zanrom u igranju

 

i naravno da sam totalno razocaran, najlosiji RPG koji sam ikad igrao

 

meni je gameplay jednostavno los. nije me uvukla prica u svijet, nisu me likovi nimalo zaintrigirali, svijet je neinteraktivan i polumrtav. evo na poslu sam i uopce nemam onaj rush kao kod dobrih igara, da jedva cekam da dodem doma da mogu igrat 

 

vizualno odlicno, soundtrack odlican, ali to dvoje je nekako samo za sebe, uopce nije u sluzbi price, atmosfere , bas steta, mislio sam kako ce ovo biti dobro kao withcer, i da ce se igrati bar godinu dana, jos uz online komponentu ako ikad izade

 

ovako, samo zelim sto prije to zavrsit i zaboravti

 

steta za propustenom prilikom, svaki ljubitelj RPG-a ce biti jako jako razocaran, a pogotovo Witcher ljubitelji

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 12:00 (3dfx).
14 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
mommmistake kaže...

 

Problem je što su side-misije na razini Ubisoftovih igara, dosta njih se ponavlja i/ili su slične.

A problem je i sta su main misije razina filmske B/C produkcije.

 

Ovo je realno igra max 6/10 ocjenu. I to nakon sta se isprave svi bugovi...

 

Prosjecna ocjena kriticara je teska smijurija...

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Zato sam ja rekao bolje da su radili linearnu sp igru, mogli bi vise paznje posvetiti prici, detaljima i ostalo.... Ali to nije u modi, klinci hoce gta, hoce se glupirati po gradu, fanatici zeli rpg da mogu kreirati svog lika. Ne mozes napraviti open world igru bez repetitivnosti. Naughty Dog je radio LoU2 kao Open world igru, ali su shvatili da bi to samo unistilo igru, ona misija u Seattleu je ostatak tog open worlda, mnogima dio gdje se pocinje razvodnjavati priča, zamislite kako bi tek bilo da je i ostatak igre open world.
Sto bi im falilo da su radili Cyberpunk kao Mafiu 1, open world ali linearna priča. Free ride kao zaseban mod.
Svi guraju open world ili battle royale pucacine, sony se drzi singleplayera.
U Ghost of Tsushima svaki side quest mi se cinio kao dio price jer je dobro napravljen.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Lovac kaže...

 Hjoj, ni blizu. Side su vrh; i neke kad su "završene" budu nastavljene kasnije tokom igre. Gig-ovi su čisto za kupit lovu/XP, kao što je kolega rekao, ko malo dublji "upitnici" iz W3. Gigovi neki jesu na Ubisoft side-quest razini al to i je više filler content.

 To su one plave ikone po mapi? tj one kojih nema u journalu?

 Na koje točno misliš? Ali plave su ti fast travel pointi. Za gig-ove i side-jobove te kontaktiraju fixeri. Gig isto dobiješ i kad dok ideš kroz grad spaziš žutu, ali bez ispune. Tu staneš i netko će te već nazvat/poslati poruku.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Odigrao sam igru 3-4h nazalost na silu, igrao sam na PC i nemam zamjerke na grafiku ali nazalost igra je poluproizvod i steta vremena i novaca za ovako šta dugo najavljivano sa puno više ocekivanja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Haha pa ima yogurt, jbt ja je nebi kupio ako nisam probao.Gta 5 je za nju izmislio svijet
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 12:22 (dreadmoore).
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Daikatana...

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Bar nude povrat novaca za nezadovoljne igrace

https://www.hcl.hr/vijest/cyberpunk-povrat-novca-164736/

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 12:28 (Xboxn00b).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
3dfx kaže...

 nisam mogel cekat, pa sam podlegao zelji i igrao za vikend, i 99,9% se slazem se tobom u svemu sto si napisao

 

ocekivao sam open world RPG igru, sa zivim svijetom i interakcijom, sa odlukama i posljedicama tih odluka, craft, skill points, trading itd itd, da je sve bitno i da sve utjeca na tvoga lika i svijet oko tebe, sve sto cini RPG onim posebnim zanrom u igranju

 

i naravno da sam totalno razocaran, najlosiji RPG koji sam ikad igrao

 

meni je gameplay jednostavno los. nije me uvukla prica u svijet, nisu me likovi nimalo zaintrigirali, svijet je neinteraktivan i polumrtav. evo na poslu sam i uopce nemam onaj rush kao kod dobrih igara, da jedva cekam da dodem doma da mogu igrat 

 

vizualno odlicno, soundtrack odlican, ali to dvoje je nekako samo za sebe, uopce nije u sluzbi price, atmosfere , bas steta, mislio sam kako ce ovo biti dobro kao withcer, i da ce se igrati bar godinu dana, jos uz online komponentu ako ikad izade

 

ovako, samo zelim sto prije to zavrsit i zaboravti

 

steta za propustenom prilikom, svaki ljubitelj RPG-a ce biti jako jako razocaran, a pogotovo Witcher ljubitelji

 pa promjenili su žanr igre nedavno jer su znali da je slabi RPG, sad je samo open world action advanture 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 12:32 (Jack Sparrow).
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...

Točno ono što sam govorio.Zbog čega sam se raspravljao sa Čitateljem i sličnima

 

13:06

 

 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čemu toliki vajn? Meni je igjica skroz dobra, baš je zabavna
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igra je ispred svog vremena.

 

U kvantnoj fizici isto stojicda objekt koji promatras stoji tamo dok ga gledas.kad ga negledas nema ga.taka ista filozofija je u cp2077.usteda memorije na primjeru iz real life simulacije

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...

Igra je ispred svog vremena.

 

U kvantnoj fizici isto stojicda objekt koji promatras stoji tamo dok ga gledas.kad ga negledas nema ga.taka ista filozofija je u cp2077.usteda memorije na primjeru iz real life simulacije

https://en.wikipedia.org/wiki/Schr%C3%B6dinger%27s_cat

 

Upravo, ova teorija sa mackom je jako popularna, pogledaj link gore.

 

Ovako to izgleda u igrama https://media.giphy.com/media/l4pT7z45RHMALD1lK/source.gif

 

 

 

 

Darko
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...

Igra je ispred svog vremena.

 

U kvantnoj fizici isto stojicda objekt koji promatras stoji tamo dok ga gledas.kad ga negledas nema ga.taka ista filozofija je u cp2077.usteda memorije na primjeru iz real life simulacije

 Meni vise lici da je iz doba 2000-2010 ali hajde 

14 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jack Sparrow kaže...

 pa promjenili su žanr igre nedavno jer su znali da je slabi RPG, sad je samo open world action advanture 

A kao dobra je kao neki drugi zanr? Slaba je u apsolutno svakom pogledu...

Volume kaže...
Čemu toliki vajn? Meni je igjica skroz dobra, baš je zabavna

Sam si sve reko..

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
loky4i4 kaže...

Novi patch uskoro

 Čekaj kako se to sad oni ispričavaju za last gen konzole i kažu da su zajebali? Pa Čitatelj nas je uvjeravao da nije njihova greška i da igra na PS4 ne može izgledati bolje od 720p i 20 fpsa uz mutne teksture 

 

btw. tjeram se da nastavim igrati. Fallout 4 koji je toliko popljuvan mi je osobno bolji od ovog.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 13:08 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
loky4i4 kaže...

Novi patch uskoro

 Čekaj kako se to sad oni ispričavaju za last gen konzole i kažu da su zajebali? Pa Čitatelj nas je uvjeravao da nije njihova greška i da igra na PS4 ne može izgledati bolje od 720p i 20 fpsa uz mutne teksture 

 Evo na b92 nailazim na ovaj  komentar (pogledajte sliku u attachmentu) i skontao sam da likovi koji govore da im igra odlicno radi, da to govore samo da bi flexali kakav hardware imaju, da nam idirektno kazu koliko imaju para i kako smo mi ostali sirotilja :D :D 

 

Edit:

 

Njima se policajci ne spawnaju iza ledja na RTX 3090 :D 

 

Edit2:

 

https://i.imgur.com/7nnUTaY.jpg

Darko
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 13:11 (DarkoKwon).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice