Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.195.933
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
nisu još, al možda budu. Evo maloprije mi na redditu iskočio ovaj video https://www.reddit.com/r/Cringetopia/comments/k6bhhx/woof_woof/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

 

 

Ti malogradjanski prosvjedi me ne zanimaju, za ravnopravnost dzukela, macaka i ostalih tacaka.

Gdje ja idem, takvih nema i nece biti. I da mi iskoce pred auto, ja ne stajem, pa da vidim koliko dugo ce tako.

Osobito volim te koji skoce na automobil - razlog za tuzbu, naneseni strah vozacu, odstete itd.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo i ja narucio, nisam planirao jos ali posto je dobra akcija na Santi, uzeo sam. Samo se nadam da mi igra nece stici 2 tjedna nakon izlaska

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

 

 

Ti malogradjanski prosvjedi me ne zanimaju, za ravnopravnost dzukela, macaka i ostalih tacaka.

Gdje ja idem, takvih nema i nece biti. I da mi iskoce pred auto, ja ne stajem, pa da vidim koliko dugo ce tako.

Osobito volim te koji skoce na automobil - razlog za tuzbu, naneseni strah vozacu, odstete itd.

 A šta ako su obe tvrdnje na toj slici istinite? Bojiš li se, bumeru? 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Sad ne kužim šta to znači...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja bi to shvatio da ćeš dobiti key 10.12 kad igra službeno izađe.

 

Zbog tog razloga dvojim dal da uzmem u SD sa bonus codeom -30% pa čekam 10.12, tj kako je netko rekao 11.12, pošto će mi trebati cijeli dan da skinem 110Gb+ ili da platim full cijenu na GOG/steamu i napravim preload te ju igram day one.

Čak i da patch ne bude u preloadu (vjerojatno neće) opet ću prije skinut tih 40Gb.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Čitatelj kaže...
 

Onda ce MP biti sprdnja. Nadam se da ce se moci u opcija ukljuciti opcija "prikazi samo realne elekemente", isto kao sto se u WoT-u mogu

maknut sve kamuflaze koje nisu stvarne i tradicionalne - neda mi se gledat tenk koji ima oslikani hot-dog ili cvjetice, pokloncice i ostale pizdarije.

 

Nerealan je tvoj stav doduše :) Kad vidiš u RL kakvih sve nakaza ima... možeš misliti što će biti kad tako nešto bude bilo moguće i nama.

 

Tako da po meni, treba dati sve mogućnosti koliko god gadljive bile.

There it is:

<links removed>

 

Tko zna da li će itko moci streamati multiplayer ako ovakvi likovi budu šetali...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 13:01 (ikolic).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
Cesc kaže...

Sancta Domenica kodovi za popust na različite stvari, vrijede do 13. prosinca:

 

1) 30 % popusta na PS4, Xbox i PC igre uz webshop promo kod: IGRE30

 

 

Do 13.12, navali narode, za CP vrijedi do 9.12., nakon toga papa. Imaju samo PS4 CE, ali i to nije lose.

 hvala za kupon, kupljeno sa 30% popusta. Imaju foru da i ako se na news letter prijaviš daju kod za 100 kn popusta. lako se odjaviš kasnije 

TheVeka
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Navodno da je prvi patch 45 gb i da će drugi izaći na dan izlaska, ali za ps4, ne znam kak će biti za komp.

 

Također je ispalo da se igra kod nas otključava u 1 ujutro, sa srijede na četvrtak, to mi je malo kasno ali mislim da ću i ostati budan ako budem odmah u 1 mogao igrati. Ako u 1 tek počne neki update od 30-40 gb onda naravno na spavanac.

 

S tim da se ja sjećam da mi se Witcher 3 na GoGu otključao nešto ranije, isto je trebalo u ponoć ili tako negdje, a meni se otključalo oko 21-22, dakle nekoliko sati ranije, i tako je isto bilo mnogim drugima

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
quickr kaže...

Ja bi to shvatio da ćeš dobiti key 10.12 kad igra službeno izađe.

 

Zbog tog razloga dvojim dal da uzmem u SD sa bonus codeom -30% pa čekam 10.12, tj kako je netko rekao 11.12, pošto će mi trebati cijeli dan da skinem 110Gb+ ili da platim full cijenu na GOG/steamu i napravim preload te ju igram day one.

Čak i da patch ne bude u preloadu (vjerojatno neće) opet ću prije skinut tih 40Gb.

 Pa key ću valjda dobiti u kutiji, i samo je onda pitanje vremena jel će dostaviti do 10.12....

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Screenshot mape iz igre. Ponovno, tko ne želi nemojte klikatiako to smatrate spoilerom

 

https://i.imgur.com/z8xi3GG.jpg

 

edit: još jedan SS mape koji nema puno ikonica https://imgur.com/mryJc9k

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 14:31 (Cansee).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja se bojim da mi sa sante ne kasni 2 tjedna a vi se brinete hocete istog trena moci igrati. Pa u cemu je problem da morate pricekati koji sat poslije ili dan?

Možda sam vec prestar za takve pizdarije ali to meni nema smisla. Iskreno i kad mi dođe necu istog trena trcati da instaliram i krenem igrati. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Stryder kaže...

Ja se bojim da mi sa sante ne kasni 2 tjedna a vi se brinete hocete istog trena moci igrati. Pa u cemu je problem da morate pricekati koji sat poslije ili dan?

Možda sam vec prestar za takve pizdarije ali to meni nema smisla. Iskreno i kad mi dođe necu istog trena trcati da instaliram i krenem igrati. 

 

a gle svatko ima svoju situaciju, da vratim vrijeme unazad 10 godina kad sam bio student svejedno bi mi bilo kad će mi stići igra, uvijek si mogu napraviti vremena.

 

Sad kad imam ženu i djecu i radim je to puno teže organizirat, a znači mi na početku svaki sat jer imam nešto godišnjeg. Kad bude godišnji prestao biti ću sretan ako mogu sat vremena dnevno odigrati

 

edit: da se razumijemo, ne smatram ja to esencijalnim za život, bilo bi mi draže da što prije igram igru, ali i da ne mogu jebiga neće svijet propast. Radije bi ju igrao ranije, ako ne ide jebiga

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 14:35 (Cansee).
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

E da me oće potrefit opet samoizalocacija... Ženu i djecu kod njene matere a ćaća nek uživa - zaslužio je.

Sve Vas Volim
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže... 

a gle svatko ima svoju situaciju, da vratim vrijeme unazad 10 godina kad sam bio student svejedno bi mi bilo kad će mi stići igra, uvijek si mogu napraviti vremena.

 

Sad kad imam ženu i djecu i radim je to puno teže organizirat, a znači mi na početku svaki sat jer imam nešto godišnjeg. Kad bude godišnji prestao biti ću sretan ako mogu sat vremena dnevno odigrati

 

edit: da se razumijemo, ne smatram ja to esencijalnim za život, bilo bi mi draže da što prije igram igru, ali i da ne mogu jebiga neće svijet propast. Radije bi ju igrao ranije, ako ne ide jebiga

  
U pravu si, nisam gledao iz te perspektive. Također imam ženu i posao no spašava me što nemam djecu još uvijek, no i to će ubrzo. Još uvijek koliko toliko stignem napravit slobodnog vremena. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 14:51 (Stryder).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Stryder kaže...
Cansee kaže... 

a gle svatko ima svoju situaciju, da vratim vrijeme unazad 10 godina kad sam bio student svejedno bi mi bilo kad će mi stići igra, uvijek si mogu napraviti vremena.

 

Sad kad imam ženu i djecu i radim je to puno teže organizirat, a znači mi na početku svaki sat jer imam nešto godišnjeg. Kad bude godišnji prestao biti ću sretan ako mogu sat vremena dnevno odigrati

 

edit: da se razumijemo, ne smatram ja to esencijalnim za život, bilo bi mi draže da što prije igram igru, ali i da ne mogu jebiga neće svijet propast. Radije bi ju igrao ranije, ako ne ide jebiga

  
U pravu si, nisam gledao iz te perspektive. Također imam ženu i posao no spašava me što nemam djecu još uvijek, no i to će ubrzo. Još uvijek koliko toliko stignem napravit slobodnog vremena. 

 

da, drugačije je kad dođu klinci. Evo recimo prije nekoliko mjeseci kad je izlazio Ghost of Tshushima, žena i tada jedno dijete su igrom slučaja trebali ići na produženi vikend kod njenih. I jesu oni išli, a ja sam prednaručio igru i bilo mi je ključno da mi igra stigne u taj petak točno kad izlazi, da su mi javili da mi narudžba stiže u ponedjeljak rekao bi im da mi ni ne donose. Na kraju sam igrao preko 20 sati taj vikend, a poslije kad upecam po pol sata - sat

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

E da me oće potrefit opet samoizalocacija... Ženu i djecu kod njene matere a ćaća nek uživa - zaslužio je.

 Ha cuj, uvijek mos otic di je guzva il u neke svatove uletit.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AmonZero kaže...
Srce Isusovo kaže...

E da me oće potrefit opet samoizalocacija... Ženu i djecu kod njene matere a ćaća nek uživa - zaslužio je.

 Ha cuj, uvijek mos otic di je guzva il u neke svatove uletit.

 Ili platiti doktoru ;) 

Lijep pozdrav ;)
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

Ne znam jel se pričalo šta o trgovinama u igri, za odjeću, oružje, za implatante i ripperdoktore, nadam se da će svaki imati različite stvari. AC Valhalla mi je dobra igra, ali mi je bezveze što svaki trgovac ima jednaku ponudu. 

Također bi odlično bilo da postoji nekakav black market na kojem možeš kupovati i prodavati samo ako napraviš određene izbore u igri. Ne pričam sad o nekakvoj reputaciji, pa da što imaš viši level to imaš pristup boljim stvarima, nego jednostavno ako odlučiš pomoći nekom fixeru onda imaš pristup njegovom izvoru black marketa. Također recimo ne bi bila loša fora da ako netko uzme Nomada da samo taj lifepath ima pristup nekakvim njihovim itemima, znači ako sam Corpo ne mogu doći do toga i gotovo. 

Svašta se tu može kombinirati i isprobavati

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

Ne znam jel se pričalo šta o trgovinama u igri, za odjeću, oružje, za implatante i ripperdoktore, nadam se da će svaki imati različite stvari. AC Valhalla mi je dobra igra, ali mi je bezveze što svaki trgovac ima jednaku ponudu. 

Također bi odlično bilo da postoji nekakav black market na kojem možeš kupovati i prodavati samo ako napraviš određene izbore u igri. Ne pričam sad o nekakvoj reputaciji, pa da što imaš viši level to imaš pristup boljim stvarima, nego jednostavno ako odlučiš pomoći nekom fixeru onda imaš pristup njegovom izvoru black marketa. Također recimo ne bi bila loša fora da ako netko uzme Nomada da samo taj lifepath ima pristup nekakvim njihovim itemima, znači ako sam Corpo ne mogu doći do toga i gotovo. 

Svašta se tu može kombinirati i isprobavati

 Govore da su upravo na takvim detaljima puno radili, vidjet ćemo..  

 Opet, ne treba biti previše nahype-an i nerealističan.. to je samo video igra i koliko god se devovi trudili opet ima svoj neki scope stvari koje su moguće i imaju smisla unutar zadanog game worlda. 

Lijep pozdrav ;)
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Vidim sad neki leak da konzole imaju performance mode sa otključanim fpsom. Tako da bi mi na PS5 igra trebala raditi u 60 fps odmah po izlasku. A onda kad dođe i službeni PS5 upgrade će dobiti bolju grafiku.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Vidim sad neki leak da konzole imaju performance mode sa otključanim fpsom. Tako da bi mi na PS5 igra trebala raditi u 60 fps odmah po izlasku. A onda kad dođe i službeni PS5 upgrade će dobiti bolju grafiku.

 Baš me zanima kak bu to išlo na konzolama.. 

Lijep pozdrav ;)
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Tweet jednog recenzenta

 

Yesterday I played Cyberpunk 2077 for 12 hours straight.

Just want to say this: Combat is VERY fun.

Im playing stealth and using riffles.

Body tech upgrades are cool but expensive so I don't have many yet.

Writing has literally taken my breath away a few times it is so great!

 

Evo i link

DreamcastGuy Is Reviewing Cyberpunk2077 on Twitter: "Yesterday I played Cyberpunk 2077 for 12 hours straight. Just want to say this: Combat is VERY fun. Im playing stealth and using riffles. Body tech upgrades are cool but expensive so I don't have many yet. Writing has literally taken my breath away a few times it is so great! https://t.co/okhjjGgpMC" / Twitter

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

Tweet jednog recenzenta

 

Yesterday I played Cyberpunk 2077 for 12 hours straight.

Just want to say this: Combat is VERY fun.

Im playing stealth and using riffles.

Body tech upgrades are cool but expensive so I don't have many yet.

Writing has literally taken my breath away a few times it is so great!

 

Evo i link

DreamcastGuy Is Reviewing Cyberpunk2077 on Twitter: "Yesterday I played Cyberpunk 2077 for 12 hours straight. Just want to say this: Combat is VERY fun. Im playing stealth and using riffles. Body tech upgrades are cool but expensive so I don't have many yet. Writing has literally taken my breath away a few times it is so great! https://t.co/okhjjGgpMC" / Twitter

 

It is not who you are, it is who you know.
4 godine
offline
Cyberpunk 2077

Heboga dan! Jos 6 dana a ja racunara uspio nabavit ... nisam ! Ekipa koja ce ovo picit, zavidim vam :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

..evo nešto za čitanje The World of Cyberpunk 2077

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 0:33 (lion002).
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ekipa, znam da ulijecem kao padobranac, ali ste dosta strastveni oko igre i puno pisete (ne mislim nista lose!) pa ne mogu bas temeljito proc sve :D Naime, zanima me, gdje mogu najjeftinije proc za igru, bilo u digitalnom ili fizickom obliku? Zahvale unaprijed!

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
BorgMater kaže...

Ekipa, znam da ulijecem kao padobranac, ali ste dosta strastveni oko igre i puno pisete (ne mislim nista lose!) pa ne mogu bas temeljito proc sve :D Naime, zanima me, gdje mogu najjeftinije proc za igru, bilo u digitalnom ili fizickom obliku? Zahvale unaprijed!

 

Cesc kaže...

Sancta Domenica kodovi za popust na različite stvari, vrijede do 13. prosinca:

 

1) 30 % popusta na PS4, Xbox i PC igre uz webshop promo kod: IGRE30

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Brisi

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.12.2020 0:27 (Pegaz2507).
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BorgMater kaže...

Ekipa, znam da ulijecem kao padobranac, ali ste dosta strastveni oko igre i puno pisete (ne mislim nista lose!) pa ne mogu bas temeljito proc sve :D Naime, zanima me, gdje mogu najjeftinije proc za igru, bilo u digitalnom ili fizickom obliku? Zahvale unaprijed!

 Ako igras na PCu i spojis se preko argentinskog VPNa mozes ga kupiti za ca. 35 eura, sto je dosta manje nego inace

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AmD kaže...
BorgMater kaže...

Ekipa, znam da ulijecem kao padobranac, ali ste dosta strastveni oko igre i puno pisete (ne mislim nista lose!) pa ne mogu bas temeljito proc sve :D Naime, zanima me, gdje mogu najjeftinije proc za igru, bilo u digitalnom ili fizickom obliku? Zahvale unaprijed!

 Ako igras na PCu i spojis se preko argentinskog VPNa mozes ga kupiti za ca. 35 eura, sto je dosta manje nego inace

 Ako ti je bed slat tu, sibni mi na PM preko kojeg sajta/steama/neceg treceg? Thx!

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice